Ako(z čoho) získat viac energie?

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Ako(z čoho) získat viac energie?

Příspěvekod Mato89 » čtv 13. dub, 2006 15:34

Ahoj, mám velky deficit energie. Od od soboty do štvrtku sa nezastavym. Aikido, fitnes nedzy tym skola. Ako jeto vsetko ok ale ak trocha sa my posunie prográm som v koncoch. Nestiham, nevladzem a vsetko je na ho.... . Vie my niekto pomôst? :? [/list]
Mato89
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob 04. bře, 2006 0:00

 

Příspěvekod unichytrak » čtv 13. dub, 2006 20:47

doporucuji zaradit misto nekterych treninku pohlavni styk s osobou opacneho pohlavi ovsem stejneho druhu ....
unichytrak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: stř 12. dub, 2006 23:00

Příspěvekod uniq » pát 14. dub, 2006 8:34

unichytrak píše:doporucuji zaradit misto nekterych treninku pohlavni styk s osobou opacneho pohlavi ovsem stejneho druhu ....


:lol:
uniq
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 93
Registrován: ned 11. zář, 2005 23:00

Příspěvekod diablik » pát 14. dub, 2006 17:09

Ako(z čoho) získat viac energie?
- UDSKE TELO VIE ZISKAT ENERGIU LEN Z 3 ZIVIN A TO SACHARIDY,TUKY A AZ NAKONIEC BIELKOVINY...POKIAL SI VYCERPANY,PRIJIMAS MALO KALORII A ZIVIN...POKIAL JES 3X DO DNA,TAK PRIDAJ VELKE JEDLO NAVYSE,AK 4,5 TAK ESTE JEDNO...ASI MAS RYCHLZ METABOLIZMUS,SLABY PRIJEM ZIVIN...NEDOSTATOK ZIVIN TELO KOMPEZUJE METABOLIZOVANIM SVALOVEJ HMOTY :wink: MUSIS ZACAT JEST AKO PRASIATKO :lol: :lol: :lol: VELA A VELA+SPINKAT A VYSLEDKY SA DOSTAVIA
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod Mato89 » pát 14. dub, 2006 18:34

Hej to je O.K ale ja som skôr myslel konkretnejsie potraviny. Z coho budem matat do statocny prijem. zatial sa stravujem ako len môyem a ako my vzde cas ale chcel by som to zmenit. A este by som chcel jest co najefektivnejsie, vies pri mojich aktivitach nemam az toklko casu jest sest krat denne. Ja som toho aj nieco na internete nasiel ale mne predsa len ide o konkretne jedla......

:roll:
Mato89
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob 04. bře, 2006 0:00

Příspěvekod Ralph » sob 15. dub, 2006 15:33

Mato89 píše:Hej to je O.K ale ja som skôr myslel konkretnejsie potraviny. Z coho budem matat do statocny prijem. zatial sa stravujem ako len môyem a ako my vzde cas ale chcel by som to zmenit. A este by som chcel jest co najefektivnejsie, vies pri mojich aktivitach nemam az toklko casu jest sest krat denne. Ja som toho aj nieco na internete nasiel ale mne predsa len ide o konkretne jedla......

:roll:





To je velmi zajímavá myšlenka a také by mě to zajímalo. Konkrétnější potraviny, z kterých lze pobrat maximum. Já osobně jím vše a to jistě není dobré. Pravidelně se také nestravuji, což je asi taky základní problém. Dost lidí co cvičí jsou i vegetariáni. Vyplatí se jim to?
Ralph
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 101
Registrován: ned 28. bře, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod sulthan » sob 15. dub, 2006 16:30

Mato89 píše:Hej to je O.K ale ja som skôr myslel konkretnejsie potraviny. Z coho budem matat do statocny prijem. zatial sa stravujem ako len môyem a ako my vzde cas ale chcel by som to zmenit. A este by som chcel jest co najefektivnejsie, vies pri mojich aktivitach nemam az toklko casu jest sest krat denne. Ja som toho aj nieco na internete nasiel ale mne predsa len ide o konkretne jedla......

:roll:


ze nemas cas jist 6x denne je nesmysl, jenom si ten cas neumis udelat. Predpokladam ze na snidani a veceri si cas udelas. Na vydatny obed se 30minut snad da taky vysetrit a mezi tim staci dat si neco mensiho (tatranka, instantni polivka apod.) Na to obvykle 5minut staci.
Je to jako bys rikal ze za den nemas cas dojit si 6x na zachod.
sulthan
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 147
Registrován: pon 31. říj, 2005 0:00

Příspěvekod Mato89 » ned 16. dub, 2006 9:02

Lenze ja sa takto aj stravujem. Ranajky, obed, vecera a medzi tym mam ziem nieiaký jogurt, zavin, proste ja stale nico jem a stale to nestaci. Pribrat nemozem ani zanic. meriam 190 cm vazim slabich 75 priberat som zacal cvicit. a to tiez len tak tak.
Mato89
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob 04. bře, 2006 0:00

Příspěvekod Marekkkkk » stř 19. dub, 2006 9:03

Zazraky neurobis. Bud si stavny, ze zvladnes viac, alebo proste zvladnes menej. Treba sa poznat. Myslim, ze pises, ze od pondelka do stvrtka sa nezestavis. Tak ale 3 dni dni z tyzdna si zastaveny. Myslis, ze je to az take zle? (Kludne si to z tebou vymenim)
Predsa len, skus si kupit Pangamin a vit. C (aspon 500 mg, sretardovanym ucinkom). Pangamin uzivaj podla navodu, kludne 3*denne 4 tablety (uz sa nepamatam ako to tam bolo pre dospelych) a 1 tabletu vit C na den, najlepsie po jedle, lebo sa ti pomalsie budu vstrebavat tie vitaminy a jednak niekdo moze mat z toho pangaminu aj krce na lacno. Pozor vsak: vela vit. skupiny B (teda Pangamin) podporuje vylucovanie vapnika z tela, tak aj ten treba doplnat (staci mlieko, jogurt).
Marekkkkk
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: ned 29. kvě, 2005 23:00
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Mato89 » úte 09. kvě, 2006 18:38

8)
Mato89
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob 04. bře, 2006 0:00

 

Příspěvekod Krokac » úte 09. kvě, 2006 20:00

Taky jsem rozlítaný človíček, který neví kam dřív skočit. Ale pochopil jsem jednu věc. Pokud jsem otrokem svého života neodpočinu si nikdy. Pokud jsem režisérem svého života ten čas na relax si vždycky najdu. Studuju, cvičím, relizuju projekty, podnikám - mám vlastní sezóní firmu + dělám manažera u mezinárodní společnosti (v současné době realizuji kontrakt mezi ČR a PL) připravuju se na další přijímačky V© .... .

Teď se mě hodně lidí ptá jak to stíhám?
1) Co se týká podnikání pochopil jsem, že nežiju proto, abych peníze vydělával, nýbrž proto aby peníze vydělávali na mě. Tím jako student jsem odboural problém časový stran práce. Nemusím se omezovat brigády systémem od do... Pracuji Kdy chci, s kým chci a vydělám tolik kolik chci

2) Tréninky: Jsou 2x týdně a pak každý den v rámci možností hod. trénink.

3) zbytek času vyplním koníčky, kamarády akcemi ... + večer nějaká ta škola. A relax to záleží na každém z nás. Já si pustím muziku nebo vypadnu někam kousek za město do lesa ... .

Neznám slovíčko Nejde a kdo má sám sebe "rád", tak si udělá týdenní harmonogram a čas na odpočinek si najde.
Bojovat se musí se ctí, houževnatě, chytře, ale nikdy ne zakaždou cenu !!!

http://mtulak.sweb.cz
Krokac
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. čer, 2005 23:00

Příspěvekod Skateordie » úte 09. kvě, 2006 21:29

Krokac píše:Taky jsem rozlítaný človíček, který neví kam dřív skočit. Ale pochopil jsem jednu věc. Pokud jsem otrokem svého života neodpočinu si nikdy. Pokud jsem režisérem svého života ten čas na relax si vždycky najdu. Studuju, cvičím, relizuju projekty, podnikám - mám vlastní sezóní firmu + dělám manažera u mezinárodní společnosti (v současné době realizuji kontrakt mezi ČR a PL) připravuju se na další přijímačky V© .... .

Teď se mě hodně lidí ptá jak to stíhám?
1) Co se týká podnikání pochopil jsem, že nežiju proto, abych peníze vydělával, nýbrž proto aby peníze vydělávali na mě. Tím jako student jsem odboural problém časový stran práce. Nemusím se omezovat brigády systémem od do... Pracuji Kdy chci, s kým chci a vydělám tolik kolik chci


2) Tréninky: Jsou 2x týdně a pak každý den v rámci možností hod. trénink.

3) zbytek času vyplním koníčky, kamarády akcemi ... + večer nějaká ta škola. A relax to záleží na každém z nás. Já si pustím muziku nebo vypadnu někam kousek za město do lesa ... .

Neznám slovíčko Nejde a kdo má sám sebe "rád", tak si udělá týdenní harmonogram a čas na odpočinek si najde.


Vsetko je to organizacii casu. Ja som minuly rok maturoval, pripravoval sa na prijimacky, trenoval BU, posilnoval, skatoval a este som mal frajerku. Vsetko sa da, len si treba uvedomit priority, lebo samozrejme nedaju sa robit 4 veci poriadne.
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina


Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků