Lowkick a vyuzitelnost....a oblubenost ako techniky

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Lowkick a vyuzitelnost....a oblubenost ako techniky

Příspěvekod diablik » stř 13. črc, 2005 19:57

...
Naposledy upravil diablik dne úte 05. zář, 2006 10:04, celkově upraveno 1
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

 

Příspěvekod diablik » stř 13. črc, 2005 20:25

for Ukrop.- nerozumiem tomu "khru",vo co go?
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

pro Ukropcany...

Příspěvekod Anonymní » čtv 14. črc, 2005 0:25

z toho ze nejedes na camp nemam radost :evil: :evil: :evil: urcite bych te tam donutil trochu zhubnout :!: a na tema Low Kick nevim co bych mel psat to neni konkretni otazka a na dlouhy reci nejsem... ten kop se musi cvicit postupne od mekkeho pytle, pres tvrdsi a dal... musi vychazet z rotace celeho tela a ne jen z kycle a boku. a je tam jina pozice pro ruzne vzdalenosti a pouziti... kdyz se pred treninkem namazez na holeni thajskym olejem a po treninku thajskou masti (zeptej se thajboxeru u vas kde to koupis, v thajsku v kazde lekarne) tak nohy budou rychleji regenerovat. dobry trenink je privazat mekky pytel na sloup, pripevnit i ve spodni casti a denne nakopat v seriich alespon 1000 na kazdou nohu (rotaci celeho tela ne svihem nohy...) ahoj
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: pro Ukropcany...

Příspěvekod diablik » čtv 14. črc, 2005 10:54

...
Naposledy upravil diablik dne úte 05. zář, 2006 10:05, celkově upraveno 1
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod Anonymní » čtv 14. črc, 2005 13:02

Diablik: mozem sa spytat odkial si?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Virgee » čtv 14. črc, 2005 20:21

Diablik:
doporučuji starý babský recept: hřebíček (ta bylinka ;) ) naložený v Alpě (líh) - na 350ml 15 ks a nechat alespoň 14 dní vylouhovat. Osobně to používám na klouby a ruce celkově po tréninku do lapy.
Další skvělá ěc je kostivalová mast, ale ta je především na klouby, nemám zkušenost co to dělá s omlácenými/naraženými/... holeněmi apod.
A z těch "komerčních" je výborný na naraženiny apod. Fastum gel
No, koukám, že jsem asi trošku ujel od témátka i dotazu, ale já se musím vypovídat :-)
®ivot je boj /// http://virgee.wz.cz/
Virgee
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00

Příspěvekod Sai » čtv 14. črc, 2005 20:38

jojo... kostivalová tinktura je vynikající na modřiny.. několikrát za den nanést a několik minut rostírat a masírovat.. za dva dny není po modřině ani stopa! :lol:
®ij jako by každá minuta byla tou poslední...
Sai
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 308
Registrován: pon 04. dub, 2005 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod josefmlady » čtv 14. črc, 2005 22:14

ty rady ohledně mastiček jsou super, a má někdo radu co s bolestí kloubů? většina lidí to řeší nějakými geladrinky apod, něco levnějšího by nebylo? já konkrétně mám problém především s lokty, když se snažím posilovat, tak musím dávat hodně opakování tak 15-20, při menším počtu se po určité době spolehlivě dostaví bolest kloubů, a to mně vyřadí na určitou dobu z tréninku. nějaká rada?

a k té technice? myslím si , že pro 75kg muže tahle technika není moc dobrá na ulici, samozřejmně do ringu je určitě super.
josefmlady
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 167
Registrován: stř 09. bře, 2005 0:00

mastičky..

Příspěvekod Anonymní » čtv 14. črc, 2005 22:15

no velmi podobné slozeni jako ta thai(boxerska) mast ma Ben-Gay jsou dva druhy cerveny a zeleny. My radsi zeleny 8) Potom Heparoid a Ibu-Hepa. Posli mi na mejl svoji adresu ja ti ty thai masti a oleje zkusim poslat na dobirku. Snad se takovy veci muzou posilat ??? V prvnich dnech po narazeni je dulezite chladit tak dva dny potom naopak prohrivat... Ale hlavne trenuj nejdriv do mekkeho pytle nebo lap a postupne pritvrzuj !!! oeeej
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

adresa

Příspěvekod Anonymní » čtv 14. črc, 2005 22:17

Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Virgee » pát 15. črc, 2005 8:48

Váha tady hraje roli, ale nemusí to být vůbec průšvih, když není, jak píše ukropcany.
Low kick, provedený tak jak má být, je tažený tělem i záday, je to jeden z nejsilnějších úderů, kterých je lidské tělo schopné.

Krom toho nepoužívá "jemné" svalosvé skupiny, ale velké, což je veliká výhoda pro boj - člověk ve stresu neumí používat jemnou mechaniku, páky,.... (tedy alespoň většina z nás to neumí). Ale tyhle pohyby, někdy se jim říká "gross motor movement" jsou prováděny velkými skupinami. Podobně jako obloukový úder rukou - když se podíváš na pouliční rvačky - skoro nic jinýho než něco na způsob lowkicku a háku neuvidíš.
®ivot je boj /// http://virgee.wz.cz/
Virgee
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00

Příspěvekod josefmlady » pát 15. črc, 2005 10:17

ukropcany píše:
josefmlady píše:a k té technice? myslím si , že pro 75kg muže tahle technika není moc dobrá na ulici, samozřejmně do ringu je určitě super.
Z tohto by som obavy nemal. Keď Fero (náš tréner) mal ešte okolo tých 70kg (khru - no schválne či Fera spoznáš :P ), tak keď kopol aj s dvomi chráničmi, tak ak dobre trafil, tak som vydržal možno 2 takéto lowkicky... takže v pohode aj pre malých... :twisted:


problém je, že v reálu je v člověku víc adrenalínu a tudíž víc snese, no mně se to prostě neosvědčilo, i když jsem se tomu kopu hodně věnoval. ale jasně možná ho nemám najetý na maximum. přesto bych ho v reálu už nikdy vědomě používat nebudu.

co se týče těch háků a lowkicku ( viz příspěvek výše uvedený ) , tak já vždycky používám spíš přímé udery a nemám s tím sebemenší problém.
takže na ulici jde vidět i něco jiného, ale holt jsi u toho asi nebyl. a u karaťáka bys hák asi těžko viděl a mnozí z nich nejdou pro ránu daleko.
josefmlady
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 167
Registrován: stř 09. bře, 2005 0:00

Příspěvekod Anonymní » pát 15. črc, 2005 18:29

josefmlady: to žes jednou viděl v televizi shotokan neznamená že KARATE nezná háky a lowkicky,a představ si že sou stejně úcinný jako v kterymkoli jinym BU, karate je jen trochu větší obouchávačka.. :o)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod diablik » pát 15. črc, 2005 20:38

...
Naposledy upravil diablik dne úte 05. zář, 2006 10:05, celkově upraveno 1
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod diablik » pát 15. črc, 2005 21:56

Virgee píše:Váha tady hraje roli, ale nemusí to být vůbec průšvih, když není, jak píše ukropcany.
Low kick, provedený tak jak má být, je tažený tělem i záday, je to jeden z nejsilnějších úderů, kterých je lidské tělo schopné.

Krom toho nepoužívá "jemné" svalosvé skupiny, ale velké, což je veliká výhoda pro boj - člověk ve stresu neumí používat jemnou mechaniku, páky,.... (tedy alespoň většina z nás to neumí). Ale tyhle pohyby, někdy se jim říká "gross motor movement" jsou prováděny velkými skupinami. Podobně jako obloukový úder rukou - když se podíváš na pouliční rvačky - skoro nic jinýho než něco na způsob lowkicku a háku neuvidíš.
...........uplne suhlasim a druhy odstavec je best
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod diablik » pát 15. črc, 2005 22:07

...
Naposledy upravil diablik dne úte 05. zář, 2006 10:05, celkově upraveno 1
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod josefmlady » sob 16. črc, 2005 8:08

low píše:josefmlady: to žes jednou viděl v televizi shotokan neznamená že KARATE nezná háky a lowkicky,a představ si že sou stejně úcinný jako v kterymkoli jinym BU, karate je jen trochu větší obouchávačka.. :o)


víš hovno co jsem kde viděl, tak nepoučuj a já nenapsal, že karate nezná háky, tak se nauč číst. domluvil jsem :evil:
josefmlady
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 167
Registrován: stř 09. bře, 2005 0:00

Příspěvekod josefmlady » sob 16. črc, 2005 8:16

diablik

nebudu se hádat, svůj názor si ponechám.
josefmlady
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 167
Registrován: stř 09. bře, 2005 0:00

Příspěvekod diablik » sob 16. črc, 2005 10:07

josefmlady píše:diablik

nebudu se hádat, svůj názor si ponechám.
....... :) v pohode ved ja ti ho neberiem.....ja si svoj tiez ponecham :D cuz
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod Virgee » sob 16. črc, 2005 14:00

josefmaldy:
Jenom klid, chlape ;)

Tohle soptění moc váhy Tvým příspěvkům nedodá, naopak.
®ivot je boj /// http://virgee.wz.cz/
Virgee
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00

Další

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků