Lékaři tradiční čínské medicíny v ČR

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Lékaři tradiční čínské medicíny v ČR

Příspěvekod Rick » ned 31. črc, 2005 21:46

Čaute všichni!

Znáte někdo nějakého čínského lékaře tradiční čínské medicíny, který působí v ČR a je skutečně odborníkem ve své profesi?
Rick
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 22. čer, 2005 23:00
Bydliště: Havířov

 

Příspěvekod Anonymní » pon 01. srp, 2005 8:46

Hu Yizhi, Ludmila Bendova

http://www.tcm.cz
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod MartinMartin » úte 02. srp, 2005 17:34

Dr. Du Fukun :wink:
MartinMartin
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: ned 30. lis, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » stř 03. srp, 2005 19:53

Proč zrovna čínského? Myslím, že i čeští lékaři tradiční čínské medicíny jsou na velmi dobré úrovni. Já měl chronický zánět ledvin a západní medicína si s tím nevěděla rady (prý se s tím musím naučit žít). Začal jsem chodit akupunkturu ke Zdeňkovi ©ánovi z Telče a za měsíc jsem byl zdráv jak rybička.

Jirka z Telče.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 04. srp, 2005 12:34

Doporučuji MUDr. Guo Li, Milady Horákové 6 nebo 7, Praha 7.
Chodí k níi lidi z čínské ambasády.

Bye bye Luo
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 04. srp, 2005 12:59

MartinMartin píše:Dr. Du Fukun :wink:


hahaha, tomu sami číňani v Praze říkají "mongolský doktor" (tzn. zvěrolékař) a radši by šli na vlastní pitvu než k němu na ošetření.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Riverman » čtv 04. srp, 2005 13:23

pan_muz píše:
MartinMartin píše:Dr. Du Fukun :wink:


hahaha, tomu sami číňani v Praze říkají "mongolský doktor" (tzn. zvěrolékař) a radši by šli na vlastní pitvu než k němu na ošetření.


muzes o tom prosim napsat trosku vic?...myslim, ze je to blbost
"Je lepší každý den udělat pět kliků, než každý den neudělat patnáct."
Riverman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: stř 22. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Pokud smi byt i necinane

Příspěvekod Eddie » čtv 04. srp, 2005 21:53

tak bych si dovolil zminit p.MUDr. Bednarovou, mam s ni ty nejlepsi zkusenosti. Taky mam velmi dobre reference na Evu Zimmelovou.

Z cinanu potom dr. Wang.
Eddie
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: stř 14. kvě, 2003 23:00

Příspěvekod pavela » pát 05. srp, 2005 12:22

pan_muz píše:
MartinMartin píše:Dr. Du Fukun :wink:


hahaha, tomu sami číňani v Praze říkají "mongolský doktor" (tzn. zvěrolékař) a radši by šli na vlastní pitvu než k němu na ošetření.

tak jsou to čuráci. 1. většina číňanů v ČR jsou burani z vesnice na úrovni polozvířat a nesahají kulturní úrovní Dufukunovi ani po paty! 2.můžu sem dát Dufukunovy diplomy z Pekingské lékařské univerzity, pokud nějaký blbeček pochybuje. 3 .mongolský doktor (meng gu dai fu) NENÍ výraz pro zvěrolékaře, nýbrž pro šarlatána. Dufukun je velmi solidní doktor tradiční medicíny. Pokud nějaký číňan tvrdí že je podvodník, tak je idiot a nechť se raději podívá jestli má sám vůbec alespoň 2 třídy základky. Rád bych věděl Martinemartine KDO ti to říkal
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Dufik

Příspěvekod irzounek » pát 05. srp, 2005 13:28

pavela píše:
pan_muz píše:
MartinMartin píše:Dr. Du Fukun :wink:


hahaha, tomu sami číňani v Praze říkají "mongolský doktor" (tzn. zvěrolékař) a radši by šli na vlastní pitvu než k němu na ošetření.

tak jsou to čuráci. 1. většina číňanů v ČR jsou burani z vesnice na úrovni polozvířat a nesahají kulturní úrovní Dufukunovi ani po paty! 2.můžu sem dát Dufukunovy diplomy z Pekingské lékařské univerzity, pokud nějaký blbeček pochybuje. 3 .mongolský doktor (meng gu dai fu) NENÍ výraz pro zvěrolékaře, nýbrž pro šarlatána. Dufukun je velmi solidní doktor tradiční medicíny. Pokud nějaký číňan tvrdí že je podvodník, tak je idiot a nechť se raději podívá jestli má sám vůbec alespoň 2 třídy základky. Rád bych věděl Martinemartine KDO ti to říkal


Cest,
hele Pavela, tak tohle uz jsem ale taky slysel (ten vyraz "zverolekar/sarlatan" a nebo taky ze Du Fu Kun uvolnil svym dlouholetym zakum energeticke cesty na tele aby jim zvysil silu a aby vycitili energii a zacinajici utok agresora :-) ). Ne ze bych to nejak rozebiral, kdyby mel clovek brat vazne vsechno co slysi a cte :wink: ... Jinak, jsem zase v Praze, tel 608 888 849 (Tvuj uz nemam) a treba v nedeli odpo u vas ???? :-)
Ivan Rzounek

Ivan Rzounek's WingChunKuen Research
www.wing-chun.cz
Facebook - https://www.facebook.com/ivanrzounekwingchun
irzounek
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 427
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Legerova 34, Pha 2, 120 00, ČR

 

Re: Dufik

Příspěvekod pavela » pát 05. srp, 2005 22:50

YiWan píše:
pavela píše:
pan_muz píše:
MartinMartin píše:Dr. Du Fukun :wink:


hahaha, tomu sami číňani v Praze říkají "mongolský doktor" (tzn. zvěrolékař) a radši by šli na vlastní pitvu než k němu na ošetření.

tak jsou to čuráci. 1. většina číňanů v ČR jsou burani z vesnice na úrovni polozvířat a nesahají kulturní úrovní Dufukunovi ani po paty! 2.můžu sem dát Dufukunovy diplomy z Pekingské lékařské univerzity, pokud nějaký blbeček pochybuje. 3 .mongolský doktor (meng gu dai fu) NENÍ výraz pro zvěrolékaře, nýbrž pro šarlatána. Dufukun je velmi solidní doktor tradiční medicíny. Pokud nějaký číňan tvrdí že je podvodník, tak je idiot a nechť se raději podívá jestli má sám vůbec alespoň 2 třídy základky. Rád bych věděl Martinemartine KDO ti to říkal


Cest,
hele Pavela, tak tohle uz jsem ale taky slysel (ten vyraz "zverolekar/sarlatan" a nebo taky ze Du Fu Kun uvolnil svym dlouholetym zakum energeticke cesty na tele aby jim zvysil silu a aby vycitili energii a zacinajici utok agresora :-) ). Ne ze bych to nejak rozebiral, kdyby mel clovek brat vazne vsechno co slysi a cte :wink: ... Jinak, jsem zase v Praze, tel 608 888 849 (Tvuj uz nemam) a treba v nedeli odpo u vas ???? :-)


Čoveče Yiwane, já teda jsem Dufukunův nejdlouholetější žák a neuvolnil mi žádný energetický cesty, naopak se těmhle blbostem vždycky vysmíval, škoda potřeboval bych nějakej zázračnej čikung aby mi furt stál, když vidim ty zástupy nádhernejch číňanek v Pekingu :lol: Vždyckymě naserou ty kecy nějakýho blbečka za zády, rád bych aby to ten ubožák řekl Dufukunovi do očí. I když už s Dufukunem necvičím hodně dlouho, nedá mi to se ho zastat, když tady někdo trousí svinstvo :evil: Když to půjde tak by neděle šla, to víš jsem tady nakrátko a mám tudíž na všechno málo času, i za knipl jsem se dostal zatím jenom jednou. Tak jestli to vyjde, v neděli odpoledne.Ale když bude počasí, bylo by to lepší na zahrádce, U české koruny(Holečkova restaurace), u brány do hvězdy na konečný tramvaje, co ty na to? Pavela
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod MartinMartin » sob 06. srp, 2005 9:06

:arrow: pavela
Mel bys poradne cist prispevky,abys vedel na co reagujes!!!
Ja jsem ho naopak doporucoval. Ten kdo to o nem napsal byl nejakej anonym,ale chapu te byl jsi rozcileny :?
MartinMartin
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: ned 30. lis, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Re: Dufik

Příspěvekod Anonymní » sob 06. srp, 2005 10:52

pavela píše:
Čoveče Yiwane, já teda jsem Dufukunův nejdlouholetější žák a neuvolnil mi žádný energetický cesty, naopak se těmhle blbostem vždycky vysmíval, škoda potřeboval bych nějakej zázračnej čikung aby mi furt stál, když vidim ty zástupy nádhernejch číňanek v Pekingu :lol: Vždyckymě naserou ty kecy nějakýho blbečka za zády, rád bych aby to ten ubožák řekl Dufukunovi do očí. I když už s Dufukunem necvičím hodně dlouho, nedá mi to se ho zastat, když tady někdo trousí svinstvo :evil: Když to půjde tak by neděle šla, to víš jsem tady nakrátko a mám tudíž na všechno málo času, i za knipl jsem se dostal zatím jenom jednou. Tak jestli to vyjde, v neděli odpoledne.Ale když bude počasí, bylo by to lepší na zahrádce, U české koruny(Holečkova restaurace), u brány do hvězdy na konečný tramvaje, co ty na to? Pavela


Cest cest !!!
nojo, jak ho znam ja tak mi to je jasny taky :-). S tou nedeli mi dej prosim vedet sms kde a v kolik, jak rikam - ja na Tebe uz cislo nemam...
zdar a silu !!!
OZVI SE !!!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: Dufik

Příspěvekod Anonymní » sob 06. srp, 2005 10:53

pavela píše:
Čoveče Yiwane, já teda jsem Dufukunův nejdlouholetější žák a neuvolnil mi žádný energetický cesty, naopak se těmhle blbostem vždycky vysmíval, škoda potřeboval bych nějakej zázračnej čikung aby mi furt stál, když vidim ty zástupy nádhernejch číňanek v Pekingu :lol: Vždyckymě naserou ty kecy nějakýho blbečka za zády, rád bych aby to ten ubožák řekl Dufukunovi do očí. I když už s Dufukunem necvičím hodně dlouho, nedá mi to se ho zastat, když tady někdo trousí svinstvo :evil: Když to půjde tak by neděle šla, to víš jsem tady nakrátko a mám tudíž na všechno málo času, i za knipl jsem se dostal zatím jenom jednou. Tak jestli to vyjde, v neděli odpoledne.Ale když bude počasí, bylo by to lepší na zahrádce, U české koruny(Holečkova restaurace), u brány do hvězdy na konečný tramvaje, co ty na to? Pavela


Cest cest !!!
nojo, jak ho znam ja tak mi to je jasny taky :-). S tou nedeli mi dej prosim vedet sms kde a v kolik, jak rikam - ja na Tebe uz cislo nemam...
zdar a silu !!!
OZVI SE !!!
yw
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod pavela » sob 06. srp, 2005 16:33

MartinMartin píše::arrow: pavela
Mel bys poradne cist prispevky,abys vedel na co reagujes!!!
Ja jsem ho naopak doporucoval. Ten kdo to o nem napsal byl nejakej anonym,ale chapu te byl jsi rozcileny :?

Sorry, nebylo to na tebe, taky jsem se ptal, kterej pračůrák tyhle kecy rozšiřuje. Pomlouvání za zády a lhaní(naivní a trapné) je samozřejmě jedna ze základních vlastností číňanů :roll:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

ghg

Příspěvekod Anonymní » stř 07. zář, 2005 19:49

Tak tohle jsem ještě nečetl.Zajímavý příspěvek-zvěrolékař.Mělo by se zjistit kdo to psal.©koda že nejsem moc dobrej,ale až to přijde tak budu řešit problémy a pomluvy ručně.Na českou debilitu je to nejlepší lék.Pomlouvačů už mam dost.Včetně různých MegaSifu kteří tvrdí že jsou nejlepší ze všech a na druhou stranu pomluví i mouchu.Budu muset začít práskat-a to bude hodně hustý.Myslim že to dokážu dotlačit tak daleko že někdo to už nerozchodí.Člověk nemůže být jen hodný blbeček!!!Těch anonymů je tu nějak moc.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod pavela » čtv 08. zář, 2005 0:52

zajímalo by mě, komu takovej nenápadnej a nekonfliktní človíček jako je Du Fukun leží v žaludku, že o něm roz¶iřuje pomluvy. ®e by někdo záviděl jeho znalosti? Nic jinýho se mu totiž závidět nedá :?:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod Lear » čtv 08. zář, 2005 21:41

A co Dr. Wang Ji Wu? (Nevim, jestli si jeho krestni jmena pamatuju spravne.) Ma ordinaci na Karlaku v Pze.
Lear
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř 18. úno, 2004 0:00

gfg

Příspěvekod Anonymní » pát 09. zář, 2005 17:41

Já bych věděl odkud vítr vane,ale nechci nic rozdmíchávat.Chce to jen čas a trpělivost...Nic víc nemá smysl.Až přijde začnu vytahovat ty sračky který z různých Megasifu vylezli.Jsou sice známí,ale cvičej u nich lidi kteří berou prášky na agresivitu,rozbíjej výlohy,mlátěj svoje holky a vyháněj ze žárlivosti lidi z bytů....Takže tito Sifu asi zcela jasně ten pojem sifu nepochopili,jinak by u nich takovýto lidé cvičit nemohli.Nechci nikomu kazit byznys-zdůrazńuji byznys,ne kung fu,takže nebudu konkrétní.

Pokud se týče tebe Pavelo tak ty si tu v Čr také docela dobře drbán,takže bych ti jen chtěl říct že ne každé pozvání na šálek čaje je pozvání upřímné.Je třeba rozlišovat.BOHU®EL.Čauky V.Riedl
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: gfg

Příspěvekod pavela » sob 10. zář, 2005 15:19

littlearts píše:Já bych věděl odkud vítr vane,ale nechci nic rozdmíchávat.Chce to jen čas a trpělivost...Nic víc nemá smysl.Až přijde začnu vytahovat ty sračky který z různých Megasifu vylezli.Jsou sice známí,ale cvičej u nich lidi kteří berou prášky na agresivitu,rozbíjej výlohy,mlátěj svoje holky a vyháněj ze žárlivosti lidi z bytů....Takže tito Sifu asi zcela jasně ten pojem sifu nepochopili,jinak by u nich takovýto lidé cvičit nemohli.Nechci nikomu kazit byznys-zdůrazńuji byznys,ne kung fu,takže nebudu konkrétní.

Pokud se týče tebe Pavelo tak ty si tu v Čr také docela dobře drbán,takže bych ti jen chtěl říct že ne každé pozvání na šálek čaje je pozvání upřímné.Je třeba rozlišovat.BOHU®EL.Čauky V.Riedl


Jé, tak to je teprve prdel, kdo asi má zájem drbat mě, kterej se v čechách otočí tak jednou za rok na 14 dní, už vůbec nemám žádný školy ani žáky ani podobný věci, který by mohly někomu dávat pocit jakési konkurence v oboru. Navíc se pracovně a obchodně pohybuju v naprosto jiné oblasti a to wušu dělám vysloveně jako koníček. Takže by mě nějakej drb na mojí osobu fakt zajímal(jo a na čaj mě už dlouhý léta v ČR nikdo nepozval???) Zdar a sílu z Pekingu, Pavela :D
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Další

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron