Ving Tsun

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Ving Tsun

Příspěvekod Yahoma » úte 01. dub, 2003 22:25

S Ving Tsun je to stejně jako s ostatníma BÚ. Styl funguje podle toho, kdo ho aplikuje. Nemám moc rád věty typu: Tenhle styl nefunguje. Komu nefunguje? Mike Tyson může dělat co chce a bude mu to fungovat. A další věc je: Proti komu to má fungovat. Proti Tysonovi? Já dělám Ving Tsun už opravdu docela dlouho a myslím, že je to naprosto geniální bojové umění, ale musím trénovat protože ono to za mě neudělá samo. A taky si nemyslím, že všechny kvalitní školy v Praze jsou drahé.
Roman Bittner
AVSE / Missing-Link Martial Arts Federation
www.Missing-Link.cz
www.SecuritySystem.cz
Yahoma
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

 

Ving Tsun

Příspěvekod laada » stř 02. dub, 2003 8:06

no chtel bych videt Tysona jak dela hada nebo jeraba :-D
laada
laada
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 70
Registrován: čtv 13. úno, 2003 0:00

Ving Tsun

Příspěvekod Anonymní » stř 02. dub, 2003 13:22

A já bych zase rád viděl vingtsuňáka odvádějícího boxerský odery:)))
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Ving Tsun

Příspěvekod ata » stř 02. dub, 2003 14:04

pro pana yahomu wing chun je kung fu ne bu jinak souhlasim
ata
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: sudety

Ving Tsun

Příspěvekod pm » stř 02. dub, 2003 14:18

ad ata: wch ze neni bu (= bojove umeni)?!? <BR>ad anonymni: to by byl asi dost hloupej, kdyby se pokousel blokovat/chytat boxersky jaby, haky a zvedaky, ze jo? co kdyby zkusil spis do boxera kopat, nebo ho masirovat v "klinci" loktama a kolenama, hm?
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Ving Tsun

Příspěvekod katana » stř 02. dub, 2003 18:15

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citace:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> <BR> 02.04. 2003 v 15:18, pm napsal(a): <BR>ad ata: wch ze neni bu (= bojove umeni)?!? <BR>ad anonymni: to by byl asi dost hloupej, kdyby se pokousel blokovat/chytat boxersky jaby, haky a zvedaky, ze jo? co kdyby zkusil spis do boxera kopat, nebo ho masirovat v "klinci" loktama a kolenama, hm? <BR></BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End --> <BR>Jo to zní logicky. nechápu ten ironický nádech...? :-o :-D
katana
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Ving Tsun

Příspěvekod pm » čtv 03. dub, 2003 9:38

kdepak ironie, mineno vazne. v (nejen) cinskych bojovych umenich nejde jen o techniky, ale predevsim o taktiku a strategii - "boxovat" s boxerem (zapasit se zapasnikem atd.) proste neni nejlepsi napad (osobne mam box ci zapas hodne rad a povazuju je za velmi funkcni bu). jak pravi prislovi "vyhnout se souperovym silnym strankam a utocit na jeho slabe stranky"
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Ving Tsun

Příspěvekod ata » čtv 03. dub, 2003 9:38

pro pm.bu je promne japonske slovo oznacujici bojova umeni tez mne muzou vzit certi kdyz mne nekdo rekne ze kung fu je budo.takze spravne je to mo nebo wu.divim se ze ty tahle slova neznas?
ata
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: sudety

Ving Tsun

Příspěvekod lokwon » čtv 03. dub, 2003 9:49

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citace:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> <BR> 03.04. 2003 v 10:38, ata napsal(a): <BR>pro pm.bu je promne japonske slovo oznacujici bojova umeni tez mne muzou vzit certi kdyz mne nekdo rekne ze kung fu je budo.takze spravne je to mo nebo wu.divim se ze ty tahle slova neznas? <BR></BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End --> <BR>a sakra, ja si teda myslel a asi se to tady taky tak bere ze BU = Bojova Umeni :o) nic z japonstiny (ackoliv to treba taky, o tom vim prt)
Chceš-li uběhnout 100 km, považuj 90 za polovinu cesty.
lokwon
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Brno

Ving Tsun

Příspěvekod pm » čtv 03. dub, 2003 10:15

ata: aha, sorry, omlouvam se, tak to jsme si nerozumeli, ja jsem to bral tak, ze Yahoma bu pouzil jako zkratku pro bojova umeni... vt/wt/wch/vch se "zaponcema" moc spolecnyho nema, to je jasny. taaakze pro vsechny: "bu" = jap. "valecnicky, bojovy, souvisejici s valkou, bojovym umenim atd. v mandarinske cinstine "wu", v kantonske "mou"; jinak bu - zkratka za bojova umeni, podobne jako ma v anglictine (martial arts).
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

 

Ving Tsun

Příspěvekod katana » čtv 03. dub, 2003 10:52

...ostatně nemyslím, že by na japonském "bu(do)" bylo něco nehodného, je to ekvivalent pro čínskou, anglickou i českou verzi ve významu "bojová umění", pokud někdo cvičí japonské styly, je snad pochopitelné, že používá japonskou terminologii, význam je ale přeci stejný...
katana
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Ving Tsun

Příspěvekod katana » pát 04. dub, 2003 23:02

<!-- BBCode Start --><A HREF="http://Wing Tsun - Emin contra Cheung.mpeg" TARGET="_blank">Emin Boztepe vs. Cheung</A><!-- BBCode End --> . Jen předem dodávám, že není moc o co stát:-(
katana
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Ving Tsun

Příspěvekod katana » pát 04. dub, 2003 23:03

echh, <!-- BBCode Start --><A HREF="http://www.templeshaolin.com/Wing Tsun - Emin contra Cheung.mpeg" TARGET="_blank">TADY</A><!-- BBCode End -->:)
katana
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Ving Tsun

Příspěvekod Yahoma » sob 05. dub, 2003 19:17

TAK KOUKÁM, ®E JSEM OMYLEM ZALO®IL DISKUZNÍ KLUB. CHTĚL JSEM PÚVODNĚ JENOM PŘISPĚT NÁZOREM :-o . OMLOUVÁM SE V©EM, KTERÉ JSEM TAK NEÚMYSLNĚ PŘEDBĚHL. POKUSÍM SE HO TEDY ALESPOŇ DROBNĚ PŘEJMENOVAT. <!-- BBCode Start --><B>null</B><!-- BBCode End -->
Roman Bittner
AVSE / Missing-Link Martial Arts Federation
www.Missing-Link.cz
www.SecuritySystem.cz
Yahoma
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Ving Tsun

Příspěvekod mikeone » ned 06. dub, 2003 15:11

kdepak, asi jste nepochopili system diskuznich for: <BR> <BR>- fora jsou pevne dana (uvodni stranka for) <BR>- do for pribyvaji temata (mela by byt lepe pojmenovana, vice specifikovana) <BR>- do jednotlivych temat pribyvaji prispevky. pokud se tedy Vas prispevek zacina od tematu odchylovat, zalozte radeji novou diskuzi, ju?
MikeOne
mikeone
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 65
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Ving Tsun

Příspěvekod katana » ned 06. dub, 2003 18:00

A kdo se tu odchyluje od tématu? :-D Problém je jen v tom, že tlačítka Nová diskuze a Vložit příspěvek jsou nebezpečně blízko :-] <BR>Mimochodem, může mi někdo říct, jakou linii, asociaci či učitele následuje <!-- BBCode Start --><A HREF="http://winglam.webpark.cz" TARGET="_blank">TATO ©KOLA</A><!-- BBCode End -->? Ptal se mě známý z Berouna a já nevím, co odpovědět :-D Díky všem...
katana
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Ving Tsun

Příspěvekod sharp » ned 06. dub, 2003 21:17

no prece " 46 specializací NIPPON-AIKI-MILITARY-KONTAKT" a "Profesionální škola bojových umění BODYGUARD-BUDO-RYU"! :-]
sharp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 36
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Ving Tsun

Příspěvekod katana » ned 06. dub, 2003 21:34

Cheche, doporučuju důkladně prostudovat fotogalerii z akcí, došel jsem k závěru, že Hladík je jen špička ledovce :-] :-] :-]
katana
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Ving Tsun

Příspěvekod ata » pon 07. dub, 2003 14:50

emin kontra cheung neni o co stat? takhle preci vypadaji vsecky kung fu souboje
ata
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: sudety

Ving Tsun

Příspěvekod katana » pon 07. dub, 2003 17:34

tak to je docela tristní... :-] Ale proč myslíš?
katana
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Další

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron