film šaman, filmový projekt "NAGUAL WORLD"

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod Ninja » úte 30. lis, 2004 18:54

aha to som tam dal dost od veci co? :lol: :lol: :lol: no neva
naše ruky sú dvere neprepúšťajúce nepriateľa a naše nohy kladivo, ktoré ho môže zabiť.
Ninja
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod wushi » stř 01. pro, 2004 7:19

to nič, občas sa podarí človeku seknúť niečo od veci...hlavne, aby tomu rozumel sám, čo chcel básnik povedať...inak, myslím, že Polák robí všetko preto, aby z toho nagual nezmyslu vytrieskal čo najviac, pritom ho vhodne dopĺňajú ľudia ako Soilis (možno z toho tiež niečo má...) a sorry, ale Martine, kde si nechal rozum pri výbere filmu, v ktorom chceš účinkovať? nehnevaj sa, no spravil si tomu Nagualovi slušnú reklamu...ale babenky tam má pekné!!! :lol: :lol: :lol: :wink:
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér

nagual

Příspěvekod python » čtv 02. pro, 2004 10:27

www.nagual.info .... to je neuveriteľné ! :twisted:
python
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Re: film šaman, filmový projekt "NAGUAL WORLD"

Příspěvekod Clodman » čtv 02. pro, 2004 13:19

andromeda píše:Zdravím všechny přítomné na tomto diskuzním foru. Rád bych vás o něco požádal. Možná jste už slyšeli, možná ještě ne, o tom, že připravuji nový český film "©AMAN". Je trochu o cestě bojovníka, trochu o vnitřní energii, hodně o běžných lidech. Vím, že se pouštím do velkého projektu a věřte, že tak činím s bázní a respektem. Za uplynulý rok jsem se mnohému na učil a v mnohém změnil.
Nechci vám tady vůbec nic vnucovat. Nejsem ani mistr, ani "pan dokonalý", ani šaman. Jsem možná dobrý spisovatel a průměrný bojovník. Proto bych vás rád všechny požádal o diskuzi k filmu a celkovému záměru. Kdokoli si řekne, tomu pošlu scénář a aktuální informace. Uvítám jakoukoli kritiku (pokud si odpustíte sprostá slova a anonymní urážky, budu rád), jakoukoli otázku zodpovím a přivítám i tvůrčí spolupráci na projektu samotném. Budu rád, kdym mi svými názory pomůžete.

(andromeda.space@centrum.cz je mail vyčleněn pouze pro toto diskuzní forum)

Jaroslav Polák

Mám taky zájem o scenář. Už dříve jsem uvažoval o tom, že bych se k tomuto filmu, přihlásim na nějakou vedlejší roli ale nic bližšího jsem o tom nezjistil. Nemas nejake informace? Kdyz tak muj email je Clodman@seznam.cz Určitě mi pošli ten scenář:) :D
Clodman
Clodman
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Anonymní » čtv 02. pro, 2004 16:23

Půjde-li vše tak, jak si autoři přejí, měl by se ©aman – příchod síly objevit v kinech ještě na přelomu tohoto a příštího roku. Pokud bude film komerčně úspěšný, počítá se již nyní se vznikem dalších dílů…

http://kino.tiscali.cz/filmy/f_review.asp?film_id=8115

mám jen dotaz - na kdy se tedy plánuje premiéra toho filmu?

a jen malá poznámka k celé debatě : opět se tu většina lidí projevila pro anonymní internet typickým způsobem odsuzování a očerňování. zdá se mi to trapné. moudří soudí jen to, co znají. počkejme raději s komentáři až po shlédnutí filmu (i potom si pravděpodobně každý něco ke kritizování najde, ale aspoň bude to kritika adresná).

Já osobně na film půjdu, mám rád Martina Dejdara a jsem zvědav, jak celý projekt dopadne. Tvůrcům držím palce.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Ninja » čtv 02. pro, 2004 17:24

akoze premiera ma byt tento rok? a to kedy chcu stihnut, sak je uz december a este nemaju obsadene ani vsetky role?????
naše ruky sú dvere neprepúšťajúce nepriateľa a naše nohy kladivo, ktoré ho môže zabiť.
Ninja
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Myslim ze je PRAVDA.....!!!

Příspěvekod Anonymní » úte 07. pro, 2004 15:03

Uplne verim Polakovy ex manzelce!!! Nevim kdo je Polak ale dobre vim kdo je Pavel Soilis.

Bohuzel mel jsem prilezitost zucastnit se nataceni predchoziho filmu Pavla Soilisa ktery reziruje i tenhle! Ten clovek je podvodnik... Kecy, kecy a kecy porad do kola a uz dva roky neni schopny zaplatit stab ktery na tom pracoval! A o nejakem rezirovani myslim ze chudak nidky ani neslysel!!
Mluvim ze zkusenosti, jeden ze stabu jsem byl i ja!!
Dluzi celemu stabu, dluzi hercum a film nikdy nedotocil. A proc ho nedotocil?? Protoze ve smlouve kterou herci a stab podepisovali pise ze penize dostanou max 2 tydny po poslednim natacecim dnu. Posledni nataceci den se nikdy neuskutecnil....

Tak si predstavte kdyz se dva mrnavy podvodniky sejdou.... Myslite ze nejaky film uvidite????

Reziser Pavel Soilis je totalni amater, kolem filmu neumi nic a vubec nechapu jak muze prednaset na nejakem filmovem taboru nebo co to uz je... Lituju lidi ktery mu uveri!!! Nahodou jsem narazil na tenhle forum a nemuzu se divit, ted uz je mi vsechno jasny kolem ty bandy komplexovanych lidi co timhle zpusobem resi svoje frustrace...

Pavle, Pavle...............Aspon vim kde te najdu! :!:

Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Anonymní » úte 07. pro, 2004 15:42

tak to je fakt síla. škoda, že tohle nejde ověřit, může to být stejně tak pravda, jako blábol...
nicméně myslím, že kdyby někdo točil film s tím, že ho nikdy nedokončí, musel by být blázen, možná se nechají napálit nějací členové štábu (špatnou smlouvou), ale studia, materiál, technika atd. se zaplatit musí. Kdo by to asi tak financoval???
nějak to pozbývá logiku...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

aaaaaaa

Příspěvekod Anonymní » úte 14. pro, 2004 19:41

xxxxxxxxxxxxxxxx
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Anonymní » úte 14. pro, 2004 19:50

Poku někde uvitíte jméno Jaroslav nebo Slávek Polák producent, nagual, který hledá lidi do filmu, na focení do jeho knih /spisovatel/, nereagujte na to je to podvod, vybírá jen registrační poplatky. Také cvičení Jana Bloudová-takewondo. A taky všechno polakotakewondo a ninsunkundo jaroslavopolakovelketakewondo uplné nějvětší kundo. Je to podvod.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

xxx

Příspěvekod Anonymní » úte 14. pro, 2004 19:58

ten hajzl už neví jak by dostal z lidí peníze.Bojová umění neovládá, filmu nerozumí má jen tu svojí drzost- nagual.Spíš imbecil.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Dotaz pro pana Poláka

Příspěvekod Anonymní » pát 17. pro, 2004 17:42

Proč zmizelo z vašich stránek jméno Pavel Soilis, který byl režisérem a kameramanem vašeho filmu ©aman který točíte od r. 2003 a dle vašich slov by měl film být v závěrečné fázi natáčení. Nově je uvedeno režie:Jaroslav Polák. To děláte celý film naprosto sám kromě kostýmů?Obávám se, že to není technicky možné natož profesně. :?:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Anonymní » úte 01. úno, 2005 13:10

Nevite neco o tech dvou devcatech co predvadi na www.nagual.info ? Docela se mi libi ta tmavovlasa s asijskym kukucem.Asi Dominika Novakova,ale nikde jinde uz nefiguruje ani fanklub nema.Nevite co cvici a co ma s Polakem krome foceni spolecneho?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Anonymní » úte 01. úno, 2005 14:00

No Světlaně to v SUPERSTAR bezpochyby seklo :)) že by to bylo celé propagace megaprojektu Nagual :)))
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Anonymní » úte 01. úno, 2005 14:35

No jasne.To je ta co ma mit na to svoje telo zbrojni pas.Ale co ta sikmoocka?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Re: Dotaz pro pana Poláka

Příspěvekod andromeda » úte 01. úno, 2005 16:58

Mila píše:Proč zmizelo z vašich stránek jméno Pavel Soilis, který byl režisérem a kameramanem vašeho filmu ©aman který točíte od r. 2003 a dle vašich slov by měl film být v závěrečné fázi natáčení. Nově je uvedeno režie:Jaroslav Polák. To děláte celý film naprosto sám kromě kostýmů?Obávám se, že to není technicky možné natož profesně. :?:

Pavel mne hodně naučil o filmové branži a potom jsem se naučil více od jiných lidí. Proto teď točím DVD a učím se vše o režii, kameře, světlech a pod.... v praxi. Začal jsem na tanečním DVD a s choreografkou jsem jej režíroval podle svého. Teď na březen připravuji již první scény do filmu a další dvě DVD. Zatím co nejjednodušší.
Film je strašně složitá věc.
A proč zmizel Pavel Soilis? Protože jsem se rozhodl raději počkat a točit na klasický filmový materiál a zatím získávat zkušenost na natáčení DVD. Pavel má teď své projekty. Jednoduché.
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Sai » sob 28. led, 2006 11:22

tak co? jak to nakonec dopadlo s tím filmem? :lol:

a co alimenty? už je všechno splacené? :?:
®ij jako by každá minuta byla tou poslední...
Sai
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Rimmer » ned 29. led, 2006 13:43

Sai píše:tak co? jak to nakonec dopadlo s tím filmem? :lol:

a co alimenty? už je všechno splacené? :?:
ty ses nejakej optimista!
Rimmer
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod toddb » ned 29. led, 2006 18:36

a jak to teda dopadlo s tim filmem?
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér

Re: Myslim ze je PRAVDA.....!!!

Příspěvekod Makoto » úte 31. led, 2006 9:41

Anonymní píše:Uplne verim Polakovy ex manzelce!!! Nevim kdo je Polak ale dobre vim kdo je Pavel Soilis.

Bohuzel mel jsem prilezitost zucastnit se nataceni predchoziho filmu Pavla Soilisa ktery reziruje i tenhle! Ten clovek je podvodnik... Kecy, kecy a kecy porad do kola a uz dva roky neni schopny zaplatit stab ktery na tom pracoval! A o nejakem rezirovani myslim ze chudak nidky ani neslysel!!
Mluvim ze zkusenosti, jeden ze stabu jsem byl i ja!!
Dluzi celemu stabu, dluzi hercum a film nikdy nedotocil. A proc ho nedotocil?? Protoze ve smlouve kterou herci a stab podepisovali pise ze penize dostanou max 2 tydny po poslednim natacecim dnu. Posledni nataceci den se nikdy neuskutecnil....

Tak si predstavte kdyz se dva mrnavy podvodniky sejdou.... Myslite ze nejaky film uvidite????

Reziser Pavel Soilis je totalni amater, kolem filmu neumi nic a vubec nechapu jak muze prednaset na nejakem filmovem taboru nebo co to uz je... Lituju lidi ktery mu uveri!!! Nahodou jsem narazil na tenhle forum a nemuzu se divit, ted uz je mi vsechno jasny kolem ty bandy komplexovanych lidi co timhle zpusobem resi svoje frustrace...

Pavle, Pavle...............Aspon vim kde te najdu! :!:

Pane kolego, co se predstavit, nez tu hazite spinu na vsechno kolem? Nerikam, ze film Saman je dokonaly, je to prvni pokus o implementaci BU do filmu (vzpomente jak dopadl ten prvni akcni film s Krampolem- Nahota na prodej). A nerikam, ze je to uspesny pokus...videl jsem ukazky a bohuzel jsem si uz viacmenej udelal nazor, ktery neni prilis k prezentaci zde na tomto foru...NICMENE, zaregistrujte se, napiste neco o tom, co a jak dlouho delate....jinak jste pro me dalsi Anonymni hajzlik, ktery se boji i jen zaregistrovat. Zato kecu ma jak Kecal z Prodane nevesty....
BTW, registrace je zdarma :wink:

Jarda Kolcun alias Makoto
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a média...