Památný souboj Pavely s Kurfurstem

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Památný souboj Pavely s Kurfurstem

Příspěvekod Xaltotun » úte 07. úno, 2006 20:28

Nemáte někdo nahrávku, která vznikla při souboji mezi Pavelovym Wu-Dang stylem s Kurfurstovym (tehdy pry zak Hladika- Hung - garem) po dlouhem okrikovani se a nasledne vyzve nekdy v roce 95 ve Rzounkove telocvicne?

Pavela nyni rad na souboj vyzyva, ale zrejme mel jiz kdysi srdce praveho bojovnika.. :roll: Kazdopadne ze ten souboj vzal kdysi vazne, za to ma muj respekt a asi byl fakt spravny zajemce o kung - fu..ci je.. :twisted:

Pry je to velmi poucne, jak se Wu - dangovy nadsenec Pavela pul hodiny rozcvicuje a rozdychava v ma - bu, zatimco byvaly karatista Kurfurst poskakuje pri podobne stylove rozvicce kolem. Nasleduje postaveni se proti sobe v nebezpecnych postojich stylu a Kurfurstuv hak, po kterem se oba vrhnou na zem, kde se kousou, skrabou a tahaji za vlasy..

Vse konci, kdyz jsou oba od sebe odtrzeni a opet stoji proti sobe, nacez dela Kurfurst to same a Pavela se stylove kungfisticky uklani se slovy "Jsi lepsi" a odchazi pryc..

Nemate tu nahravku ci odkaz na ni po siti?

Tyhle veci z dejin ceskeho kung - fu mne vzdy dokazi dost pobavit. :twisted:
Naposledy upravil Xaltotun dne úte 07. úno, 2006 21:10, celkově upraveno 2
Xaltotun
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 15. pro, 2005 0:00

 

Příspěvekod pm » úte 07. úno, 2006 20:44

"pry" - to presne vystihuje Tvuj post, "jedna tetka povidala", nezesmesnuj neco, cos nevidel, je to fakt trapne. (Zdenek Kurfurst "Hung-Gar" nikdy necvicil, natoz Hungga). ano, ja jsem tam tehdy byl. a btw. jsem zvedavy na Tvuj ctvrtecni sparring (asi ala Zrada a pomsta), urcite to taky bude zabavne - skoda ze uz jsem v Cine.
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Hm,

Příspěvekod Xaltotun » úte 07. úno, 2006 20:58

Pm: Nic nezesmesnuji - pisi, co jsem parkrat slysel..dnes mi ale rekli, ze je ta nahravka. Pry jsem pouzil proto, ze ja jsem tam nebyl, ale vim, ze tam bylo dost lidi, co dnes vedou ruzne skoly kung - fu. A ze to nahrali na video.. Proto mne zajima ta nahravka - Netvrdim, ze to bylo presne jak pisu, ale takto mi to popsalo vic lidi (2)..Jaks to tedy - prubeh videl tenkrat Ty? 8)
Naposledy upravil Xaltotun dne úte 07. úno, 2006 21:08, celkově upraveno 2
Xaltotun
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 15. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Raptor » úte 07. úno, 2006 21:00

2 Xaltotun: pro Tvoji informaci - Zdeněk Kurfürst nikdy Hung-Gar necvičil a co se týká karate, tak to sice cca 3 roky cvičil, ale bylo to v období 1994 - 1997, takže výraz "byvaly karatista Kurfurst" je pro dobu konání tohoto zápasu mezi Pavlem a Zdeňkem mírně řečeno zcestný.

Společně s PM jsem na ten Tvůj sparring s Rózou docela zvědavej, rozhodně to nahrajte na video, ať další generace nepříjde zkrátka ;)
Martin
香港楊家太極拳 / Heung Gong Yeung Gar Tai Gik Kuen
admin
http://www.taijiquan.cz
http://www.yangtaiji.com
Raptor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 553
Registrován: ned 12. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Hm,

Příspěvekod Xaltotun » úte 07. úno, 2006 21:02

No vidite, mi to vypraveli, ze Kurfurst delal i Hung-gar..hle jak je dulezita internetova diskuse k upresneni informaci. Vsak jsem to sem dal jako dotaz. Jestli jsem se nekoho dotkl se omlouvam predem :twisted:
Xaltotun
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 15. pro, 2005 0:00

Příspěvekod inal » úte 07. úno, 2006 21:49

Xaltotune, vyjadrujes se jako dite, provokujes ostatni lidi a to bez znalosti souvislosti. Vytahujes veci, ktere v podstate uz nikoho nezajimaji. Pokud te opravdu zajima ten souboj, kontaktuj Pavelu, Kurfursta nebo Rzounka a pozadej je, zda by ti nepustili to video (pokud existuje). K tomu ti asi ale schazi odvaha.

Pro ostatni:
Navrhuji Xaltotuna ignorovat, treba jej to prestane bavit.
inal
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 08. srp, 2004 23:00
Bydliště: Kyjov

Hm,

Příspěvekod Xaltotun » úte 07. úno, 2006 22:05

Zapominas, ze jsem vystudovany historik a mne zajima jak travil volny cas nejeden hermetik za 1. republiky, pripadne v cem byl oblecen pri upaleni Jan Hus (o cemz se na VS normalne delaji studie)..

Stejne tak mne bavi sledovat, jak se u nas po 1989 (kdy to teprve zacalo) rozvijela kung - fu (a okultni) scena..

O tom zaznamu jsem slysel az dnes, kdy nekdo ten souboj nakous..A byl udelan urcite.. :twisted:

Mimochodem co jsi zase za anonyma? To se neumis normalne predstavit, jen nadavat - nejsi ten samy co onen Horak? Zaregistrovat se totalne anonymnim a nic nerikajicim nickem na jedno pouziti, nadavat a zmizet... :oops:

Takze Tobe chybi odvaha, rict co jsi zac...Zeptat se Rzounka na to video neni problem, neb se tam jdu s temi maoisty v ctvrtek seznamit..Pavely bych se zeptal take, ale je ponekud z ruky..Tak drz drzku amatere :twisted:
Xaltotun
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 15. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Skateordie » úte 07. úno, 2006 22:22

Moze mi povedat preco ma suboj Xaltotun s Rozom? Alebo mi hodte odkaz na temu, kde si to dohodli. Diki moc
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Re: Hm,

Příspěvekod inal » úte 07. úno, 2006 22:37

Xaltotun píše:Zapominas, ze jsem vystudovany historik a mne zajima jak travil volny cas nejeden hermetik za 1. republiky, pripadne v cem byl oblecen pri upaleni Jan Hus (o cemz se na VS normalne delaji studie)..


Rozhodne se jako vysokoskolak nevyjadrujes.

Xaltotun píše:O tom zaznamu jsem slysel az dnes, kdy nekdo ten souboj nakous..A byl udelan urcite..


Me to pripada, ze se snazis napadat Pavelu, ktery je momentalne v Cine a tudiz ti od nej nic nehrozi.

Xaltotun píše:Mimochodem co jsi zase za anonyma? To se neumis normalne predstavit, jen nadavat - nejsi ten samy co onen Horak? Zaregistrovat se totalne anonymnim a nic nerikajicim nickem na jedno pouziti, nadavat a zmizet...


Registrovan jsem pravdepodobne dele nez ty, akorat se malo vyjadruji v prispevcich. Jinak jmenuji se Pavel Sibal, bydliste Kyjov, zak Ivana Rzounka (od r. 1991) do soucasnosti.

Xaltotun píše:Takze Tobe chybi odvaha, rict co jsi zac...Zeptat se Rzounka na to video neni problem, neb se tam jdu s temi maoisty v ctvrtek seznamit..Pavely bych se zeptal take, ale je ponekud z ruky..Tak drz drzku amatere :twisted:


Pokud mas s moji osobou problem, a je to vyzva na souboj, prijimam, klidne prijed do Kyjova, staci, kdyz das 3 hod. predem vedet.
inal
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 08. srp, 2004 23:00
Bydliště: Kyjov

Hm,

Příspěvekod Xaltotun » úte 07. úno, 2006 22:50

inal: Ja proti Rzounkovi jako uciteli nic nemam. Podle mne naopak bude dost dobry, kdyz se u nej navic zacinali ucit i Mila Jedlicka s Drdlou..Jen nemam proste rad, kdyz nekdo vychvaluje ty zmatene rude Cinany, co se odtrhli od sve regulerni vlady uprchle a nyni na Tchaj Wanu.

Sorry, ale domu do Ostravy to pri tom vytizeni zde stiham tak jednou za mnoho mesicu (asi jako jini Peking) . Mam dost veci ke studiu zde a do Kyjova se rozhodne tancit nechystam.. :twisted:

Kyjov - bojujete v narodnim kroji? :oops: Mas nejake foto :?:
Naposledy upravil Xaltotun dne stř 08. úno, 2006 0:57, celkově upraveno 1
Xaltotun
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 15. pro, 2005 0:00

 

Příspěvekod inal » úte 07. úno, 2006 23:16

Dost dobre nechapu, proc se me snazis zesmesnovat (viz. kroj). Rozhodne to nesvedci o vysokoskolsky vzdelanem cloveku.

Mimochodem, ja se s nazory Yiwana, pm, Jamamby a Pavely (toho neznam osobne), co se tyka Ciny rovnez plne ztotoznuji.

Toto je muj posledni prispevek k tomuto threadu, pokud neco po me chces, napis mi to jako soukromou zpravu.
inal
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 08. srp, 2004 23:00
Bydliště: Kyjov

Hm,

Příspěvekod Xaltotun » stř 08. úno, 2006 1:01

inal napsal:
Mimochodem, ja se s nazory Yiwana, pm, Jamamby a Pavely (toho neznam osobne), co se tyka Ciny rovnez plne ztotoznuji.


Pouze vice potvrzujes stary nazor, ze bolsevismus se da lecit jen velmi tezce i v nasi dobe.. :twisted: 8) :twisted:

Jinak co o cem svedci a nesvedci se uc. 8)


Skateordie: Nazory a duvody sporu s Rozou najdes ve forech David Sejna a take Tibet vs. Cina pod odkazem Cinska bojova umeni. :twisted:
Naposledy upravil Xaltotun dne stř 08. úno, 2006 3:42, celkově upraveno 1
Xaltotun
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 15. pro, 2005 0:00

Příspěvekod pavela » stř 08. úno, 2006 3:02

Jéhehe, legenda pokračuje, co se ještě o tom dočtu za pohádky??? Bohužel záznam nemám ani já, viděl jsem ho a za moc to nestálo. ®ádná enzace, žádnej kungfu film, žádný rozdejchávání v mabu(hehe,to je sranda, za chvíli se o tom bude psát, že jsme podepsali beztrestnost,pokud někdo zemře :? ) Hele Xaltotune, ty seš opravdu politik světovýho formátu,tvoje pojetí asijské politiky je vpravdě originální s tim Taiwanem bys jim to měl myslim jít vysvětlit přímo do OSN, neboj, jdi do toho(myslim že ta teplá, studená a do klece tě nemine :lol: )
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod pavela » stř 08. úno, 2006 3:09

jen tady s Xaltotunem diskutujme, jak praví ©vejk, ve středověku se také nechávali u dvora rozveselovat bláznama a kašparama...
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Hm,

Příspěvekod Xaltotun » stř 08. úno, 2006 3:51

Pavela: No konecne to vypada, ze jsi pochopil podstatu nezavisle diskuse a zabavy na urcite tema.

Ad. Cina a Tchajwan: Je jiste, ze Cina skutecna je Tchaj-wan a odtrzena Cinska lidova republika...Takze v OSN by CLR nemela mit misto, jen Tchaj-wan. Kdyby plno statu nebyly jen pseudointelektualni saskarny, ktere se boji o svuj obchod, tak uz to CLR otevrene rekly a ne jako nam v CR vykladaly lidem opak (ze se odtrhl Tchaj-wan). :twisted:

Kdyby se na CLR pouzilo to meritko, ktere maoisti pouzivaji na dnesni Tibet a ze k nim vzdy patril, tak je jasne, ze CLR je jen infekci - revoluci postizene uzemi, ktere se vzbourilo proti sve tisicilete tradicni vlade, ktera musela s celym aparatem statu uteci na Tchaj-wan. To je realita Pavelo..Pred timhle se neschovas, i kdyz muzes zkouset klickovat a rikat, ze tomu nerozumim ja.. 8)

Take vraceni Hong-kongu CLR byl od Britanie podvod zalozeny na chuti obchodovat, jit na kompromis s komunisty a nedelat si ve sve uslapnutosti problemy, Hong-kong meli vratit zpet Tchaj-wanu (skutecne Cine). 8)
Xaltotun
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 15. pro, 2005 0:00

Příspěvekod La-jia » stř 08. úno, 2006 5:51

:twisted:
Naposledy upravil La-jia dne stř 08. úno, 2006 5:52, celkově upraveno 1
La-jia
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 27. led, 2005 0:00
Bydliště: Rakovník

Příspěvekod La-jia » stř 08. úno, 2006 5:51

Víš, co? Seber své poslední úspory a vyraž aspoň na měsíc do Pekingu. Záhy zjistíš, že číňani pracujou a žijou, zatím co ty tady přemejšlíš vo blbostech, třeba jako komu vrátit Hong kong i když to není vůbec naše věc a náš problém a hlavně nejspíš chceš těm všem ubohejm číňanům pomoct vod toho jejich kurva spokojenýho života. Vole, v naší vlasti je problémů dost, tak co se sereš až do Asie. S pozdravem La-jia :twisted: :twisted:
La-jia
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 27. led, 2005 0:00
Bydliště: Rakovník

Příspěvekod graver » stř 08. úno, 2006 7:06

4Xaltotun: "Je jiste, ze Cina skutecna je Tchaj-wan a odtrzena Cinska lidova republika...****Takze v OSN by CLR nemela mit misto, jen Tchaj-wan****" - uááááááááááááááá.....
Hm, tak historik, jo? :D :D No, já jsem jen blbej ekonom...
4Xaltotun: "Kyjov - bojujete v narodnim kroji?"
Tedy, já su z Brna a folklór mě moc nebere, ale tohle už bylo hodně ubohý. Takhle za chvíli nebudeš vědět, s kým se prát dřív.
4Inal: "Pokud mas s moji osobou problem, a je to vyzva na souboj, prijimam"
No, vždyť to zrovna povídám :D
Hoši, vždyť vy se tu vzájemně vyhubíte :(
Kdybyste aspoň nekecali, šli do toho a natočili to, abych viděl, jak to mám dělat :?
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Dong_wu » stř 08. úno, 2006 7:21

Kdyz ctu Xaltotunovy prispevky, mam fakt chut napsat dlouhej clanek o tibetu a Taiwanu............ :evil:
Dong_wu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 331
Registrován: stř 03. bře, 2004 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod raduz » stř 08. úno, 2006 8:56

potom dajte vediet ako prebehol tento druhy "pamatny souboj" (Xaltotun, Roza)

Xaltotun: ked rad preberas suboje druhych, dufam ze sa pochvalis aj svojim vykonom :wink:
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Další

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron