Moj nazor

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Moj nazor

Příspěvekod Anonymní » stř 30. bře, 2005 19:53

Pre vsetkych ktory su taky ako "low"!!!!
Thaiman ci ako sa pise ma pravdu.
Low ty obmedzenec nez zacnes znevazovat Roy Chyco King zisti si kto to je a kde (v akom meste co sa bezpecnosti tika) byva. Je to byvali profi boxer a x sampion. Ked podcenujes MMA a BJJ priklad 14,5 rocny chalan (cca70kg) versus 24 rocny kulturista (cca93kg). Kulturista ma par vytazstiev v kulturistike 14 rocny Ondro trenuje MMA necele dva roky a v postoji nasadil zadne skrtenie kulturistovi a ten aby nebol uskrteny tak to i ked velmi nerad musel vzdat. Ver tomu to by ti vedeli potvrdit vsetci co sa toho dna zucastnili treningu. A udery na tie nemal kulturista ani cas. Dalsie priklady nebudem uvadzat ale mnohy velmi znami "majstri", ktori maju velke a velmi zname skoli BU si boli testnut ako su na tom a velmi chceli porazit ludi co v SR a CR zacali s MMA no dostali brutalnu nakladacku alebo ked zazreli co sa tam deje tak doslova zo strachu usli. Taka je skutocnost i ked sa mnohim nepaci a budu ma tu isto za to kritizovat.
Low ver,ze viem o com pisem venoval som sa karate poctivych osem rokov a teraz zistujem, ze my dokopi bolo k nicomu, a mal som vdaka nemu skreslenu predstavu o tom ci je to ucinny system boja na ulicu (cize ci sa s nim da realne ubranit). Podotykam, ze som sa mu venoval este par rokov dozadu ked stalo ako tak za cosi a nie teraz v sucasnej dobe ked je moralka na treningoch takmer nulova a opasok ziska takmer kazdy aj ten kto len horko tazsko spravi par klikov, len aby mal ten pas.
Tym netvrdim, ze MMA a BJJ su najlepsie to v ziadnom pripade si nemozem dovolit tvrdit.
Low ale aj vsetci ostatny BJJ neni komercne tak ako to tu LOW tvrdi. Nemozes ziskat cierny pas za 1,5 roka ten kto to tvrdi KLAME pretoze ak si dobry tak raz za tri roky mozes sa pokusit ziskat pas a nie viac nez jeden stupen za tri roky. Samozrejme mozete namietat ale co tu tvrdim je pravda i ked pre niektorych nie moc prijemna.
Karate ako sebeobrana????? Aky styl karate u koho cvicene a ako praktikovane, skor tak by mala zniet otazka.
Mimochodom zabudnite na toze v celej europe sa nedostanete k takym dolezitym a podstatnym info potrebnym ku kvalitnemu cviceniu karate. Tie mozno ziskat len priamo v azii a sotva ich azijci prezradia niekomu inemu nez azijcovi. O tom sa mali moznost presvedcit mnohy ludia co boli cvicit v azii a zistili a aj tvrdia, ze azijci su co sa tyka BU najvecsi rasisti na svete a nepustia svoje umenie nikomu kto nieje azijec a aj to len malo vyvolenych dostane tieto info aby mohol treenovat alebo cvicit kvalitne karate ci akykolvek iny styl ktory vznikol na azijskom kontinente.
To je asi vsetko co som sem chcel napisat.
Ospravedlnujem sa ak som niekoho urazil, to som urcite nechcel. Taktiez ak tu pisem mierne chaoticky a neusporiadane no nestiham tak rychlo pisat ako my plynu myslienky a hlavne nemam moc casu.
Nechodim na toto forum moc casto bo ako tak sledujem tak bez urazky vazeneho osadenstva sa tu keca o blbostiach. Samozrejme cest par vynimkam ktore maju celkom slusny prehlad (Jendis).
Preco sa tu nebavite o problemoch ake mate pri treningoch, a tie isto vsetci mate. Preco sa nik nepita na principi a metody treningu a nerozoberate techniky, casovanie, uhly, problemy pri vykonavani jednotlivych technik a vsetky ostatne veci s tym suvisiace, alebo o tom nemate ani ponatia???

Low tebe prajem nech nikde okrem treningov v telocvicni nemas prilezitost zistit, ako velmi sa v mnohych veciach mylis. Prv nez zacnes nieco znevazovat a ohovarat z nevedomosti, tak si zisti co to o tom a nie len konstatovat na zaklade pocutia od niekoho kto snad pocul. Vid BJJ.

P.S.: Kto v dnesnej dobe na BS a BU nezaraba???? Poznate niekoho takeho??? Ved kazdy kto ma v dnesnej dobe otvorenu skolu BS a BU tak sa snazi aspon cosi na tom zarobit.

P.S.: Viem o com pisem BS a BU sa venujem uz par rokov (cca12rokov), to pre tych ktory by ma chceli niekam poslat, ze cvicim malo a vobec sa nevyznam. Netvrdim, ze tych 12 rokov je vela, ved stale citim, ze sa musim este strasne vela ucit. Ved co som ja??? Ja som NOBODY

S pozdravom NOBODY
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Anonymní » stř 30. bře, 2005 20:07

tak si to mysli..
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Toman » stř 30. bře, 2005 20:08

V predchozim prizpevku bylo hodne zminovano BJJ. Vite nekdo jestli se da v CR trenovat. Myslim tim u cloveka ktery se tomu venuje delsi dobu. Vim ze prvky BJJ se najdou vsude, kde se zodpovedne cvici "zem", ale ze by u nas v CR bylo ciste Gracie BJJ o tom jsem neslysel. Jinak vim ze v nemecku uci BJJ primo brazilec a v Londyne je snad primo jeden z Gracieu.
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » stř 30. bře, 2005 20:45

Toman píše:V predchozim prizpevku bylo hodne zminovano BJJ. Vite nekdo jestli se da v CR trenovat. Myslim tim u cloveka ktery se tomu venuje delsi dobu. Vim ze prvky BJJ se najdou vsude, kde se zodpovedne cvici "zem", ale ze by u nas v CR bylo ciste Gracie BJJ o tom jsem neslysel. Jinak vim ze v nemecku uci BJJ primo brazilec a v Londyne je snad primo jeden z Gracieu.


Někde už tu ta diskuze proběhla.....
http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.ph ... hlight=bjj
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » stř 30. bře, 2005 22:14

nobody,tahiman apod. proste deti..
1)thaiman jeste pred tejdnem nevedel ze karate je v k-1,to myslim mluvi za vsechny jeho slova jak se v K-1 vyzna..

NOBODY je sice krasne ze si delal poctivych osm let karate ale neprosto presne vim ze shotokan nebo goju ryu nekde v zapadakove na melem meste kde si trener udelil cerny pasek sam..:o)i kdyby si to delal pod nejlepsim trenerem v cr nebo na slovensku budes umet hov.. neni karate jako karate.karate shotokan je neco uplne jineho nez tradicni karate,kyokushin,neco mezi tim je zas neco uplne jineho.jen nazev karate nikomu nic nerekne.proste mas teda co mluvit..kdyz za osm let praktikovani karate se nevyznas ani v tomhle..a at si pan Chico zije treba v Nuslich:o) nevim kde zije ale ctrvti jako Bronx nebo Soho ztratily svuj punc zabijackych ctvrti nekdy pred pul stoletim.. nedelje si iluze dnes sou stejne bezpecne jako kterekoliv jine mesto..samozrejme ruzne gangy apod..jenze jdi se podivat na vaclavak..mimochodem co se tyce toho ze mam jit se zabijenim byku nekam..samozrejme ze ja ani nikdo tady to nedokaze - ale to ze to nekdo nekdy dokazal ze to jde..ono je to jen o pristupu k treninku,kdyz budes trenovat jako nejmenovany mistr dokazes zabit cloveka jedinou ranou(na to jsou narozdil od tveho skrceni dukazy:o)

kazdy styl je totiz dokonaly - kdyz budes zvladat dokonale postoje karate nikdy se nemuzes dostat na zem,kdyz budes dokonale ovladat napr. primy uder prorazis zed.. tomu se meze nekladou,kladou se jen lidem.
kdyz budes pilovat jen uhlovani a casovani jak tady casto pises budes sice nekomu umet nasadit paku ale nic vic..nevim jak by tvuj pristup zmenilo kdyby si na zivo videl jak nekdo prerazi nekolik basebalek,prelomi kamen nebo prerazi makiwaru..nikdy si to nevidel ale to neznamena ze je to rise snu..chce to jen trenovat.. a fakt je ze lidi co to dovedou nemaj duvod to nekde prezentovat nebo se o tom dokonce s nekym prit..:o)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

predmetom je LOWE

Příspěvekod Anonymní » stř 30. bře, 2005 22:20

LOW napísal:
kdyz budes trenovat jako nejmenovany mistr dokazes zabit cloveka jedinou ranou(na to jsou narozdil od tveho skrceni dukazy:o)

myslím že to čo si napísal je cielom každého bojového systému zameraného na sebaobranu! :idea:
Je pravda ze som nevedel ze karate je v k-1 lebo sa o karate vôbec nezaujímam, viem viac o pride fc,ufc...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

low

Příspěvekod Anonymní » stř 30. bře, 2005 22:29

LOW napísal:
kdyz budes zvladat dokonale postoje karate nikdy se nemuzes dostat na zem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
no 1.vec je ze v karate sú fakt super postoje,a asi si este nevidel takého primerného zápasníka!!! :P chcel by som vidiet keby si sa dostal k niakemu karatistovi na telo co by robil-myslím klinčovú vzdialenosť. :lol:
A také nezmysli že sa nedostaneš na zem môžeš tvrdiť len na základe toho že si ešte nekonfrontoval s človekom ktorý robí niečo iné!!!
Ale je to môj názor ja nepotrebujem lámať kamene ani búrať steny :lol:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Toman » čtv 31. bře, 2005 7:18

Díky Jendisi
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod pucmaz » čtv 31. bře, 2005 10:19

.
Naposledy upravil pucmaz dne úte 30. pro, 2014 13:19, celkově upraveno 1
pucmaz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 838
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00

Příspěvekod kurt78 » čtv 31. bře, 2005 11:41

suhlas s thaimanom
low -clovece skus si dat sparing zo zapasnikom a uvidis
apropo kamen vie rozbit pastou X ludi dokonca aj ja a nie je to nic extra ide skor o to ako na vec....
kurt78
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: pon 11. říj, 2004 23:00
Bydliště: SR

 

Příspěvekod raduz » čtv 31. bře, 2005 12:00

Pucmaz:ktore karate riesi konkretne boj na zemi? Tym nemyslim to, ze ked bojovnika podrazis a on spadne, potom mu(leziacemu) das nejaky finalny uder.
Low: je pekne ze dokazes jednym uderom prerazit makiwaru, alebo stenu, ale stena a ani makiwara sa nehybu, nekryju.... :wink: Skus sa nad tym zamysliet.
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Příspěvekod Anonymní » čtv 31. bře, 2005 12:38

co by robil-překvapení na závěr v karate jsou i lokty a kolena..

jake karate resi boj na zemi? envim jake tradicni karate ale napriklad daido juku
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: Moj nazor

Příspěvekod bruce » čtv 31. bře, 2005 14:07

NOBODY píše:Pre vsetkych ktory su taky ako "low"!!!!
Thaiman ci ako sa pise ma pravdu.
Low ty obmedzenec nez zacnes znevazovat Roy Chyco King zisti si kto to je a kde (v akom meste co sa bezpecnosti tika) byva. Je to byvali profi boxer a x sampion. Ked podcenujes MMA a BJJ priklad 14,5 rocny chalan (cca70kg) versus 24 rocny kulturista (cca93kg). Kulturista ma par vytazstiev v kulturistike 14 rocny Ondro trenuje MMA necele dva roky a v postoji nasadil zadne skrtenie kulturistovi a ten aby nebol uskrteny tak to i ked velmi nerad musel vzdat. Ver tomu to by ti vedeli potvrdit vsetci co sa toho dna zucastnili treningu. A udery na tie nemal kulturista ani cas. Dalsie priklady nebudem uvadzat ale mnohy velmi znami "majstri", ktori maju velke a velmi zname skoli BU si boli testnut ako su na tom a velmi chceli porazit ludi co v SR a CR zacali s MMA no dostali brutalnu nakladacku alebo ked zazreli co sa tam deje tak doslova zo strachu usli. Taka je skutocnost i ked sa mnohim nepaci a budu ma tu isto za to kritizovat.chod precprec!!!! :D :D
Low ver,ze viem o com pisem venoval som sa karate poctivych osem rokov a teraz zistujem, ze my dokopi bolo k nicomu, a mal som vdaka nemu skreslenu predstavu o tom ci je to ucinny system boja na ulicu (cize ci sa s nim da realne ubranit). Podotykam, ze som sa mu venoval este par rokov dozadu ked stalo ako tak za cosi a nie teraz v sucasnej dobe ked je moralka na treningoch takmer nulova a opasok ziska takmer kazdy aj ten kto len horko tazsko spravi par klikov, len aby mal ten pas.
Tym netvrdim, ze MMA a BJJ su najlepsie to v ziadnom pripade si nemozem dovolit tvrdit.
Low ale aj vsetci ostatny BJJ neni komercne tak ako to tu LOW tvrdi. Nemozes ziskat cierny pas za 1,5 roka ten kto to tvrdi KLAME pretoze ak si dobry tak raz za tri roky mozes sa pokusit ziskat pas a nie viac nez jeden stupen za tri roky. Samozrejme mozete namietat ale co tu tvrdim je pravda i ked pre niektorych nie moc prijemna.
Karate ako sebeobrana????? Aky styl karate u koho cvicene a ako praktikovane, skor tak by mala zniet otazka.
Mimochodom zabudnite na toze v celej europe sa nedostanete k takym dolezitym a podstatnym info potrebnym ku kvalitnemu cviceniu karate. Tie mozno ziskat len priamo v azii a sotva ich azijci prezradia niekomu inemu nez azijcovi. O tom sa mali moznost presvedcit mnohy ludia co boli cvicit v azii a zistili a aj tvrdia, ze azijci su co sa tyka BU najvecsi rasisti na svete a nepustia svoje umenie nikomu kto nieje azijec a aj to len malo vyvolenych dostane tieto info aby mohol treenovat alebo cvicit kvalitne karate ci akykolvek iny styl ktory vznikol na azijskom kontinente.
To je asi vsetko co som sem chcel napisat.
Ospravedlnujem sa ak som niekoho urazil, to som urcite nechcel. Taktiez ak tu pisem mierne chaoticky a neusporiadane no nestiham tak rychlo pisat ako my plynu myslienky a hlavne nemam moc casu.
Nechodim na toto forum moc casto bo ako tak sledujem tak bez urazky vazeneho osadenstva sa tu keca o blbostiach. Samozrejme cest par vynimkam ktore maju celkom slusny prehlad (Jendis).
Preco sa tu nebavite o problemoch ake mate pri treningoch, a tie isto vsetci mate. Preco sa nik nepita na principi a metody treningu a nerozoberate techniky, casovanie, uhly, problemy pri vykonavani jednotlivych technik a vsetky ostatne veci s tym suvisiace, alebo o tom nemate ani ponatia???

Low tebe prajem nech nikde okrem treningov v telocvicni nemas prilezitost zistit, ako velmi sa v mnohych veciach mylis. Prv nez zacnes nieco znevazovat a ohovarat z nevedomosti, tak si zisti co to o tom a nie len konstatovat na zaklade pocutia od niekoho kto snad pocul. Vid BJJ.

P.S.: Kto v dnesnej dobe na BS a BU nezaraba???? Poznate niekoho takeho??? Ved kazdy kto ma v dnesnej dobe otvorenu skolu BS a BU tak sa snazi aspon cosi na tom zarobit.

P.S.: Viem o com pisem BS a BU sa venujem uz par rokov (cca12rokov), to pre tych ktory by ma chceli niekam poslat, ze cvicim malo a vobec sa nevyznam. Netvrdim, ze tych 12 rokov je vela, ved stale citim, ze sa musim este strasne vela ucit. Ved co som ja??? Ja som NOBODY

S pozdravom NOBODY
bruce
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 31. bře, 2005 14:32

a jinak samozrejme ze se i v sebelepsim karate muzes dostat na zem ale to proste aspon u nas neni privilegovanou moznosti..jinak goshinjutsu je tu taky...a vubec sebeobrana pomoci pak atd..ted me napadla takova vec..on totiz kazdej kdo se diva na kyokushin vidi jen zapasy a proto je to sport...sou lidi kteri maji zavodnickou karieru ale jsou lidi o kterejch nikdo neuslysi a na zapaseni serou..
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod bruce » čtv 31. bře, 2005 18:25

a ja sa chcem opytat preco ked ste vsetci tak mudry,tak nepoviete ake umenie sa ma clovek ucit ked vraj za vsetkym treba ist do azie?????????? :oops:
bruce
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. úno, 2005 0:00

bjj

Příspěvekod stefano » čtv 31. bře, 2005 18:41

to pucmaz:ahoj.mozes mi prosim ta vymenovt presne subor toho cimje BJJ obmedzene???? :idea: :idea:
stefano
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 155
Registrován: úte 12. říj, 2004 23:00

Příspěvekod stefano » čtv 31. bře, 2005 18:43

to bruce:uc sa to co suvisi s casom:)to je vsetko a pokojne nemusis chodit ani do Azie
stefano
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 155
Registrován: úte 12. říj, 2004 23:00

Příspěvekod stefano » čtv 31. bře, 2005 18:47

to low:aka je hodnota sebaobrany pre teba i tvoju rodinu z pravneho hladiska a hladiska dalsieho tvojho zivota ,ked jednym uderom zabijes cloveka??? :idea: :idea:
stefano
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 155
Registrován: úte 12. říj, 2004 23:00

Low

Příspěvekod Anonymní » čtv 31. bře, 2005 20:27

low
Ver alebo nie no videl som aj lepsie kusky ako je rozbijanie kamenou rukov a rozbijanie palic o ludske telo. Poznam aj chalana co tieto veci predvadzal ked mal 20rokov. Ako tak sledujem je z teba majster bojovnik(kecov) ale len za klavesnicou. Ludia co sa venuju MMA tak su s tym spokojny pretoze dosahuju niekolko nasobne vissiu ucinnost v tom istom case ako pri treningu toho tvojho xkarate. Co sa tyka mojho trenera karate tak on sam sebe udelit cierny pas nemohol. Okrem toho v case ked ja som cvicil karate (styl godzu rju), dnes je vlastne obdoba to tvoje karate, nas oddiel patril k medzi najlepsie v byvalom CSSR, CSFR. Ludia z nasho klubu vyhravali po sutaziach a nemali take reci aky su borci ako ty a pritom sami uznavali, ze to je len sport a na ulici by snim nemali sancu. Mna osobne zaujimaju veci ktore su ucinne prave v realnom zivote a k tomu ma zatial najblizsie MMA. Mam to otestovane aj na ulici, a velmi uspesne to funguje.
Verim tomu, ze to co tu tvrdis prameni len z tvojej nevedomosti!!! Tvoje pisanie a nazory ktore tu prezentujes to priamo nasvedcuju.
Pre teba nie som ziadne dieta. Si mladsi odo mna, tak to len pre informovanost. No nechcem ta tu urazat to by nemalo pre nikoho ziaden zmysel. Skus si ist obzriet aj ine systemy BU a BS a skus si ich aj zacvicit. Len tak skusobne a potom mozes nieco o nich tvrdit. Techniky, ktorymi je mozne zabyt cloveka je kopec niektore poznam no uz davno som zistil, ze ich pouzitie je pre bezneho cloveka na ulici viac ako neprakticke. Sediet za vrazdu sa neoplati. A prerazat a lamat rozne predmety ma prestalo bavit cca 17 rokmi. Tolko o mne. :D :D :D
Maj sa low a pozor na konflikty na ulici zle by si pri nich dopadol. :D

S pozdravom NOBODY
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Low

Příspěvekod Anonymní » čtv 31. bře, 2005 20:27

low
Ver alebo nie no videl som aj lepsie kusky ako je rozbijanie kamenou rukov a rozbijanie palic o ludske telo. Poznam aj chalana co tieto veci predvadzal ked mal 20rokov. Ako tak sledujem je z teba majster bojovnik(kecov) ale len za klavesnicou. Ludia co sa venuju MMA tak su s tym spokojny pretoze dosahuju niekolko nasobne vissiu ucinnost v tom istom case ako pri treningu toho tvojho xkarate. Co sa tyka mojho trenera karate tak on sam sebe udelit cierny pas nemohol. Okrem toho v case ked ja som cvicil karate (styl godzu rju), dnes je vlastne obdoba to tvoje karate, nas oddiel patril k medzi najlepsie v byvalom CSSR, CSFR. Ludia z nasho klubu vyhravali po sutaziach a nemali take reci aky su borci ako ty a pritom sami uznavali, ze to je len sport a na ulici by snim nemali sancu. Mna osobne zaujimaju veci ktore su ucinne prave v realnom zivote a k tomu ma zatial najblizsie MMA. Mam to otestovane aj na ulici, a velmi uspesne to funguje.
Verim tomu, ze to co tu tvrdis prameni len z tvojej nevedomosti!!! Tvoje pisanie a nazory ktore tu prezentujes to priamo nasvedcuju.
Pre teba nie som ziadne dieta. Si mladsi odo mna, tak to len pre informovanost. No nechcem ta tu urazat to by nemalo pre nikoho ziaden zmysel. Skus si ist obzriet aj ine systemy BU a BS a skus si ich aj zacvicit. Len tak skusobne a potom mozes nieco o nich tvrdit. Techniky, ktorymi je mozne zabyt cloveka je kopec niektore poznam no uz davno som zistil, ze ich pouzitie je pre bezneho cloveka na ulici viac ako neprakticke. Sediet za vrazdu sa neoplati. A prerazat a lamat rozne predmety ma prestalo bavit cca 17 rokmi. Tolko o mne. :D :D :D
Maj sa low a pozor na konflikty na ulici zle by si pri nich dopadol. :D

S pozdravom NOBODY
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Další

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron