Pentjak silat

barmský box, escrima, silat, viet vo dao a jiná exotická bojová umění

Pentjak silat

Příspěvekod Anonymní » čtv 02. pro, 2004 11:01

Existuje zde v Praze skola ci lide zabyvajici se stylem 'Pentjak silat'? Ozvete se lidicky. Odpovezte. Diky.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Re: Pentjak silat

Příspěvekod Clodman » čtv 02. pro, 2004 13:03

anonym píše:Existuje zde v Praze skola ci lide zabyvajici se stylem 'Pentjak silat'? Ozvete se lidicky. Odpovezte. Diky.


Co je to pent... si....? Je zalozeny na uderech, na porazech, na pákách? Napiste mi o tom neco!!!!!!
Clodman
Clodman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 274
Registrován: pát 19. lis, 2004 0:00
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Ondra » čtv 02. pro, 2004 18:29

4 Clodman: nějaký info najdeš třeba tady: http://www.spartak.cz/index.php?ktg=bud ... me=pentjak
obrázek si uděláš, popisovat to tady nemá smysl, najdou se lidi co to brzy nazvou nesmyslem a spadnout do téhle roviny nechci. Každý at si udělá obrázek sám. Jinak o škole v Praze bohužel nic nevím...
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » čtv 02. pro, 2004 18:30

Mám takový dojem,že ve škole SitraAchra(p.Cibulka- www.gunting.cz ) se vyskytuje instruktor FCL Stano Gazdik,který tento styl praktikuje.Zkus se poptat tam....

Pentjak Silat je takové indonéské kungfu.Koukni sem...

http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.ph ... opic&t=389
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod severin » ned 16. led, 2005 13:32

O samotne skole nevim,ale techniky silatu jsou soucasti systemu IKAEF.Muzu zminit www.ikaef.info a www.tigerteam.cz .Vyuziva se predevsim technik na blizko.Vyjmuty jsou predevsim techniky bloku a prechodu z krytu do paky,porazu nebo prehozu.Vse je zacleneno do kompletniho systemu,ktery obsahuje podobne nebo jine tech. z jinych filipinskych stylu.Ruzne meditace,sestavy,nizke postoje /kungfu/ nebo uder ala tygri spar aj. zustavaji specialitou tradicnich skol pentjak silatu.
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » stř 29. čer, 2005 4:22

Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » čtv 27. říj, 2005 18:07

Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Penchak Silat a Stano Gazdik

Příspěvekod Makoto » pát 09. pro, 2005 9:42

Zdar, ze vseho nejdrive bych rad upozornil, ze Standa Gazdik jiz NESPOLUPRACUJE s panem Cibulkou. Doslo k rozchodu diky, rekneme nazorovym neshodam. Standa navazal spolupraci s prazskym oddilem Bujutsu dojo (jujutsu.cz), konal se prvni seminar, kde prezentoval FISFO, coz je moderni verze Penchak Silatu. Rozhovor se objevi do konce roku na vyse uvedencyh strankach. Standa na svych strankach (ktere tu urcite nekdo jiz zverejnil) popisuje puvodni PS i FISFO a na vlastni kuzi jsem si overil jeho ucinnost. Mohu rici, ze modriny jsem mel jeste dva tydny pote :-) Svuj prah bolesti jsem si posunul hodne daleko, fakt to stalo za to :-) Standa se stehuje pristi rok do Cech (asi Brno), kde chce zalozit oddil FISFO a vest regulerni vyuku. Vice dotazu primo na nej, na svych strankach ma uveden email.
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Pentak Silat

Příspěvekod balki » pát 09. pro, 2005 9:47

Ano, Slávek pravděpodobně od února 2006 bude bydlet v Brně a bude rozvíjet Pentak Silat + ASP program v ČR.
Klidně se podívej na výše uvedený web do Francie,kde má email a můžeš mu psát včeštině. Před nástupem do cizinecké legie bydlel v Orlové u Ostravy,takže česky umí výborně.
balki
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob 03. pro, 2005 0:00

Příspěvekod xiuwei » stř 23. kvě, 2007 11:42

pencak silat v ČR - v Praze ?


http://www.horydoly.cz/vypsat.php?id=6409
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

 

Příspěvekod bison » stř 23. kvě, 2007 12:51

No, kdyz uz tu byl zminenej S. Gazdik, tak ten v Praze zahajil pravidelny cviceni:

http://www.o-d-g.eu/forum/viewtopic.php?t=65

byl jste tam nekdo?
bison
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 62
Registrován: pon 12. kvě, 2003 23:00

Příspěvekod severin » čtv 24. kvě, 2007 18:34

xiuwei píše:pencak silat v ČR - v Praze ?


http://www.horydoly.cz/vypsat.php?id=6409


Tomáše můžu doporučit.Několikrát jsem s ním cvičil a je vidět,že umí.Bohužel mě Arnis zabírá více času,takže jsem ho pár měsíců neviděl.
Neučí takový ten combat silat nebo něco jako Gazdík,ale přesně to co je popsáno v tom článku a dělá to dobře.
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha


Zpět na ostatní asijská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků