XALTOTUN a jeho identita

knihy, časopisy, TV, film a internet...

XALTOTUN a jeho identita

Příspěvekod horak » pon 06. úno, 2006 11:50

Přátelé, všichni čas od času bojujeme s větrnými mlýny. Internet dává netušené možnosti anonymním provokatérům, kteří pod všelijakými "nicky" zasahují i do jinak klidných diskuzí spůsobem jim vlastním - konfliktními příspěvky adresované většinou lidem o kterých se všeobecne ví kdo jsou, protože se tím nijak netají. Nemají proč.
Všichni si určitě pamatujeme kolik jich zde na tomto webu již bylo.
Jeden z posledních je XALTOTUN, který pod nic neříkajícím nickem a prázdným profilem očerňuje, pomlouvá a provokuje konfliktími politickými i jinými příspěvky zcela určité a neanonymní dlouhodobé přispěvatele tohoto diskuzního serveru. Protože on sám o sobě žádné informace pochopitelně nepodá a neuveřejní, pokládám za vcelku samozřejmé, že minimálně několik lidí zde by rádo vědělo s kým má tu čest.
Tedy :

Marek Dluhoš alias XALTOTUN
- původně z Ostravska, Klimkovice, nyní dlouhodobě Praha
- Vysokoškolské vzdělání (viz odkaz níže),
- člen RRV Evropských demokratů,
- místopředseda Evropských demokratů Prahy 8,
- tel. 608 072 959 , email - marek@eusoft.cz, marekdl@post.cz

více info : http://www.edemokrate.cz/marekDLUHOS/

Veškeré informace jsou získány legálně prostřednictvím internetu po zadání klíčových slov do vyhledávače ve spolupráci s přáteli z jiných diskuzních serverů a jsou ověřeny.
horak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 06. úno, 2006 0:00

 

Příspěvekod Fireball » pon 06. úno, 2006 11:55

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

U nás sa tomu hovorý SIS - Slovenská informačná služba .

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Fireball
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 424
Registrován: stř 09. čer, 2004 23:00

Příspěvekod Boris68 » pon 06. úno, 2006 12:04

U nás tomu říkáme BIS - Budhistická Informační služba. 8)
Boris68
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 26. kvě, 2005 23:00

Příspěvekod Rimmer » pon 06. úno, 2006 12:17

1. nevšim sem si, že by se ho někdo ptal na jméno!!!!!
2. má přece domluvenej souboj takže se hodlá osobně setkat z člověkem s fóra!
3. já ho osobně znám a vše co o psal je pravda, nevytahoval se, nelhal, a rozhodně to neni malej kluk za klávesnicí

zatím co ty seš pěkná svině! :twisted:
Rimmer
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 303
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha 11

Příspěvekod pavela » pon 06. úno, 2006 12:47

******nej politik, to se dalo čekat :twisted: Doufam že mu Roza dostatečně zmaluje ksicht :twisted: :twisted: :twisted:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Hm,

Příspěvekod Xaltotun » pon 06. úno, 2006 13:04

Mily Horaku, spise mi pripada zajimave, ze kolikrat se nekde objevim a do par dni mi tam nekdo prida X dat z zivotopisu vcetne odkud se pripojuji a co jsem zac...

Tvrdis, ze mam nic nerikajici nick a pomalu "skryvam identitu". Jak je mozne, ze vzdy tak rychle vsichni vedi o koho (mne) jde a co delam a jake mam nazory... :idea:

VSUDE UZIVAM STEJNY NICK A LIDI MNE ZNAJI - NICK JE KOLIKRAT JAKO NOVE JMENO, CO CLOVEK DOSTANE PRI BIRMOVANI A UZIVAM HO JIZ NEKOLIK LET) - i kdyz nekde si sem tam Xaltotun napise i nekdo jiny - na coz se pri precteni par udaju od daneho cloveka myslim pomerne snadno prijde 8)

Na diskusich pouziva nick kazdy a mohl bys o skoro kazdem tedy tvrdit, ze idnetitu skryva (ac samozrejme nekteri si dolu pod nick davaji jmeno - myslim spis propagacne - ja skolu nepripravuji a nevedu, tak nemusim) 8)

Z toho co jsem napsal tedy vidis, ze svou identitu neskryvam, nebot uz jsem pravidelne zjistil na netu i dostal jiste maily, ktere jasne rikaji, ze lide vedi, co jsem zac, pripadne i googlem se to da snadno zjistit... :twisted:

Z vyse napsaneho i ze vsude uzivam stejny nick vyplyva, ze svou identitu neskryvam a za sve nazory se nemusim stydet.

Kdo muze napsat, ze jsem si v necem vymyslel jak pises, at napise v cem. Osobne si zadnych podpasovek a lhani ze sve strany nejsem vedom, coz myslim nekteri, kteri mne zde i jinde znaji muzou potvrdit.

Ovsem Tve chovani mi pripada daleko amaterstejsi - sam asi nemas jinak co rict, tak jen hrajes smesnou hru ukazovanim udaju o mne, za ktere se v zadnem pripade jak jsem napsal vyse myslim stydet nemusim . :twisted: :lol: :twisted:
Naposledy upravil Xaltotun dne pon 06. úno, 2006 13:28, celkově upraveno 2
Xaltotun
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 15. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Angus » pon 06. úno, 2006 13:14

pavela píše:******nej politik, to se dalo čekat :twisted: Doufam že mu Roza dostatečně zmaluje ksicht :twisted: :twisted: :twisted:


Trochu slušnosti by neškodilo :roll:

Jinak nevím, jak to na tomhle fóru funguje, ale mně tady mazali příspěvky za to, že jsem o někom v nadsázce prohlásil něco ve stylu, že je vůl jak lampa.
Takže by to asi chtělo stejný metr na všechny :wink:
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod RBR » pon 06. úno, 2006 13:27

pavela píše:Zkurvenej politik, to se dalo čekat :twisted: Doufam že mu Roza dostatečně zmaluje ksicht :twisted: :twisted: :twisted:


1. nevšim sem si, že by se ho někdo ptal na jméno!!!!!
2. má přece domluvenej souboj takže se hodlá osobně setkat z člověkem s fóra!
3. já ho osobně znám a vše co o psal je pravda, nevytahoval se, nelhal, a rozhodně to neni malej kluk za klávesnicí

zatím co ty seš pěkná svině!


Uberte pánové na emocích, počkáme na Čt a uvidíme. Když u nic jiného, tak to tady kapku oživil, ale mohlo se to provést bez osobních výpadů vůči ostatním přispěvovatelům.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Re: Hm,

Příspěvekod Jendis » pon 06. úno, 2006 13:36

Xaltotun píše:(ac samozrejme nekteri si dolu pod nick davaji jmeno - myslim spis propagacne - ja skolu nepripravuji a nevedu, tak nemusim)


Nebo prostě jen tak,páč anonymů tu bylo fakt hodně(ale hlavně,to máš fuk-jako bych nic neřekl)...... :wink: 8)
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Jendis

Příspěvekod Xaltotun » pon 06. úno, 2006 13:43

Kdyz uz stejny nick uzivam nekolik let na vice forech, je jasne, ze vim, ze si kazdy o mne muze snadno zjistit spoustu podrobnosti jen googlem a nema tedy pravdu Horak, ze bych neco skryval ci chtel byt s timto nickem nejak "anonymni" :roll:

PROTO JAK JSEM NAPSAL, BERU UZ PAR LET SVUJ NICK JAKO NAPR. JMENO CLOVEKA PO KRTU. :twisted:

Spis je zajimave, ze onen Horak si vytvoril naprosto novou identitu - anonymni a jako prvni prispevek dal udaje o mne :twisted:

Takze skutecny anonym zkousi kousat Xaltotuna, o kterem uz i tak dost lidi z mych predeslych prispevku vi, co jsem zac.. :idea:
Naposledy upravil Xaltotun dne pon 06. úno, 2006 14:20, celkově upraveno 1
Xaltotun
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 15. pro, 2005 0:00

 

Příspěvekod Rimmer » pon 06. úno, 2006 14:11

tu svini sem pouzil presne proto, ze pokud nekdo tyhle informace zverejni a sam je v anonymite tak podle me je svine a pokritec
Rimmer
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 303
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha 11

Příspěvekod pavela » pon 06. úno, 2006 14:37

Angus píše:
pavela píše:******nej politik, to se dalo čekat :twisted: Doufam že mu Roza dostatečně zmaluje ksicht :twisted: :twisted: :twisted:


Trochu slušnosti by neškodilo :roll:

Jinak nevím, jak to na tomhle fóru funguje, ale mně tady mazali příspěvky za to, že jsem o někom v nadsázce prohlásil něco ve stylu, že je vůl jak lampa.
Takže by to asi chtělo stejný metr na všechny :wink:
1 memam rád politiky 2.nemám rád politiky trpící duševní poruchou :roll:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Hm,

Příspěvekod Xaltotun » pon 06. úno, 2006 14:43

Pavela: Jeste ze Tvuj vzor pro novodobe staty Mao byl dusevne v poradku. Neni nad to imigrovat do Pekingu 8)
Xaltotun
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 15. pro, 2005 0:00

Re: Hm,

Příspěvekod pavela » úte 07. úno, 2006 4:24

Xaltotun píše:Pavela: Jeste ze Tvuj vzor pro novodobe staty Mao byl dusevne v poradku. Neni nad to imigrovat do Pekingu 8)
jakj jsem řekl myslim, že by jsi měl zkusit zamyslet se nad svojí budoucí existencí a nechat se vyšetřit na psychiatrii. V tvém případě se to může vyvinout v nebezpečnou duševní poruchu, fakt věř mi...
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod graver » úte 07. úno, 2006 6:54

Prosím vás, neznáte nějaké dobré fórum, kde se diskutuje o BU? :wink:
Už se nedivím, že když tu někdo ve své neznalosti položí banální otázku, dostane většinou sprchu - staří machři na to nemají čas, protože se musí věnovat psychoanalýze :D :D
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod fakt » úte 07. úno, 2006 9:06

pavela píše:******nej politik, to se dalo čekat :twisted: Doufam že mu Roza dostatečně zmaluje ksicht :twisted: :twisted: :twisted:

Už se zase za někoho schováváš? Kdybych nevěděl kolik ti je, hádal bych o 20 méně.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod fakt » úte 07. úno, 2006 9:13

Angus píše:
pavela píše:******nej politik, to se dalo čekat :twisted: Doufam že mu Roza dostatečně zmaluje ksicht :twisted: :twisted: :twisted:


Trochu slušnosti by neškodilo :roll:

Jinak nevím, jak to na tomhle fóru funguje, ale mně tady mazali příspěvky za to, že jsem o někom v nadsázce prohlásil něco ve stylu, že je vůl jak lampa.
Takže by to asi chtělo stejný metr na všechny :wink:

V podstatě máš pravdu. Má zkušenost je na tomto fóru stejná. Na druhou stranu můžeš být :evil: vůl jak stůl :evil: a díky těmto příspěvkům víš, že největší vůl nejsi.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Re: Hm,

Příspěvekod fakt » úte 07. úno, 2006 9:17

pavela píše:
Xaltotun píše:Pavela: Jeste ze Tvuj vzor pro novodobe staty Mao byl dusevne v poradku. Neni nad to imigrovat do Pekingu 8)
jakj jsem řekl myslim, že by jsi měl zkusit zamyslet se nad svojí budoucí existencí a nechat se vyšetřit na psychiatrii. V tvém případě se to může vyvinout v nebezpečnou duševní poruchu, fakt věř mi...

Xaltotune věř mu. Pavela ví o čem hovoří.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod Boris68 » úte 07. úno, 2006 9:27

No myslel jsem si že mě bulvár nezajímá, ale poslední dva dny se tady vážně bavím. :D Jinak respekt Xaltotun, hezky to tady rozvířil a myslím že odráží útoky velice dobře (né, že bych se vším souhlasil) 8)
Boris68
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 26. kvě, 2005 23:00

Příspěvekod pavela » úte 07. úno, 2006 9:35

fakt píše:
pavela píše:******nej politik, to se dalo čekat :twisted: Doufam že mu Roza dostatečně zmaluje ksicht :twisted: :twisted: :twisted:

Už se zase za někoho schováváš? Kdybych nevěděl kolik ti je, hádal bych o 20 méně.
Můžeš mi říct ty troubo, KDY jsem se za někoho schovával? Má to být výzva na souboj? Jestli ano přijímám.
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Další

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků