Reflexy při fightu

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Reflexy při fightu

Příspěvekod warrern » čtv 02. bře, 2006 22:51

Zdravim všechny, možná že tohle tema už tu někde je, ale když jsem ho hledal, tak jsem nic nenašel.... Každopadně se chci zeptat, jestli neznate nejake zpusoby a triky, jak se naučit rychle zareagovat.... prostě vypilovat své reflexy....
warrern
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 38
Registrován: ned 29. kvě, 2005 23:00
Bydliště: Valmez

 

Příspěvekod yin » pát 03. bře, 2006 7:18

Nejlepší způsob je hodně trénovat. Dělej co ti učitel říká, dělej to hodně a dělej to často.
yin
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 78
Registrován: úte 10. led, 2006 0:00

Příspěvekod warrern » pát 03. bře, 2006 13:09

yin: s tim treninkem to vim, ale ma to jeden hacek... neni kdo by trenoval se mnou.... u forem to tak nevadi (teda spis tim lip), ale aplikaci technik muzu cvicit jen stinove.... coz delam, ale mam takovy pocit, ze cim vic se snazim, tim vic chyb v danne technice se naucim... :oops:
warrern
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 38
Registrován: ned 29. kvě, 2005 23:00
Bydliště: Valmez

Re: Reflexy při fightu

Příspěvekod warrern » pát 03. bře, 2006 13:13

ukropcany píše:No jasné - nekompromisný protivník, ktorý úplne ignoruje to, že už sa vzdávaš a on stále len tlčie a tlčie, až musíš prekonať strach a začať sa biť... toto ozaj funguje, len sa to nedá robiť často... :P


Jasne, celkem to boli... :lol: ale zase vsechno zle je k necemu dobre... tohle te zase aspon nauci prijimat rany... kdyz reflexy selzou.... vim o cem mluvim :)
warrern
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 38
Registrován: ned 29. kvě, 2005 23:00
Bydliště: Valmez

Příspěvekod Low » pát 03. bře, 2006 14:38

jo je to dobra vec, horsi je kdyz ten protivnik je tak dobrej ze prekonas strach bijes do nej a on ti to zacne oplacet jeste vic nez kdyz si uz myslel ze uz to horsi bejt nemuze.. :) proto i to s mirou..

jestli tady nekdo videl hyakunin kumite z kyokushinu - 100 kumite po sobě ,dvouminutový kola,stihá se to za 3 a pul hodiny,bez přestávek, tak tam je právě zajmavý vidět jak treba od 50 kola uz proste ti lidi nemyslej vůbec na nic, ani na taktiku jako v zápase ale prostě blokujou a mlatej jen z podvedomi , proste takovej zvlastni dusevni stav..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Re: Reflexy při fightu

Příspěvekod BENNY » pát 03. bře, 2006 20:02

No jasné - nekompromisný protivník, ktorý úplne ignoruje to, že už sa vzdávaš a on stále len tlčie a tlčie, až musíš prekonať strach a začať sa biť... toto ozaj funguje, len sa to nedá robiť často...

Tak tohle taky znam a myslim, že mi to dost pomohlo i když se mám stejně ještě hodně co učit. Ještě horší je když překonáš strach, ted se nějakou dobu řežeš, už nemužeš dál ale protivnník do tebe pořád buší. :)
Ale to je zase dobrý na to aby sis zvyk dostávat rány. Jak říká můj kamarád: "Nejdřív se uč rány dostávat a pak je můžeš vyrážet"
BENNY
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 57
Registrován: pát 13. kvě, 2005 23:00

Příspěvekod player » pát 03. bře, 2006 22:06

noooo......hraj videdohry a to vic jak casto,nejlepe bojovky,auta ci akcni:)))
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00


Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků