Box sparring Praha

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Box sparring Praha

Příspěvekod 00135599 » čtv 28. črc, 2016 8:33

Zdravím,

chci začít sparovat v boxerských rukavicích, lehké sparringy, žádný knockouty a zlomený nosy. Chci se naučit techniku a posílit svaly na rukou. Jsem z Prahy, takže buď tady hledám třeba nějakou skupinku lidí, kteří už se takhle chodí někam oťukat, nebo nějakého jedince, který by se občas chtěl sejít a zaboxovat si. Mám 160 cm, takže potřebuji někoho do cca 180 cm, ať na něj taky dosáhnu. Jinak zkušenosti s boxem nemám, takže klidně někdo, kdo je na tom stejně.
00135599
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 28. črc, 2016 8:24

 

Re: Box sparring Praha

Příspěvekod ChongLi » pát 29. črc, 2016 13:36

Ahoj, nechci ti do toho kecat, ale jak chces sparovat kdyz neumis techniku? Nebylo by lepsi zacit navstevovat treninky v nejakem regulernim klubu? V praze jich je dost. A az se naucis davat udery, bloky, uhyby, a ziskas nejakou fyzicku, pak muzes zacit efektivne sparovat, klidne se pak domluvit s nekym na treninku a dat si sparing rovnou po skonceni hodiny jak to vetsina lidi dela. Pro zacatek ti 2kola po 2minutach budou myslim stacit, coz se v pohode po treninku vejdes.

A Jestli se chces jenom s nekym jen tak bouchat, neni lepsi nekoho polejt pivem v nejakym nonstopu? Adeptu takhle sezenes dost kdykoliv si zamanes ;)
ChongLi
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 32
Registrován: stř 08. čer, 2016 8:09

Re: Box sparring Praha

Příspěvekod 00135599 » pát 29. črc, 2016 16:13

@ChongLi, jenže mě právě nebaví boxovat do vzduchu nebo do pytle. Potřebuji takovou tu mentální stimulaci, že nevím co udělá můj sparing partner a musím se rychle přizpůsobovat. Copak technika nepřijde se zkušeností ve sparingech? Víš o klubu kde se neboxuje do vzduchu většinu tréningu? Taky mě nebaví posilovat (proto chci pro posílení rukou boxovat) a někde jsou schopný půlku tréningu strávit rozcvičkou a posilováním.
00135599
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 28. črc, 2016 8:24

Re: Box sparring Praha

Příspěvekod Sennin » pát 29. črc, 2016 16:25

00135599 píše:@ChongLi, jenže mě právě nebaví boxovat do vzduchu nebo do pytle. Potřebuji takovou tu mentální stimulaci, že nevím co udělá můj sparing partner a musím se rychle přizpůsobovat. Copak technika nepřijde se zkušeností ve sparingech? Víš o klubu kde se neboxuje do vzduchu většinu tréningu? Taky mě nebaví posilovat (proto chci pro posílení rukou boxovat) a někde jsou schopný půlku tréningu strávit rozcvičkou a posilováním.


V tom případě je lepší se vykašlat na bojové umění/sport a jak napsal ChongLi, stačí vyprovokovat a máš sparring bez nácviku základních technik a bez nácviku do pytle :lol:
Copak technika nepřijde se zkušeností ve sparingech?
Ne! Je to přesně naopak!
Dej se na šachy nebo na dámu...
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha


Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků

cron