Aikido -a obrana sním.

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Příspěvekod S474N » pon 12. zář, 2005 9:27

ukropcany píše:4Gino - jaj, dobre mi to padlo... začal som už mať mindráky, že nemám pistolet a že si okamžite musím zohnať Glock 12mm, aký má kamoš, neviem síce na čo, ale má a denne nosí za chrbtom v gatiach... :oops:


To si asi kamarad udelal nejakou vlastni razi, ze? :lol: :lol: :lol: :lol:
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

 

Příspěvekod S474N » pon 12. zář, 2005 9:27

Jendis píše:bouchačku mám taky,nosím ji jen v práci....a chodil jsem střílet,jenže nám tu zrušili střelnici....asi jí prodám....nač nosit železo u pasu,nežiju na divokým západě.... :wink:

Už se to občas přehání.... :roll: :roll: :? 8O


Zajimave zavery, ale mas pravdu, dle toho textu ti bouchacka do ruky nepatri.
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

Příspěvekod S474N » pon 12. zář, 2005 9:33

Noname píše:4 ukropcany

Glock 12mm ??? Rakusanie v Steyr uz vylepsili 9mm ???
Alepo niaká speciálna verzia ???


No koukam, dalsi odbornik ktery si plete hodinky a holinky. GLOCK a Steyr jsou dve ruzne tovarny.

Jinak obe dve tovarny prekvapive vyrabi i v jinych razich nez 9mmL. Nicmene v razi 12mm opravdu ne.
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

Příspěvekod S474N » pon 12. zář, 2005 9:35

ukropcany píše:4Noname - to neviem, Glock síce rozoznám, ale v detailoch sa neorientujem. Pred pár rokmi som videl 10mm a teraz 12mm, bolo to napísané na hlavni, takže to nebude nejaký odrb. Ani by som si to nebol všimol, ale tá diera bola fakt veľká, tak som sa na to spýtal a nápis odpovedal...


Tak to by me opravdu zajimalo, cos tam videl, protoze zadna raze 12mm neni, ani oznaceni konkretniho modelu neni 12. Kdovi jestli to nebyla nejaka napodobenina ala plynovka.
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

Příspěvekod Jendis » pon 12. zář, 2005 9:37

S474N píše:
Jendis píše:bouchačku mám taky,nosím ji jen v práci....a chodil jsem střílet,jenže nám tu zrušili střelnici....asi jí prodám....nač nosit železo u pasu,nežiju na divokým západě.... :wink:

Už se to občas přehání.... :roll: :roll: :? 8O


Zajimave zavery, ale mas pravdu, dle toho textu ti bouchacka do ruky nepatri.


podívej....pro mne není střelná zbraň modla,pro mne je to pracovní nástroj,pomůcka.A v okamžiku,kdy nemám kam chodit střílet(nejsem trotl,abych chodil do lesa,jako někteří magoři,co znám),je zbytečný,aby mi ležela jinak doma.Mám 4 palcovej revolver,to je nějakej kus železa....a doma malé dítě...a abych ji nechával v práci,to se mi taky nechce...nehledě na to,že strácím návyky..."sušení" je chabá náhražka....takže asi tak.
Každýmu dle jeho gusta,ne..?! :wink:
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » pon 12. zář, 2005 9:40

S474N píše:
ukropcany píše:4Noname - to neviem, Glock síce rozoznám, ale v detailoch sa neorientujem. Pred pár rokmi som videl 10mm a teraz 12mm, bolo to napísané na hlavni, takže to nebude nejaký odrb. Ani by som si to nebol všimol, ale tá diera bola fakt veľká, tak som sa na to spýtal a nápis odpovedal...


Tak to by me opravdu zajimalo, cos tam videl, protoze zadna raze 12mm neni, ani oznaceni konkretniho modelu neni 12. Kdovi jestli to nebyla nejaka napodobenina ala plynovka.


možná viděl ráži 10 mm.....
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod S474N » pon 12. zář, 2005 9:42

Jendis píše:podívej....pro mne není střelná zbraň modla,pro mne je to pracovní nástroj,pomůcka.A v okamžiku,kdy nemám kam chodit střílet(nejsem trotl,abych chodil do lesa,jako někteří magoři,co znám),je zbytečný,aby mi ležela jinak doma.Mám 4 palcovej revolver,to je nějakej kus železa....a doma malé dítě...a abych ji nechával v práci,to se mi taky nechce...nehledě na to,že strácím návyky..."sušení" je chabá náhražka....takže asi tak.
Každýmu dle jeho gusta,ne..?! :wink:


Samozrejme, jenom me ten tvuj predchozi postoj presne pripomel jednoho pisnickare se jmenem Dedecek, ktery sveho casu vystoupil v poradu v televizi na tema zbrane. Jinak strilet (trenovat) muzes chodit na ruzne akce. Dovoli si pripomenout ted v sobotu Lidovou obrannou strelbu ve Vrazkove - fotky zde. Daji se tam ziskat dost cenne navyky - hlavne co se kryti apod tyce. Jinak na doma bych ti doporucoval nejakou uzamykatelnou schranku - staci takova ta kovova pokladna, pripadne "trezor" z Globusu za 999 Kc.
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

Příspěvekod Noname » pon 12. zář, 2005 10:25

Ja som poznal ešte klasiku Glock P17- 9mm vtedy to bol obrovským hitom kvoli "nestandardným materiálom".
Výrobca STEYR - AUG ale to pletem lebo vtedy boli dve velké hity Pištol P17 a ich utočná puška. Mojim oborom sú lietadlá takze sorry...

Len ma zaujímala či náhodou nevydali niakú novinku ráže 12mm (iný typ priebojného streliva ale "nezabijácké strelivo") atď.

Noname
Noname
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 52
Registrován: čtv 14. dub, 2005 23:00
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Jendis » pon 12. zář, 2005 10:35

S474N píše:
Jendis píše:podívej....pro mne není střelná zbraň modla,pro mne je to pracovní nástroj,pomůcka.A v okamžiku,kdy nemám kam chodit střílet(nejsem trotl,abych chodil do lesa,jako někteří magoři,co znám),je zbytečný,aby mi ležela jinak doma.Mám 4 palcovej revolver,to je nějakej kus železa....a doma malé dítě...a abych ji nechával v práci,to se mi taky nechce...nehledě na to,že strácím návyky..."sušení" je chabá náhražka....takže asi tak.
Každýmu dle jeho gusta,ne..?! :wink:


Samozrejme, jenom me ten tvuj predchozi postoj presne pripomel jednoho pisnickare se jmenem Dedecek, ktery sveho casu vystoupil v poradu v televizi na tema zbrane. Jinak strilet (trenovat) muzes chodit na ruzne akce. Dovoli si pripomenout ted v sobotu Lidovou obrannou strelbu ve Vrazkove - fotky zde. Daji se tam ziskat dost cenne navyky - hlavne co se kryti apod tyce. Jinak na doma bych ti doporucoval nejakou uzamykatelnou schranku - staci takova ta kovova pokladna, pripadne "trezor" z Globusu za 999 Kc.


Jo,můžu...ale není čas.....bohužel,ale času mám fakt málo.Co se týče toho trezorku,o tom vím,jen mi přijde zbytečnej luxus,mít "jen tak" střelnou zbraň....a náš pidižvík je všetečka,chvilku nekoukáš a vleze všude.....:lol: :lol:

Prostě,v současné době si holt musím vybrat,co ano a co ne.....
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod S474N » pon 12. zář, 2005 10:35

Noname píše:Ja som poznal ešte klasiku Glock P17- 9mm vtedy to bol obrovským hitom kvoli "nestandardným materiálom".
Výrobca STEYR - AUG ale to pletem lebo vtedy boli dve velké hity Pištol P17 a ich utočná puška. Mojim oborom sú lietadlá takze sorry...

Len ma zaujímala či náhodou nevydali niakú novinku ráže 12mm (iný typ priebojného streliva ale "nezabijácké strelivo") atď.

Noname


GLOCK zadny model P17 nevyrabel a nevyrabi. Vyrabi jedine model 17P, kde P znaci Practice - neboli strelby neschopny a slouzi k treninku.

Vyrobce Steyr s nim nema vubec nic spolecneho - vyrabi si svoje.

Jinak GLOCK vyrabi treninkove modely, ktere strili znackovaci latku.
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

Příspěvekod S474N » pon 12. zář, 2005 10:37

Jendis píše:Jo,můžu...ale není čas.....bohužel,ale času mám fakt málo.Co se týče toho trezorku,o tom vím,jen mi přijde zbytečnej luxus,mít "jen tak" střelnou zbraň....a náš pidižvík je všetečka,chvilku nekoukáš a vleze všude.....:lol: :lol:

Prostě,v současné době si holt musím vybrat,co ano a co ne.....


OK, tohle beru - i kdyz teda nevim jak decko muze vlezt do trezoru :D . Jenom me zarazilo to, jak si pouzil oznaceni "nejsme na divokem zapade".
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

Příspěvekod Jendis » pon 12. zář, 2005 10:37

Tak tak,Steyr vyrábí tohle :arrow:

http://www.bvs.cz/pistole_steyr_m9_9.html


Glock nemá se Steyrem co dělat.
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod S474N » pon 12. zář, 2005 10:38

Jendis píše:Tak tak,Steyr vyrábí tohle :arrow:

http://www.bvs.cz/pistole_steyr_m9_9.html


Glock nemá se Steyrem co dělat.


No vono toho Steyr vyrabi "trosicku" vic - http://www.steyr-mannlicher.com/
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

Příspěvekod Jendis » pon 12. zář, 2005 10:40

S474N píše:
Jendis píše:Jo,můžu...ale není čas.....bohužel,ale času mám fakt málo.Co se týče toho trezorku,o tom vím,jen mi přijde zbytečnej luxus,mít "jen tak" střelnou zbraň....a náš pidižvík je všetečka,chvilku nekoukáš a vleze všude.....:lol: :lol:

Prostě,v současné době si holt musím vybrat,co ano a co ne.....


OK, tohle beru - i kdyz teda nevim jak decko muze vlezt do trezoru :D . Jenom me zarazilo to, jak si pouzil oznaceni "nejsme na divokem zapade".


Jak???Klíček k záslepce na zásuvky si našel,klíček od stolku taky,nemám strach,že by si tenhle nějak nezaonačil....musel bys ho znát.

A "nejsme na divokém západě"....no,jak jsem četl některé příspěvky tady,a jak koukám okolo sebe,kdy lidi nosí zbraně jak se jim zachce a mají "smrt v očích"......tak se nehodlám zařadit do tohohle stáda tupců....použil jsem to jen jako slovní obrat :wink:
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » pon 12. zář, 2005 10:41

S474N píše:
Jendis píše:Tak tak,Steyr vyrábí tohle :arrow:

http://www.bvs.cz/pistole_steyr_m9_9.html


Glock nemá se Steyrem co dělat.


No vono toho Steyr vyrabi "trosicku" vic - http://www.steyr-mannlicher.com/


já vím...jen jsem hodil ukázku tý pistole.... :wink:
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod S474N » pon 12. zář, 2005 10:42

Jendis píše:Jak???Klíček k záslepce na zásuvky si našel,klíček od stolku taky,nemám strach,že by si tenhle nějak nezaonačil....musel bys ho znát.

A "nejsme na divokém západě"....no,jak jsem četl některé příspěvky tady,a jak koukám okolo sebe,kdy lidi nosí zbraně jak se jim zachce a mají "smrt v očích"......tak se nehodlám zařadit do tohohle stáda tupců....použil jsem to jen jako slovní obrat :wink:


No konkretne ten z Globusu je na kod - elektronickej a kazdym spatnym pokusem se prodluzuje doba pro vyzkouseni dalsiho :lol: :lol: :lol:

No ja osobne "smrt v ocich" nemam a zbran nosim denne. Patrim tedy taky do stada, co si zminil?

PS. Muzes prosim upresnit co si myslel tim "nosí zbraně jak se jim zachce "?
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

Příspěvekod S474N » pon 12. zář, 2005 10:44

Jendis píše:já vím...jen jsem hodil ukázku tý pistole.... :wink:


Ono zjednodusene je Steyr M9 nebo S9 prekombinovanej GLOCK. Chteli vylepsit GLOCKa, ale posrali to. :D . I kdyz na druhou stranu nekterym muze vyhovovat. Kazdemu to, co se mu libi/vyhovuje.
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

Příspěvekod Jendis » pon 12. zář, 2005 10:45

Jestli patříš do stáda,to nevím,neznám Tě....ale doufám,že ne.... :wink: :lol:
Jestli ji nosíš denně,je jen Tvoje věc...když se ti s ní chce tahat....


A jak se jim zachce??No,například nosí zbraň viditelně,v nekrytém pouzdru,náboj v komoře.....zakázané střelivo....mají zbraň u sebe,i když jsou pod vlivem(velcí drsňáci)...je toho hodně......musím pokračovat?
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » pon 12. zář, 2005 10:47

S474N píše:
Jendis píše:já vím...jen jsem hodil ukázku tý pistole.... :wink:


Ono zjednodusene je Steyr M9 nebo S9 prekombinovanej GLOCK. Chteli vylepsit GLOCKa, ale posrali to. :D . I kdyz na druhou stranu nekterym muze vyhovovat. Kazdemu to, co se mu libi/vyhovuje.


No vidíš,a já Glocka nemusím,špatně mi sedí v ruce a blbě se mi s ním střílí...nevím proč,ale nemám ho rád.Líbí se mi klony coltu 1911,Čízy.....a revolvery,ty mám nejraději.
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod S474N » pon 12. zář, 2005 10:58

Jendis píše:Jestli patříš do stáda,to nevím,neznám Tě....ale doufám,že ne.... :wink: :lol:
Jestli ji nosíš denně,je jen Tvoje věc...když se ti s ní chce tahat....

A jak se jim zachce??No,například nosí zbraň viditelně,v nekrytém pouzdru,náboj v komoře.....zakázané střelivo....mají zbraň u sebe,i když jsou pod vlivem(velcí drsňáci)...je toho hodně......musím pokračovat?


Presne jak pises, je to veci kazdeho, jestli se "mu chce tahat" a nebo ne.

No viditelne noseni je protizakonne, takze s tim samozrejme nesouhlasim? Alkohol samozrejme ke zbrani nepatri, tak jako za volant. Nicmene co je spatneho na naboji v komore ? A muzes taky vysvetlit cos myslel tim "nekrytem pouzdru" ?

Ted me jeste tak napadlo - kdyz mas revolver, tak mas vlastne porad naboj v komore (ve valci) :D
Naposledy upravil S474N dne pon 12. zář, 2005 11:01, celkově upraveno 1
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

PředchozíDalší

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron