wu-šu vs. kung-fu

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Re: to SuddenImpact

Příspěvekod Anonymní » čtv 11. pro, 2003 12:56

Marty píše:Asi takhle, použil bych citát z filmu Pelíšky (autor:B.Polívka) :"Nesmíš věřit všemu, co se říká v televizi!"


2 Marty - Hele šašulo, zkus se prave timhle řídit a budeš na tom fakt mnohem líp.

2 Ata - Muj názor na Modern wushu je též trochu předpojatej. Jak vidíš máme ruzný zkušenosti i informace tak ze je to vec diskuze. Čili že pohoda. byezz
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Re: to SuddenImpact

Příspěvekod Anonymní » pát 12. pro, 2003 9:28

neprihlaseny SuddenImpact píše:
Marty píše:Asi takhle, použil bych citát z filmu Pelíšky (autor:B.Polívka) :"Nesmíš věřit všemu, co se říká v televizi!"


2 Marty - Hele šašulo, zkus se prave timhle řídit a budeš na tom fakt mnohem líp.

2 Ata - Muj názor na Modern wushu je též trochu předpojatej. Jak vidíš máme ruzný zkušenosti i informace tak ze je to vec diskuze. Čili že pohoda. byezz
hele muj sihig te neurazel a rozhodne to neni sasula.jinak muj nazor na moderni wu shu co to vlastne moderni wu shu je?mile rad bych se stebou o tve zkusenosti podelil.co vlastne cvicis kdo je tvuj si fu atd?co se tice historie wu shu ja jsem zde zjistil ze informace ktere jsem povazoval za duvery hodne tak ze jsou hodne nepresne. s pozdravem vsem eda ps to jestli pavela nekde prohral nic nemeni na tom ze je to sveli historik a o mo sut toho vi opravdu hodne
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pát 12. pro, 2003 9:41

SuddenImpakct

Co?Kdo hleda pravdu? No nechces me snad timhle hlodem rozesmat!? Co si o tom popovidat? "Jamamba@seznam.cz"
Jo a sasuly si schovavej pro svoje kamarady!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

re: to Jamamba

Příspěvekod Anonymní » pát 12. pro, 2003 11:38

Anonymní píše:
Co?Kdo hleda pravdu? No nechces me snad timhle hlodem rozesmat!? Co si o tom popovidat? "Jamamba@seznam.cz"
Jo a sasuly si schovavej pro svoje kamarady!


Abych to zakoncil. Rozesmat te nechci, ale vyloz si to jak chces. Prvotni muj impuls v tyhle diskuzi byl ten, ze moderni wu su je neco jinyho nez tradicni. Nic vic. Ma nekdo jinej nazor ? ok zadnej problem. Reagoval jsem proto ze mi hnul zluci Paveluv arogantni koment. Treba to nemyslel tak zle tak ze se mu omlouvam jestli muj koment na nej byl moc ostrej. To at posoudi sam. Nechci se tady s nikym hadat a vzajemne urazet.

Ma li nekdo chut na konfrontaci sveho umu ( at uz tradicniho, moderniho nebo jinyho) at hodi info a v lednu se muzem dohodnout. Rad poskytnu misto u mne v telocvicne. Emoce stranou a gumu sebou. Zbytek mozno zapujcit.

Byezz
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: re: to Jamamba

Příspěvekod Anonymní » sob 13. pro, 2003 4:46

neprihlaseny SuddenImpact píše:[quote="Anonymn?]

Co?Kdo hleda pravdu? No nechces me snad timhle hlodem rozesmat!? Co si o tom popovidat? "Jamamba@seznam.cz"
Jo a sasuly si schovavej pro svoje kamarady!


Abych to zakoncil. Rozesmat te nechci, ale vyloz si to jak chces. Prvotni muj impuls v tyhle diskuzi byl ten, ze moderni wu su je neco jinyho nez tradicni. Nic vic. Ma nekdo jinej nazor ? ok zadnej problem. Reagoval jsem proto ze mi hnul zluci Paveluv arogantni koment. Treba to nemyslel tak zle tak ze se mu omlouvam jestli muj koment na nej byl moc ostrej. To at posoudi sam. Nechci se tady s nikym hadat a vzajemne urazet.

Ma li nekdo chut na konfrontaci sveho umu ( at uz tradicniho, moderniho nebo jinyho) at hodi info a v lednu se muzem dohodnout. Rad poskytnu misto u mne v telocvicne. Emoce stranou a gumu sebou. Zbytek mozno zapujcit.

Byezz[/quote]porad jsi nerekl co vlastne cvicis?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Marty » sob 13. pro, 2003 21:10

2 SuddenImbecil - k urážení jsem se snížit opravdu nechtěl, ale donutila mě k tomu TVÁ arogance a lehká mozková disfunkce. Já reagoval na tvoje "postřehy". Nechápu pak, na co jsi reagoval ty, když já nic nepsal a pokud vím, ani jsi mě v životě neviděl :D. Přinejmenším tvoje reakce je fakt k smíchu, doporučuju TI navštívit MUDr.Chocholouška a to okamžitě.
Marty
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 75
Registrován: úte 29. dub, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » sob 13. pro, 2003 23:49

Marty píše:2 SuddenImbecil - k urážení jsem se snížit opravdu nechtěl, ale donutila mě k tomu TVÁ arogance a lehká mozková disfunkce. Já reagoval na tvoje "postřehy". Nechápu pak, na co jsi reagoval ty, když já nic nepsal a pokud vím, ani jsi mě v životě neviděl :D. Přinejmenším tvoje reakce je fakt k smíchu, doporučuju TI navštívit MUDr.Chocholouška a to okamžitě.


Taky nazor, ale s tebou fakt nediskutuju Sasulo - to si asi nestih :))
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » ned 14. pro, 2003 8:51

to SudenImpact -
chci za tebou zajit na navstevu. Kam?
sasula
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jamamba » úte 16. pro, 2003 9:20

O.K., zde je muj email: Jamamba@seznam.cz, pocitam s lednem!
Jamamba
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 378
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00
Bydliště: Fatsaan (Foshan), Praha

wu su vs,kung fu

Příspěvekod ata » úte 20. dub, 2004 14:52

budu citovat dva nejmenovane mistry 1bylo to dobre drive dneska jeto spise k smichu.stare stily aby byli dobre by se museli predelat2 stare kungfu bylo dobre ve stare cine ale stara cina uz neni. ja osobne jsem videl na video zaznamech dva souboje onen neprilis zdareny mac z 50 let z macau.a duel wing chun mistra wu cham nanga v honkongu tahle pranice se mne libila.nic mene musim rict ze po zhlednuti zaku mistra wu bina a jeho jednicky li liang ti/jet li/,musim uznat ze jsou presnejsi a rychlejsi.samo zrejmne kritici renou ale oni cvici jenom sestavy.omil videl jsem je mlatit do pytlu i cvicit sparingove formy.smirme se konecne s tim ze dneska jezdime v rychlejsich autech.nic mene proc by nekdo nemohl jezdit ve stare bugyne kdyz se mu ta jizda libi.a nazaver sudettimpact kung je pry cest hrdost ale ty jako zastance toh tradicniho se toho jak tak koukam nedrzis nejen ze si nerekl kdo jsi a co cvicis ale ani jsi nesplnil svuj slib ze se semnou osobne sekas
ata
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: sudety

Předchozí

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků