Lowkick a vyuzitelnost....a oblubenost ako techniky

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod Jendis » sob 16. črc, 2005 16:27

Hehehe...ale i v Shotokanu jsou háky.... :wink: To jen tak naokraj.... :wink: 8)
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod Anonymní » sob 16. črc, 2005 23:18

cawa nemate nahodou dake videa co sa tyka treningu alebo suboja?
Alebo ci nahodou :?: neviete o dakej stranke kde su videa ale na tento styl bojoveho umenia ?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod raduz » pon 18. črc, 2005 7:21

diablik píše:problém je, že v reálu je v člověku víc adrenalínu a tudíž víc snese, no mně se to prostě neosvědčilo, i když jsem se tomu kopu hodně věnoval. ale jasně možná ho nemám najetý na maximum. přesto bych ho v reálu už nikdy vědomě používat nebudu.

videl som na streetfightvideu par lowkickov ako zacinanacku,tak aj par bitiek kde nejake kvazilowkicks boli supnute,sam som kedysi ako ukoncovacku kvazilowkick na ulici kopol a bol to knockout jak oci...len som cumel 8O ....takze ako nepouzitelnu techniku by som ta ja nebral ani nahodou...je omnoho viac pouzitelna ako vselijake highkicky,urakeny,spining backfisty,kopy s otockou a mnohe dalsie kvetnate techniky z nevieem odkial :twisted: ...je kopec ludi co ma najete ruky jak oci,potom musis pouzit zbrane ktore oni nepoznaju atd....hlavne ked si mensieho a lahsieho vzrastu...neda sa spoliehat len na ruky...tot moj nazor


presne tak, nizke kopy su super (aj priame - toto ma dobre prepracovane WT)
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Příspěvekod josefmlady » pon 18. črc, 2005 9:36

Virgee píše:josefmaldy:
Jenom klid, chlape ;)

Tohle soptění moc váhy Tvým příspěvkům nedodá, naopak.




přidá, nepřidá..... já vždy spíš dám na obsah, než na formu. pro mně osobně je to důležitější.... když napíšeš kravinu, tak je jedno jak kultivovaně....aspoň mně. a když to má hlavu a patu, tak jedno :" kurva"
jen naznačí tvé rozpoložení, když musíš číst takové ...... poučování
( chtěl jsem nejdřív napsat jiné slovo, ale ...... a taky jsem před to poučování chtěl přidat nějaké přídavné jméno, ale........)

navíc jsem anonymní a proto se můžu prezentovat jak budu chtít....někdy je to výhoda, protože můžeš kdykoli napsat co chceš, jak to cítíš a nemusíš nést následky. určitě jsi se už setkal s tím, že když máš opačný názor než někdo jiný, tak ten někdo to nelibě nese....
a s tím rozčilováním....
když někdo píše nesmysly.... chce to jen číst napsané a né si domýšlet jak to asi ten člověk myslel. to je základní problém těchto stránek. pak se nebavíme o tématu, ale o tom co asi jak kdo myslel a vkládáme jiným do úst své vlastní myšlenky.

ani nevím proč vlastně reaguji......asi křeč.

a těmi nízkými kopy, něco jiného je joko geri na stojnou nohu, nebo z boku, ale ten lowkick..... fakt jsem to vyzkoušel ( kopl jsem to s rotací celého těla, holení pěkně na stehno, nad koleno, na úpon, mlasklo to pěkně , na jednoho protivníka dvakrát do té samé nohy, na druhého jeden kop.) a musím říct, mně to přišlo, že je to rána jak z děla a protivník.....nejevil znaky bolesti, spíš agrese....no, na tréninku jsem kopl jen trošičku a už protivník sykal bolestí....nevím, možná je to ten adrenalín jak už jsem psal.....takže raději holt budu používat kolena, ty učinkovali vždy naprosto perfektně. 1 koleno=1KO....tedy prozatím.

takže shrnutí: věřím víc vlastní skušenosti a pozorování ( na K1 jsem viděl jedině ignašova a ..sakra jak se jmenuje ten z nového zélandu...., jinak jsem KO z lowkicků neviděl a navíc jedině ignašovovi stačily dva na KO, jinak jich musí být nakopáno holt víc a proto si myslím, že na ulici to prostě není... samozřejmně, někdo tu myslím psal, že to použil a fungovalo mu to... no prosím , pak ať to tedy používá dál, moje skušenost je opačná.
josefmlady
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 167
Registrován: stř 09. bře, 2005 0:00

Příspěvekod Virgee » pon 18. črc, 2005 10:44

Mohl bych napadat úsudky o anonymnosti=>beztrestonosti, ale nebudu.
Pokud Ti lowkick nefunguje, je jedině dobře, že ho nepoužíváš. Zkušenost je to nejdůležitější, souhlasím.
®ivot je boj /// http://virgee.wz.cz/
Virgee
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00

Příspěvekod diablik » pon 18. črc, 2005 13:17

...
Naposledy upravil diablik dne úte 05. zář, 2006 10:06, celkově upraveno 1
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

ehm.. Camp Muay Thai

Příspěvekod Anonymní » pon 18. črc, 2005 16:24

jak si tak procitam vase prispevky tak me napada ze to tentokrat nebudu radsi komentovat... :roll:
Nabizim vam ucast na nasem treninkovem Campu tedy soustredeni kde si muzete vyzkouset treba low kick na mnoha ruznych typech bojovniku, od 190 kg am.fotbalistu typu Bob Sapp az po deti a zeny :twisted:. Camp je pro lehce pokrocile az po supermany typu Spejbl... kdo ma zajem at se podiva na stranky Hanumanu, kdo chce vic podrobnosti rad napisu, jinak se omlouvam za reklamu ale zdalo se mi to sem vhodne ahoj Petr Machacek
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jayo » pon 18. črc, 2005 16:39

Sapp ma len 160, nie? :lol:
Jayo
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 84
Registrován: sob 28. kvě, 2005 23:00

Re: ehm.. Camp Muay Thai

Příspěvekod bruce » pon 18. črc, 2005 17:05

khruHanuman píše:jak si tak procitam vase prispevky tak me napada ze to tentokrat nebudu radsi komentovat... :roll:
Nabizim vam ucast na nasem treninkovem Campu tedy soustredeni kde si muzete vyzkouset treba low kick na mnoha ruznych typech bojovniku, od 190 kg am.fotbalistu typu Bob Sapp az po deti a zeny :twisted:. Camp je pro lehce pokrocile az po supermany typu Spejbl... kdo ma zajem at se podiva na stranky Hanumanu, kdo chce vic podrobnosti rad napisu, jinak se omlouvam za reklamu ale zdalo se mi to sem vhodne ahoj Petr Machacek

a kolko stoji?
NEZI ABY SI BOJOVAL ALE BOJUJ ABY SI ZIL!
bruce
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. úno, 2005 0:00

Re: pro Ukropcany...

Příspěvekod Krokac » pon 18. črc, 2005 22:31

khruHanuman píše:z toho ze nejedes na camp nemam radost :evil: :evil: :evil: urcite bych te tam donutil trochu zhubnout :!: a na tema Low Kick nevim co bych mel psat to neni konkretni otazka a na dlouhy reci nejsem... ten kop se musi cvicit postupne od mekkeho pytle, pres tvrdsi a dal... musi vychazet z rotace celeho tela a ne jen z kycle a boku. a je tam jina pozice pro ruzne vzdalenosti a pouziti... kdyz se pred treninkem namazez na holeni thajskym olejem a po treninku thajskou masti (zeptej se thajboxeru u vas kde to koupis, v thajsku v kazde lekarne) tak nohy budou rychleji regenerovat. dobry trenink je privazat mekky pytel na sloup, pripevnit i ve spodni casti a denne nakopat v seriich alespon 1000 na kazdou nohu (rotaci celeho tela ne svihem nohy...) ahoj


S tím celkem souhlasím. Já v boji low kick použiju velmi často. Je to rychlé znehybnění soupeře na dost dlouhou dobu někdy i na celý střet, když je agresorů víc. Navíc perfektní mňamka na to jak někomu natrhnou stehenní sval. Takže pro realný boj hodnotím kladně. Ovšem ostřílený a okopaný bojovník takový low kick vystihne a dá se dobře vykrýt.

Správné zvolení distancu, aby kop vyšel je zase a jenom zase o zkušenostech. 8)
Bojovat se musí se ctí, houževnatě, chytře, ale nikdy ne zakaždou cenu !!!

http://mtulak.sweb.cz
Krokac
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. čer, 2005 23:00

Příspěvekod Anonymní » úte 19. črc, 2005 9:05

khru: jen pis&komentuj, urcite nebudu sam kdo je na Tvy prispevky zvedavej a rad se pouci 8)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Tedd » pát 10. úno, 2006 15:25

http://www.eprdel.cz/video/RefFight.mpg

lowkick a rozhodciho to akorat nasralo...
Tedd
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: sob 26. lis, 2005 0:00

Příspěvekod bruce » pát 10. úno, 2006 16:54

dost husteeee
NEZI ABY SI BOJOVAL ALE BOJUJ ABY SI ZIL!
bruce
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Low » pát 10. úno, 2006 18:35

thai lowkick neznam , znam akorat karate lowkick a je to jedine k.o. bez jedinyho nasledku krom par dni bolavyho stehna. viborna vec, navic ji nikdo jen tak neceka.
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Tedd » úte 14. úno, 2006 11:19

ja chtel poukazat na to, ze z lowkicku se rozhodci VUBEC neposral
Tedd
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: sob 26. lis, 2005 0:00

Příspěvekod raduz » úte 14. úno, 2006 12:06

to moze byt aj tym, ze fotbalisti vedia kopat sko penalty ako lowkicky.. :wink:

Je to super kop, ale mam malo natrenovane.... :oops: , a holene bolia.... :cry:
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Příspěvekod Tedd » úte 14. úno, 2006 12:18

2 ukropcany ty si zvyklej thaiboxer,to je jasny ze tebe to nerese :)
Tedd
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: sob 26. lis, 2005 0:00

Příspěvekod majkx » úte 14. úno, 2006 13:33

Vždycky jsem si říkal, že Lowkick bude dobrý kop, sám jsem ho začal trénovat až tenhle poslední měsíc. Instruktor se kterým teď cvičím mi kop předváděl, měl jsem nalepený na noze měkčí boxovací pytel a i přes ten jsem cítil hodně nepříjemnou bolest, dostat to bez toho box. pytle, tak bych se tam bolestí pos.al. Pokud ho má někdo fakt natrénovaný, tak je to hodně likvidační kop, to samé platí na bližší vzdálenost, ten samý princip, ale provedený kolenem, taky chuťovka, která nepotěší :cry:.
majkx
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 459
Registrován: úte 08. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Low » úte 14. úno, 2006 13:57

nebo třeba lowkick alá joko geri kekomi nebo ura ushiro mawashi :o)
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Skateordie » stř 15. úno, 2006 12:36

to Ukropcany: ja tiez dufam, ze v adrenaline by som to hadam zniesol, kebyze to nestihnem vyblokovat :?
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron