ad qin

dotazy, připomínky, návrhy etc., týkající se serveru bojovaumeni.cz

Moderátor: bojovaumeni_cz

dfd

Příspěvekod Anonymní » pon 03. říj, 2005 14:03

:wink: :wink: :wink:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Anonymní » pon 03. říj, 2005 14:04

dogen píše:to je mi fakt lito chlapci, ze jsem vam způsobil takove emoce. Qin ani nikdo jinej mi v zaludku nelezi, jen ten clanek. schvalne, dejte hlasovat podle koho je to pusty PR bez obsahu, a podle koho je to kvalitni clanek o BU....pokud se ceska BU komunita dohodne, ze je to clanek analytickej, obsaznej a dobre napsanej tak jsem asi na tomhle serveru spatne. sorry.

Pro toho svalouse, co se neumi podepsat - blbecci nejsou jen na internetu:-)ja nepochybuju. ze by mi Qin dal na budku:-) a preju mu uspech, na rozdil od tebe jsem si v cine uzil a vim, ze tam lidi fakt zijou za 200 kvacu i s rodinou na mesic. Ty, dovedes si to vubec predstavit, jaky je to narodit se v Cine a muset tam zit? vetsina tech lidi nema sanci opustit rodnou vesnici....takze je super, ze se par z nich, co neco umi podari vypadnout. Proto ale nemusi bejt tenhle server zasekanej PR clankama nemyslis? JDE MI O KVALITU TEXTU NA TOMHLE SERVERU a o princip - qin cvicenim vydelava prachy, tak at si zaplati reklamu. Nebo bys byl rad, kdyby na tebe z novin cumeli clanky o eurotelu, jak je skvelej a dobrej? ja teda ne....

mej se MM


Obrázek

to jsi ty na te fotce? ten co cvicil u Turnebra? ten co tu ma plnou hubu kecu na Qina ? :lol: :lol: :lol: :lol:

dam ti nekolik dalsich otazek :
Co je na tom clanku jineho nez na nekolika dalsich co tu jsou a nic proti nim nenamitas (namatkou "SiFu Hodač v Hong Kongu dokončil Ving Tsun systém až do dlouhé tyče"), ja na nem totiz nic spatneho nevidim. Kazdy clanek o nekom je svym zpusobem PR, pokud tam misto jmena neni "pan xxx".

dale co ti je do toho jaky clanky tu jsou a nejsou? Nelibi? Necti! je to na tebe slozity? Asi ti odmitli nejaky tvuj vyplod co ?

Potom co ty vis o tom co ja vim o Cine, jak dlouho, jak casto, jak intenzivne a kde se tam pohybuju? Ja ti to povim - uplny kulovy, sraci.

Takze jak v tu stredu!?
Vis, jestli neprijdes, tak ti za nejakou dobu napisu maila ze s tebou chci cvicit "jednoduchou sestavu 20 prvků" a rozbiju ti hubu za tyhle tvoje kecy stejne. Lidi se uz konecne musi naucit nest odpovednost za to co rikaji, pisou a delaji.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod dogen » pon 03. říj, 2005 14:09

dale co ti je do toho jaky clanky tu jsou a nejsou? Nelibi? Necti! je to na tebe slozity? Asi ti odmitli nejaky tvuj vyplod co ?
- nikoli neodmitli

"SiFu Hodač v Hong Kongu dokončil Ving Tsun systém až do dlouhé tyč
- nezajima me wings tsun nerozumim tomu

Potom co ty vis o tom co ja vim o Cine, jak dlouho, jak casto, jak intenzivne a kde se tam pohybuju? Ja ti to povim - uplny kulovy, sraci.
- to skutecne nevim, a ani me to nezajima

Vis, jestli neprijdes, tak ti za nejakou dobu napisu maila ze s tebou chci cvicit "jednoduchou sestavu 20 prvků" a rozbiju ti hubu za tyhle tvoje kecy stejne. Lidi se uz konecne musi naucit nest odpovednost za to co rikaji, pisou a delaji.
- budu rad kdyz te uvidim.

to jsi ty na te fotce? ten co cvicil u Turnebra? ten co tu ma plnou hubu kecu na Qina
jiste, trefil ses. kdes zacinal ty? tys ses narodil, a uz jsi umel cinsky? ja ne:-)
dogen
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned 02. říj, 2005 23:00

Příspěvekod pavela » pon 03. říj, 2005 14:14

Dongwu, je pravda, že jsem Čina neviděl už cca 3 roky, to se divím, že to tam tak zdegenerovalo. Já vim, s tim zdravím to nebude žádná sláva, pamatuju si, že dokonce i Čin si asi před 5 lety sám natrh vazy v koleně, páč chtěl aby to "vypadalo" nejlíp. Nedá se nic dělat, prostě pro Qina je to prostředek obživy a pokud si pamatuju, tak ty svoje žáky těžce přepíná, aby to bylo skvělý na pohled. jak se tady kolega ptal, proč je Qin a Zhaihua v čechách, no Zhaihua je odněkud z Huludao, což je příšerná díra a jistě vydělá víc v ČR než v Číně, Qin jakbysmet, konkrétněji, tuším, že Zhaihuu pozvala Rusková, která si myslela že na tom vyholí prachy a později Zhaihua Qina, myslim že za to, že jí seznámil s Zhu Tiancaiem. ALE pozor, pokud v ČLR je takových mistrů dost, v ČR je to naopak, takže zaplaťpánbůh,že jsou. Pokus se jedná o to foto, nevidím nic co by se tomu dalo vyčíst, Chen a vůbec taiji se MUSÍ cvičit v nízkých postojích, to je kungfu... No chlapci a děvčata, nechci se do toho moc míchat, protože jsem fakt už dlouho mimo českou kungfuscénu ale stejně mi nikdo nevyvrátí, že je stokrát lepší Qin a Zhaihua, Než Hladík, Zorka Jandová a Turnébr. PS:Ještě tu byl dotaz na články vo těch dědkách z parku, já už totiž nevim, co bych měl psát ono je to totiž pořád totéž, principy už se tady zopakovaly stokrát a psát články typu Qinovo promotion se mi fakt nechce. Co mam napsat? Můžu třeba udělat rozhovor s Wu Binem, jak učil Jet Liho, nebo se starym mistrem Shao, kterej se učil u Gao Ziyina pakua a u Yang Bao Xinyi, nebo snad tady ze sousedemFeng Zhiqiangem, jak se učil u Hu Yaozhena a Chenfake, ale doprdele, mě to připadá furt stejný a furt opakování dokolečka a než napsat nahovno článek, to radši žádnej. Zkusim snad něco vyplodit, teďka ve Wuhun byl článeček o tom, jak Han Muxia napíchnul na meč Li Jinglina, to je moc pěkný, veselá příhoda z natáčení, když mi vyjde čas tak to přeložím. Taky se dostává do popularity ten styl Taiji Yang Shaohoua co cvičeji ty jeho žáci z Tungzhou ale o tom už jsem psal. Tak nevim, třeba až do pekingu dorazí Xiexie, taknějaký ty majstry navštívíme. Jo a po svátcích pojedu na služebku do anjangu, tak se po cestě stavím v Yongnianu a nafotim něco o Yang Luchanovi a Wu Yuxiangovi, kdysi jsem to slíbil Zdeňkovi Kunfirstovi, tak snad už se k tomu dostanu.Uvidíme :?
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod Anonymní » pon 03. říj, 2005 14:17

dogen píše:

"SiFu Hodač v Hong Kongu dokončil Ving Tsun systém až do dlouhé tyč
- nezajima me wings tsun nerozumim tomu



nejak menis barvu, myslim ze tu neni rec o jednotlivych stylech gong fu ale o PR charakteru clanku.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod dogen » pon 03. říj, 2005 14:19

jasne, ale tenhle clanek mi ani nepad do oka, necet jsem ho. ale pokud je to reklama na Hodace, tak prosim, nevedel jsem, ze to tady takhle chodi....
dogen
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned 02. říj, 2005 23:00

Příspěvekod pavela » pon 03. říj, 2005 14:28

No asi se všichni shodnem, že si Qin zasloužil lepší šlánek, než jenom reklamu, že existuje. Mimochodem Dongwu, jsi v Čechách nebo v Číně? Předevčírem mi najednou zazvonil telefén a ozval se Pet Vanickej, že je v nějaký prdeli v Anhui a že tu bude 2 roky.To je náhodička...
Ad, Qin, moc by mě třeba zajímal článeček o jeho mistrovi Wang Qinshenovi, protože to málokdo ví, že Qin je machr i na Wudang styl a když si onehdy vzal do ruky můj meč a ukázal mi,jakoby mimochodem jak má vypadat to, o co se v potu tváře několik let snažim, uvolněně a bezproblémově,pohodička, řikal jsem si, že to pověsim na hřebík, že to fakt nemá cenu :cry:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod dogen » pon 03. říj, 2005 14:44

co myslis, anononyme, nechces udelat dobrej clanek o Qinovy? Asi si ho vsichni radi prectou. Hele anononyme, hledal jsem nekoho kdo by me ucil trochu tue sou, nemel bys na me nekdy cas?

mej se
MM
dogen
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned 02. říj, 2005 23:00

Příspěvekod PC » pon 03. říj, 2005 14:49

pavela píše:Dongwu, je pravda, že jsem Čina neviděl už cca 3 roky, to se divím, že to tam tak zdegenerovalo. Já vim, s tim zdravím to nebude žádná sláva, pamatuju si, že dokonce i Čin si asi před 5 lety sám natrh vazy v koleně, páč chtěl aby to "vypadalo" nejlíp. Nedá se nic dělat, prostě pro Qina je to prostředek obživy a pokud si pamatuju, tak ty svoje žáky těžce přepíná, aby to bylo skvělý na pohled. jak se tady kolega ptal, proč je Qin a Zhaihua v čechách, no Zhaihua je odněkud z Huludao, což je příšerná díra a jistě vydělá víc v ČR než v Číně, Qin jakbysmet, konkrétněji, tuším, že Zhaihuu pozvala Rusková, která si myslela že na tom vyholí prachy a později Zhaihua Qina, myslim že za to, že jí seznámil s Zhu Tiancaiem. ALE pozor, pokud v ČLR je takových mistrů dost, v ČR je to naopak, takže zaplaťpánbůh,že jsou. Pokus se jedná o to foto, nevidím nic co by se tomu dalo vyčíst, Chen a vůbec taiji se MUSÍ cvičit v nízkých postojích, to je kungfu... No chlapci a děvčata, nechci se do toho moc míchat, protože jsem fakt už dlouho mimo českou kungfuscénu ale stejně mi nikdo nevyvrátí, že je stokrát lepší Qin a Zhaihua, Než Hladík, Zorka Jandová a Turnébr. PS:Ještě tu byl dotaz na články vo těch dědkách z parku, já už totiž nevim, co bych měl psát ono je to totiž pořád totéž, principy už se tady zopakovaly stokrát a psát články typu Qinovo promotion se mi fakt nechce. Co mam napsat? Můžu třeba udělat rozhovor s Wu Binem, jak učil Jet Liho, nebo se starym mistrem Shao, kterej se učil u Gao Ziyina pakua a u Yang Bao Xinyi, nebo snad tady ze sousedemFeng Zhiqiangem, jak se učil u Hu Yaozhena a Chenfake, ale doprdele, mě to připadá furt stejný a furt opakování dokolečka a než napsat nahovno článek, to radši žádnej. Zkusim snad něco vyplodit, teďka ve Wuhun byl článeček o tom, jak Han Muxia napíchnul na meč Li Jinglina, to je moc pěkný, veselá příhoda z natáčení, když mi vyjde čas tak to přeložím. Taky se dostává do popularity ten styl Taiji Yang Shaohoua co cvičeji ty jeho žáci z Tungzhou ale o tom už jsem psal. Tak nevim, třeba až do pekingu dorazí Xiexie, taknějaký ty majstry navštívíme. Jo a po svátcích pojedu na služebku do anjangu, tak se po cestě stavím v Yongnianu a nafotim něco o Yang Luchanovi a Wu Yuxiangovi, kdysi jsem to slíbil Zdeňkovi Kunfirstovi, tak snad už se k tomu dostanu.Uvidíme :?




No ja nevim Pavelo, ale me se nezdaj ty temata co pises nahovno, tak neco napis a nafot, ne kazdy z nas se muze jet podivat do ciny, ikdyz to jeste by slo .-) ale pokecat s takovym dedouchem v parku, to uz jde opravdu ztuha s mejma peti cinskejma slovama. :-) tobe to prijde jako samozrejmost stale dokola, mylsim, ze fura lidi by to tady ocenila
Otazka je zda ho tady pak uverejni... :wink:
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod pm » pon 03. říj, 2005 15:18

pro MM:

Riverman píše:...mas snad na to mu rict do oci, ze jeho kungfu je "nesvetovy", je liga "B" a v Cine nula a ze ho pomlouvas na netu, kde ti urcite neodpovi?..zkus to,uvidis sam jak dopadnes...

...

Co ses vubec zac???....

Jiří Píška


takze ve stredu u Qina ve skole? mam to shodou okolnosti za rohem, jsme sousedi, rad se prijdu podivat.

i me by zajimalo, co ses vubec zac. o co mene je Tvuj prispevek anonymni nez anonym vyse? kolik jsi napsal clanku pro tento server Ty? je tento server pro Tebe, a Ty VYZADUJES urcitou sluzbu? platis za ni? plati na tomto srveru nekdo za to, ze mu uverejni clanek? plati tento server za uverejnene clanky autorum?
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Anonymní » pon 03. říj, 2005 16:48

možná šlo o ten článek, nebo se pletu?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pon 03. říj, 2005 16:48

Nevim kde Dongwu přišel k informaci, že u Qina se cvičí dělovka po půl roce ale moje osobní zkušenost je dost odlišná. Cvičím něco málo přes 3 roky a většinou procvičujeme základní pohyby ze sestav občas sestavy celé (24 a 74).

K tomu zdraví bych chtěl dodat jen to, že naopak když jsem se ze začátku snažil o hluboké postoje tak mi Qin říkal ať to nedělám.

Je možné, že má někdo jinou zkušenost a je taky možné, že někdo neříká pravdu. :oops:

Cvičení zdar
R.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Harutomo_Yasumizu » pon 03. říj, 2005 21:34

Já si to neodpustím, co se to stalo nahoře s tou fotkou? Takhle sem se dlouho nepobavil :lol: To sou, ale čáry a ještě srandovnější ten komentář pod tím zhuleným medvídkem :D
Na co se fotit, když plyšáci sou tak roztomilý hehehe.
Harutomo_Yasumizu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 389
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Příspěvekod pavela » úte 04. říj, 2005 2:30

Kurav anovymové zaregistrujte se,nebo se aspoň podepisujte anonym 21-2.3 atd, mám v tom bordel, kdo je kterej anonym...
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod Anonymní » úte 04. říj, 2005 7:09

Harutomo_Yasumizu píše:Já si to neodpustím, co se to stalo nahoře s tou fotkou? Takhle sem se dlouho nepobavil :lol: To sou, ale čáry a ještě srandovnější ten komentář pod tím zhuleným medvídkem :D
Na co se fotit, když plyšáci sou tak roztomilý hehehe.


no ale helemese, nejenom ze SRAC "MM" se nejdriv navazi do Qina a pak radeji otoci "se mu teda nakonec nijak v zaludku nelezi", ale i se boji aby ho nekdo nepoznal az o to pujde a vymeni si svoji fotku za medvidka. hm, tak jeste jednou :Obrázek
porad jsi nenapsal jak v tu stredu, clovece to je uplne jinej pocit - mit se sebrat a zopakovat vsechno cos tu napsal nekomu primo do oci, co? je to jiny nez sedet u compu a tukat prstikama do cudliku, vid?
tak jeste jednou, jak v tu stredu, 21:00hod u Qina v cajovne? :wink:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

SRAC "MM"

Příspěvekod Anonymní » úte 04. říj, 2005 7:38

Bohuzel nemuzu, asi budu dneska vecer u porodu, a pokud vsechno dobre dopadne, budu mit ve stredu v 9 jine starosti.
se vsi uctou k qinovi a k jeho zapalenym zakum, srac mm
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: SRAC "MM"

Příspěvekod Anonymní » úte 04. říj, 2005 7:58

Anonymní píše:Bohuzel nemuzu, asi budu dneska vecer u porodu, a pokud vsechno dobre dopadne, budu mit ve stredu v 9 jine starosti.
se vsi uctou k qinovi a k jeho zapalenym zakum, srac mm


nejsem zak mistra Qina, tim mene zapalenej. pokud ti to dneska vecer dobre dopadne tak to tam zitra potom muzes rovnou i oslavit.

ale vidim a myslim si ze sila xiaojia importovanyho z japanu tkvi spis v masazi cudliku na klavesnici a pomlouvani zrucnych ucitelu gong fu pokud mozno na co nejvetsi dalku takze ti preju at je manzelka i dite v poradku a casem se ti ozvu mailem jak jsem slibil. doufam ze budes rad tak jak jsi tu nahore napsal :wink: .
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » úte 04. říj, 2005 8:08

rad bych se s tebou setkal, pokud bys byl ochoten me ucit nejaky tuej sou, marne hledem nekoho, kdo to trochu umi.

rad si taky prohlídnu tvoje stránky, a tvoje fotky nebo si prectu co cvicis.

mackani cudliku: ty blaho, tady jsou lidi co sem pisou denne, ja jsem tuhle stranku otevrel jednou kvuli clanku od mira, na kterej me nekdo poslal odkaz. od ty doby jsem tu byl parkrat.

srac mm
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » úte 04. říj, 2005 8:12

pokud mi posles mail, poslu ti fotku nasi holcicky, az se narodi. sem bych ji radeji nedaval, jestli bude mit oblicej po me, tak by se asi dost lidi leklo:-)

mej se pekne a chod pomalu

srac M
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » úte 04. říj, 2005 8:36

Anonymní píše:rad bych se s tebou setkal, pokud bys byl ochoten me ucit nejaky tuej sou, marne hledem nekoho, kdo to trochu umi.


jestli hledas marne tak hledas spatne (a vubec mas snad svyho mistra ne? to je u ceskych chen taijistu takovy nejaky pravidlo koukam, ze je mistri neuci ani tuej sou, jsi uz druhej od koho neco takoveho slysim :-) )! Jdi za Qinem.
A vubec, uz to neni k puvodnim tematu.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

PředchozíDalší

Zpět na bojovaumeni.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron