SEMINÁŘE VALE TUDO,GRAPLLING,BJJ

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

SEMINÁŘE VALE TUDO,GRAPLLING,BJJ

Příspěvekod ARONNN » stř 01. bře, 2006 12:06

PŘEJI HEZKÝ DEN VE SPOLEK,

CHTĚL BYCH SE ZEPTAT,A BUDU RÁD,KDY® MI NĚKDO ODPOVÍ NA OTÁZKU ZDA SE NĚKDE V ČR KONAJI SEMINÁŘE VALE TUDO,GRAPPLING,SAMBO,BJJ.

POKUD MO®NO OTEVŘENÉ I PRO VĚŘEJNOST.
RÁD BYHC NA NĚJAKÝ SEMINÁŘ ČI KEMP JEL.VÍM,®E SE TAM NÁ TOHO DOCELA DOST PŘIUČIT.PODOTÝKÁM,®E NĚKAKÉ TY ZKU©ENOSTI S JIU-JITSU MÁM.

DĚKUJI ZA ODPOVĚDI.

LUKÁ©

POPŘÍPADNĚ MĚ KONTAKTUJTE

FLEX.WHELEER@POST.CZ
ARONNN
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 01. bře, 2006 0:00

 

Příspěvekod RACHUS » stř 01. bře, 2006 12:51

RACHUS
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 25
Registrován: úte 20. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Makoto » stř 01. bře, 2006 13:20

A kdyz pockas do podzimu, tak se zde bude vyucovat pravidelne BJJ Vacirca Academy v Praze. V soucasne dobe se tu jiz vyucuje BJJ Na Prazacce. Nekde tady v konferenci urcite najdes kontakt. Staci zadat BJJ do vyhledavace.
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

SEMINÁŘ BJJ,VALE TUDO...

Příspěvekod ARONNN » stř 01. bře, 2006 14:19

MYSLEL JSEM JEDNODENÍ NEBO DVOUDENÍ SEMINÁŘE,A NEBO PAK NĚJAKÉ SOUSTŘEDĚNÍ.
POKUDO NĚČEM TAKOVÉM VÍTE TAK DEJTE VĚDĚT.
PODOTÝKÁM,®E NEJSME Z PRAHY ALE 80KM DÁL OD PRAHY.TAK®E TAM NEMU®U BÝT KA®DÝ DEN,ALE SEM TAM TEN SEMINÁŘ BYCH ZKOUSNUL.ASI JAKO U VĚT©INY LIDÍ

DĚKUJI
ARONNN
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 01. bře, 2006 0:00

Příspěvekod ARONNN » stř 01. bře, 2006 14:49

PODOTÝKÁM,®E JSEM Z JIČÍNA
VYHOVOVALO BY MĚ ZAJET TAK JEDNOU ZA MĚSÍC, ZA DVA NA 5-6 HODINOVÝ SEMINÁŘ...JAK TO VIDÍM TAK DO PRAHY,ALE BRAL BYCH I BLÍ® K JIČÍNU.

VĚŘÍM,®E BY SE KE MNĚ PŘIDALO PÁR LIDÍ.MYSLÍM TI MIMO PRA®SKÝ,KTEŘÍ TRENUJÍ A CHTĚJÍ SE TAKY ZLEP©OVAT,A UČIT NOVÉ VĚCI OHLEDNĚ BJJ,GRAPPLING,VALE TUDO.SAMODŘEJMNĚ HÁDÁM,®E BY SE ZA TO PLATILO.V ČECHÁCH SE ,ALE ZA V©E PLATÍ.
JO,A KDYBY MEL NEKDO ZÁJEM MÁM NEJAKÉ DVD-BJJ,VT..

DĚKUJI

608110881
ARONNN
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 01. bře, 2006 0:00

Příspěvekod ARONNN » stř 01. bře, 2006 16:19

KDY® O TOM TAK PŘEMÝ©LÍM,TAK SE V©ECHNO ZAKLÁDÁ JEN V PRAZE.
TO JE DOCELA OTRAVNÉ,A NESPRAVEDLIVÉ.LIDI Z JINÝCH MĚST TO CHTĚJÍ TAKY CVIČIT.A JÁ NECIČÍM ZA PRAHY,JEN PLATÍME TĚLOCVIČNU.
JSEM Z VÝCHODNÍCH ČECH....Z JIČÍNA.A KLIDNĚ BYCH DOJÍ®DĚL NA SEMINÁŘE ©KOLENÍ ,ARÁD ZALO®IL U NÁS V JIČÍNĚ POBOČKU NĚJAKÉHO BJJ.TAK MI POMOZTE.

SÁM OSOBNĚ DĚLÁM JIU-JITSU,NĚCO UMÍM Z BJJ,VALE TUDA,..


DĚKUJI ZA ODPOVĚDI

LUKÁ©
ARONNN
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 01. bře, 2006 0:00

Příspěvekod Makoto » stř 01. bře, 2006 17:38

Clovece, je vcelku jednoduche zalozit pobocku kdekoliv mimo Prahu. Napriklad my jsme si pres internet nasli nejblizsi BJJ skolu a zacali tam jezdit. Pocitam ze po roce / dvou obdrzime povoleni zalozit oficialni pobocku v Praze a pak to bude i s vikendovymi seminari.
Kazdy, kdo pritahl do CR nejake nove BU, si musel projit podobnym procesem. Takze prestan narikat, pobrouzdej netem a zkontaktuj nejblizsi pobocku skoly, kterou chces studovat. Jezdi tam nejaky cas a pak tu s povolenim mistra zaloz pobocku.
A ze to neco stoji? Jasne, myslis, ze lide, kteri jezdi do zahranici, to maji zadarmo? Musi si platit dopravu, stravu a navic i za trenink...casto castku, kterou by tady lidi odmitli zaplatit. A to nemluvim o tom, ze si berou dovolenou, nebo si musi ten cas napracovat. Bud rad, ze tu v Cechach nekdo je a neremcej na cenu, kterou si reknou. Pokud si myslis, ze vyuku sezenes levneji, no prosim, nikdo te nikde nebude nutit prijit na seminare.

Sorry, malicko jsem se rozjel, ale lide, kteri nadavaji, jak je to tu drahe, by si meli uvedomit, ze:
1. Jinde je to radove drazsi a to nemluvim o ostatnich nakladech
2. Nikdo je nenuti platit, vse je otazka volby

Neber to zle, ale uvedom si, ze lide investovali svuj cas a penize, aby se neco naucili a prinesli do Cech. Musi se jim to nejak vratit. Zadarmo uci tusim jen na Slovensku Wo Hwan Do, ale tam se mozna dockas mnohych prekvapeni....
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Low » stř 01. bře, 2006 17:43

Makoto: zadarmo učí i v Praze.. :)
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Makoto » stř 01. bře, 2006 17:57

Low píše:Makoto: zadarmo učí i v Praze.. :)


Eeech, vsak vis, co jsem tim vsim chtel rici :wink:

A co uci, kde?
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Low » stř 01. bře, 2006 18:13

kyokushin karate, ten co vede má nejvyšší dan v republice a kde neřeknu protože by spousta lidí mohlo přijít jen tak že se něco chtěj učit zadarmo..

kdo si chce zjistit informace tak si to zjistí..

2x 2 hod trénink denně plus posilovna zadarmo ale podrobnosti řikat nebudu :)
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

 

Příspěvekod Makoto » stř 01. bře, 2006 18:16

Low píše:kyokushin karate, ten co vede má nejvyšší dan v republice a kde neřeknu protože by spousta lidí mohlo přijít jen tak že se něco chtěj učit zadarmo..

kdo si chce zjistit informace tak si to zjistí..

2x 2 hod trénink denně plus posilovna zadarmo ale podrobnosti řikat nebudu :)

V pohode, jen jsem chtel vedet, co je to za styl :) Ja zustanu u sveho jujutsu a BJJ :)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Low » stř 01. bře, 2006 18:20

no ono ze je to zadarmo je vedlejsi vec.. jen rikam ze na tom kolik co stoji vubec nezalezi.. kvalita nerovna se draho.
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Makoto » stř 01. bře, 2006 18:24

Low píše:no ono ze je to zadarmo je vedlejsi vec.. jen rikam ze na tom kolik co stoji vubec nezalezi.. kvalita nerovna se draho.


To je pravda, ja jsem reagoval na ten puvodni vzkaz, kdy si manik stezoval, ze musi za neco platit a ze je vse v Praze (coz neni pravda, ale budiz).
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Re: SEMINÁŘ BJJ,VALE TUDO...

Příspěvekod Makoto » stř 01. bře, 2006 19:15

ARONNN píše:MYSLEL JSEM JEDNODENÍ NEBO DVOUDENÍ SEMINÁŘE,A NEBO PAK NĚJAKÉ SOUSTŘEDĚNÍ.
POKUDO NĚČEM TAKOVÉM VÍTE TAK DEJTE VĚDĚT.
PODOTÝKÁM,®E NEJSME Z PRAHY ALE 80KM DÁL OD PRAHY.TAK®E TAM NEMU®U BÝT KA®DÝ DEN,ALE SEM TAM TEN SEMINÁŘ BYCH ZKOUSNUL.ASI JAKO U VĚT©INY LIDÍ

DĚKUJI

Jeste k te vzdalenosti...neda mi to...napriklad za BJJ seminari jezdime az do Curychu, coz je nejakych 700 km....nebo za Aikijutsu od nas kluci jezdi na gasshuku campy az do Kodane...Kodane ne do Kadane :wink: ...(benzin si hradime ze sveho a jezdime tam minimalne trikrat rocne..tak si to Ferdo spocitej....plus vsechny ty ostatni naklady, ktere s tim souvisi) a to jsou tu urcite i lide, kteri jezdi dal....Thajsko, Cina, Japonsko
Bud rad, ze by jsi jezdil do Prahy...80 km..clovece co ja bych za to dal mit tak blizko skolu, kterou bych chtel studovat....snad to po tomhle vysvetleni "zkousnes" 8)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod ARONNN » čtv 02. bře, 2006 12:06

FOR MAKOTA

FÍHA TY JSI SE ZASE ROZJEL.

NEBOJ NENA©VAL JSEM SE.
SE V©ÍM SOUHLASÍM.
TAK MI JE©TĚ NAPI© NĚJAKÉ TY ©KOLY...ATD.
ONO SE VÁM ŘEKNE NĚCO NAJÍT ,ALE KDE..NA NETU JSOU VĚT©INOU JEN TAKOVÉ TY BREPTY.
TYK YBCH JEL SE MRKNOUT NEKAM DO CIZINY.ALE ASI VE VĚT©ÍM POČTU.5.6 LIDÍ.

STEJNĚ MÁM ALE PRAVDU,KA®DÝ SE TO SNA®Í ZAKLÁDAT JEN V PRAZE A TAKHLE VELKÝCH MĚSTECH.

MUSÍM ŘÍC,®E MŮJK TRENÉR DÁVAL DO SEMINÁŘU MĚSÍČNĚ 5.TIS....TO ZVÁS ASI NE...


A UČÍ ZADARMO.

ROZDÍL JE VTOM,®E TO UČÍ PROTO®E HO TO BAVÍ.NORMÁLNĚ CHODÍ DO PRÁCE....TO ALE NĚKTERÝ LIDI NECHÁPOU.


JÁ TO AL EPO NIKOM NECHCI.SAMODŘEJMNĚ BYCH ZA TY SEMNINÁŘE ZAPLATIL..TO JE POCHOPITELNÉ.


RADĚJI SEM HODTE NĚJAKÉ ©KKOLY KTERÉ BYCH MOHL ZKONTAKTOVAT,NEBO LIDI S KTERÝMA BYCH SE MOHL SPOJIT,TŘEBA NA LETNÍ SEMINÁŘ NEBO PROSTĚ NA SOUSTŘEDĚNÍ...


SNAD TO POCHOPIÍ©.

JINAK JSEM SE TĚ NECHTĚL NIJAK DOTKNOUT,A RESPEKTUJI TE ...MAKATO
ARONNN
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 01. bře, 2006 0:00

Příspěvekod ARONNN » čtv 02. bře, 2006 12:12

JO A JĚ©TĚ,

MŮ®ETE MI TEDA NAPSAT NĚJAKOU TU ©KOLU V PRAZE BJJ,KTEROU BYCH MOHL KONTAKTOVAT NA SEMINÁŘE...

UVÍTÁM I DAL©Í KONTAKTY NA LIDI KTEŘÍ CHTĚJÍ NĚKAM JET NA SEMINÍŘE..POLSKO,RAKOUSKO....


JINAK V©E V ´DOBRÉM MAKOTO....JÁ TO CHÁPU.NEMUSÍ© SE TAK ROZČILOVAT.

JEN JSEM NEVĚDĚL JAK ZAČÍT.


LUKÁ©
ARONNN
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 01. bře, 2006 0:00

Příspěvekod Makoto » čtv 02. bře, 2006 13:44

V pohode, rozciluji me uplne jine veci nez tohle :)

Co se tyka skol - co ja vim, tak tu jsou dve BJJ:

1. Na Prazacce, kterou vede Tomáš Podhorsky (mobil 723 672 504), kazdy pátek od 7 do 9 (stanice tram "Vápenka").

2. my (jujutsu.cz). Nemame zatim povoleni to oficialne ucit pod znackou Vacirca Academy, nicmene, pokud se stanes clenem oddilu, tady uz bereme nektere techniky. Ale doporucuji spise kontaktovat Tomase, ten uz ma zavedenou skolu a povoleni BJJ ucit.

Ostatni to nabizi taky, ale muj osobni nazor je, ze neuci ciste bjj, ale vale tudo, thai box a kdo vi co jeste (bez urazky). A kontakt na ty opravdu dobre je uz vyse.

Co se tyka zahranicnich skol tak neblizsi je asi ten Curych, kam jezdime za Franco Vacircou. Staci si dat do google.com vyhledat brazilian jiu jitsu school europe a dostanes, po cem touzis :wink:

Jeste k tem nakladum - nedavno jsem to pocital a ja davam mesicne za trenink a seminare kolem dvou a pul tisice. A to nepocitam benzin, ktery projezdim. Urcite to vsak je pouze zlomek toho, co utrati Pavela, PM a jini, kteri jsou ted v zahranici.
Pokud tvuj mistr uci zadarmo, jeho vec, asi ma dostatecne zazemi a levny najem telocvicny. My za to musime platit a bylo by nefer, aby to platil pouze mistr, "protoze nas ma rad" :wink:

Muzu se zeptat na vek a jak dlouho a cemu se venujes? Jsem jen zvedavy, nehledej v tom nic jineho :-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Toman » čtv 02. bře, 2006 14:03

Ahoj.

Jen pro úplnost. Někdy teď by měl snad začít učit nějaký BJJ black belt v Pentagymu na Starostrašnický v Praze. Dále snad prý Delroy´s Gym Praha jakýsi Bukyňa z Brazílie ale o tom nevím zhola nic.

Jak zmiňoval Jarda Tomáše, tak ten má školu také ještě v Novém Boru.

A BJJ učí ještě také v Boru Pavel ©tefko, kterej je taky dobrej.

Zkus se zamyslet i nad Combat Sambo. Vím akorát, že vynikající je Tomáš Machotka Hummer Fitness Club Hostavice.

Dále hledej sám :-))
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod ARONNN » čtv 02. bře, 2006 21:02

DOBŘE MRKNU NA TO,KDBY JSI JE©TĚ NĚCO ZJISTIL TAK TO SEM KLIDNĚ NAPI©.
UVIDÍM JESTLI TOMÁ© PODHORSKÝ BUDE POŘÁDAT NĚJAKÉ SEMINÁŘE BJJ.TELEFON NA NĚJ MÁM.JE ALE DOST ZANEPRÁZDĚNÝ

O TOM DRUHÉM Z PENTA ´GYMU JSEM U® ČETL.
MRKNI NA WWW.PENTAGYM.CZ..TAM JE TO NAPSANÉ.TRENINKY OD BŘEZNA 3X TÝDNĚ 2 HOD.CENA ZA MĚSÍC JE 1000KČ,NEBO TRENINK 100KČ.

JINAK JSEM DĚLAL 3 ROKY KARATE SHOTOKAN, TED JI-JITSU 2,5ROKU.
NIC SPECIAL.


DÍKY

ZATÍM SE MĚJ

LUKÁ©
ARONNN
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 01. bře, 2006 0:00

Příspěvekod Makoto » pát 03. bře, 2006 8:18

Toman píše: Dále snad prý Delroy´s Gym Praha jakýsi Bukyňa z Brazílie ale o tom nevím zhola nic.

Ted jsem volal do Delroy's Gymu a ten Brazilec je mesic mimo republiku. Pote se uvidi, jestli bude ucit pravidelne. Kazdopadne se to objevi na jejich strankach (http://www.delroys-gym.cz/cz/index.html)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Další

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron