Jeet kune do v Praze

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Jeet kune do v Praze

Příspěvekod Jäger » čtv 25. úno, 2016 12:57

Zdravím, poradí mi někdo zda a kde se v Praze vyučuje Jeet kune do? Ideálně někde v centru, nebo poblíž. Díky
Jäger
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 25. úno, 2016 12:54

 

Re: Jeet kune do v Praze

Příspěvekod pm » čtv 25. úno, 2016 13:39

Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Re: Jeet kune do v Praze

Příspěvekod Jäger » čtv 25. úno, 2016 14:16

Díky za odpověď. O tomto klubu vím, bohužel je od centra dost daleko a měl bych to od baráku asi 40 minut cesty, což není zrovna ideální... Nevíte ještě o nějakém v blízkosti Vinohrad?
Jäger
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 25. úno, 2016 12:54

Re: Jeet kune do v Praze

Příspěvekod pm » čtv 25. úno, 2016 14:50

Imho je to JEDINÝ klub autentického v celé ČR :-) nebuď línej, kluci se jezdí učit do Německa a USA.
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Re: Jeet kune do v Praze

Příspěvekod Sennin » čtv 25. úno, 2016 15:08

Jäger píše:Díky za odpověď. O tomto klubu vím, bohužel je od centra dost daleko a měl bych to od baráku asi 40 minut cesty, což není zrovna ideální... Nevíte ještě o nějakém v blízkosti Vinohrad?

:wink: Náš klub je od centra Prahy pouhých 18 minut cesty MHD (15 minut metrem, 2 minuty busem a od zastávky max. 1 minutu pěšky).
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Re: Jeet kune do v Praze

Příspěvekod Jäger » čtv 25. úno, 2016 15:33

Jj, však mne se ten klub samotnému líbí :D Nicméně času bohužel zas tolik nemám a z místa mého bydliště by to byla vážně štreka. Kdybych bydlel na trase metra B tak by to bylo v poho. Ale já se tam zkrátka dříve než za třičtvrtě hoďku nedostanu.
Jäger
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 25. úno, 2016 12:54

Re: Jeet kune do v Praze

Příspěvekod pm » čtv 25. úno, 2016 16:40

Tak si najdi jakýkoliv kvalitní klub čehokoliv v preferované lokaci, a nevaž se na to, jestli je to JKD, karate, džúdó, Krav Maga, MMA... Na Vinohradech je bojových umění/sportů bambilión, a spousta dobrých grup.
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Re: Jeet kune do v Praze

Příspěvekod Sennin » čtv 25. úno, 2016 18:03

Třeba na Vinohradech je právě škola Pavla v Korunní, Hung Kyun nebo v Legerově, kousek od I.P.Pavlova škola Wing Chun nestora WCH v ČR Ivana Rzounka :wink:
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Re: Jeet kune do v Praze

Příspěvekod Jäger » čtv 25. úno, 2016 18:45

Díky za rady... Nicméně JKD se mi zkrátka nějak zalíbilo, ne že bych byl nějakým velkým příznivcem filmů s Brucem Lee, nicméně zdá se mi to jako efektivní systém pro reálnou sebeobranu. Ne, že bych byl nějaký velký odborník, ale párkrát jsem si zaboxovat byl a nějakou dobu jsem dělal aikido, tedy si troufnu říct, že nějak tak vím co je v reálném boji možné provést a co ne. Když vidím některá propagační videa krav magy, systemy atd... Tak se mi zdá, že je to tak moc překombinované, že se to zkrátka v reálu nedá (ano vím, že to trénují spetsnaz a IDF a že by to tedy fungovat mělo) nicméně myslím, že např systema nemá kupříkladu proti klasickému boxu, či proti muay thai šanci. O wing chun jsem přemýšlel, to se mi v celku zamlouvalo, nicméně oproti wing chun se mi právě JKD zdá efektivnější.
Jäger
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 25. úno, 2016 12:54


Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron