AVSE

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod Anonymní » čtv 04. bře, 2004 21:14

Černej rytíř píše:Milé Kalimero.
Několik dní jsem přemýšlel (a to opravdu nedělám ani často ani rád), jestli na tohle mám vůbec odpovídat, zvlášť, když je mi předem jasné, jaký to bude mít výsledek, ale budiž.
Nevím, jak jsi přišel na to, že musím být stále v klidu, veselý, nad věcí, a jen se koukat, jak se kdejaký trouba o mně otírá. rotože to Ty chceš? Protože to někomu vyhovuje, kritizovat, rejpat, léčit si mindráky, a vědět, že mi to nikdo nevrátí? Určitě by bylo lepší hodit všechny podobné typy za hlavu, ale už mě unavuje koukat se, jak ti, kteří vůbec nic nechápou (a Tvá poznámka o mnou působené ostudě je nepřehlédnutelná), do všeho nejvíc kafraj. Čí je to problém, že nechápeš nadsázku a dokonce ani tak zjevnou absurditu, že je naše úroveň strašná a že to vím, protože to sám učím?
Pokud jde o chudáka Yahomu, nevím, jestli je chudák, na to se ho zeptej sám, momentálně rozhoduješ o něm bez něj, ale ani na okamžik nepochybuju, že mám kupu chyb, za což se hned, jen co tohle dopíšu, půjdu zbičovat. Třeba bys mohl dělat instruktora místo mě, co říkáš, zdá se, že Ty jsi zcela bezchybný.?
Co mě ale zaujalo nejvíc, byla poznámka, že se ani nedivíš, proč mají lidé názor na AVSE takový, jaký ho mají, když ji reprezentují takoví jako já. Tak za prvé, jací lidé? Myslíš tím tu bandu kverulantů, která ví všechno nejlíp a statečně od klávesnice hází hnůj na všechny strany? Jaké jsou asi jejich motivy? Láska k pravdě? Snaha pomoc ostatním? Co tito jedinci sami dokázali? A z názoru takových si mám-e něco dělat?
Za druhé moje osoba. Zcela bez ironie - nic moc extra. Proč ale mám žáky, kteří ode mně nechtějí odejít ani po letech? Není to záhada? Vidíš, přece jen máme něco společného. Oba se divíme tomu samému.
P.S.: Nabídka na to, že se můžeš předvést, že jsi lepší, platí.


Zacni se chovat a projevovat jako dospelej a rozumnej clovek a nikdo se o Tebe otirat nebude. Ta nabidka je jako CO ? Chces abych nekam prijel a "rozbil Ti hubu", neco takoveho ? Nebo Ty za mnou ? Chces TO doopravdy ? Poradne si to rozmysli.
kalimero
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

souboj

Příspěvekod Anonymní » pát 05. bře, 2004 13:30

sazim na rytire!!! budu bookmaker!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Rozbít hubu Černému Rytíři

Příspěvekod Anonymní » pát 05. bře, 2004 16:00

To Kalimero:
Pokud máš problém s Černým Rytířem, budeš ho mít i se mnou. Můžeš si být jistý, že neodejdeš bez šrámu. Na cti i na těle.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » sob 06. bře, 2004 19:18

Ale no tak,chlapi...berte to v klidu :roll:
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

kibic

Příspěvekod Anonymní » ned 07. bře, 2004 16:36

bud mej nazor nebo mlc, nekdo se tu do nekoho navazi a my fandime nekomu, takze se do toho neplet.
BTW: Kalimero, jsi malej a zlutej a mas problemy s kockama, nebo si to pletu s Tweetym (moje oblibena postavicka)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: souboj

Příspěvekod SianLang » pon 08. bře, 2004 6:51

jajapaja píše:sazim na rytire!!! budu bookmaker!


Já sázím na to, že žádnej souboj nebude - jakej je kurz? :-)
SianLang
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: stř 04. čer, 2003 23:00

jako maly :-)

Příspěvekod Dong_wu » pon 08. bře, 2004 10:44

Mozna mi do toho nic neni, ale myslim ze je neco jinyho bojovat aby clovek vyzkousel jestli je neci "gongfu" (mysleno jako dovednost, ne urcity styl boje) dobry a neco se pri tom priucit a neco jinyho lecit si bojem osobni intervence. To mi prijde trochu pod uroven, ne?
Dong_wu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 331
Registrován: stř 03. bře, 2004 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Yahoma » pon 08. bře, 2004 11:10

Pokud jsem to dobře pochopil, tak Černej Rytíř vyzívá Kalimera k tomu, aby předvedl, že je lepší UČITEL.
Yahoma
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Dong_wu » pon 08. bře, 2004 12:59

To ze jeden vyhraje nebo prohraje jeste neznamena, ze je lepsi nebo horsi ucitel :wink:
Dong_wu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 331
Registrován: stř 03. bře, 2004 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » pon 08. bře, 2004 13:04

Yahoma píše:Pokud jsem to dobře pochopil, tak Černej Rytíř vyzívá Kalimera k tomu, aby předvedl, že je lepší UČITEL.


Zdar a sílu,
původně jsem chtěl něco poznamenat - přečetl jsem si ale důkladně většinu příspěvků "černého rytíře" (pochopitelně ne jen tady) a už se mi nic moc psát nechce.
Nevím jak se kdo může předvést že je lepší UČITEL, Yahoma - tady:roll: ... (?):-) Nejsme tu všichni jen prstama na klávesnici? A tím co tu napíšeme ? Někdo pod svým jménem a někdo pod tím čím by možná chtěl být?
Slunce vysoko, Peking daleko... :wink:
čest
yw


Dodatkem - při lepším pročtení "kalimerova" příspěvku mi připadá, že se spíš ptá : "Ta nabidka je jako CO?". Zatím co všichni si to už vyložili po svém, "kalimero" ještě čeká na odpověď "pána rytíře".
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pon 08. bře, 2004 14:54

Aha, ja to pochopil tak, ze vytrvale ziva az vyziva Kalimera k tomu, ze predvede jaky je ucitel. :roll: Dnes bezna skolni praxe.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Dong_wu » pon 08. bře, 2004 15:30

Bezna praxe to je pokud se chci stat jeho zakem nebo kdyz nekdo hazi hnuj na okolni skoly, tak se presvedcit jestli na to ma. Ale i tak to asi chce urcitou davku "profesionality" (tahle "bezna" praxe vychazi z cinsky tradice, kde i tohle melo urcity pravidla). Nehlede na to, te neni nic horsiho nez napsat o nekom, ze je lempl a pak od nej dosta :D
Dong_wu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 331
Registrován: stř 03. bře, 2004 0:00
Bydliště: Praha

:-)

Příspěvekod Anonymní » pon 08. bře, 2004 21:55

Vsichni vime co ritir chtel rici, vsichni vime ze nikoho nevyzival na souboj, i vsichni soucasne vime, ze Kalimero polozil agresivni recnickou otazku na kterou se neodpovida.....
ten kdo napsal ze sazi na to ze souboj nebude.....heh, dostals mne, mas pravdu, nebude.....vyhrals!
YI WANe: myslim ze Kalimero neceka na odpoved, kalimero ceka az se bude zase moci nejak agresivne vyjadrit...a nakonec, ja cekam na Kalimerovu odpoved, jestli je to ta mala zluta kreslena postavicka, ktera porad zapasi s kockou!!!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Yahoma » pon 08. bře, 2004 22:37

neprihlasenyYiWan píše:
Yahoma píše:Pokud jsem to dobře pochopil, tak Černej Rytíř vyzívá Kalimera k tomu, aby předvedl, že je lepší UČITEL.


Zdar a sílu,
původně jsem chtěl něco poznamenat - přečetl jsem si ale důkladně většinu příspěvků "černého rytíře" (pochopitelně ne jen tady) a už se mi nic moc psát nechce.
Nevím jak se kdo může předvést že je lepší UČITEL, Yahoma - tady:roll: ... (?):-) Nejsme tu všichni jen prstama na klávesnici? A tím co tu napíšeme ? Někdo pod svým jménem a někdo pod tím čím by možná chtěl být?
Slunce vysoko, Peking daleko... :wink:
čest
yw


Dodatkem - při lepším pročtení "kalimerova" příspěvku mi připadá, že se spíš ptá : "Ta nabidka je jako CO?". Zatím co všichni si to už vyložili po svém, "kalimero" ještě čeká na odpověď "pána rytíře".


Snad tu není nutné vkládat mylný smysl do vět, o kterých musíš vědět jak byly myšleny. Řečnická fráze typu "lepší učitel" zůstává frází v danném kontextu. Mimochodem, myslím, že Jajapaja to vystihl celkem přesně. :wink:
Yahoma
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Anonymní » stř 10. bře, 2004 10:46

... Jsem ani netušil, co se tu spustí za diskusi :wink: Omlouvám se těm, kteří čekali na mé vyjádření, nechodím na net moc často.

Milé, a nebál bych se říci přímo roztomilé, Kalimero. Jak Ty to jenom děláš, že mi zase dáváš za pravdu... Opět (a nejspíš už odvacet) jsi nic nepochopil. Když si ještě jednou přečteš, co jsem napsal, objevíš zhruba uprostřed poznámku, že máš možnost dokázat, že jsi lepší instruktor. Proto je na konci v post scriptum (=P.S.) poznámka, že ta nabídka, abys to dokázal, platí. O žádné jiné nabídce v textu nepadla ani zmínka a jak vidím, většinu reagujících ani nic jiného nenapadlo. To, jak sis to vyložil Ty, je Tvoje vizitka. Podle mě se chováš a reaguješ celkem hodně infantilně.
Leč nezoufej! Pokud toužíš po konfrontaci, potřebuješ si něco dokázat, považuješ své řešení za chlapácké, já jsem ten poslední, kdo Ti to bude rozmlouvat. Rozpis, kde a kdy učím, najdeš na našich stránkách. Budu se těšit. Tímto zároveň děkuji všem svým fanouškům za projevenou důvěru. Taky si myslím, že by to mohla být docela legrace.
P.S.: Až přijedeš, navrhuji, že bys mohl mít jako poznávací znamení skořápku na hlavě.
P.S. 2: Nezapomeň si z ní předtím odstranit bílek se žloutkem.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » stř 10. bře, 2004 10:51

Černej rytíř píše:
Leč nezoufej! Pokud toužíš po konfrontaci, potřebuješ si něco dokázat, považuješ své řešení za chlapácké, já jsem ten poslední, kdo Ti to bude rozmlouvat. Rozpis, kde a kdy učím, najdeš na našich stránkách. Budu se těšit.


Ktere mesto, ktere jmeno.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Dong_wu » stř 10. bře, 2004 15:02

ja sazim na kalimera
Dong_wu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 331
Registrován: stř 03. bře, 2004 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » stř 10. bře, 2004 16:18

Douchový jsou s tebou, Černý rytíři!!!!!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

kalimero

Příspěvekod Anonymní » stř 10. bře, 2004 18:52

www.avse.cz (maly pripomenuti....vetsinou clovek ktery bojuje nestiha myslet) instruktor v HK, Pardubicich, Ostrave a Brne (mozna i povicerokde) Jmeno budis pro tebe maly test inteligence, ale myslim, ze to zvladnes!! Verime Ti!!! Osobne, ackoli nemam hlasovaci pravo, bych preferoval ten Hradec, nebot bych byl nesmirne pocten byti ucastnikem one udalosti. A nakonec, chces li si udelat obrazek chvili dopredu, doporucuji 20.3.2004 v HK v Orlovne (kousek od Biskupskeho gymnazia) bude mala ukazka a presentace nasi skoly, kde demonstrativne dostanu na budku pravdepodobne ja, ackoli skorapky na hlave nemaje...... Usilovnemu treningu a lasce ke Kung fu vsech zmeru ZDAR! :-)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod SianLang » čtv 11. bře, 2004 7:30

Porát si ještě myslím, že žádnej souboj nebude. Přesto bych se chtěl zeptat pana Kalimera, jaký styl by vlastně chtěl použít při mlácení pana rytíře. Jen tak pro zajímavost... Dík! :-)
SianLang
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: stř 04. čer, 2003 23:00

PředchozíDalší

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron