MMA Karate

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Příspěvekod player » sob 01. dub, 2006 21:57

...lol :lol:
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

 

Příspěvekod Sennin » sob 01. dub, 2006 21:59

Low píše:jak je videt jsem o dve mista vejs nez player takze asi vim o cem mluvim


Takže pro Playera: je rozhodnuto - Low je expert na lowkicky a jeho názory budeš považovat za profesionální a odborné...

Sakra chlapi, sranda, ne??? :lol:
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Low » sob 01. dub, 2006 22:08

Sennin: jo presne tak, od ceho myslis ze mam prezdivku ?
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod player » sob 01. dub, 2006 22:11

no..."low"....tedy nizky...nizke....ehm..no nic, mejme se radi, zijem jen jednou a sranda musi bejt;)
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Sennin » sob 01. dub, 2006 22:11

Low píše:Sennin: jo presne tak, od ceho myslis ze mam prezdivku ?


Já jsem ji pochopil hned :wink:
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Skateordie » sob 01. dub, 2006 22:18

Je to normalne zabava ako sa niektori ludia musia hadat a hadat a nikam to nevedie. Tolke mrhanie casom. Ved cas su peniaze. :D Potrebujete viac lasky. Serte na BU a pridajte sa k vesmirnim lidem, tam je buducnost chlapy. :D :D
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod Low » sob 01. dub, 2006 22:27

kdyz se to tu menuje mma tak tadey perfektni boj na zemi http://youtube.com/watch?v=tsnyLY3ZalQ& ... s%20rutten
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Sennin » sob 01. dub, 2006 22:28

Skateordie: Odkud jsi spadl??? Ty "vesmíre" ...

Nemáš něco společnýho s Majkou z Gurunu?

Pro neznalé: SK seriál "Spadla z oblakov"


PS: Já vím, že je dneska apríla :wink:
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Player a sparing...

Příspěvekod khru_Hanuman » sob 01. dub, 2006 23:05

pro Player. dělám to nerad ale tvé sebejisté vystupování tady na foru mi ani trochu nesedí k tomu co jsi cca pred rokem předváděl u nás v klubu Hanuman Gym Praha... Pamatuješ ??? :twisted:
Ten záznam je snad ještě k dispozici tak zklidni hormon a nenavážej se (např.do Ukropcaneho...) pokud jsi za tu dobu co jsme se neviděli nenacvičil nějaký úžasný BU/BS :roll: o čemž opravdu pochybuji... Petr Macháček
khru_Hanuman
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 30. bře, 2003 0:00

Příspěvekod player » ned 02. dub, 2006 13:09

khru_Hanuman : a?Tak proc uz neni rok k dispozici?Vsak jestli si dobre vzpominas, sam jsem prosil o jeho zverejneni.

Jinak k tomu sebejistemu vystupovani...
Asi si vybiras prispevky jen ktere chces videt, protoze by sis musel jinak vsimnout, kdo tady na koho dela bububu a povrchne se povysuje.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

khru_Hanuman

Příspěvekod khru_Hanuman » ned 02. dub, 2006 22:17

pro Player. zjistim jestli to je jeste nebo neni k dispozici, protoze jsem to nezverejnoval z ohledu k tobe. Nevim co je tak zajimaveho na chlapikovi s pytlovkama (a nemusel jsi si je brat...) bez fyzy, jak neni schopen ucine zautocit ani se ucinne branit proti thajboxerum s bambulema na rukou i nohou aby se nezranili pred (pro nas) daleko dulezitejsimi utkanimi... ALE !!! vsechna cest !!! tobe za statecne srdce prisel jsi a zkusil jsi to. Bezva ale ted se mi zda ti po rocni odmlce nejak otrnulo a zase vystrkujes ruzky.
Zase ti nabizim: prij si k nam po telefonicke domluve se mnou (cislo ti znovu rad poslu) vyzkouset "sparing" treba bez rukavic i bez chranicu, s ultimatnikama, nebo se muzem domluvit s kym by jsi chtel... my s tim opravdu nemame problem... nemusis to tady resit placanim casu na netu, proste zavolej prijd a uvidis jestli najdes co hledas :lol: Petr Machacek
khru_Hanuman
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 30. bře, 2003 0:00

Příspěvekod player » ned 02. dub, 2006 23:38

khru_Hanuman : hm..."s ultimatnikama"...bububu...ale ja vim, sem to ja, kdo tady vystrkuje ruzky a nahani na sparing kde koho, protoze to JA sem ten, kdo si potrebuje neco dokazovat...uz me to zacina unavovat.

Brat ohledy na me rozhodne nemusis, chtel sem pobavit zdejsi mistry, no nic.

Jestli opravdu tolik stojis o to videt, co jsem za ten rok nabral ci pozbyl, jsem kazdy patek od 18:30 v melnicke sokolovne k dispozici, muze si udelat s tim tvym gangbang zabijackym ultimatnim komandem vejlet.No offense.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Gino » pon 03. dub, 2006 7:53

player: fjuuu, z tebe de strach 8O

Aby sis toho nenalozil vic, nez zvladnes....
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Toman » pon 03. dub, 2006 18:59

Low píše:kdyz se to tu menuje mma tak tadey perfektni boj na zemi http://youtube.com/watch?v=tsnyLY3ZalQ& ... s%20rutten


Jo jo Bas je neskutečnej fighter a skvělej šoumen. Miluju když spolukomentuje zápasy.

A jaký umí pěkný háky-facáky :D
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Low » pon 03. dub, 2006 19:26

toman: hlavne je desne sympatickej , mam s nim par vyukovejch kazet a doporucuju je prohlidnout tomu kdo tvrdi ze ultimatnici jsou vymlaceny mozky..(i kdyz z vetsi casti nejspis jo :wink: )
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

khru_Hanuman

Příspěvekod khru_Hanuman » pon 03. dub, 2006 22:23

player píše:khru_Hanuman : hm..."s ultimatnikama"...bububu...ale ja vim, sem to ja, kdo tady vystrkuje ruzky a nahani na sparing kde koho, protoze to JA sem ten, kdo si potrebuje neco dokazovat...uz me to zacina unavovat.

Brat ohledy na me rozhodne nemusis, chtel sem pobavit zdejsi mistry, no nic.

Jestli opravdu tolik stojis o to videt, co jsem za ten rok nabral ci pozbyl, jsem kazdy patek od 18:30 v melnicke sokolovne k dispozici, muze si udelat s tim tvym gangbang zabijackym ultimatnim komandem vejlet.No offense.


Ja ti nerozumim... 8O ale myslim ze ty nerozumis ani sam sobe... :roll: ne, opravdu nemam cas ani chut jezdit za tebou do "melnicke sokolovny" zij blaze ve svych fantaziich. Moje nabidka stale trva (i pro Lowa...) :twisted:
khru_Hanuman
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 30. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Low » pon 03. dub, 2006 22:36

khru hanuman: a co ze bych si tam mel otestovat? MT ci ultimata ? :) Nene ja mam rozumu dost.. :wink:
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod player » pon 03. dub, 2006 22:49

khru_Hanuman : tomu se rika ironie, jdeme dal...

Zrovna tak jako ty nemas chut ani cas jezdit kamsi kvuli nakemu sparingu, tak zrovna tak to je u me.

Mel sem dojem, ze te ma osoba nejak trapi a potrebujes svemu egu ulevit tim, ze me trosku pocuchas uces, to je zase obrazne receno, kdybys mi opet nerozumnel...

Jinak az mi hrabne v bedne a budu se kopat nudou do prdele, tak se trebas i ozvu a pokud plati nabidka vyberu sparinga, pak bych byl rad, kdyby ses toho chopil osobne, protoze mi prijde amoralni resit TVE problemy vuci me skrze jinou osobu...Je to fer?Pokud se ti to nezda fer, pak ja tez budu resit me "problemy" vuci rekneme MT tim, ze za sebe vyslu nekoho jineho do boje...Proc si nezahrat na krale, ze?:)
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod ASAM » úte 04. dub, 2006 8:35

4 ukropcany: To tvoje myšlení stojí za nic ,
Napsal jsi:
Pričom všetky tie judá, čudá, aikidá a jutsá a neviem ešte čo všetko mi vychádzajú ako NEkontaktné! K tomuto názoru som dospel po pár sparingoch s ich reprezentantami... Bolo to dosť konkrétne a presné?

Sparoval jsi z jejich reprezentanty?????
jsi najivní vyber si na sparing někoho kdo je reprezentant nějakýho jutsu hm třeba Royce gracie a uvidíš jak vypadá jutsu z žádnými reprezentanty jsi nikdy nespároval ,akorát tady děláš machry a zbaběle si vybíráš lidi o kterých víš že na to máš.
To samý v karate spároval jsi s nějakými začátečníky a myslíš že jsi borec???? tak brzdi dej si sparing se SEMI SCHILTEM ze saido kaikan KARATE a uvidíme kdo je borec , nevydržíš ani minutu. :D
A nebo s Hiroshi Shiraiem ze Shotokanu a budeš dole za několik sekund, a probereš se ze svých iluzí ze sparingů s lidmi co karate nebo jutsu rozhodně nereprezentují.
ASAM
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 134
Registrován: pát 27. led, 2006 0:00

Příspěvekod Panda » úte 04. dub, 2006 9:04

Nic mi do toho není ale trochu mě mrzí co tu čtu, tak myslím že někde mezi vámi asi vzniknul problém v komunikaci.
Když někdo pozve někoho na sparing, kumite, tréning, tak za účelem aby si sám zkusil co umí nebo neumí a zároveň dal šanci tomu druhému si něco zkusit, v přátelském duchu a nezáleží na tom jestli prohraje nebo vyhraje ale že si něco odnese (pokud to zrovna nejsou přelomený žebra :lol: ).
Když někoho vyzvu na souboj protože se mi nelíbí, tak očkávám že souboj neskončí dokud jen jeden bude schopen nebo ochoten pokračovat(předem říkám že já bych do něčeho takového nikdy nešel pokud by nešlo o život).
Něco mezi tím si myslím prostě není.
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků