Kroupa...

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Kroupa...

Příspěvekod Anonymní » stř 27. srp, 2003 21:24

http://www.martialartskroupa.d2.cz/

Proboha !!!!
ma nekdo zkusenost s timhle kretenem z Brna???
dildo
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod MaJ » čtv 28. srp, 2003 8:08

..
Naposledy upravil MaJ dne pát 10. srp, 2007 17:12, celkově upraveno 1
MaJ
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 69
Registrován: ned 30. bře, 2003 23:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 28. srp, 2003 8:52

Já koukám jako blázen. Na Kroupovy stránky. 8O
Přečetl jsem si Podmínky přijetí a Nábor nováčků a můj svět se zhroutil. Mám náznak obezity, brýle růžové a moje vizáž nejenom vzbuzuje pochybnosti o vyšším intelektu, ale nyní právem i o jakékoli jeho přítomnosti. Také to, že jsem intelektuálně neschopen se zapsat, mě dost rozhodilo, do dneška jsem si totiž vystačil s otisky prstů a křížky (sorry, že nevím s kolika, ale neumím počítat). O podprůměrných výsledcích ve zvláštní škole se snad raději ani nebudu zmiňovat, přesto že bych je asi ani neututlal, neboť to vypadá, že na nábor k Mistrovi se chodí s vysvědčením, zřejmě již od 1. třídy Z©? A kdoví, jestli ne i s posudkem z jeslí. Trhal jsem tam mouchám křidýlka. A co mě dostalo nejvíc, že i kdybych se nějakým zázračným způsobem do jeho elitní organizace infiltroval, jakmile ji jednou opustím, už nikdy..., už nikdy mě nepřijmou. Jsem na dně. :cry:
Můj život ztratil smysl, nevím, jak dál. Bohužel, i když mě to upřímně mrzí, zřejmě v nejbližší době nezemřu, a budu muset na tomto světě nějak podřadně dožít v rámci svých omezených schopností a ještě omezenějšího ýkvé. Protože věřím, doufám, že nejsem jediný Kroupynehodný kretén, zvu tímto všechny ostatní povrchní, konzumní šmejdy do našich řad, kam je (nás) ostatně pan Kroupa laskavě nasměroval (viz Nábor nováčků), a tímto mu zároveň poníženě děkuji, že nás nechá milostivě žít a organizovat se v klubech méněcenných.

Nechtěl jsem v Okounovi citovat Marečka celého, ale kromě "nudliček" se mi živě vybavuje ještě nápis na lavici.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod PrayingMantis » čtv 28. srp, 2003 9:13

A můj ty světe! 8O Dobrá je také zmínka o tom, že prý nepřijímají fašisty. Přitom se sama nalézá v seznamu podnínek přijetí, které z devadesíti procent kopírují podmínky přijetí do "SS".!
PrayingMantis
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: ned 01. čer, 2003 23:00
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvekod WICKING » čtv 28. srp, 2003 10:03

No tak to je hoooooodne huuuuusty!!! brrrrrrrrrr
WICKING
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 113
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00

To nemá chybu

Příspěvekod Angus » čtv 28. srp, 2003 11:20

Já myslel, že Superman je jen ve filmu, a on žije u nás v Brně.
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod micro » čtv 28. srp, 2003 11:36

to si dělá kozy, ne? Je to normální eugenickej fašoun
micro
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 18. srp, 2003 23:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 28. srp, 2003 12:28

Velice zvlastni zpusob sebeukajeni ....... nu coz.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 28. srp, 2003 13:43

u Kroupy by si ani ninjovia neskrtli :lol:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 28. srp, 2003 15:50

Aby se tak ještě spojil s Kotlárem a po vzoru Trojosy Berlín - Řím - Tokio zosnovali Dvojosu Brno - Havířov! Když si vzpomenu, co se dělo před šedesáti lety, jímá mne hrůza, co by ti dva spolu mohli dokázat. :evil:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Kwon » čtv 28. srp, 2003 16:02

Přátelé tak to je nářez. :lol:
Co to je za chlapa? O co mu jde? O co se snaží? :lol:
Co si myslí? Jak myslí? Myslí? :lol:
Přesně jak už PrayingMantis napsal. Fašouni jim nevoněj a přitom ta stránka sama připomíná pindy o nadlidech a podlidech :)
Myslím že ani já si zde neškrtnu. I kdybych se trochu upravil, abych se pánům mistům líbil, stejně bich dojěl cobi negramot na svúj přýšernei pravopys. A nezachránilo by mě ani kdybych jim ukázal, jak krásně umím přišít knoflík. Ale co. ®ivot jde dál.
®e to ale těm hošům na fotkách sluší v těch žlutejch ohozech s fialovou šerpou. :-)
Ale oceňuju, jak je na těch stránkách podrobně popsáno, jak se chodí na tréning a jak si mám označit kimono, abych si ho s někým omylem nevyměnil. Jedno mi ale stále není jasné. Když jsem u stolků v přízemí a chci se dostat do šaten v posledním patře, mám jít do schodů tak, že dám nohu na první schod a druhou k ní přisunu, nebo můžu dát druhou nohu až na následující schod? Myslím že tady je velká mezera v metodických pokynech a bojím se, že díky ní uvízne spousta lidí u stolků v přízemí.
To je asi tak všecko co mě trápí. Děkuju. Nascheanou.
Kwon
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 13. kvě, 2003 23:00
Bydliště:

Příspěvekod Picard » čtv 28. srp, 2003 16:13

LOL :lol: Dost solidni demence :wink: <br>
<i>Základem v orientu bylo vždy být mnichem, tedy mít svou životní filosofii vycházející z náboženství (především buddhizmu). </i>
<br>To musi bejt fakt pan chytrej 8) <br>
<i>Pokud je si kdo vědom svých nízkých intelektuálních kvalit, je lépe, když dá přednost nějakému bojovému sportu. Např. judo má celkem sotva 90 technik, karate asi 20, a aikido 18. Takovou škálu poznatků vstřebá daleko snadněji, než kvanta technik vyučovaných v našem Centru, provázených dalšími intelektuálními požadavky.</i>
<br>
Hehe no comment radsi toho necham :-]
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Kwon » čtv 28. srp, 2003 16:24

Černej rytíř píše:Aby se tak ještě spojil s Kotlárem a po vzoru Trojosy Berlín - Řím - Tokio zosnovali Dvojosu Brno - Havířov! Když si vzpomenu, co se dělo před šedesáti lety, jímá mne hrůza, co by ti dva spolu mohli dokázat. :evil:

Ještě by to mohli dát dokupy s Hladíkem a máme tu trojosu. :-)
Kwon
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 13. kvě, 2003 23:00
Bydliště:

Příspěvekod Anonymní » čtv 28. srp, 2003 18:38

Kroupa-Kotlar-Hladik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pozrel som si skusky a myslim ze pan Kroupa by mal tiez odist ako nevyhovujuci,to co pise o niektorych odvetviach dokazuje jeho podpriemerny intelekt a niektore veci proste neovlada inak by sa k tomu tak nevyjadroval :roll:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Real » čtv 28. srp, 2003 19:37

Tak to je teda sila 8O .Mohli tam takisto dat aj to, ze ako sa chodi na WC a, ze si potom treba umyt aj ruky.Apropos ruky.Ktorou rukou si treba vytriet rit a ktorou si ho vy....? :lol: To mi tam tiez chyba.Nahodou nieco urobis inak a moze to znamenat Tvoj koniec v ich Centre.Je jasne,ze ten Kroupa nemoze byt psychicky OK.Musi byt istym sposobom liznuty.Myslim,ze je to byvaly clen specialnej jednotky,ktory medzicasom zapadol do nejakej sekty,kde mu vymyli mozog.Alebo je tu este jedna alternativa a to,ze v mladosti pozeral prilis vela akcnych filmov a teraz mu to drblo v hlave,alebo je fanuskom Matrixu.Trio Kroupa-Hladik-Kotlar je super.Minule som si pozrel kazetu cchi-kung od Hladika.Ten fas tam mal normalne tremu,ze sa az zakoktal.Su to chudaci....
Real
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: sob 26. dub, 2003 23:00

Kroupa

Příspěvekod Sennin » čtv 28. srp, 2003 21:33

Prosím všechny soudné a normální lidi, pokud nechtějí utrpět šok nebo jinou újmu na duševním zdraví, aby se na tyto stránky NEKOUKALI!!! Pan "šéftrenér" Kroupa je zcela jistě šílenec, blázen, magor nebo kdovíco ještě!!! Prostě nemám slov a jdu se vyzvracet...
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » čtv 28. srp, 2003 22:19

ale o co mu probohs jde?Vždyť k nam chodi dva chlapci obezní a kdyby na to došlo, zmydlili by nás všechny na jednu hromadu.Jestli okolo sebe shromažďuje elitu, která místo cvičení leží v knihách k zvětšení znalostí a blbnou v posilovně na podporu tělesných požadavků ne?Je to podle mě blbost a ve všech školách bylo vždy zvykem, že pokud bylo k něčemu něco podobného třeba, naučili se to lidi tam.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Danthez » pát 29. srp, 2003 1:00

Právě jsem se mrknul na stránky toho Kroupy a nevěřím svým očím. Snad je to jen nějaký pokus o pozdní aprílový vtip, jinak si to nedokážu vysvětlit, že by ten Hitler jungen mohl existovat. Racionálně uvažující lidská bytost by k němu přece nikdy nešla. Kdyby tyhle pravidla fungovaly i v našem oddíle tak už je tam jen SiFu a možná i on by se musel časem sám vyhodit.
Danthez
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 28. srp, 2003 23:00

Příspěvekod SianLang » pát 29. srp, 2003 5:47

Celou noc jsem brečel do polštáře a bál jsem se usnout, aby se mi náhodou nezdálo o jejich škole! 8O
SianLang
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: stř 04. čer, 2003 23:00

Příspěvekod pavela » pát 29. srp, 2003 6:56

Jééééhehéééé, to je hlína. Jenom mě mrazí při čtení toho,že tento evidentní magor provozuje taky ostrou střelbu. Který doktor mu vydal posudek na zbroják? :o
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Další

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků