Česká facka

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Česká facka

Příspěvekod Zizkovskej_Pepik » čtv 15. pro, 2005 11:30

No trochu jsem si to tu pročetl a musím říci všem, že se dost cítíte. Já osobně se peru od 6 let pravidelně dnes každou sobotu po hospodách. Nikdy jsem žádný bojový věci nedělal, ale ještě jsem taky nepotkal nikoho, kdo by to umel tak, že by mi dal do držky. takže na to ser.. a choďte se rdši rvát.
Zizkovskej_Pepik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 13. pro, 2005 0:00

 

Příspěvekod chorche » čtv 15. pro, 2005 12:49

videl jsem ted ceskou (slecnou aplikovanou) facku a reknu vam.... byla to docela slupka!
chorche
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: ned 27. úno, 2005 0:00

Re: Česká facka

Příspěvekod Lear » čtv 15. pro, 2005 13:34

Zizkovskej_Pepik píše:No trochu jsem si to tu pročetl a musím říci všem, že se dost cítíte. Já osobně se peru od 6 let pravidelně dnes každou sobotu po hospodách. Nikdy jsem žádný bojový věci nedělal, ale ještě jsem taky nepotkal nikoho, kdo by to umel tak, že by mi dal do držky. takže na to ser.. a choďte se rdši rvát.

Tak to chci vidět šestiletýho spratka, jak se pere v hospodě.. :twisted:
Lear
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř 18. úno, 2004 0:00

Re: Česká facka

Příspěvekod Seraph » čtv 15. pro, 2005 14:38

Zizkovskej_Pepik píše: ... ale ještě jsem taky nepotkal nikoho, kdo by to umel tak, že by mi dal do držky. takže na to ser.. a choďte se rdši rvát.


Ono to možná bude tím, že do takových hospod ti dobří moc nechodí. Jestli tam potkáváš nějaké osly, kteří dělají BU půl roku až rok a u piva o tom vykřikují, tak se nedivím, že jim dáš lehce přes držku.
Seraph
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 63
Registrován: pát 19. zář, 2003 23:00

Příspěvekod graver » čtv 15. pro, 2005 15:05

1. Zase jste naletěli provokatérovi :D
2. Nakonec to můžete otestovat a pozvat ho na fackový sparring, i když to už tu bylo a nějak to nevyšlo...
3. Věřím, že většina z nás nedělá BU proto, aby něco dokazovala vymaštěncům, kteří od 6ti let nevytáhli paty z hospody :?
4. Poraďte začátečníkovi - co proti české facce (takový ten oblouček ze strany)? Učiuke? :wink: :wink:
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Raptor » čtv 15. pro, 2005 15:33

graver píše:4. Poraďte začátečníkovi - co proti české facce (takový ten oblouček ze strany)? Učiuke? :wink: :wink:


Toho je fakt plno, ale v Yang TJQ to může být mimo jiné Peng / 棚 v kombinaci s An / 按 ...
Martin
香港楊家太極拳 / Heung Gong Yeung Gar Tai Gik Kuen
admin
http://www.taijiquan.cz
http://www.yangtaiji.com
Raptor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 553
Registrován: ned 12. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Traft » čtv 15. pro, 2005 16:24

nahnes sa dozadu aby si sa tomu vyhol a vystrelis zadny direkt
Traft
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 88
Registrován: pon 08. bře, 2004 0:00
Bydliště: Kosice

Příspěvekod graver » čtv 15. pro, 2005 18:31

4raptor: TJQ neznám a nemám odvahu se zeptat, jak vypadá peng a an :(
4traft: sakra, to mě nenapadlo - a já pořád spekuluju o vhodném krytu :? Z toho je vidět, jak může být někdy BU akademické...
4ukropcany: docking mám u notebooku, háku bych ještě rozuměl a predný spodok ve mně vyvolává asociaci s pohlavním orgánem :oops:
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Panda » čtv 15. pro, 2005 22:08

2®ižkovský Pepík:No fajn, přímám, já pojedu pěsti a kopy ty pojedeš český facky, počkáme, uvidíme :wink:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Zizkovskej_Pepik » pát 16. pro, 2005 8:22

1. Samozrejmě, že se neperu od 6 let po hospodách, ale jinde!
2. Nic o ceský facce jsem nepsal, jen jsem tak nazval to téma. Mluvim bitce a pravidelný zkušenosti o pěstech, přehozech, popelníkách, židlích, stolech, jukeboxech a všem, co se dá použít na to, aby jsi někoho rozmáázl a taky o dupání na hlavu, když je soupeř na zemi.

bye bye
Zizkovskej_Pepik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 13. pro, 2005 0:00

 

Příspěvekod koblih » pát 16. pro, 2005 8:58

ukropcany píše:Potažmo docking a dva háky a predný spodok... :P
Sorry nechci si hrát na žádného lingvistu, prostě by mě to jen zajímalo, jestli nežiju v nějakém bludu ... co se týká dakingu. Nepíše se to ducking, od slova kačena(duck) ... jako že hlava musí jít "pod hladinu" stejně jak to dělají kačeny na potoce?
A možná máš na mysli něco jiného?
koblih
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 160
Registrován: pát 02. led, 2004 0:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod graver » pát 16. pro, 2005 9:01

1. Aha, sorry. Ve větě "...od 6 let pravidelně dnes každou sobotu po hospodách..." chybí čárka, tak mi hned nedošlo, že se po hospodách pereš pravidelně až od pozdějšího věku. To z tebe samozřejmě dělá mnohem lepšího člověka.
2. Fakt se chodíš pravidelně rvát do hospod - jen za tím účelem?
btw: "aby jsi někoho rozmáázl a taky o dupání na hlavu, když je soupeř na zemi": jestli ti jde opravdu jen o to potěšení někoho rozmááznout nebo mu dupnout na hlavu, když už leží, tak o to (doufám) nejde ani těm, kteří dělají BU jen proto, aby obstáli v hospodské rvačce.
No, abych mluvil sám za sebe: proti někomu s tvou mentalitou bych osobně neobstál, ani kdybych měl 64. dan z 15ti BU, byl o 40 kilo těžší než ty a nechl ti dát narkózu. A neptej se, proč :?
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod koblih » pát 16. pro, 2005 10:02

ukropcany píše:Yo, je to ducking... aj keď sa priznám, že som musel kuknúť do slovníka pre istotu... :oops: 8)
OK, no me totiz taky napadl ten daking.

Graver: Učiuke nevim to je myslim kryt spis na stredni pasmo. A hodne pomaly bych rekl, jako ze musis udelat skoro stejny pohyb jako ten utocnik s tou fackou. Ten daking je prave dobry v tom, ze s nim muzes zacit, ikdyz uz mas tu facku skoro na ksichte.
koblih
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 160
Registrován: pát 02. led, 2004 0:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod graver » pát 16. pro, 2005 10:14

Jo, jak už jsem psal, tady se ukazuje, jak může člověk odtržený od reality. "Normální člověk" by té facce prostě instinktivně uhnul nebo si přidřepnul (aniž by tomu říkal ducking), já holt přemýšlím, jak to vykrýt :D
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod graver » pát 16. pro, 2005 10:27

Jo, jak už jsem psal, tady se ukazuje, jak může člověk odtržený od reality. "Normální člověk" by té facce prostě instinktivně uhnul nebo si přidřepnul (aniž by tomu říkal ducking), já holt přemýšlím, jak to vykrýt :D
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod RUNNAR » pát 16. pro, 2005 10:51

®ižkovskej pepíku jsi naprostý hovado debilní,takovým jako jsi ty s velkým potěšením lámu ruce a hnáty na potkání,řekni kdy a kde ty šmejde a příjdu tě ztřískat a zlámat.
Vysvětlení pro ostatní:Hovado který schvaluje skákání na hlavě soupeře nic jinýho nezasluhuje,možná že se mu na jeho hlavě taky proskočím.
RUNNAR
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Zizkovskej_Pepik » pát 16. pro, 2005 11:26

O.K. tenhle víkend jedeme na bytku někam k Mostu, jsou to nějaký Obrnice, či co, scházejí se tam obyvatelé Chánova, tak si to tam s nima jdem rozdat, tak se kdyz tak stav, v sobotu 21:30, vemem to při jednom.

Těším se, bye.
Zizkovskej_Pepik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 13. pro, 2005 0:00

Příspěvekod diablik » pát 16. pro, 2005 11:41

...
Naposledy upravil diablik dne pát 14. črc, 2006 12:02, celkově upraveno 1
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod RUNNAR » pát 16. pro, 2005 11:45

Nevyplati se mi jezdit někam k Mostu kvůli jedný rvačce,která bude za minutu vyřízená, klidně se sejdem někde v Praze nebo poblíž.
RUNNAR
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00

Příspěvekod graver » pát 16. pro, 2005 12:00

"jedeme na bytku někam k Mostu"
Proboha, ono to nedokáže správně napsat ani to jediný slovo, pro který žije... Ale ne, to si z nás někdo utahuje - takoví tvorové neexistují ani v Lovecraftových horrorech :x
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Další

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron