Výcvik střelby

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

Příspěvekod S474N » čtv 08. zář, 2005 7:02

Krokac píše:Teď se zase dostáváme do konkrétních situací. Já jen říkám, že co se týká reflaxu je úder rychlejší než prst na spoušti. No a když se stane, že je někdo od mě 2m a víc tak jde zase o úhyb (pokud jsou k tomu podmínky) např. schování se za auto nebo roh baráku. Prostě ten první rychlý pohyb agresor málo kdy vystihne, protože si myslí, že má situaci pod kontrolou a ty ho tímto jednáním překvapíš.

Takže při prvním pohybu nemusí dojít ani k výstřelu a jestli tak jen k hodně zmatenému. A pak jak si říkal kdo uteče vyhraje. Ale to se zabýváme konkrétní situací a ještě vymyšlenou modelovou situací. Takže zavěr bude v tom, že až si to přečte někdo jiný, tak se v tom zase budeme vrtat.

Zkrátka chce někdo nosit zbraň fajn ať tedy nosí. Musí si, ale uvědomit, že se s tím nese hodně času a trpělivosti při tréninku jak s ní zacházet dále peněz a hlavně by si měl člověk ujsnit, jestli by tu zbraň dokázal v realu použít, protože jak říkáš když někdo nosí u sebe nůž může být použit proti němu. To samé platí u zbraně. A já budu tedy raději, když mi seberou ten nůž a budu mít větší šanci, že přežiju. Jo možná budu pořezaný možná mi v boji zbůsobí krvacení žil atd. Ale není to nic co by se v nemocnici nedalo vyléčit pár stehy.

Samozřejmě to člověk může do mě zabodnout, ale sakra budu bojovat o svůj život, tak pořád budu mít šanci agresorovi ten nůž vyrazit z ruky. Ale když mi sebere mou zbraň, tak prát se už se mnou nebude. Odstoupí si a zmáčkne spoušť. A tam už moc lékaři úspěšní nejsou !!!

Samozřejmě taky osobně nedoporučuji lidem pro svou ochranu nosit nůž, ale pokud se bavíme čistě o situaci se střelnou zbraní. Volím nůž :) 8)


Jsem presvedcen v jedno - kdyz uz nekdo zbran opravdu nosi, tak ver tomu, ze si tuhle otazku zodpovedel jako jednu z prvnich - mluvim ted o tom, zdali by ji pouzil. Druhou veci je konkretni situace a take se muze stat, ze se clovek v teto situaci "zablokuje" a nepouzije ji. Nicmene ja tvrdim jedno - se zbrani je to jako s kondomem - lepsi ji mit a nepotrebovat, nez nemit a potrebovat :D .

Urcite se shodneme na tom, ze vytahnout zbran a stisknout spoust je pro x lidi "snazsi", nez vytahnout nuz a nekoho rezat ci bodat. Rozhodne me osobne to prijde s pistoli takove "cistci".

Take bych rozhodne nesazel na to, ze me s mym nozem "jenom" poreza na rukach. Kdyz uz se to tak vyhroti, tak je vice nez pravdepodobne, ze te rovnou zarizne jako podsvince.

Samozrejme, s tim nozem je to tvoje volba. Dalsi veci ovsem je, jestli bys ty konkretne nekomu treba prispechal na pomoc jenom s nozem v ruce. Myslim si, ze by sis to hodne rozmyslel, kdyz bys videl tri individua, jak kopou mladou holku. A prave takoveto situace lze s pistoli vyresit snadneji - i za cenu smrti tech smazek, ale rozhodne s mensim rizikem pro tebe, jako obrance. S tim musis chte nechte souhlasit.
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

 

Příspěvekod Krokac » pát 09. zář, 2005 6:43

U boje s nožem, když už mi ho někdo vezme, tak mám možnost dělat rozroch udělal v situaci velký chaoz jakkoliv přokvapit agresora. Ano může mě zapíchnout, ale mám větší šanci boje a větší šanci, že to přežiju. Když mi někdo vezme zbraň jsem v ... Baťa s dřevákama :lol:

Co se týká toho, jestli bych si to rozmyslel té holčině pomoct? Jestli bych ji šel pomoct? ©el už jsem dokonce v jedné situaci byl. Jendoho jsem pěkně nakopal, ale ten druhý měl trochu navrh a skončilo to tím, že jsem byl měsíc v nemocnici s naštíplou páteří.

Zeptáš se určitě, jestli bych to teď udělal znovu? Udělal. Můj vztah k opačnému pohlaví je takový, že nesnáším, když někdo ženám ubližuje a můžu Ti úplně klidně říct, že ikdyž jsem v té nemocnici ležel měsíc měl jsem ze sebe dobrý pocit. Kdybych byl doma v postýlce celý zdravý a musel usínat s představou, že jsem té dívce mohl pomoct a neudělal jsem to, asi do teď v klidu nespím !

A jak říkáš mnoho lidí si na tu otázku odpoví, jestli by dokázali zastřelit člověka, ale až ta situace to prověří. A myslím, že mnohým zatuhne, když proti nim bude stát živý člověk, budou se mu dívat do očí a budou vědět, že osudovou chvíli jak svou tak i jeho mají ve svém prstě na spoušti. Zabijí nepřítele a uvidí jak je to hrozné. Před chvíli stál předemnou živý člověk a teď? Už nikdy ty oči neotevře všichni lidi, kteří ho znají budou držet mnohem delší a tvrdčí smutek než kdyby zemřel přirozenou smrtí.

Neříkám, že někdy opravdu nenastane situace a chvíle kdy toho člověka opravdu musíš zastřelit. Jen chci říct, že i když někdo vytáhne zbraň neznámená to, že to musí skončit střelbou a smrtí. Pokud to opravdu není nějaký sběhlý zabiják, tak věř, že obyčejný zlodějíček s tím bude mít velký problém !!!
Bojovat se musí se ctí, houževnatě, chytře, ale nikdy ne zakaždou cenu !!!

http://mtulak.sweb.cz
Krokac
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. čer, 2005 23:00

Příspěvekod S474N » pát 09. zář, 2005 7:17

Krokac píše:U boje s nožem, když už mi ho někdo vezme, tak mám možnost dělat rozroch udělal v situaci velký chaoz jakkoliv přokvapit agresora. Ano může mě zapíchnout, ale mám větší šanci boje a větší šanci, že to přežiju. Když mi někdo vezme zbraň jsem v ... Baťa s dřevákama :lol:

Co se týká toho, jestli bych si to rozmyslel té holčině pomoct? Jestli bych ji šel pomoct? ©el už jsem dokonce v jedné situaci byl. Jendoho jsem pěkně nakopal, ale ten druhý měl trochu navrh a skončilo to tím, že jsem byl měsíc v nemocnici s naštíplou páteří.

Zeptáš se určitě, jestli bych to teď udělal znovu? Udělal. Můj vztah k opačnému pohlaví je takový, že nesnáším, když někdo ženám ubližuje a můžu Ti úplně klidně říct, že ikdyž jsem v té nemocnici ležel měsíc měl jsem ze sebe dobrý pocit. Kdybych byl doma v postýlce celý zdravý a musel usínat s představou, že jsem té dívce mohl pomoct a neudělal jsem to, asi do teď v klidu nespím !

A jak říkáš mnoho lidí si na tu otázku odpoví, jestli by dokázali zastřelit člověka, ale až ta situace to prověří. A myslím, že mnohým zatuhne, když proti nim bude stát živý člověk, budou se mu dívat do očí a budou vědět, že osudovou chvíli jak svou tak i jeho mají ve svém prstě na spoušti. Zabijí nepřítele a uvidí jak je to hrozné. Před chvíli stál předemnou živý člověk a teď? Už nikdy ty oči neotevře všichni lidi, kteří ho znají budou držet mnohem delší a tvrdčí smutek než kdyby zemřel přirozenou smrtí.

Neříkám, že někdy opravdu nenastane situace a chvíle kdy toho člověka opravdu musíš zastřelit. Jen chci říct, že i když někdo vytáhne zbraň neznámená to, že to musí skončit střelbou a smrtí. Pokud to opravdu není nějaký sběhlý zabiják, tak věř, že obyčejný zlodějíček s tím bude mít velký problém !!!


Nezlob se, ale omylas to same - porad jednu a tu samou situaci, ze ti zbran nekdo vezme a pouzije ji navic proti tobe tak, ze zustanes zivej a jenom "lehce porezanej". Mozna ti usla jedna zasadni vec a to, ze se da zabit i holyma rukama a nevim jak ty, ja osobne nebudu zkoumat, jestli je dotycny profik v BU a nebo obycejnej debilek s nozikem v ruce. Jednou je to utocnik a tak se k nemu musis i chovat.

No vidis, mohl si pomoci a zaroven si nemusel nikde lezet - holt zivot je otazkou priorit. Ja mam svou telesnou schranu docela rad a nesel bych do neceho naprosto bezhlave, zvlast kdyz bych vedel, ze nemam vubec sanci.

Ja tvrdim jedno - cloveka bych zabit nikdy nedokazal, ale hajzla ano a s potesenim. Spis nez toho, ze bych nezmacknul spoust se bojim toho, ze bych do nej vysypal cely zasobnik :D

Pokud na me nekdo vytahne zbran a budu mit cas i moznost ji vytahnout take, tak jedina moznost je okamzite strilet. Bez zavahani, protoze to zavahani ti muze byt osudne.

Jeste k tem lidem a zabijeni - ver, ze i presto, ze spousta lidi tvrdi, ze by nedokazalo zabit, tak konkretne 99,9% matek by zabila kvuli svemu diteti. Myslim si, ze neni co dodavat...
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

Příspěvekod Krokac » pát 09. zář, 2005 9:03

Neomílám to samé dokola jen reaguji na tvé příspěvky. Ano já jsem taky pro to, že když je to hajzl, tak s ním nemilosrdně na zem.

Já se řídím tímto: CHCE MI VZÍT NĚKDO AUTO, DŮM, PENÍZE ..., DOBŘE BUDU SE O TO SOUDIT. ALE ©AHNE MI NĚKDO NA RODINU, PŘÍTELKYNI, BUDE-LI NĚKDO UBLI®OVAT SLAB©ÍMU ČI ®ENĚ, TAK S NÍM NEMILOSRDNĚ NA ZEM A NE©ETŘIT HO !!!

A takhle bojuji + podle věty pod čarou. A z vlastní zkušenosti vím, že 99% konfilktu se dá odvrátit bez násilí. Psychologickou a diplomatickou cestou ! Ikdyž na tebe někdo míří kvérem. Promiň vím, že se dá zabít i holýma ruka a znám mnoho způsobů jak. Ale v realném boji pokud to není zákeřné napadení ze zadu a člověk je v tom konfliktu, tak agresor s tím bude mít pěkné problémy. S nožem menší a se střelnou zbraní min.
Tudíž neříkám, že v boji s nožem Tě vždy jen pořežou to ani náhodou, jen říkám, že máš větší šanci přežít než v boji se střelnou zbraní ! 8)
Bojovat se musí se ctí, houževnatě, chytře, ale nikdy ne zakaždou cenu !!!

http://mtulak.sweb.cz
Krokac
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. čer, 2005 23:00

Příspěvekod S474N » pát 09. zář, 2005 9:37

Krokac píše:Tudíž neříkám, že v boji s nožem Tě vždy jen pořežou to ani náhodou, jen říkám, že máš větší šanci přežít než v boji se střelnou zbraní ! 8)


........pouze za predpokladu, ze se tve zbrane zmocni.

I s touto pridanou vetou souhlasim, jinak zasadne nesouhlasim.

Jinak ja nevidim zadny rozdil mezi pritelkyni a mezi autem - mysleno samozrejme z hlediska utoku. Zastavam nazoru, ze osobni majetek je proste nedotknutelny a kdyz uz se branit, tak s maximalni rasanci.
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

Příspěvekod Gino » pát 09. zář, 2005 9:52

S474N píše:
Krokac píše:Tudíž neříkám, že v boji s nožem Tě vždy jen pořežou to ani náhodou, jen říkám, že máš větší šanci přežít než v boji se střelnou zbraní ! 8)


........pouze za predpokladu, ze se tve zbrane zmocni.

I s touto pridanou vetou souhlasim, jinak zasadne nesouhlasim.

Jinak ja nevidim zadny rozdil mezi pritelkyni a mezi autem - mysleno samozrejme z hlediska utoku. Zastavam nazoru, ze osobni majetek je proste nedotknutelny a kdyz uz se branit, tak s maximalni rasanci.


Joj, to je vše strašně krásné, ale rozdíl mezi autem a přítelkyní - no tak sorry, ale tady bych řekl, že máš spíše Krokac pravdu. když mi někdo šáhne napřítelkyni (rozuměj začne do ní mlátit), tak ho klidně i postřelím, ale když mi někdo bude mlátit do auta.... chlape, zase na tom moc neujížděj a drž se nohama na zemi. To bychom se za chvilku mohli vraždit proto, že nám někdo sežral svačinu. Vzpamatuj se.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Krokac » pát 09. zář, 2005 9:56

To už je věc názoru. Já bych se kvůli nějakému autu zabít nenechal. Když o něj příjdu tak co mám možnost našetřit na nové, ale když mi někdo zabije někoho v rodině tak toho už nevskřísím. Nebo svůj život už si taky nevrátím. Ikdyby to auto mělo stát 1 000 000,- tak si ho pořád raději nechám vzít než abych kvůli tomu přišel a svůj jediný drahocený život, kterého si vážím.

Takže jak říkám je to věc pohledu, jestli tvůj život má hodnotu 1 000 000,- nebo i pár tisíc, tak pak Tě chápu
Bojovat se musí se ctí, houževnatě, chytře, ale nikdy ne zakaždou cenu !!!

http://mtulak.sweb.cz
Krokac
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. čer, 2005 23:00

Příspěvekod S474N » pát 09. zář, 2005 9:56

Gino píše:Joj, to je vše strašně krásné, ale rozdíl mezi autem a přítelkyní - no tak sorry, ale tady bych řekl, že máš spíše Krokac pravdu. když mi někdo šáhne napřítelkyni (rozuměj začne do ní mlátit), tak ho klidně i postřelím, ale když mi někdo bude mlátit do auta.... chlape, zase na tom moc neujížděj a drž se nohama na zemi. To bychom se za chvilku mohli vraždit proto, že nám někdo sežral svačinu. Vzpamatuj se.


Zajimave je, ze takto vzdycky mluvi prave takovy ti "politicky korektni predposranci". Nevim jak ty, ale ja byl vychovan k tomu, ze cizi majetek je cizi majetek a podle toho se snazim k nemu chovat.

Take moznym vysvetlenim je, ze sam zadne auto nemas a nebo nemas drazsi, tj. nedrel si na nej nekolik let a proto to nedovedes pochopit.

PS. nikde jsem nepsal, ze bych ho okamzite zastrelil, nicmene treba s pomoci pistole zajistil a pockal do prijezdu PCR :wink: Rozhodne jsem presvedcen, ze by se me to povedlo snadneji, nez kolem nej sermovat nozem nebo rukama.
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

Příspěvekod S474N » pát 09. zář, 2005 9:58

Krokac píše:To už je věc názoru. Já bych se kvůli nějakému autu zabít nenechal. Když o něj příjdu tak co mám možnost našetřit na nové, ale když mi někdo zabije někoho v rodině tak toho už nevskřísím. Nebo svůj život už si taky nevrátím. Ikdyby to auto mělo stát 1 000 000,- tak si ho pořád raději nechám vzít než abych kvůli tomu přišel a svůj jediný drahocený život, kterého si vážím.

Takže jak říkám je to věc pohledu, jestli tvůj život má hodnotu 1 000 000,- nebo i pár tisíc, tak pak Tě chápu


Bud si nepochopil, co jsem chtel rici a nebo zamerne zde pises blbosti a ses demagog. Vic k tomu nemam co dodat.
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

Příspěvekod Krokac » pát 09. zář, 2005 10:08

Víš můj trénér je teď výcvikový instuktor v Libérii a školí tam bezpečnostní složky a než odjel, tak mi řekl, že mnoho lidí dojelo právě na to, že se mlátili kvůli svému majetku. Když máš problém s člověkem, který je v podnájmu a dělá Ti problémy prostě se obrátím na soud a nejednám na vlastní pěst. Ten záznam v rejstříku mi za takovou kravinu nestojí, když mohu někomu zatopit mnohem hůř.

Je pravda, že naše soudnictví není zrovna na velké úrovni, ale majetkové spory, odcizení atd. Alespoň já nikdy nebudu řešit násilím. Promiň, ale myslím, že vím o čem mluvím ve společnosti příslušníků PČR a právníků se vyskytuji často a fakt mi to za to nestojí, abych někomu rozbil hubu. Ty narážky si odpusť. Řekl bych spíš, že teď nechápeš ty mě a ty by si se měl nad sebou v tomto směru zamyslet.

Jinak neříkám, že v jiných věcech taky nemáš pravdu v něčem s tebou souhlasím. Ale fakt sorry, kvůli autu se zabítz nenechám :wink: 8)
Bojovat se musí se ctí, houževnatě, chytře, ale nikdy ne zakaždou cenu !!!

http://mtulak.sweb.cz
Krokac
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. čer, 2005 23:00

Příspěvekod Gino » pát 09. zář, 2005 10:34

S474N píše:PS. nikde jsem nepsal, ze bych ho okamzite zastrelil, nicmene treba s pomoci pistole zajistil a pockal do prijezdu PCR :wink: Rozhodne jsem presvedcen, ze by se me to povedlo snadneji, nez kolem nej sermovat nozem nebo rukama.


Tak tohle beru, tohle ano - s tím se ztotožním bez problémů :-)
Naposledy upravil Gino dne pát 09. zář, 2005 10:34, celkově upraveno 1
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod S474N » pát 09. zář, 2005 10:34

Krokac píše:Víš můj trénér je teď výcvikový instuktor v Libérii a školí tam bezpečnostní složky a než odjel, tak mi řekl, že mnoho lidí dojelo právě na to, že se mlátili kvůli svému majetku. Když máš problém s člověkem, který je v podnájmu a dělá Ti problémy prostě se obrátím na soud a nejednám na vlastní pěst. Ten záznam v rejstříku mi za takovou kravinu nestojí, když mohu někomu zatopit mnohem hůř.

Je pravda, že naše soudnictví není zrovna na velké úrovni, ale majetkové spory, odcizení atd. Alespoň já nikdy nebudu řešit násilím. Promiň, ale myslím, že vím o čem mluvím ve společnosti příslušníků PČR a právníků se vyskytuji často a fakt mi to za to nestojí, abych někomu rozbil hubu. Ty narážky si odpusť. Řekl bych spíš, že teď nechápeš ty mě a ty by si se měl nad sebou v tomto směru zamyslet.

Jinak neříkám, že v jiných věcech taky nemáš pravdu v něčem s tebou souhlasím. Ale fakt sorry, kvůli autu se zabítz nenechám :wink: 8)

Porad se me zda, ze se me snazis vsunout do ust neco, co jsem zde nerekl, pripadne "prizpusobit" pripadnou utocnou situaci tomu, co tady pises.

Samozrejme je rozdil mezi podnajemnikem a mezi zlodejem autoradia, ktery ti rozbije okenko a vytahuje radio. To snad kazdy rozumne uvazujici clovek citi, ten rozdil. Proto jsem psal o te demagogii - bud se budeme bavit obecne a nebo s konkretnimi priklady. Samozrejme je blbost podnajemnika mlatit a je lepsi se obratit na sveho pravniho zastupce (mohu doporucit treba spolecnost DAS). Zase naopak, pokud najdu smazku, jak me taha radio, tak mu nereknu "moment, pockejte nez zavolam pravnika".

Ono je prave taky ten rozdil nekomu davat pres hubu a v klidu ho pozadat, at setrva prijezdu policie (klidne i za asistence pistole v ruce).

Nikdy jsem nepsal, ze se mas nechat zabit kvuli autu (i kdyz chapu, ze mozna s nozem v ruce by ses tomu priblizil vice :)))). Prave pistole ti dava moznost vetsiho "akcniho radiusu" a dotycneho treba zadrzet do prijezdu PCR (zase se uz opakuji).
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

Příspěvekod S474N » pát 09. zář, 2005 10:36

Gino píše:Tak tohle beru, tohle ano - s tím se ztotožním bez problémů :-)


Dekuji, ze uznavas to, ze jsem zde nikde nepsal stylem "kdyz uvidim zlodeje z okna, vytahnu sniperku a smaznu ho ze sveta". Zbran beru pouze jako "prostredek" domluvy. Nekdy v zertu tomu rikame multijazicny prekladac - rozumi mu vsude :D
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

Příspěvekod Krokac » pát 09. zář, 2005 10:52

Já se taky nechci bavit konkrétně protože nikam to nevede. Prostě jsem Ti chtěl vysvětlit mé rčení, které si nepochopil. samozřejmě, že když mi někdo ukrade autorádio a chytnuho, tak nebudu volat právníka, ale zavolám policii. Proč? Protože když mu rozbiju hubu nebo ho nechám jít, tak příště to udělá znovu. Podle mě takoví lidé moc úřady rádi nemají a i kvůli takovému autorádiu můžeš člověku tak zatopit, že si řekne. Stálo mi to za to?

A dále pokud se budeme bavit o tom jestli debatujeme na obecné úrovni, tak tohle téma se přesunulo do polohy co budu dělat když. Ale předmětem debaty je výcvik střelby :wink:
Bojovat se musí se ctí, houževnatě, chytře, ale nikdy ne zakaždou cenu !!!

http://mtulak.sweb.cz
Krokac
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. čer, 2005 23:00

Příspěvekod S474N » pát 09. zář, 2005 11:42

Krokac píše:Já se taky nechci bavit konkrétně protože nikam to nevede. Prostě jsem Ti chtěl vysvětlit mé rčení, které si nepochopil. samozřejmě, že když mi někdo ukrade autorádio a chytnuho, tak nebudu volat právníka, ale zavolám policii. Proč? Protože když mu rozbiju hubu nebo ho nechám jít, tak příště to udělá znovu. Podle mě takoví lidé moc úřady rádi nemají a i kvůli takovému autorádiu můžeš člověku tak zatopit, že si řekne. Stálo mi to za to?

A dále pokud se budeme bavit o tom jestli debatujeme na obecné úrovni, tak tohle téma se přesunulo do polohy co budu dělat když. Ale předmětem debaty je výcvik střelby :wink:


Ja tve rceni pochopil a naproto se s nim ztotoznuji - pokud se bavime o zapojeni organu cinnych v trestnim rizeni. Zijeme v pravnim state a ne na divokem zapade. Jenom jsem smeroval tam, ze kolikrat dobre slovo stylu "pockejte zde prosim se mnou do prijezdu policie" nebude moc ucinne, pokud nebude podporeno nalezitymi argumenty. To zde zase pisu celou dobu ja. Rozhodne jsem nikdy nepsal nic o okamzitem zastreleni v okamziku vytahujicim treba to radio.

PS. pokud si tu tedy mame psat o vycviku strelby, tak nechapu, proc sem porad tahas nejake noze :D :D :D
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

Příspěvekod Krokac » pát 09. zář, 2005 12:05

já jsem sem netahal žádné nože. Jen jsem reagoval na přízpěvky, které byly napsané předemnou.
Bojovat se musí se ctí, houževnatě, chytře, ale nikdy ne zakaždou cenu !!!

http://mtulak.sweb.cz
Krokac
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. čer, 2005 23:00

Příspěvekod S474N » pát 09. zář, 2005 12:09

Krokac píše:já jsem sem netahal žádné nože. Jen jsem reagoval na přízpěvky, které byly napsané předemnou.


V pohode, akorat me to pripomelo ten vtip o cikanech, ktery konci slovy -" ...a to je posledni vec, ktera me na vas vadi, tahate noze tam, kde se bude strilet" :lol:
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

Příspěvekod S474N » pát 09. zář, 2005 12:26

Jinak abychom se drzeli trosicku tematu, tak si zde dovolim udelat i mensi reklamu LOS (Lidove obranne strelbe). Tuto sobotu (tj. zitra) probehne zavod ve Vrazkove pod Ripem - blizsi informace na:

:!: http://www.gunlex.cz/cti.php?cat=39&cl=358

Myslim si, ze to muze byt zajimavym vyplnenim sobotniho dne - nejenom pro zavodniky, ale i nestrelce.
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

Příspěvekod Krokac » pát 09. zář, 2005 12:52

S474N píše:Jinak abychom se drzeli trosicku tematu, tak si zde dovolim udelat i mensi reklamu LOS (Lidove obranne strelbe). Tuto sobotu (tj. zitra) probehne zavod ve Vrazkove pod Ripem - blizsi informace na:

:!: http://www.gunlex.cz/cti.php?cat=39&cl=358

Myslim si, ze to muze byt zajimavym vyplnenim sobotniho dne - nejenom pro zavodniky, ale i nestrelce.


Hm, pěkný škoda, že budu zrovna pryč. Do háje :cry:
Bojovat se musí se ctí, houževnatě, chytře, ale nikdy ne zakaždou cenu !!!

http://mtulak.sweb.cz
Krokac
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. čer, 2005 23:00

Příspěvekod S474N » sob 10. zář, 2005 20:32

Dneska to dopadlo opravdu super, navstevnost pres 70 zavodniku. Fotky budou zitra, takze pripadni zajemci se muzou podivat, jak to tam vypadalo.
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

PředchozíDalší

Zpět na armádní a combat systémy...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron