clanky na bu.cz

dotazy, připomínky, návrhy etc., týkající se serveru bojovaumeni.cz

Moderátor: bojovaumeni_cz

clanky na bu.cz

Příspěvekod MaJ » pon 09. srp, 2004 9:16

[.
Naposledy upravil MaJ dne pát 10. srp, 2007 17:02, celkově upraveno 1
MaJ
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 69
Registrován: ned 30. bře, 2003 23:00

 

Příspěvekod Fireball » pon 09. srp, 2004 9:32

Pridávam sa k Martinovi - včera už bolo neskoro.

Pat
Fireball
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 424
Registrován: stř 09. čer, 2004 23:00

Příspěvekod Angus » pon 09. srp, 2004 10:10

Rovněž podporuji rychlé zveřejnění, rád bych byl trochu v obraze.
Angus
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod bojovaumeni.cz » pon 09. srp, 2004 10:11

zdravime ctenare bojovaumeni.cz

duvod, proc nechceme uverejnovat vice clanku na totez tema za sebou je prozaicky - server se jmenuje bojovaumeni.cz, ne taijiquan.cz, nebo karate.cz, nebo (doplnsisam).cz

chceme, aby server bojovaumeni.cz byl platformou, na ktere se budou stretavat vsichni praktici vsech bojovych umeni.

cenzura a zpatecnictvi - nikdo nerekl, ze clanek nebude uverejnen, a nikdo nebude v clancich delat zadne upravy, takze, nac ta silna slova.

kazdopadne Mirovy clanky jsou velmi kvalitni, a na prani rady nasich ctenaru jeho zatim posledni clanek uverejnime - jeste dnes - a tesime se na dalsi.

apelujeme na nase ctenare, at jiz se venuji jakemukoliv stylu bojovych umeni, prispejte i vy na vas server bojovaumeni.cz!
redakce bojovaumeni.cz
bojovaumeni.cz
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Příspěvekod MaJ » pon 09. srp, 2004 13:41

..
Naposledy upravil MaJ dne pát 10. srp, 2007 17:02, celkově upraveno 1
MaJ
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 69
Registrován: ned 30. bře, 2003 23:00

Příspěvekod Miro » pon 09. srp, 2004 18:31

Hey admini,

to nie je fair, uverejnit moj clanok (i ked diky za to), a Pavelov clanok odsunut na neskor. Pavela je borec a ludia (vcitane mna) chcu citat jeho clanky, pretoze su kvalitne. Tak ho tam postnite, pliiz, ved sa svet nezruti, potom si tam dajte za sebou trebars 5 clankov o Shaoline ci comkolvek inom. Velmi pekne dakujem za seba aj za ostatnych citatelov Vasich stranok.
P.S.: Dalsi clanok je prelozeny, cakam iba na fotky od autora.

Zdravi
Miro
Miro
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 758
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Příspěvekod MaLiAn » čtv 12. srp, 2004 19:04

Súhlas s Mirom. Aj mňa zaujímajú pavelove články. Takže prosím nečakajte s ich uverejnením dlho.
MaLiAn
MaLiAn
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 27
Registrován: stř 19. lis, 2003 0:00

Příspěvekod patrik » pon 17. led, 2005 6:56

bojovaumeni.cz píše:zdravime ctenare bojovaumeni.cz

duvod, proc nechceme uverejnovat vice clanku na totez tema za sebou je prozaicky - server se jmenuje bojovaumeni.cz, ne taijiquan.cz, nebo karate.cz, nebo (doplnsisam).cz

chceme, aby server bojovaumeni.cz byl platformou, na ktere se budou stretavat vsichni praktici vsech bojovych umeni.

(...)

apelujeme na nase ctenare, at jiz se venuji jakemukoliv stylu bojovych umeni, prispejte i vy na vas server bojovaumeni.cz!


:cry:

Mno už je to nějakou dobu zpátky, co jsem posílal dva články... třeba nejsou dobré, ale alespoň na jeden z nich by mě zajímala reakce osazenstva a uživatelů bu.cz ...

Tedy článek je zde http://www.tenshin.cz/clanky/prave-falesne.htm

Patrik

P.S.
druhý byl výhradně pro bu.cz, ten jsem nikam neumisťoval :wink:
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod bojovaumeni.cz » pon 17. led, 2005 9:32

patrik píše:
bojovaumeni.cz píše:zdravime ctenare bojovaumeni.cz

duvod, proc nechceme uverejnovat vice clanku na totez tema za sebou je prozaicky - server se jmenuje bojovaumeni.cz, ne taijiquan.cz, nebo karate.cz, nebo (doplnsisam).cz

chceme, aby server bojovaumeni.cz byl platformou, na ktere se budou stretavat vsichni praktici vsech bojovych umeni.

(...)

apelujeme na nase ctenare, at jiz se venuji jakemukoliv stylu bojovych umeni, prispejte i vy na vas server bojovaumeni.cz!


:cry:

Mno už je to nějakou dobu zpátky, co jsem posílal dva články... třeba nejsou dobré, ale alespoň na jeden z nich by mě zajímala reakce osazenstva a uživatelů bu.cz ...

Tedy článek je zde http://www.tenshin.cz/clanky/prave-falesne.htm

Patrik

P.S.
druhý byl výhradně pro bu.cz, ten jsem nikam neumisťoval :wink:


zdar patriku,

zasilali jsme ti e-mail, at clanky posles znovu, diky havarii serveru v listopadu/prosinci se nam ztratily, nekde cele, nekdy jen text, nekdy obrazky. posli je prosim znovu, a pokud nepotvrdime jejich prevzeti, je neco spatneho i s nasim e-mailem.

zasilal-li jste i nekdo dalsi nejake clanky na nas e-mail zaslete je prosim znovu
redakce bojovaumeni.cz
bojovaumeni.cz
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Příspěvekod patrik » pon 17. led, 2005 9:43

bojovaumeni.cz píše:
patrik píše:
bojovaumeni.cz píše:zdravime ctenare bojovaumeni.cz

duvod, proc nechceme uverejnovat vice clanku na totez tema za sebou je prozaicky - server se jmenuje bojovaumeni.cz, ne taijiquan.cz, nebo karate.cz, nebo (doplnsisam).cz

chceme, aby server bojovaumeni.cz byl platformou, na ktere se budou stretavat vsichni praktici vsech bojovych umeni.

(...)

apelujeme na nase ctenare, at jiz se venuji jakemukoliv stylu bojovych umeni, prispejte i vy na vas server bojovaumeni.cz!


:cry:

Mno už je to nějakou dobu zpátky, co jsem posílal dva články... třeba nejsou dobré, ale alespoň na jeden z nich by mě zajímala reakce osazenstva a uživatelů bu.cz ...

Tedy článek je zde http://www.tenshin.cz/clanky/prave-falesne.htm

Patrik

P.S.
druhý byl výhradně pro bu.cz, ten jsem nikam neumisťoval :wink:


zdar patriku,

zasilali jsme ti e-mail, at clanky posles znovu, diky havarii serveru v listopadu/prosinci se nam ztratily, nekde cele, nekdy jen text, nekdy obrazky. posli je prosim znovu, a pokud nepotvrdime jejich prevzeti, je neco spatneho i s nasim e-mailem.

zasilal-li jste i nekdo dalsi nejake clanky na nas e-mail zaslete je prosim znovu


Mno nějaká taková věc mi přišla, ale článek jsem posílal až potom... respektive ukládal přímo sem... a hlásilo mi to, že je vše ok a že jde do řady

Patrik

P.S.
pošlu to znovu na mejl
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

 

Příspěvekod Picard » pon 17. led, 2005 15:01

To vypada, ze asi vice clanku takto zmizelo, co jsem tak videl v diskuzich, kde lidi rikali ze neco posliali ale vono nic :(
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Nebezpečné karate

Příspěvekod Angus » pon 21. bře, 2005 8:21

Poněkud mi vadí, že u článku Nebezpečné karate není uveden autor. Pokud už něco publikuji, tak si snad za tím stojím. Částečně chápu anonymitu u diskuzních fór, ale u článku ne. Navíc se v tomto článku vyskytuje velké množství dalo by se říct ne úplně podložených tvrzení. Autor píše, že "prohlédl", ale stydí se pod to podepsat.
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Re: Nebezpečné karate

Příspěvekod Hark » úte 22. bře, 2005 14:03

Angus píše:Poněkud mi vadí, že u článku Nebezpečné karate není uveden autor. Pokud už něco publikuji, tak si snad za tím stojím. Částečně chápu anonymitu u diskuzních fór, ale u článku ne. Navíc se v tomto článku vyskytuje velké množství dalo by se říct ne úplně podložených tvrzení. Autor píše, že "prohlédl", ale stydí se pod to podepsat.


Souhlas, autori at uvadeji jmeno a historii, jinak je to jen nepodlozena diskuze. Uvadeny clanek obsahoval mj. i dost povrchni vyroky, ktere by stalo za to konkretizovat a ukazat presne priklady. Nevim, co muze byt spatneho na tom, ze konkretne oznacim cloveka, ktereho chci uvest jako priklad. nebo si ho treba vyfotim :)
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Re: Nebezpečné karate

Příspěvekod Picard » úte 22. bře, 2005 14:38

Angus píše:Poněkud mi vadí, že u článku Nebezpečné karate není uveden autor. Pokud už něco publikuji, tak si snad za tím stojím. Částečně chápu anonymitu u diskuzních fór, ale u článku ne. Navíc se v tomto článku vyskytuje velké množství dalo by se říct ne úplně podložených tvrzení. Autor píše, že "prohlédl", ale stydí se pod to podepsat.


Souhlas
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Re: Nebezpečné karate

Příspěvekod Clodman » stř 23. bře, 2005 9:48

Picard píše:
Angus píše:Poněkud mi vadí, že u článku Nebezpečné karate není uveden autor. Pokud už něco publikuji, tak si snad za tím stojím. Částečně chápu anonymitu u diskuzních fór, ale u článku ne. Navíc se v tomto článku vyskytuje velké množství dalo by se říct ne úplně podložených tvrzení. Autor píše, že "prohlédl", ale stydí se pod to podepsat.


Souhlas[/quote

Souhlas
Clodman
Clodman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 274
Registrován: pát 19. lis, 2004 0:00
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod sun » stř 23. bře, 2005 11:55

jen tak na okraj. Článek psal uživatel "ja", lze jej najít v seznamu uživatelů, má tam jak email, tak i web. V komentářích pod článkem se představil ještě dřív, než se zde objevily tyhle stížnosti.
sun
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod jox » stř 23. bře, 2005 14:51

sun píše:jen tak na okraj. Článek psal uživatel "ja", lze jej najít v seznamu uživatelů, má tam jak email, tak i web. V komentářích pod článkem se představil ještě dřív, než se zde objevily tyhle stížnosti.

Nojo, představil. Takle:
autor: Řehoř
www.dojo.cz
Z těch stránek jem co se tejče vosoby autora moc nezchytřel. Nevim, třeba by ses v jejich dojo na něj dokázal doptat. Třeba ne. :) Seznam uživatelů je pro nezaregistrovaný čtenáře nepřístupnej, hledá se v něm blbě, víc než mail v něm nejni. Vodkaz na "Ja" na začátku článku moc nefunguje: buď "Nejsou dostupné informace o uživateli", nebo "fatal error" (error dyž nejsem přihlášenej - Win2000Pro+Firefox). :roll:
Vostatní autoři se představili docela jinak. Inu jednak je to věc jednoho každýho soudruha a jednak úrovně sajtu.

Prostě je to vosoba děsně zveřejněná 8) - ehm asi jako já :wink:
___
Jox
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Re: Nebezpečné karate

Příspěvekod Mirimon » stř 23. bře, 2005 15:45

Angus píše:Navíc se v tomto článku vyskytuje velké množství dalo by se říct ne úplně podložených tvrzení.


Angus - a která to jsou?
Mirimon
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 177
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Angus » stř 23. bře, 2005 16:03

sun píše:jen tak na okraj. Článek psal uživatel "ja", lze jej najít v seznamu uživatelů, má tam jak email, tak i web. V komentářích pod článkem se představil ještě dřív, než se zde objevily tyhle stížnosti.


Já to psal v Po 8.21 hod. Navíc odkaz na Ja nefunguje.

On to psal:
Re: Nebezpečné karate (Hodnocení: 1)
Od: Ja - Pondělí, 21.03. 2005 @ 21:29:49 CET
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.dojo.cz
autor: Řehoř
www.dojo.cz
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Re: Nebezpečné karate

Příspěvekod Angus » stř 23. bře, 2005 16:15

Mirimon píše:
Angus píše:Navíc se v tomto článku vyskytuje velké množství dalo by se říct ne úplně podložených tvrzení.


Angus - a která to jsou?


Ten článek je velmi obecný, to co autor tvrdí, nepodkládá s odkazem na zdroje, to nemá smysl vyvracet ani rozebírat.
To jsou úplně stejné blbosti, jako že boxeři jsou vygumovaní, bo se tlučou do hlavy.
V původním komentáři jsem se snažil vyjádřit velmi diplomaticky. Teď tedy na rovinu, větší snůšku kravin už jsem dlouho nečetl a ať mi autor netvrdí, že to vše je od Nishiamy.
Já souhlasím s tím, že v karate není zvláště u nás vše vpořádku, ale nedá se to takto paušalizovat. Ten článek nemá bohužel žádnou odbornou úroveň (odkazy na studie, ne jen ten údajně zkoušel a tak to prý bylo atd.)
Teď je mi líto PUCMAZE, který chudák odjel až do kolébky karate studovat tento nebezpečný sport a protože je blázen a maká 4 hod. denně, tak na základě tohoto článku očekávám jeho brzká foto na invalidním vozíku, z terého ho asi trénuje i jeho sensei. :lol: Pucmaz, promiň :wink: , jen abys věděl, do čeho jdeš.
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00


Zpět na bojovaumeni.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron