William Cheung/Boztepe...už zase?

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

William Cheung/Boztepe...už zase?

Příspěvekod Anonymní » ned 14. bře, 2004 9:25

Z jednoho slovenskeho fora o bojovych umeni... No comment... :

Gordon11 ???
all Sobota 13. 03. 2004 16:39
# 227373
Ide z vas niekto na Boztepeho seminar?Vraj legenda WT.Mali by sme pomstit Wiliama Cheunga,ktoreho onoho casu Boztepe napadol.Kto sa ku mne prida?Vyber robim na zaklade vasej bojaschopnosti.T.j. musite si dat so mnou sparing,kde vas preverim.Potrebujem 2 dobrych bojovnikov, ktori mi pomozu,keby som nahodou na Boztepeho nestacil sam.A jedneho kameramana,ktory to vsetko nafilmuje.Potom to supneme na net.... :-)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

?

Příspěvekod Anonymní » ned 14. bře, 2004 10:49

co na to napsat? snad jen:

looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool .)))) :lol: :D
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod vejmrdek » ned 14. bře, 2004 12:33

To je ale imbecilní kreten. Doufam že se o to pokusí a Boztepe mu nakope prdel i s těma přihřátejma zmrdama co tam pujdou s nim a pak by jim mohl taky nachcat na tu kameru!!!!!
vejmrdek
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 14. bře, 2004 0:00

Příspěvekod Anonymní » ned 14. bře, 2004 16:36

vejmrdek píše:To je ale imbecilní kreten. Doufam že se o to pokusí a Boztepe mu nakope prdel i s těma přihřátejma zmrdama co tam pujdou s nim a pak by jim mohl taky nachcat na tu kameru!!!!!


jdi si léčit mindráky na nějaké jine fórum, bud· tak hodný...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » ned 14. bře, 2004 16:40

Ahoj

Napis adresu toho fora kde sa o tom keca. To chcem vidiet na vlastne oci.


Bolo
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod vejmrdek » ned 14. bře, 2004 17:33

Myslim si že sem může každej napsat svůj názor, proto je to DISKUSE, chápeš?? A jestli se ti něco nelíbí tak si di na jiný forum ty, a nebo si di třeba do prdele!! I když mě přece nemůže nasrat ňákej chudák kterej se neumí ani podepsat. Di si ho mrskat někam jinam, úchyle
vejmrdek
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 14. bře, 2004 0:00

Příspěvekod vejmrdek » ned 14. bře, 2004 18:35

Tak co je, ty anonimní wobřízko, došel ti dech ti prdelomrde?? Napiš eště něco ty honiči ať se zase mam čemu zasmát. Nobo ty snad teď přemejšlíš nad tim co sem ti napsal v minulém příspěvku? Já chápu že demntovi kterej se neumí ani podepsat bude trvat dlouho než to je jeho mozeček velikosti vrabčího hovna pochopí ale myslím že už si na to měl času dost. Tak šup sem s ňákou veselou odpovědí, ty kryple. Soustřeď veškerou energii do ty bambule na krku a něco sesmol ty zasraná špíno za nechtama, ty hromado sraček, ty humusáku z prdele vytaženej!!!! Tak dělěj!!!
vejmrdek
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 14. bře, 2004 0:00

Příspěvekod vejmrdek » ned 14. bře, 2004 18:53

Vy jedny zasraný homoklády, hnídy, zblbla, pičusové,... Prostě jste zmrdi a konec vy hovni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
vejmrdek
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 14. bře, 2004 0:00

Příspěvekod Anonymní » ned 14. bře, 2004 18:57

Bolo píše:Ahoj

Napis adresu toho fora kde sa o tom keca. To chcem vidiet na vlastne oci.


Bolo


http://forum.azet.sk/zforum.phtml?&forum=1128

uzij si to...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » ned 14. bře, 2004 19:22

vejmrdek píše:Tak co je, ty anonimní wobřízko, došel ti dech ti prdelomrde?? Napiš eště něco ty honiči ať se zase mam čemu zasmát. Nobo ty snad teď přemejšlíš nad tim co sem ti napsal v minulém příspěvku? Já chápu že demntovi kterej se neumí ani podepsat bude trvat dlouho než to je jeho mozeček velikosti vrabčího hovna pochopí ale myslím že už si na to měl času dost. Tak šup sem s ňákou veselou odpovědí, ty kryple. Soustřeď veškerou energii do ty bambule na krku a něco sesmol ty zasraná špíno za nechtama, ty hromado sraček, ty humusáku z prdele vytaženej!!!! Tak dělěj!!!


chudáku... je mi tě opravdu líto...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Anonymní » ned 14. bře, 2004 19:22

vejmrdek píše:Tak co je, ty anonimní wobřízko, došel ti dech ti prdelomrde?? Napiš eště něco ty honiči ať se zase mam čemu zasmát. Nobo ty snad teď přemejšlíš nad tim co sem ti napsal v minulém příspěvku? Já chápu že demntovi kterej se neumí ani podepsat bude trvat dlouho než to je jeho mozeček velikosti vrabčího hovna pochopí ale myslím že už si na to měl času dost. Tak šup sem s ňákou veselou odpovědí, ty kryple. Soustřeď veškerou energii do ty bambule na krku a něco sesmol ty zasraná špíno za nechtama, ty hromado sraček, ty humusáku z prdele vytaženej!!!! Tak dělěj!!!


chudáku... je mi tě opravdu líto...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod MiQing » ned 14. bře, 2004 19:48

A mně tě líto není ;-)))))))))))))))))))))) Tady se s tebou totiž nikdo bavit nebude. A už se těším, jaké nadávky si vymyslíš pro mě ;-) Občas se tady totiž najde taky holka, tak si rozšiř rejstřík.
M.
MiQing
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 70
Registrován: sob 06. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Vlado a spol.

Příspěvekod Anonymní » pon 15. bře, 2004 6:32

Vy jebnuty kokoti.Na com sa cudujete?Nerozumiete srande.Hlavne ty VLADO, co ich na to upozornujes?Sam si debil.Boztepe svojho casu nabehol na Cheunga s pocetnou skupinou.Teraz si prinesie nejakeho bodyguarda,pripade stretlnu zbran?Nemusis zas tak vsetko brat vazne!!!!!!!!!!!!!
:twisted:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Ukropcany

Příspěvekod Anonymní » pon 15. bře, 2004 6:43

Ukropcany drz si picu Ty bastard!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod bojovaumeni.cz » pon 15. bře, 2004 8:21

navzdory nechuti k jakekoliv cenzure diskuznich for bojovaumeni.cz je treba rici - ceho je moc, toho je prilis. vsechny sproste a nechutne vylevy pubertalnich jedincu, nesouvisejici s tematikou bojovych umeni, budou mazany. jdete se prosim realizovat na servery jineho zamereni, prosim.

redakce bojovaumeni.cz
bojovaumeni.cz
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Anonymní » pon 15. bře, 2004 9:00

Ahoj Gordon11


Tak Ty si instruktor? A mohol by si mi prosim Ta povedat co ucis?
Ak mozes tak mi napis na yperyt@orangemail.sk .


Zatial s pozdravom


Bolo
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: Vlado a spol.

Příspěvekod Anonymní » pon 15. bře, 2004 10:00

Gordon11 píše:Vy jebnuty kokoti.Na com sa cudujete?Nerozumiete srande.Hlavne ty VLADO, co ich na to upozornujes?Sam si debil.Boztepe svojho casu nabehol na Cheunga s pocetnou skupinou.Teraz si prinesie nejakeho bodyguarda,pripade stretlnu zbran?Nemusis zas tak vsetko brat vazne!!!!!!!!!!!!!
:twisted:



Aha, srande... A take mas vybrane chovani. Ty ze jsi instruktor? CEHO, prosim te ? :? Tipoval bych AVSE ?
Vlado
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » stř 17. bře, 2004 8:54

Ahoj

Gordon preco mi nenapises?
Ked nevies co tak napis len adresu a nehaj to na mna, mna uz nieco napadne.

Bolo
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: Vlado a spol.

Příspěvekod Anonymní » stř 17. bře, 2004 14:21

Vlado píše:Aha, srande... A take mas vybrane chovani. Ty ze jsi instruktor? CEHO, prosim te ? :? Tipoval bych AVSE ?
Vlado


Do AVSE se chlapče necpi. Zjevně nevíš a neznáš, jinak bys takovou hloupost nenapsal. Kolik let jsi tam cvičil, že jsi na AVSE takový odborník? Radši makej v tělocvičně a nešiř blbou atmosféru. :evil:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: Vlado a spol.

Příspěvekod Anonymní » stř 17. bře, 2004 21:33

Anonymní píše:
Vlado píše:Aha, srande... A take mas vybrane chovani. Ty ze jsi instruktor? CEHO, prosim te ? :? Tipoval bych AVSE ?
Vlado


Do AVSE se chlapče necpi. Zjevně nevíš a neznáš, jinak bys takovou hloupost nenapsal. Kolik let jsi tam cvičil, že jsi na AVSE takový odborník? Radši makej v tělocvičně a nešiř blbou atmosféru. :evil:


Ha Ha ha , BUBUBU :-)
V AVSE JSEM NECVICIL ANI MINUTU ALE BITTNERA A SPOL NEJAKOU DOBU ZNAM :-)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Další

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron