narazena hanka

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

narazena hanka

Příspěvekod mademan » sob 25. úno, 2006 21:30

Zdravim,
Stalo sa mi asi pred dvoma mesiacmi, v stave slusnej nasratosti som praskol pastou skoro vsetkou silou do stola, boli na nom sice polozene dve knihy anglictiny (take tie A4, spolu tak 3/4 cm na vysku jak boli polozene) ale pocas letu som si rozmyslel ze nejdem dopadnut na dve ale na tri hanky a vdaka mojej sikovnosti som trafil akurat prostrednou...

Nuz, nebolelo, ale vcelku slusne napuchlo a teraz je oproti lavej ruke inkriminovana hanka 'trosku' vacsia, bohvie ci to je este opuchnute alebo (skor) sa zvacsila ta kost, kazdopadne pri udere aj slabom to stale boli...
Momentalne natieram heparoidom, skusal som octan, zda sa ze zmensit sa to uz nezmensi...

Ma s tym niekto nejake skusenosti? Uvitam akekolvek nazory a rady (okrem tej ze som to nemal robit :D )...
mademan
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 15. říj, 2005 23:00

 

Příspěvekod Low » sob 25. úno, 2006 21:41

nevim co je hanka, mozna kloub? seiken-pest- jsou akorat dva klouby, zadny tri,ani kdybys chtel..

no ja mam jeden vetsi uz asi rok-dva.. s tim nic neudelas. ale prestane to bolet rychle.. a pak to ani nebudes cejtit at mlatis jak mlatis..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod sulthan » sob 25. úno, 2006 21:53

2 mesice se mi zda celkem hodne. doporucil bych odbornou prohlidku u doktora.
sulthan
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 147
Registrován: pon 31. říj, 2005 0:00

Příspěvekod nikkon » stř 07. lis, 2007 19:19

Ja som zazil to iste:tiez dost nasrany som par krat buchol do steny,no a desne to opuchlo.Potom(tak isto ako Ty)som to mal extremne citlive na dotyk a bolelo to.Po dlhsom case(2-3mesiace)som sa odhodlal k doktorke.Spravila my rontgen, no a mal som tam 2 praskliny.teraz(po 1/2 az 2/3 roku) to uz vobec neboli ani to neni citlive,ale neni ta hanka az taka tvrda ako bola :arrow: asi zacnem robit kliky na pastiach... http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.ph ... pic&t=2175
PS. Ak ti to vtedy napuchlo tak to asi bolo prasknute,alebo zlomene
nikkon
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 28. bře, 2007 23:00
Bydliště: Bratislava

Re: narazena hanka

Příspěvekod TRiTON » pát 09. lis, 2007 20:04

mademan píše:Zdravim,
Stalo sa mi asi pred dvoma mesiacmi, v stave slusnej nasratosti som praskol pastou skoro vsetkou silou do stola, boli na nom sice polozene dve knihy anglictiny (take tie A4, spolu tak 3/4 cm na vysku jak boli polozene) ale pocas letu som si rozmyslel ze nejdem dopadnut na dve ale na tri hanky a vdaka mojej sikovnosti som trafil akurat prostrednou...

Nuz, nebolelo, ale vcelku slusne napuchlo a teraz je oproti lavej ruke inkriminovana hanka 'trosku' vacsia, bohvie ci to je este opuchnute alebo (skor) sa zvacsila ta kost, kazdopadne pri udere aj slabom to stale boli...
Momentalne natieram heparoidom, skusal som octan, zda sa ze zmensit sa to uz nezmensi...

Ma s tym niekto nejake skusenosti? Uvitam akekolvek nazory a rady (okrem tej ze som to nemal robit :D )...

Já teda nevim,ale doktor ti asi poradí líp,než někdo přes net..
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen


Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

cron