Kurz Krav Magy

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

Kurz Krav Magy

Příspěvekod Anonymní » stř 19. led, 2005 19:11

Zdravim vsechny nadsence Krav Magy.

Jen jsem tak procital Vase prispevky. Stejne jako Vy jsem se i ja pidil po tom, jestli tady jsou take nejake kurzy Krav Magy. Hodilo by se mi to do prace a zajima me to i osobne.
Mozna Vam nereknu zadnou novinu, ale u nas je spolecnost Green guard security, ktera kazdorocne porada tyto kurzy. Jedna se o tridenni kurz (pa, so, ne) a stoji to 6500. Pri ukonceni kurzu ziskavate nejaky zakladni certifikat, ze jste absolvovali.
Neznam nikoho, kdo by ho absolvoval a mohl mi k tomu rict neco blizsiho (napr. uroven kurzu, napln apod.), proto jsem k tomu kapanek skepticky.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Ondra » stř 19. led, 2005 19:21

osobně si myslim, jestli ti záleží na certifikátu, nebo o to se učit sebeobranu. Certifikátem člověk se asi neubrání, nadruhou stranu když píšeš že to potřebuješ v práci...? třeba by ti ten papír pomohl, myslim finančně tak proč ne..? nikde neni napsáno, že musíš chodit jen do green guardu. Teď tady bude v Praze otevřený nový klub seminář by měl být 12.a13.2 asi 5hodin/600kč podle zájemců by se to opakovalo, prý to bude sonda, kolik lidí z ČR/Prahy by mělo o tohle cvičení zájem, budou to cvičit instruktoři z polska... jsem zvědavý. ale jak se tady píše 100x každému vyhovuje něco jiného, je dobré si najít styl který je ti blízký. Ono neni v KM nic "neznámého" nebo "smrtícího" pro jiné studenty BU jde jen o jiný sled technik a pod... KM se mi líbí se je škoda že Jůdžín odjel tak nečekaně do Ruska.
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » stř 19. led, 2005 20:11

Ahoj Ondro,
oni ti uz odepsali??Ja nez se dohrabal to Delroy´s tak se to zrusilo:-(Muzes sem hodit blizsi info? Na kraveru nic moc neni tedy spis nic:-(
Diky moc
D.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Ondra » stř 19. led, 2005 21:03

já se taky divil, že na jejich stránkách vlastně neni dohromady skoro žádné info. Tohle mám z jejich emailu, který mi taky došel, ale podle informací ho poslali i dalšímu zájemci... asi je fakt, že sondujou kolik lidí tam má zájem chodit. Dost jsem přemejšlel nad tou cenou.. nevim kolik se pohybuje za denní seminář, ale osobně si myslim že když se to bere cvičení nadoraz tak po 2hod. má člověk dost... byl bych rád, kdyby tady byl nějaký klub třeba 3x týdně, nebo 5x po dvou hodinách. uvidíme jaké to budeme, nemůžeme nikoho soudit, když to ani nezačalo, tohle je ale jen z jednoho emailu, rád bych kdyby se to objevilo na jejich stránkách oficiálně, takhle ani nikdo neví kam se má jít. ale podle toho co čtu nejen tady by měli docela dost zájemců... vyplatilo by se tady něco podobného založit :idea:
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Re: Kurz Krav Magy

Příspěvekod Clodman » čtv 20. led, 2005 12:58

Luko píše:Zdravim vsechny nadsence Krav Magy.

Jen jsem tak procital Vase prispevky. Stejne jako Vy jsem se i ja pidil po tom, jestli tady jsou take nejake kurzy Krav Magy. Hodilo by se mi to do prace a zajima me to i osobne.
Mozna Vam nereknu zadnou novinu, ale u nas je spolecnost Green guard security, ktera kazdorocne porada tyto kurzy. Jedna se o tridenni kurz (pa, so, ne) a stoji to 6500. Pri ukonceni kurzu ziskavate nejaky zakladni certifikat, ze jste absolvovali.
Neznam nikoho, kdo by ho absolvoval a mohl mi k tomu rict neco blizsiho (napr. uroven kurzu, napln apod.), proto jsem k tomu kapanek skepticky.


Nechci ti v žádném případě kecat do Krav Maga, ale lidi uvažujte logicky, co se naučíte za 3 dny?
Clodman
Clodman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 274
Registrován: pát 19. lis, 2004 0:00
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Ondra » čtv 20. led, 2005 19:55

re: Nechci ti v žádném případě kecat do Krav Maga, ale lidi uvažujte logicky, co se naučíte za 3 dny?

já osobně mám na tyhle semináře názor takový, že když už tam jdeš tak musíš mít určitou představu a minimální základy, pokud tam jde nováček, tak ty tři dny se za ty peníze většinou jen diví, pokud máš v KM něco za sebou tak by to pod vedením nějakého dobrého instruktora nemuselo být špatné a určitě by ti to něco dalo. ale to neni jen v KM ale i v jiných BU/BS.
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Seminář v únoru

Příspěvekod Moshe » pát 21. led, 2005 12:54

Ondra píše:...Teď tady bude v Praze otevřený nový klub seminář by měl být 12.a13.2 asi 5hodin/600kč podle zájemců by se to opakovalo, prý to bude sonda, kolik lidí z ČR/Prahy by mělo o tohle cvičení zájem, budou to cvičit instruktoři z polska...


Čau Ondro,
škoda, že to info o termínu hoši nezveřejnili včas na kraver.cz. Koukám, že tam pořád nic nevisí. Už jsem si ten víkend obsadil. Jinak bych jistě přišel.
Zájem o KM z mé strany samozřejmě trvá.
Moshe
Moshe
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: pon 13. zář, 2004 23:00
Bydliště: Na strahovskym vršku

Příspěvekod Ondra » pát 21. led, 2005 14:55

AHOJ Moshe
já tohle info mám jen z jejich mailu, na jejich oficiálních stránkách právě nic... termín se blíží... divné :?: . Psali že jde o sondu kolik bude chodit lidí, ale docela dost lidí má tady o KM zájem. Nemuseli by to tak tajit kdy to otevřou. a jestli mají hlavně oni zájem to tady učit.
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod don_Rodrigo » pát 21. led, 2005 20:13

ja by som suhlasil s ondrom..na seminar..hocijaky nielen KM je doleuzite ist s aspon s nejakymi zakladmi...ja som isiel pred rokom na jeden den na seminar s yanilovom...bolo to asi po pol roku co som trenoval v bratislave krav magu a techniky co sme sa tam ucili si doteraz pamatam..nie je ich vela ale zopar predsa...jednym z principov KM je jednoduchost, takze aj techniky sa pomerne lahko zapamataju :D
don_Rodrigo
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 18. zář, 2004 23:00

Příspěvekod Anonymní » sob 22. led, 2005 13:03

Ondra píše:osobně si myslim, jestli ti záleží na certifikátu, nebo o to se učit sebeobranu. Certifikátem člověk se asi neubrání, nadruhou stranu když píšeš že to potřebuješ v práci...? třeba by ti ten papír pomohl, myslim finančně tak proč ne..? nikde neni napsáno, že musíš chodit jen do green guardu. Teď tady bude v Praze otevřený nový klub seminář by měl být 12.a13.2 asi 5hodin/600kč podle zájemců by se to opakovalo, prý to bude sonda, kolik lidí z ČR/Prahy by mělo o tohle cvičení zájem, budou to cvičit instruktoři z polska... jsem zvědavý. ale jak se tady píše 100x každému vyhovuje něco jiného, je dobré si najít styl který je ti blízký. Ono neni v KM nic "neznámého" nebo "smrtícího" pro jiné studenty BU jde jen o jiný sled technik a pod... KM se mi líbí se je škoda že Jůdžín odjel tak nečekaně do Ruska.


Ondro,
nerozumnel jsi, co jsem chtel rict. Jen jsem odpovidal nejakemu manikovi, jestli tu nejake kurzy jsou a jen jsem tlumocil co jsem se dozvedel. Nejde mi o certifikat a jak uz rekl dale Cloudman , tak co se naucis za tri dny? Jen jsem sondoval, jestli o tom nekdo nema nejake informace. Nic vic. Potrebuju to v praci nikoliv proto, ze by mi to pomohlo financne, ale pro to, ze delam pro statni slozku a prineslo by mi to prijemne obohaceni pro me o pro dalsi lidi.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Re: Kurz Krav Magy

Příspěvekod Anonymní » sob 22. led, 2005 13:07

Clodman píše:
Luko píše:Zdravim vsechny nadsence Krav Magy.

Jen jsem tak procital Vase prispevky. Stejne jako Vy jsem se i ja pidil po tom, jestli tady jsou take nejake kurzy Krav Magy. Hodilo by se mi to do prace a zajima me to i osobne.
Mozna Vam nereknu zadnou novinu, ale u nas je spolecnost Green guard security, ktera kazdorocne porada tyto kurzy. Jedna se o tridenni kurz (pa, so, ne) a stoji to 6500. Pri ukonceni kurzu ziskavate nejaky zakladni certifikat, ze jste absolvovali.
Neznam nikoho, kdo by ho absolvoval a mohl mi k tomu rict neco blizsiho (napr. uroven kurzu, napln apod.), proto jsem k tomu kapanek skepticky.


Nechci ti v žádném případě kecat do Krav Maga, ale lidi uvažujte logicky, co se naučíte za 3 dny?


Clodmane, nekecas mi do niceho. Tohle je debatni forum, ne? Rozhodne jsem to nepropagoval a stejne jako ty si rikam, co se da za tri dny naucit? Jen jsem chtel vedet, jestli o tom nekdo neco nevi a taky jsem odpovidal jednomu manikovi ne dotaz, jestli tu jsou nejake kurzy. V poho.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Ondra » sob 22. led, 2005 20:43

zdravim KM na slovensko konkrétně Dona_Rodriga

for Luko:nevim jestli jsi pochopil princip seminářů, ale tam není cílem někoho něco učit od nuly ale zdokonalovat se. pokud se ti líbí Krav Maga tak docházej do nějakýho klubu, tady se bavíme o semináři kterej trvá dva dny. Třeba na ThaiBoxu (a to semnou budou asi souhlasit Clodman, Masta a ti co dělaj taky Thaibox) se mi líbí že co se naučíš to umíš, žádný pásy, je prostě jen na tobě co se naučíš a jaký k tomu máš přístup, zrovna tak tady... to co se naučíš/nenaučíš za dva dny je jen tvoje věc jako studenta. hodně lidí bere Krav Maga asi jako módu, je to prostě něco nového, ale neni v ní nic nepoznaného jinými BU, jak už řekl Don_Rodrigo, je to velice jednuduchý ,chodily tam i kluci z Musada, ThaiBoxu a pod...seminář s Eyalem by dal člověku co chodil chvilku do nějakého klubu daleko víc, než by se možná zdálo a stačili by i dva dny. To platí i o jiných stylech, člověk co má zkušenosti v BU a umí je předat dál+žák co se chce učit=možná víc, než by se zdálo... prostě tohle je seminář, zapomeň na to že se na tom naučíš něco od nuly, ale pokud máš základy a chceš se učit, tak ti to dá hodně. taky neznám nikoho kdo by touhle agenturou prošel, já chodil jen k Eugenovi :)
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod don_Rodrigo » ned 23. led, 2005 12:01

vsak ono je to podobne ako v ostatnych bojovych umeniach..kazde robi seminare a na kazdom sa mozes spytat, ze co ti to da za dva, alebo tri dni...podla mna ide o to, ze kvalita treningu na semianri je uplne ina a mozes sa naucit viac..takisto dava ti to kontakt s majstrom a mozes sa ho spytat na veci/techniky na ktore ti napr. tvoj trener nevie odpovedat...
don_Rodrigo
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 18. zář, 2004 23:00

Příspěvekod Jendis » ned 23. led, 2005 14:04

Otázkou také je,jakým stylem seminář probíhá......jestli do tebe vyučující hrne kvanta technik pod tlakem,nebo jestli se zaměří na jednu,dvě techniky,kde se zaměří na jejich aplikace,provedení a různé detaily....třeba M.Cibulka(Sitra Achra) dělá semináře tím druhým mnou popsaným způsobem a nemohu si to vynachválit.Rozhodně po takovém semináři nemám v hlavě zmatek a dlouho si pamatuji vyučované techniky a můžu si je procvičovat,aniž bych někde vyloženě "ztratil nit".
Sorry za offtopic....... 8)
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » čtv 27. led, 2005 23:32

Může mi někdo doporučit prosím, kde bych mohl začít dělat KravMarga?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Victor » pát 28. led, 2005 9:56

4Jendis
A pan Cibulka vyučuje Krav Maga, nebo tím myslíš jen obecně styl výuky?
Victor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: pát 03. pro, 2004 0:00

Příspěvekod Victor » pát 28. led, 2005 9:56

4Jendis
A pan Cibulka vyučuje Krav Maga, nebo tím myslíš jen obecně styl výuky?
Victor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: pát 03. pro, 2004 0:00

Příspěvekod Jendis » pát 28. led, 2005 10:25

Victor píše:4Jendis
A pan Cibulka vyučuje Krav Maga, nebo tím myslíš jen obecně styl výuky?


Myslím obecně styl výuky.....ale jeho výuka je velmi zajímavá a komplexní.Pokud Tě to zajímá,mrkni na www.gunting.cz (záložka Sitra Achra).
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » pát 28. led, 2005 13:14

Ale myslím, že někde se zmiňoval, že Krav Maga také studuje ???
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Ondra » pát 28. led, 2005 19:06

myslíš asi studoval... kurzy byly v Dellroy´s Gymu 3x týdně, pak častěji, ale stejně jsme častěji nemohl :( ale nějaký obrázek si člověk aspon o tomhle BU udělá, i když abych řekl pravdu byli tam kluci co se o Krav Maga a nevim jestli nemysleli styl výuky nevyjádřili moc pochvalně... prostě věc názoru. uvidíme jak se to vyvyne dále.
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Další

Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků