S.C.A.R.S

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

Příspěvekod Gino » čtv 21. črc, 2005 19:07

Bobe... tys dělal 10 let karate u někoho, kdo neměl ani černý pás?? To snad... to je sranda? A to ten člověk celejch 10 let tvrdne někde na kyu, stejně jako ty? A až po tak dlouhé době ti došlo, že chceš jinam?

Teda nevím, ale přijde mi to, že nás buď lakuješ, nebo že jsi ¨byl fakt hloupej a naivní až za vrata... a že je u nás fakt možný všechno. Nebo mi to vysvětli jinak, zaujalo mě to (bez urážky!).
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

 

Příspěvekod Jendis » čtv 21. črc, 2005 19:09

Jestli jsi z Třebíče,to bys to měl blíže do Telče.....tam mají zajímavou partičku...... :wink: :lol: :lol: A šikovné kluky.......tam jsem začínal cvičit,když to ještě v Jihlavě nebylo...to bylo masóóóóóó.....veškeré techniky na palubkách...to byl mazec :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » čtv 21. črc, 2005 19:17

Gino píše:Bobe... tys dělal 10 let karate u někoho, kdo neměl ani černý pás?? To snad... to je sranda? A to ten člověk celejch 10 let tvrdne někde na kyu, stejně jako ty? A až po tak dlouhé době ti došlo, že chceš jinam?

Teda nevím, ale přijde mi to, že nás buď lakuješ, nebo že jsi ¨byl fakt hloupej a naivní až za vrata... a že je u nás fakt možný všechno. Nebo mi to vysvětli jinak, zaujalo mě to (bez urážky!).


Trošku jsi to nepochopil tak já ti to vysvětlím znovu. Byl tam hlavní trenér s černým páskem a pak jeho zástupce, jež nás vyučoval nejčastěji, protože ten hlavní neměl čas. Pouze když jednou za tejden přišel hlavní trenér pak to byl pořádnej trénink. Už to chápeš?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 21. črc, 2005 19:17

To jsem psal já.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Gino » čtv 21. črc, 2005 19:19

Jo dík :-) Mě jen zarazilo, že by bylo možné aby tu někdo vedl 10 let nějaký klub, aniž by se technicky zdokonaloval a ostatním to nepřišlo divné :-) Teď už to chápu. Arigató
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Sai » čtv 21. črc, 2005 20:08

Tak to mě mrzí, že si šlápnul vedle. Já jsem taky měl jednu špatnou zkušenost. Ale přesně opačnou. Mistr který měl 2 dan v Kung-Fu mě naučil méně než trenér combatu, který v začátku měl hnědý.


8O ony se v kung-fu udělujou dany 8O 8O odkdy??

já měl za to že kung-fu k páskování nepatří....
®ij jako by každá minuta byla tou poslední...
Sai
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 308
Registrován: pon 04. dub, 2005 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Krokac » čtv 21. črc, 2005 20:30

Sai píše:
Tak to mě mrzí, že si šlápnul vedle. Já jsem taky měl jednu špatnou zkušenost. Ale přesně opačnou. Mistr který měl 2 dan v Kung-Fu mě naučil méně než trenér combatu, který v začátku měl hnědý.


8O ony se v kung-fu udělujou dany 8O 8O odkdy??

já měl za to že kung-fu k páskování nepatří....


Ano i tady je normální páskování jako všude jinde. Počínaje bílým pásem a konče 10 danem (toanem). Já jsem byl tedy ve dvou školách a všude se to tak bralo. Nevím proč se divíš. Všude musíš rozlišit začátečníka od mistra. Chceš-li zmínit název školy "Schan schaolin si and Dju su Kung-Fu"
pod vedením p.Trošáka.

U nás v combatu máš třeba paskování takové, že mezi bílým a žlutým stupněm jsou ještě dva mezi stupně. (bílý pás s jedním žlutým pruhem a pak se dvěma žlutými pruhy). Je to proto, že je vše bráno důsledně a že je mnoho technik a hodně nároků na páskování. Proto se značně liší úroveň našich adeptů od jiných žáků z jiných škol. Protože to co umí jinde žák se zeleným páskem, tak u nás to samé umí žáček, který vlastní žlutý.

PS: Sai mohu se zeptat co cvičíš za BU či systém ?
Bojovat se musí se ctí, houževnatě, chytře, ale nikdy ne zakaždou cenu !!!

http://mtulak.sweb.cz
Krokac
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. čer, 2005 23:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 21. črc, 2005 21:18

Mám jí.....ale skenovat jí nebudu....je toho docela dost,scan nemám a když jsem si naposledy nechal něco skenovat....škoda mluvit.


Nemohli by jsme se domluvit. Jako něco za něco. Ty mi nakopíruješ tu příručku. A já zkusím sehnat cokoliv o co budeš mít zájem. Promysli to. :wink:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » čtv 21. črc, 2005 21:48

Kopírovat to nebudu.....mrknu se,kde to vůbec doma mám...a pak se uvidí. :wink:
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » pát 22. črc, 2005 0:21

Chodím na SCARS (SEB) do Jihlavy k panu ©ánovi a jsem moc spokojenej. Není nad to se dvakrát týdně pořádně vyřádit (někdy je to fakt maso, zvlášť když si zacvičím z Vaškem 2 m. 110 kg, to si fakt člověk ověří jestli cvičí správně nebo ne). ©koda, že se necvičí přes prázdniny.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » pát 22. črc, 2005 2:46

Václav ale cvičí v Telči,nebo se pletu...jestli jo,tak toho znám :wink:
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » pát 22. črc, 2005 14:45

Jo...úplně mi vypadlo...tady máš alespoň něco o SCARSU :wink:

http://www.sbzu.lmn.sk/index.php?id=25,0,0,1,0,0
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pát 22. črc, 2005 15:25

Anonymní píše:Jo...úplně mi vypadlo...tady máš alespoň něco o SCARSU :wink:

http://www.sbzu.lmn.sk/index.php?id=25,0,0,1,0,0


Díky za to! :D
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » pát 22. črc, 2005 17:27

Za málo...to je stránka človíčka,který je tu jako Fireball....instruktor SCARS z Lipt.Mikuláše.
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » sob 23. črc, 2005 15:06

Našel jsem hodně moc informací o SCARS. Jediná nevýhoda je, že to vše je v anličtině.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » sob 23. črc, 2005 15:19

A nebylo by tedy nejlepší opravdu zajít na nějakej ten trénink a podívat se,popovídat s instruktorem? :wink: 8)
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » sob 23. črc, 2005 15:30

Jendis píše:A nebylo by tedy nejlepší opravdu zajít na nějakej ten trénink a podívat se,popovídat s instruktorem? :wink: 8)


Já nejsem v Jihlavě ani v Telči každej den. Zašel bych tam ale vůbec nevím kde to je na kterých ulicích. :cry:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » sob 23. črc, 2005 15:49

zaregistruj se a já ti do SZ pošlu telefon na Zdenka ©ánu...a pak už se můžeš domluvit,na čem chceš. :wink:
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Riverman » sob 23. črc, 2005 15:55

Krokac píše:
Sai píše:
Tak to mě mrzí, že si šlápnul vedle. Já jsem taky měl jednu špatnou zkušenost. Ale přesně opačnou. Mistr který měl 2 dan v Kung-Fu mě naučil méně než trenér combatu, který v začátku měl hnědý.


8O ony se v kung-fu udělujou dany 8O 8O odkdy??

já měl za to že kung-fu k páskování nepatří....


Ano i tady je normální páskování jako všude jinde. Počínaje bílým pásem a konče 10 danem (toanem). Já jsem byl tedy ve dvou školách a všude se to tak bralo. Nevím proč se divíš. Všude musíš rozlišit začátečníka od mistra. Chceš-li zmínit název školy "Schan schaolin si and Dju su Kung-Fu"
pod vedením p.Trošáka.

U nás v combatu máš třeba paskování takové, že mezi bílým a žlutým stupněm jsou ještě dva mezi stupně. (bílý pás s jedním žlutým pruhem a pak se dvěma žlutými pruhy). Je to proto, že je vše bráno důsledně a že je mnoho technik a hodně nároků na páskování. Proto se značně liší úroveň našich adeptů od jiných žáků z jiných škol. Protože to co umí jinde žák se zeleným páskem, tak u nás to samé umí žáček, který vlastní žlutý.

PS: Sai mohu se zeptat co cvičíš za BU či systém ?

jaky pasky?...jaky dany (toany)?...co je to za blbost?
"Je lepší každý den udělat pět kliků, než každý den neudělat patnáct."
Riverman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: stř 22. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Thundeer » sob 23. črc, 2005 18:59

Jendis píše:zaregistruj se a já ti do SZ pošlu telefon na Zdenka ©ánu...a pak už se můžeš domluvit,na čem chceš. :wink:


A je to!
Thundeer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: ned 10. říj, 2004 23:00

PředchozíDalší

Zpět na armádní a combat systémy...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron