MMA Karate

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Příspěvekod graver » pát 31. bře, 2006 15:53

4Gino: nevím přesně, co myslíš tím zevšeobecňováním? Jakože se můžou najít i tací, co jim je 20, dělají BU 2 roky a objektivně mají na to, aby ohazovali někoho, kdo je 3x starší a maká na tom 20x dýl? No možná takoví jsou (nemám na to, abych to posoudil), ale já jsem byl konkrétní. Jestli jsem se spletl, tak je Low tak vyspělý, že mi to odpustí :D

4marvin: já jsem nikoho nestíral, na to jsem už moc stará páka. Prostě jsem řekl svůj názor - ne na Lowa (ten je na tom ohledně karate určitě líp než já), ale na ten přístup obecně. A že si ASAM kopnul do mrtvoly? To je mimo mně, jak kdo reaguje. Ostatně Low to tak nebere, takže není potřeba mu dělat taťku :D

4Low: "ať si každej cvičí co chce, je to jeho štěstí": ze všech tvých 574 postů je tenhle nejrozumnější...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

 

Příspěvekod Low » pát 31. bře, 2006 15:56

gino : mas tam sz..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod ASAM » pát 31. bře, 2006 15:56

GINO: Tady jde o to že to graver napsal správně ,
když někdo cvičí něco půl roku!!!! a on ještě určitě cvičil někde kde to pravéj Shotokan nebyl ,neviděl borce který Shotokan uměj ,
a potom mluví o lidech který nezná a kterým v BU nesahá ani nad malíček u nohy, to je špatný zobecňování.
Tobě by sedělo kdyby někdo kecal o lidech co znáš blobosti????
Ale samozřejmě že člověk kterýmu je třeba 10let a nikdy nic necvičil si múže najít kvalitní informace a jeho příspěvky můžou mít sdělovací hodnotu ano ale není to případ pana low.
ASAM
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 134
Registrován: pát 27. led, 2006 0:00

Příspěvekod Gino » pát 31. bře, 2006 15:58

graver píše:Měl jsem to, já blbec, udělat dřív. Kdybych věděl, že tady starý mistry hodnotí někdo, kdo je o dva roky starší, než můj syn, karate dělá o pár týdnů dýl než já a shotokan půl roku, mohl jsem tu blbou polemiku ušetřit sobě i vám :x


Sorry, graver, ale tohle neni konkretni ani za mak. Slova NEKDO a KDO nekonkretizuje nikoho a nikde nebylo nic o dvaceti letech a 2 letech cviceni. To, ze se jedna o Low z toho jasne neni, proto jsem ti psal, ze to nejde zevseobecnit. A taky proto jsem napsal svuj predchozi prispevek ASAMovi.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod graver » pát 31. bře, 2006 16:00

Ale fakt bych to nerad chápal tak, že se tu budete hádat kvůli mně. To mohl odpálit kdokoliv...
®e jsem nedržel hubu, já starej vůl 8O
To je tak, když se chce někdo něco dozvědět - dozví se korát, že je lama (na to vás nepotřebuju :wink: ). Kdybych se podíval na nějaké video od Nagualu, vyšlo to nastejno a bylo by míň nasraných :D
Ne, to bylo taky nečestné a nesportovní. No nic, jdu do tělocvičny dělat něco, čemu nerozumím.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod ASAM » pát 31. bře, 2006 16:03

Hele lidi já do nikoho nekopal,takový jednání je ošklivý,z toho mně nikdo neobviňujte já se zastal gravera že píše konkrétně!!
Za další low si příspěvky může přečíst a pak reagovat takže jste se asi spletli
Naposledy upravil ASAM dne pát 31. bře, 2006 16:05, celkově upraveno 1
ASAM
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 134
Registrován: pát 27. led, 2006 0:00

Příspěvekod Gino » pát 31. bře, 2006 16:05

graver píše:Ale fakt bych to nerad chápal tak, že se tu budete hádat kvůli mně. To mohl odpálit kdokoliv...
®e jsem nedržel hubu, já starej vůl 8O
To je tak, když se chce někdo něco dozvědět - dozví se korát, že je lama (na to vás nepotřebuju :wink: ). Kdybych se podíval na nějaké video od Nagualu, vyšlo to nastejno a bylo by míň nasraných :D
Ne, to bylo taky nečestné a nesportovní. No nic, jdu do tělocvičny dělat něco, čemu nerozumím.


