PASW

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

PASW

Příspěvekod Krokac » pon 06. čer, 2005 11:35

Co říkáte na školu, pod kterou cvičím ? Bude třeba asi překladač :D :D

http://www.pasw.pl
Bojovat se musí se ctí, houževnatě, chytře, ale nikdy ne zakaždou cenu !!!

http://mtulak.sweb.cz
Krokac
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. čer, 2005 23:00

 

Příspěvekod Anonymní » čtv 09. čer, 2005 9:30

Ahoj Krokači odkud jsi? Zdraví tě kluci z Orlové odhal svou identytu ty tajnůstkáři Do PASW jezdíme 7 let a nic mi tvá přezdívka neříká .
Jinak můj názor na Pszczynu ! Jsou super . atk se ozvy.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Krokac » čtv 09. čer, 2005 9:55

Identitu prozrazovat nebudu. Pokud jsi byl v zimě na Krásné, tak jsem ten, který tam přijel později. Přezdívku neznáš proto, že ji v PASW nepoužívam. Ondrovi prosím vyřiď, že ty penízky, které mu ještě dlužím, že mu určitě dám. Jen jsem teď neměl finance, abych se dostavil na semináře.

Ale kdyby si jo chtěl vědět odkud jsem tak si doplň inicialy našeho trenéra, který je teď mimo M.O..

Zdravím Bohemku :) 8)
Bojovat se musí se ctí, houževnatě, chytře, ale nikdy ne zakaždou cenu !!!

http://mtulak.sweb.cz
Krokac
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. čer, 2005 23:00

Příspěvekod raduz » čtv 09. čer, 2005 12:49

no - pekna skratka... :lol: S tej polstiny je to tazke vycitat, ale vyzera to ako kickbox.... ked tak nieco o tom napis
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Příspěvekod Anonymní » čtv 09. čer, 2005 21:29

Kamaradi ze slovenska, PASW je skratka / Pszczyńska Akademia Sztuki Walki . Pokud tě zajímá čím se zabíváme tak tady je adresa www.pasw.pl
a www.cbur.cz . Bohužel ty druhé stránky jsou v rekonstrukci, ale brzy se polepšíme. Zabýváme se hlavně reálnou sebeobranou to si myslím že dostatečné vyjádření směru kterým se PASW prezentuje. Zatím diskutéři Orlová.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Krokac » čtv 09. čer, 2005 21:50

Sakra !!! Měl jsem tady připravený pěkný článek o PASW a borci z Orlové mě předběhli. Jo na ty stránky se mrkněte a budete mít jasno :twisted:
Bojovat se musí se ctí, houževnatě, chytře, ale nikdy ne zakaždou cenu !!!

http://mtulak.sweb.cz
Krokac
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. čer, 2005 23:00

Příspěvekod kurt78 » pát 10. čer, 2005 6:47

Anonymní píše:...Zabýváme se hlavně reálnou sebeobranou to si myslím že dostatečné vyjádření směru kterým se PASW prezentuje. Zatím diskutéři Orlová.


www.pasw.pl -- yoko-tobi-geri + high kick , hmm realna sebaobrana? to by ma na prvy pohlad nenapadlo, ze je to o realite....
ale, ok, kazdy nejak propaguje to svoje.... :?
kurt78
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: pon 11. říj, 2004 23:00
Bydliště: SR

Příspěvekod Krokac » pát 10. čer, 2005 8:42

Ve zkratce: My preferujeme výuku combat systému a většina mistrů působí jako instruktoři v bezpečnostních systémech! Dále výuka zbraní tonfa, eskrima, krátká tyč, nůž a střelná zbraň.

Máme vztah k více stylům ne proto, abychom je míchali, ale abychom věděli co můžeme od bojovníků jiných stylů čekat. Dobrý bojovník je z tebe tehdy, když v boji dokážeš improvizovat, přemýšlet a přizbusobit se nepříteli !!! Nemyslíš :wink:

Jinak, kdyby sis přečetl ty stránky a nedíval se jen na obrázky, nic takového by si napsat nemohl :!:

JInak taky proto jsem to téma zařadil sem a né jinam :wink:
Bojovat se musí se ctí, houževnatě, chytře, ale nikdy ne zakaždou cenu !!!

http://mtulak.sweb.cz
Krokac
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. čer, 2005 23:00

Příspěvekod Anonymní » pát 10. čer, 2005 9:38

Z jakého systému čerpají informace při výuce escrimy?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod raduz » pát 10. čer, 2005 9:49

no ten cesky www nefunguje a ta polstina je proste "hrozna" :lol: z toho nic nevycitam. A obrazky - komercne kopy. (bez urazky)
Kto to vlastne trenuje (referencie). Momentalne frci kopec systemov - a vacsinou kazdy rad pouziva slovne spojenie "realna sebaobrana" :idea:
Na fore je toho az az...
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

 

Příspěvekod kurt78 » pát 10. čer, 2005 9:51

sa mi zda , ze je tam toho az moc na to aby vsetko bolo kvalita,
a preo by som sa mal prisposobovat nepriatelovi? dobry bojovnik sa neprisposobuje, ale dokaze oponentovi vnutit svoj styl boja :idea:
kurt78
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: pon 11. říj, 2004 23:00
Bydliště: SR

Příspěvekod Anonymní » pát 10. čer, 2005 18:05

2Kurt78: Důvod je jasnej: Dyž na tebe někdo jen tak zkusí joko-tobi geri bez přesnýho důvodu, je blb. Ale dyž je to pro tebe tak nezvyklý že toho nedokážeš využít, seš blb dvojnásob. Tak to chápu já.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

PASW

Příspěvekod Anonymní » sob 11. čer, 2005 21:27

Zdravím pány diskutéry , pánové hodnotit naši akademii dle fotek na webu je velmi odvážné, snad je lepší přímá zkušenost.
Pokud máte opravdu rádi BUDO tak se chovejte k ostatním školám s úctou . Myslím že zrovna PASW má svou historii a pokud si chcete udělat reálný názor tak vás srdečně zvu na seminář do Orlové. Přijdte si zacvičit
a potom můžeme diskutovat zda cvičíme také reálnou sebeobranu. To
že prezentují instrutoří různorodé styly a formy BUDO, je pochopitelné máme základnu zhruba 1000 členů. Naše stránky pojedou od července .
Naleznete tam aktuální informace v češtině.Pokud máte zájem o více informací mohu vám napsat na váš email s pozdravem za instruktory z Orlové Ondra.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Krokac » sob 11. čer, 2005 22:20

No Ondro, to je již jiná řeč !!! Napiš mi prosím, kdy je seminář. Už mi to moc chybí a chtěl bych si svámi zase zacvičit. Dík !!! :) 8)
Bojovat se musí se ctí, houževnatě, chytře, ale nikdy ne zakaždou cenu !!!

http://mtulak.sweb.cz
Krokac
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. čer, 2005 23:00


Zpět na armádní a combat systémy...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron