gf expert zabil 2 utocniky

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

gf expert zabil 2 utocniky

Příspěvekod Anonymní » pát 17. říj, 2003 9:55

Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Re: gf expert zabil 2 utocniky

Příspěvekod Anonymní » pát 17. říj, 2003 10:07

neprihlaseny PM píše:http://www.guardian.co.uk/international/story/0,3604,1061686,00.html


:-) , saaakris :-), vidim ze cteme stejne veci, zrovna jsem chystal preklad - predbehl jsi mne , padouchu :-)
yw
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pát 17. říj, 2003 12:50

ha ha ha, to vis, umim behat jako Mirek Dusin - ale preklad by se hodil, prekladej, v tom predbihat nebudu;-)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Ivane

Příspěvekod Sennin » pát 17. říj, 2003 13:23

překládej :lol:

Zdravím Tě

Marek
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

......

Příspěvekod Anonymní » ned 19. říj, 2003 10:49

Čínský expert bojových umění/expert čínských bojových umění zabil dva útočníky.

Čínský expert bojových umění/expert čínských bojových umění byl včera vzat do vazby po odvrácení útoku čtyř zlodějů ozbrojených noži, kdy dva z nich zabil a vážně zranil třetího.

Osmadvacetiletému muži, známému jako „doktor“ pro své praktikování akupunktury a tradiční čínské medicíny, se podařilo zmocnit se jednoho ze dvou nožů, které měli útočníci a odzbrojil celou skupinu dravostí své reakce.

Vyšetřovatelé města Empoli ve střední Itálii se teď snaží určit zda jeho sebeobrana překročila rámec přiměřeného užití síly.

Jatka, hodná filmu Quentina Tarantina, začala krátce před půlnocí v pátek poté, co čtyři muži zaklepali na dveře bytu čínské kadeřnice v centru města.

Kadeřnice, její asistentka a „doktor“, jež…, byli údajně zdoláni a svázáni než banda mužů, v předpokládaném věku okolo dvaceti a třiceti let, vyplenila byt.

Zklamáni malým lupem, rozhodli se údajně útočníci pohrozit oběma ženám znásilněním, pokud jim nevyzradí, kde mají uschován zbytek peněz.

V tu chvíli se doktorovi podařilo uvolnit se, získat nůž jednoho z útočníků a zasadit několik smrtících bodných ran.

Vyšetřovatelé našli tělo jednoho z mužů, bodnutého do srdce, netaženého na schodišti a dalšího, který vykrvácel na ulici kvůli zranění na noze. Třetí muž se v nemocnici uzdravuje po probodnutí plíce.

Doktor byl nalezen přikrčený u vchodu do budovy s řeznými ranami na rameni, obličeji a rukou.

Vyšetřovatelé se snaží zjistit jestli způsobil zranění útočníkům když se bránil uvnitř bytu, nebo po pronásledování útočníků na útěku.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Bujin » pon 20. říj, 2003 6:45

Tak to je zaujimave 8)

dik za info
Bujin
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: pon 28. črc, 2003 23:00
Bydliště: Planéta ZEM

No hruza! ;-)

Příspěvekod WT_Martin » stř 29. říj, 2003 14:07

Jsem docela zvedav, jak dopadne. :-) Ale kazdopadne je to hezke.
<b>Martin Kysela</b>
Lamga Hungkyun Gungfu
林家洪拳功夫
linie: klášter Siulam - Jisin simsi - Hung Heigun - Luk Achoi - Wong Taai - Wong Keiying - Wong Feihung - Lam Saiwing - Lam Jou - Lam Jansing - Pavel Macek
WT_Martin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 262
Registrován: úte 15. dub, 2003 23:00
Bydliště: Tady a teď

No hruza! ;-)

Příspěvekod WT_Martin » stř 29. říj, 2003 14:08

Jsem docela zvedav, jak dopadne. :-) Ale kazdopadne je to hezke.
<b>Martin Kysela</b>
Lamga Hungkyun Gungfu
林家洪拳功夫
linie: klášter Siulam - Jisin simsi - Hung Heigun - Luk Achoi - Wong Taai - Wong Keiying - Wong Feihung - Lam Saiwing - Lam Jou - Lam Jansing - Pavel Macek
WT_Martin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 262
Registrován: úte 15. dub, 2003 23:00
Bydliště: Tady a teď

No hruza! ;-)

Příspěvekod WT_Martin » stř 29. říj, 2003 14:08

Jsem docela zvedav, jak dopadne. :-) Ale kazdopadne je to hezke.
<b>Martin Kysela</b>
Lamga Hungkyun Gungfu
林家洪拳功夫
linie: klášter Siulam - Jisin simsi - Hung Heigun - Luk Achoi - Wong Taai - Wong Keiying - Wong Feihung - Lam Saiwing - Lam Jou - Lam Jansing - Pavel Macek
WT_Martin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 262
Registrován: úte 15. dub, 2003 23:00
Bydliště: Tady a teď

Re: No hruza! ;-)

Příspěvekod WT_Martin » stř 29. říj, 2003 14:11

WT_Martin píše:Jsem docela zvedav, jak dopadne. :-) Ale kazdopadne je to hezke.


Omlouvam se za "spam". Hlasilo mi to pri odesilani chybu. A ted se mi to nedari vymazat...
<b>Martin Kysela</b>
Lamga Hungkyun Gungfu
林家洪拳功夫
linie: klášter Siulam - Jisin simsi - Hung Heigun - Luk Achoi - Wong Taai - Wong Keiying - Wong Feihung - Lam Saiwing - Lam Jou - Lam Jansing - Pavel Macek
WT_Martin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 262
Registrován: úte 15. dub, 2003 23:00
Bydliště: Tady a teď

 

Příspěvekod SianLang » stř 29. říj, 2003 14:27

Před napsáním příspěvku dej prostě "aktualizovat". V 99% to stačí... :-)

A pokud jde o sifuje R.H., tak ono to nebude tak horký. Sám psal, že se na svém fóru jen baví, takže proč by se tam nepobavili i ostatní, že jo? :-)
SianLang
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: stř 04. čer, 2003 23:00

Příspěvekod WT_Martin » stř 29. říj, 2003 14:55

SianLang píše:Před napsáním příspěvku dej prostě "aktualizovat". V 99% to stačí... :-)

A pokud jde o sifuje R.H., tak ono to nebude tak horký. Sám psal, že se na svém fóru jen baví, takže proč by se tam nepobavili i ostatní, že jo? :-)


To je taky pravda. :-)

OK, diky za tip. :-)
<b>Martin Kysela</b>
Lamga Hungkyun Gungfu
林家洪拳功夫
linie: klášter Siulam - Jisin simsi - Hung Heigun - Luk Achoi - Wong Taai - Wong Keiying - Wong Feihung - Lam Saiwing - Lam Jou - Lam Jansing - Pavel Macek
WT_Martin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 262
Registrován: úte 15. dub, 2003 23:00
Bydliště: Tady a teď


Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron