Josef Mádl?

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Josef Mádl?

Příspěvekod Anonymní » čtv 27. led, 2005 15:35

Co o nem vite? Prosím o informace dekuji.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod 224477 » čtv 27. led, 2005 15:55

to je fakt cudne polozena otazka..
to ako cislo OP, rodne cislo, bydlisko a tak???

alebo profesionalne kariera?
alebo budo skusenosti?

neviem, ale cakaj, ved niekto Ti mozno odpovie..
224477
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: úte 28. pro, 2004 0:00
Bydliště: SR

Příspěvekod Anonymní » čtv 27. led, 2005 15:57

U pana Madla jsem cvicil cca 2 roky, pred cca 10 lety.
Nejdrive jsem chodil na zaklady ninjutsu a pote na Aikido, tenkrat tady bylo vseho hrozne malo, takze ti nemuzu rici jaka byla presne kvalita vyuky, me to vyhovovalo, zacali jsme celkem zgruntu cca 2 mesice jenom pady, pady, pady a zase pady. Pak teprve prisli techniky. Pred tim jsem cvicil cca 8 let Shotokan, takze pro me to byla prijemna zmena. :)
Jinak sla samozrejme spousta sumu o nem: Agent Mosadu, meditace a cviceni v Japonsku atd. Dneska to zni uveritelneji, tenkrat to bylo jako by se vratil z mesice. Je fakt, ze urcite "para-veci" ovladal, to jsem zazil na vlastni oci.
Ale jak jsem psal uz je to davno, ted ma mylsim nejakou skolu nekde u Prahy spojenou s budhistickym klasterem...
Tak to je asi vsecko. Doufam, ze ti k necemu bude. :)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 27. led, 2005 16:31

Jakyle, zaristruj se nebo dej svuj mejl nebo neco, pokud mas zajem, je to na delsi povidani nehodici se do verejneho fora :)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 27. led, 2005 18:59

piš třeba na mensator@seznam.cz
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

no nevim

Příspěvekod Anonymní » čtv 27. led, 2005 22:56

tyjofka tos šláp do sraček Jakyle, jednou jsem se zeptal podobně blbě a ta mašina mně viplivla pěkně daleko za pěkně dlouho, jestli tady někde někdo od něho je a jestli si budou myslet že se ptáš s nějakým zlym umyslem máš problém. proč nenapíšeš rovnou jemu a nezeptáš se, kdo jedná napřímo, ten tam problém nemá. Jo a typuju že 224477 je taky od nich. Dneska po tom všem chápu, že chtějí svůj klid z dobrejch a spravedlivedlivejch důvodů.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: no nevim

Příspěvekod 224477 » pát 28. led, 2005 7:58

Vlk píše:tyjofka tos šláp do sraček Jakyle, jednou jsem se zeptal podobně blbě a ta mašina mně viplivla pěkně daleko za pěkně dlouho, jestli tady někde někdo od něho je a jestli si budou myslet že se ptáš s nějakým zlym umyslem máš problém. proč nenapíšeš rovnou jemu a nezeptáš se, kdo jedná napřímo, ten tam problém nemá. Jo a typuju že 224477 je taky od nich. Dneska po tom všem chápu, že chtějí svůj klid z dobrejch a spravedlivedlivejch důvodů.



nie, to si ma trosku "precenil" aj ked to beriem ako kompliment :), ale sklamem Ta, "nie som od nich".. len som na kontakt "s nimi" zvolil iny sposob a musim povedat, ze nechapem, preco p. M. a jeho studentov tolko "demonizujete"?! ja som sa opytal, "oni" mi odpovedali a to je cele.
myslim, ze su velmi srdecni a pristupni, ak clovek zvoli spravny sposob komunikacie. skus sa skontaktovat priamo, cez stranky skoly NAGOMI, ak mas uprimny umysel, som presvedceny, ze dostanes svoju odpoved. ak nemas cisty umysel, potom je jasne, ze volis takuto cestu ziskavania nepriamych a mozno zmatocnych informacii. Touto cestou "ich" pozdravujem! lebo viem, ze aj "oni" o nas vedia, o tejto diskusii.
224477
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: úte 28. pro, 2004 0:00
Bydliště: SR

Příspěvekod Jendis » pát 28. led, 2005 10:27

Tak tak,p.Mádl na toto fórum chodí taky a myslím,že je v pohodě :wink: 8)
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » pát 28. led, 2005 10:33

:lol: SIGNATESIGNATEMEREMETANGISETANGIS :lol: [b]
ahoj Jendisi :lol:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod 224477 » pát 28. led, 2005 10:54

Jendis píše:Tak tak,p.Mádl na toto fórum chodí taky a myslím,že je v pohodě :wink: 8)


for Jendis:
ides na seminar do Olomouca, zajtra?
224477
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: úte 28. pro, 2004 0:00
Bydliště: SR

 

Re: no nevim

Příspěvekod Anonymní » pát 28. led, 2005 10:55

224477 píše: Touto cestou "ich" pozdravujem! lebo viem, ze aj "oni" o nas vedia, o tejto diskusii.


Jasně, že "vedia", přece sem píše... Dokonce svůj životopis :twisted: :

Teda hoši, dost si to tady dáváte, jedna renesanční osobnost vedle druhé. Dvodem, proč už nehraju na Velký housle je, že se mi spíše dařilo přemýšlet o struně kolem krku, než pod mozolem na prstě. Hudba? No proč ne? Divadlo? Proč ne? Ale co z toho? NIc! Je to jen vyplnění času, jen zástěrka boje.
®enatý? To jako, abych měl nepřítele navíc? Proč platit celým životem za něco, co dá každá otrokyně za skývku chleba?
Děti? Myslím že Romové jich mají dost. A možná někde moje jsou a co s nima? Budou z nich stejně jen měš«ÁCI. Nebo burani. Ne to ne, s burankama jsem si to nedával. A děsí mne, kdyby moje geny měly skončit někde no třeba v Gottwaldově.
Teda co je komu do toho, kdo jsem, to už tady můžu napsat rovnou svoje jméno a už se sem nikdo přes vaše hovna nedostane. Je to hra a beru to tak. Jsou tady jediní frajeři s koulema co znam a to Oni a jakže se to jmenujete? YiWan? Vás zdravím a třeba mne nepoznáte podle tohoto hrozného stylu, časem to vyplyne.
Tak tedy vážně. Celou dobu, celé dětství, mládí a teď tenhle věk mně zajímaly jen dvě věci. 1/ vše o boji - nejdřív jak zahubit co největšímnožství bolševiků, jak jim usekat a uřezat palice, co nejrychleji, do dostatečné hloubky a zůstat při tom natolik ready, aby mohli chcípnout další. 2/ co udělá nebo řekkne Bůh mému srdci a zašeptá mému uchu, abych toho o boji věděl ještě více.
Všechny apretury a kulisy, který jsou kolem toho, jsou jen mimikry.
Jsem vděčný potulnému cibuláři, když na mne křičel do telefonu, že jsem líný, když si myslel že necvičím. cHCI MU ŘÍCI, ®E SVÝMI POBÍDKAMI MO®NÁ ZACHRÁNIL MŮJ ®IVOT. Ano, na čas ostří otupělo a zrezivělo.
Leštím a brousím. STAY SHARP!
p.s. můžu mít jakékoliv hadry a jakýkoliv kus oceli, nebo jen své Tetsui, netrvám na žádných stylech, pravá podstata bojovníka je jen srdce, víra a nahé ostří. Ostatní je pro buzny anebo součást hry. Kdo se nechá ukolébat,.... cítíte, jak Vám náhle větrá hrdlo?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

4 Anonymní

Příspěvekod Anonymní » pát 28. led, 2005 11:14

To je hezké, vím, kdo to psal a nesouhlasím s tím, že takhle za mne loboval, já jsem to nenapsal, ale protože jsem se párkrát připojil z jeho pc pod jeho nickem, BenGuri nemohu s tím nic udělat. Celá ta jeho cesta skončila smutně, i když teď studuje Talmud na velmi nepřístupném místě a dlouho asi bude. Je Pravda, že mnoho z napsaného je blízké pravdě a dost reálií má ze svého pobytu po mém boku při společném studiu cesty. Bohužel se mi nepodařilo jej odvrátit od jeho šlechetných zášlehů touhy za mne tímhle podivným způsobem hovořit. Vždy se se mnou snažil ztotožnit, až do chvíle, kdy udělal velkou chybu. Pokud o tom, jako (jak vidím ) můj skalní příznivec chceš hovořit... jinak není co dodat... ani mně se to nelíbilo.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pát 28. led, 2005 11:18

A jen... nebyl jsem sám, jak jsem zjistil, kdo se přes něj s tím nickem připojil. Jeho Browser to automaticky tak přihlásil. Už jsem na tento dotaz odpověděl stejným způsobem via e-mail mnoha lidem. Bohužel, vyřizoval i některé moje E-maily v minulosti. Jsem většinou zaneprázdněn v klášteře v J.Č. a nesleduji stále pc, proto jsem uvítal, když mi někdo s těmito věcmi pomohl ale v Montyho případě to byla medvědí služba.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod 224477 » pát 28. led, 2005 11:25

for Madl:

potom vramci RP odpovedal na moje otazky Vas kolega vo Vasom mene, alebo ste to pisali, resp. diktovali Vy - novorocne prianie, Oni, cesta, ai...? som zmateny. ?!?
224477
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: úte 28. pro, 2004 0:00
Bydliště: SR

Příspěvekod Anonymní » pát 28. led, 2005 11:32

cca od konce listopadu 2004 asi už nikdo z toho nicku nepsal, ale soukromé pozdravy koncem roku byly jistě ode mne v soukromých zprávách. To pc s nickem BenGuri už je mimo službu a já po měsíci jsem tu aktivně poprvé před týdnem. Myslím si ale, že už téma Madl je vyčerpané, jako nositel toho jména. Vlastně jsem jej nechal už před dlouhou dobou odejít a má vlastní cesta v bu se již transformovala dávno jinam.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod 224477 » pát 28. led, 2005 11:37

Madl píše:cca od konce listopadu 2004 asi už nikdo z toho nicku nepsal, ale soukromé pozdravy koncem roku byly jistě ode mne v soukromých zprávách. To pc s nickem BenGuri už je mimo službu a já po měsíci jsem tu aktivně poprvé před týdnem. Myslím si ale, že už téma Madl je vyčerpané, jako nositel toho jména. Vlastně jsem jej nechal už před dlouhou dobou odejít a má vlastní cesta v bu se již transformovala dávno jinam.


a je moznost s Vami komunikovat emailom, mimo tohto fora? Rad by som sa niektore veci dozvedel a nakolko bola spochybnena osoba pod nickom BenGuri, myslim, ze nema zmysel tieto otazky smerovat formou RP dalej na BenGuri. Budem rad, ak ma oslovite prostrednictvom: janor@tuningy.sk
pre pripad, ze nechcete Vy zavesit Vas mail na toto forum. Dalej by sme komunikovali a priori na sukromnej platforme.
Dakujem za pochopenie.
J.
224477
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: úte 28. pro, 2004 0:00
Bydliště: SR

Příspěvekod Anonymní » pát 28. led, 2005 11:46

224477 píše:janor@tuningy.sk
pre pripad, ze nechcete Vy zavesit Vas mail na toto forum. Dalej by sme komunikovali a priori na sukromnej platforme.
Dakujem za pochopenie.
J.


můj mail je bhante@seznam.cz ale předem se omlouvám, k pc přijedu tak jednou za týden, za 14 dní, ale vše již budu, alespoň věci osobní povahy, vyřizovat sám.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

pro 224477

Příspěvekod Anonymní » pát 28. led, 2005 11:53

to jsem byl ja, musím prostudovat přihlášení pod mým jménem. Nebo doporučujete nick? Je tady vůbec někdo pod vlastním jménem?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod jox » pát 28. led, 2005 12:29

Já bych vzal situaci člověka, co hledá vyhledávačem jako třeba Google. Esi chceš aby se mu po zadání tvýho jména rovnou ukázaly i tvoje příspěvky tady, tak tu svoje jméno pro registraci použiješ přímo. Jestli ne, použiješ nick, a svoje celý jméno dáš na osobní kartu tady. Esi si teda chceš povídat na votevřený hledí, to bude myslim pro spoustu lidí tady užitečný. :)
___
Jox
(Tykačka - "to nebyl výraz neúcty" :wink: )
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod Anonymní » pát 28. led, 2005 12:45

už to mám, jen mi přijdeještě mail. Děkuji za pomoc joxi, Tykání je v pohodě. Používám jej i při motlitbách :wink:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Další

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 18 návštevníků