Tohle nechapu, pokud to bylo mireno na me, nic takoveho jsem ti nerekl, vztahovacnost stranou :) Jen pravdou proste je, ze kvalitni informace nejspis v CR nesezenes, treba podivat po netu, ale to bys musel umet cist jap.texty... nebo minimalne anglicke a mit stesti na dobry clanek, pripadne cesky (to umis) a mit sakra velky stesti potkat nekoho, kdo vi a neni egoisticky zaujatej :) Hodne stesti v telocvicne... koneckoncu, tam je nejlip :)
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod graver » pát 31. bře, 2006 16:08

4Gino: "Slova NEKDO a KDO nekonkretizuje nikoho" - sorry, máš pravdu. Tedy: myslel jsem Lowa, jen jsem to něchtěl říct na plno, protože respektuju, že pořád ví a umí víc, než já (což je rozdíl proti němu, kterého asi respekt moc nebere :wink: )

"S Funakoshim jste husy nepasli"
To ale Low taky ne a přesto se tak chová. U koho by sis nechal udělat daňové přiznání? U někoho, kdo se tím úspěšně živí 30 let nebo u někoho, kdo sice sotva vylezl ze školy, ale umí o tom kecat? Zevšeobecňovat nejde, ale když jde o moje prachy, tak sicht je sichr, že. Opakuju ještě jednou, že jsem si chtěl jen udělat ***vlastní*** názor na kvalitu informačního zdroje "Low".
A už toho nechme...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gino » pát 31. bře, 2006 16:08

ASAM píše:GINO: a on ještě určitě cvičil někde kde to pravéj Shotokan nebyl ,
a potom mluví o lidech který nezná a kterým v BU nesahá ani nad malíček u nohy
Tobě by sedělo kdyby někdo kecal o lidech co znáš blobosti????


K prvni vete: a ty jiste cvicis tam, kde to je, cituji, "tvrdej, bojovej a hlavne PRAVEJ shotokan? Fiiiha, mas stigro.
K druhe vete: Vzpamatuj se. Kdo tu psal o nekom, ze Motobu byl ozrala? Takze v prve rade se mrkni na sebe, nez zacnes vyskakovat na ostatni :wink:
K treti vete: no jsem rad, ze je tu aspon nekdo, kdo s Ochim chodi na pivo a Funakoshimu byl na svatbe :))
Naposledy upravil Gino dne pát 31. bře, 2006 16:13, celkově upraveno 1
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Gino » pát 31. bře, 2006 16:10

graver píše:"S Funakoshim jste husy nepasli"
To ale Low taky ne a přesto se tak chová


Proto pisu, ze to co se tu pise je na stejny urovni. At uz od kohokoli. :wink:
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod ASAM » pát 31. bře, 2006 16:11

4 GINO:Přečti si někde o Choki Motobu a uvidíš ,ale znám lidi co jsou ochlastové a zároveň dobrý bojovníci. :D
S Ochim na pivo nechodím :lol: , ale rád bych zašel a hodně dobře bych poslouchal co říká :wink: ,ale vím jak cvičí ,jaký má tvrdý a rychlý údery,
jak je technicky vyspělý a vím jak jsou silní někteří z jeho žáků co také vyučují.
Funakoshimu jsem na svatbě nebyl protože jsem zrovna trénoval s jeho učiteli :lol: :lol:
ASAM
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 134
Registrován: pát 27. led, 2006 0:00

Příspěvekod Gino » pát 31. bře, 2006 16:33

Sranda musi bejt i kdyby na chleba nebylo :wink: :lol:

No, muj otec pouziva jine prirovnani, docela sebekriticke. On rika.... Sranda musi bejt i kdyby fotra veseli :lol:
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod ASAM » pát 31. bře, 2006 16:43

Ano to se mi líbí legrace musí bejt :D , :wink:
Taky je legrační že ten kdo tohle téma založil nějek nepřispívá :lol: ,asi proto že původně bylo o něčem jiném :lol:
Naposledy upravil ASAM dne pát 31. bře, 2006 16:47, celkově upraveno 1
ASAM
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 134
Registrován: pát 27. led, 2006 0:00

Příspěvekod graver » pát 31. bře, 2006 16:46

Já se bavím už dlouho, jenom jsem se to styděl říct :D :D

Bože, už zase začínám... :roll:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod marvin » pát 31. bře, 2006 16:46

ASAM - mam ti to zopakovat ? :D
marvin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 996
Registrován: úte 22. dub, 2003 23:00

Příspěvekod ASAM » pát 31. bře, 2006 16:50

marvin: Teď ale nevím jestli to myslíš legračně nebo ne . :lol:
ASAM
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 134
Registrován: pát 27. led, 2006 0:00

Příspěvekod Low » pát 31. bře, 2006 17:03

asam: asi proto že téma daido juku karate se vyčerpalo..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Low » pát 31. bře, 2006 20:15

ukropcany: jen to napis at je sranda.
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod graver » sob 01. dub, 2006 7:36

4Low: myslím, že už to Ukropčány napsal, a imho byl dost konkrétny. Tak ho nezklam a dokaž, že tvůj zravý rozum nahradí 30 let praxe :D
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod graver » sob 01. dub, 2006 11:16

Nechápu. Proč zklamaný? Už v předchozím postu jsi se vyjádřil dost srozumitelně. Jen mi přišlo, že Lowovi nedošlo, že ho vlastně hájíš, proto ten můj vysvětlující komentář.
Já s tebou 100% souhlasím (ostatně při tom, co děláš, ani jiný názor mít nemůžeš). 2 roky kontaktního karate můžou být víc, než 30 let ráchání se ve sračkách, ale o tom tu přece nediskutujeme. ©lo o to, jestli Low má na to, aby posoudil, co je a co není shit. Já nevylučuju, že na to má, ale už bych to rád považoval za uzavřené.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron