Kroupa...

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod PrayingMantis » pát 29. srp, 2003 7:36

Ten dostal určitě ještě za totáče, takže vše jasné... Spíš je alarmující, že ostré střelby jsou součástí těch jejich prvních zkoušek, takže jestli ti malí hošíci na fotkách to mají už za sebou, tak tu máme právní problém jako PRASE!!

PS: Prosím, hlavně nám neporante žíněnku... :D
PrayingMantis
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: ned 01. čer, 2003 23:00
Bydliště: Jižní Čechy

 

Příspěvekod yingjowpai » pát 29. srp, 2003 8:04

Pan Kroupa je legenda brněnských martial arts a nevím jak teď, ale svého čas byl u něho nával. Znal jsem pár lidí, co u něho kdysi cvičili a ty jsou v pohodě, je ale otázka, jestli takhle ulítl až v posledních letech nebo to bylo i dřív. Pokud vím je to bývalý judista. Na druhou stranu to říká na rovinu a nevymýšlí si své mistry a neříká, že cvičí wingchun nebo hungga, takže pokud někdo po přečtení jeho stránek k němu jde cvičit, můžu říct jen, že to asi opravdu s tou populací nebude úplně v pořádku... :(
yingjowpai
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00

Dalsi perla o Kroupovi :-D

Příspěvekod Kwon » pát 29. srp, 2003 16:04

Tohle je reakce na jeden článek o Kroupovi, z 29.1.2003 ze stránek www.pandora.cz. Cituju ... teda spíš kopíruju :wink: :

Ne neni. Hned jsem si po precteni Tveho uvodu dovtipil, ze se jedna o p.
Kroupu. Pro ilustrovani : "To je clovek, ktery se snazil zastavit asi 10
utocniku psychol. pusobenim - divani se do oci..." Samozrejmne dostal na
bednu.... Jinymi slovy je to..... No v Brne se mu prezdiva "Krpupa
vseumnel"..
Kdo byl na jeho treningu, pochopi..... Je to zazitek :o))

Richard


Lidi nerikejte to mamce, ale ja jsem z toho člověka vážně hotovej. :lol:
Kwon
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 13. kvě, 2003 23:00
Bydliště:

Příspěvekod Doktor » pát 29. srp, 2003 16:47

Kroupa je skutečná "legenda" a přivedl do tělocvičny spousty mladých kluků, z nichž mnozí později pokračovali dál v BU. Tuhle zásluhu mu upřít nelze, i když se teď může strhnout debata na téma, jestli není lepší raději nedělat nic, než blbě. Ale to bych nerad. Ta stránka je houby proti tomu, když míval ve městě nástěnku, kterou pravidelně obměňoval. Kdyby to šlo, tak jsem si ji předplatil. Když jsem potřeboval životní povzbuzení, šel jsem tam a přímo čerpal životní optimismus. Posílal jsem tam své přátele. Kdyby to neviděli na vlastní oči, nevěřili by. A tak jsem byl krutě zklamán, když po rekonstrukci příslušné budovy nástěnka (vitrínka) zmizela. Ještě že jsem objevil to www - díky bohu za to, protože když mi je nejhůř :lol: ...
Doktor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: ned 20. črc, 2003 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Anonymní » pát 29. srp, 2003 18:57

Jo tak to mi připomíná vnik tajnéhospolečenství po vzoru templářů nebo asshasinů, jenom s výjimkou toho, že todle je banda fanatiků, které baví poslouchat pár bezduchých přednášek o hypnose a metafyzice (které bez dlohodobého studování nejsou k ničemu),místo aby pořádně cvičili třeba jen jedno umění a něco se naučili.Tyhle lidi jsou podle mě ztracený a až jim ten fašoun v jejich čele řekne "jděte a udělejte TOHLE,"tok to udělají, byť by to bylo cokoli.Proto mezi ostatními adepty i ptraktikanty bojových umění vyhlašuji návrh na jejich likvidaci, kdo jde se mnou?:-)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pát 29. srp, 2003 23:36

Když tak pozoruju soustavně se rozrůstající počet příspěvků o Nejvyšším z Nejvyvolenějších, začínám si říkat, jestli za to ten mamlas vůbec stojí, jestli se mu tímhle nedostává pozornosti víc, než mu patří, jestli by nebylo nejlepší ho prostě úplně ignorovat (nejlépe 4x - 5x :) )
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod WICKING » sob 30. srp, 2003 6:32

Ten chlapik videl prilis beckovejch US filmu... husty
WICKING
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 113
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00

Příspěvekod micro » pon 01. zář, 2003 8:24

Než sem kdosi poslal úryvek z pandory, myslel jsem si, že to snad je i recese, že si prostě někdo udělal prdel.
Když už je řeč o trojose a metnálním stopnutí 10ti útočníků. Upgradoval bych trojosu na čtyřosu - 4. je Tomáš Pfeiffer (pro neznalé, je to ten pán, co v začátcích vysílání tv Nova skrze obrazovku vysílal rukama pozitivní vlny - kdo neviděl, neuvěří, že to nova fakt vysílala :twisted: )
micro
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 18. srp, 2003 23:00

Příspěvekod Anonymní » pon 01. zář, 2003 9:13

micro - mas snad neco proti pozitivne nabitemu televiznimu vysilani? :evil: <br>Mne uplne uzdravil prelezeny bok!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod micro » pon 01. zář, 2003 12:59

Proti pozitivně nabitému vysílání nic nemám, akorát že někdy usnu před 22h, takže mi vše pozitivní uteče :twisted:
micro
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 18. srp, 2003 23:00

Příspěvekod mark4 » úte 02. zář, 2003 21:29

That man is a fuckin bastard :evil:
mark4
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned 22. čer, 2003 23:00

no jo

Příspěvekod Anonymní » pát 02. zář, 2005 10:22

A vy všichni tady znáte Kroupu osobně? Nebo s ním máte osobní zkušenosti? Ono je opravdu dobrý si někde něco přečíst a věřit tomu slovo od slova, ale udělat si o věci vlastní obrázek je pro některé velice složité.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pát 02. zář, 2005 10:48

Anonymní píše:Jo tak to mi připomíná vnik tajnéhospolečenství po vzoru templářů nebo asshasinů, jenom s výjimkou toho, že todle je banda fanatiků, které baví poslouchat pár bezduchých přednášek o hypnose a metafyzice (které bez dlohodobého studování nejsou k ničemu),místo aby pořádně cvičili třeba jen jedno umění a něco se naučili.Tyhle lidi jsou podle mě ztracený a až jim ten fašoun v jejich čele řekne "jděte a udělejte TOHLE,"tok to udělají, byť by to bylo cokoli.Proto mezi ostatními adepty i ptraktikanty bojových umění vyhlašuji návrh na jejich likvidaci, kdo jde se mnou?:-)
ja idem len ci nas pan krupa neznici divanim do oci
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pát 02. zář, 2005 10:48

Anonymní píše:Jo tak to mi připomíná vnik tajnéhospolečenství po vzoru templářů nebo asshasinů, jenom s výjimkou toho, že todle je banda fanatiků, které baví poslouchat pár bezduchých přednášek o hypnose a metafyzice (které bez dlohodobého studování nejsou k ničemu),místo aby pořádně cvičili třeba jen jedno umění a něco se naučili.Tyhle lidi jsou podle mě ztracený a až jim ten fašoun v jejich čele řekne "jděte a udělejte TOHLE,"tok to udělají, byť by to bylo cokoli.Proto mezi ostatními adepty i ptraktikanty bojových umění vyhlašuji návrh na jejich likvidaci, kdo jde se mnou?:-)
ja idem len ci nas pan krupa neznici divanim do oci
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: no jo

Příspěvekod patrik » pát 02. zář, 2005 11:33

brouk píše:A vy všichni tady znáte Kroupu osobně? Nebo s ním máte osobní zkušenosti?(...)


Já ne, ale díky tomu, že si tohle fórum vzkřísil, mohl jsem si prohlédnout tohle http://www.martialartskroupa.d2.cz/samples.html a přečíst tohle http://www.martialartskroupa.d2.cz/historie.html a momentálně stahuju video tady http://3a.samotar.cz/haus/ma/ukazka_boje.avi

Děkuji

Patrik

P.S.
Je to aktualizovaný ;)
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod Anonymní » pát 02. zář, 2005 11:55

tak tenhle pán vypadá zajímavě :-).
nemá někdo zkušenosti s tím, co jeho žácí umí?
když sem si v info o trenérovi přečet "poslání: biolog" tak sem skoro spad ze židle
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod jox » pát 02. zář, 2005 11:56

jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod Sai » pát 02. zář, 2005 12:26

S bojovými uměními přicházely ruku v ruce obory, které řadíme do oblasti psychotroniky, parapsychologie, metafyziky, ale také mezi alternativní medicínu.
Jsou to např. bioterapie, akupresura, schia-tsu, chi-gong, a rovněž makrobiotika. Zájem o tyto oblasti byl nepřiměřeně velký. Při prvních přednáškách šéftrenéra na tato théma několikrát zasahovala policie, aby zabránila ušlapání někoho v davu. Rovněž při první naší ukázce Kung-Fu Show za účasti našich ruských učitelů byl sál vyprodán v předprodeji během dvou hodin a ani přidání dalšího vystoupení (dalších 400 míst) ještě téhož dne nezabránilo problémům s několika stovkami dalších. Tyto řádky zřejmě čtou především mladší lidé, kteří nemohou nikdy získat dostatečnou představu o tehdejším stavu obyvatel.


tak taky nával jsem ještě nezažil :lol: ... nejspíš je to tím že jsem mladší člověk a nikdy nemohu získat představu o tehdejším stavu obyvatel.. :D

a ti tři (Kroupa - Kotlár - Hladík) by ještě mohli přibrat Chroboka.. a mohli by si posílat telepatické smsky... :lol: :lol: :lol:
®ij jako by každá minuta byla tou poslední...
Sai
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 308
Registrován: pon 04. dub, 2005 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Doktor » pát 02. zář, 2005 12:58

No, tak to je pravda, s tím návalem. Odehrávalo se to v Brně, v "Bílém domě" a bylo skutečně vyprodáno, dokonce dvakrát tentýž den (narychlo se domluvilo další představení). Myslím tím exhibici "ruských přátel" a ti byli docela dobří. Bylo to těsně po revoluci a jakékoliv Kung Fu bylo naprostou senzací. I pozdější vystoupení těchto Rusů byla docela bohatě navštívena i ve větší (sportovní) hale. Pak se ovšem roztrhl pytel s různými BUDO SHOW takže zájem opadal a taky nevím, jestli se Kroupa s těmi "přáteli" nerozešel. To bych spekuloval.
Doktor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: ned 20. črc, 2003 23:00
Bydliště: Brno

ggg

Příspěvekod Anonymní » pát 02. zář, 2005 13:20

:lol: :lol: :lol: Tak to je nářez!!!To je snad ještě horší než soutěž Big brother.To je fakt masakr.To snad ani neni možný....Třeba si někdo dělá prdel.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron