Letni tabor MUSADO v Radostovicich

hapkido, musado, taekwondo ITF, WTF, GTF, tang soo do...

Letni tabor MUSADO v Radostovicich

Příspěvekod Rychi » čtv 20. dub, 2006 15:13

Jedete tam nekdo?Ja bych se tam letos chtel podivat, ale nikdy predtim jsem na nic podobnem nebyl a musado jsem nikdy necvicil, ale chci to vyzkouset, takze pokud tam nekdy nekdo jel, tak jestli by mi to nejak bliz nepopsal. Diky
Rychi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 109
Registrován: ned 12. úno, 2006 0:00
Bydliště: Tatami

 

Příspěvekod Ralph » čtv 20. dub, 2006 18:23

:D, nejedu, nepojedu a ani bych nejel.... :D 8)
Ralph
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 101
Registrován: ned 28. bře, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rychi » čtv 20. dub, 2006 18:33

Ralph píše::D, nejedu, nepojedu a ani bych nejel.... :D 8)

A procpak?
Rychi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 109
Registrován: ned 12. úno, 2006 0:00
Bydliště: Tatami

letní tábor WMA

Příspěvekod Patayon » čtv 20. dub, 2006 20:46

:D Je to fajn,ráno budíček,rozcvička + běhání,snídaně,poté trénink MUSADO dle technických stupnů, přestávka,oběd,přestávka ,trénink, přestávka ,večeře, přestávka a poslední trénink.Mimo to jsou zpestření jako je,kick box s mistrem ČR p.Machem, střelba z luku,vzduchovky,praku,paintball, dále školení 1pomoci při zraněních atd...
Na konci tábora se skládají zkoušky na tech.stupně a můžeš,pokud již máš alespon základy jiného BUDO klidně složit také zkoušky na základní stupeň - bílý pásek.
Jsou tam fajn instruktoři (přátelští a kamarádští) a je tam i hlavní instruktor tradiční verze musado pro ČR p.Sokol.
Plně doporučuji a myslím,že nebudeš litovat.
Rozhodnutí je na tobě. :P
Patayon
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 32
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00

Re: letní tábor WMA

Příspěvekod nihara » pát 21. dub, 2006 3:25

Patayon píše:Na konci tábora se skládají zkoušky na tech.stupně a můžeš,pokud již máš alespon základy jiného BUDO klidně složit také zkoušky na základní stupeň - bílý pásek.


To je něco! Základní stupeň, když má člověk základy. Ale bílej jsem založil již dávno :evil:
nihara
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 40
Registrován: čtv 20. dub, 2006 23:00

Příspěvekod Patayon » pát 21. dub, 2006 10:38

NIHARA - tak to už jseš asi mistr nebo dokonce velmistr :wink: ,když už máš bílý pásek dávno.
Já jsem zde jen uvedl ,co zhruba obnáší tábor WMA. U zkoušek na bílý pásek jde jen o to,že jestli se naučíš ty základní techniky,tak je případným zájemcům umožněno složit zkoušky.
Patayon
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 32
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00

Re: letní tábor WMA

Příspěvekod Moshe » pát 21. dub, 2006 13:39

Patayon píše::D Je to fajn,ráno budíček,rozcvička + běhání,snídaně,poté trénink MUSADO dle technických stupnů, přestávka,oběd,přestávka ,trénink, přestávka ,večeře, přestávka a poslední trénink.Mimo to jsou zpestření jako je,kick box s mistrem ČR p.Machem, střelba z luku,vzduchovky,praku,paintball, dále školení 1pomoci při zraněních atd...
Na konci tábora se skládají zkoušky na tech.stupně a můžeš,pokud již máš alespon základy jiného BUDO klidně složit také zkoušky na základní stupeň - bílý pásek.
Jsou tam fajn instruktoři (přátelští a kamarádští) a je tam i hlavní instruktor tradiční verze musado pro ČR p.Sokol.
Plně doporučuji a myslím,že nebudeš litovat.
Rozhodnutí je na tobě. :P

Podstatnou informací je, že veškeré tréninky na táboře se týkají tzv. klasických forem musada. Zapomeňte na military verzi, ta se vyučuje až poté, co máte v klasice žlutý pásek. Nicméně i lidi, kteří klasiku moc nemusí, mi potvrdili, že tábor je celkem fajn akce. Sám nemohu referovat, nikdy jsem tam nebyl.
Moshe
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: pon 13. zář, 2004 23:00
Bydliště: Na strahovskym vršku

Příspěvekod Patayon » pát 21. dub, 2006 13:59

Tak ,jak zde uvedl MOSHE správnou informaci ohledně military verze - ta je opravdu přístupná až od ,,žlutého pásku,, a navíc jen v omezené míře.
Učí se jen základní boj zblízka a základy boje s tyčí. Většinou se military verze učí jen na akcích tzv. MILITARY CAMP.
Z tohoto důvodu očekávejte výuku ,,jen,, tzv. klasiky ,tedy tradiční verze.
Patayon
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 32
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00

Příspěvekod nihara » pát 21. dub, 2006 14:26

Tyhle informace už mají hodnotu!
nihara
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 40
Registrován: čtv 20. dub, 2006 23:00

Příspěvekod Rainbird » pát 21. dub, 2006 14:39

Zdarec,

Jednou jsem slyšel hovořit Instruktora Musada MCS o tom, že rozdíl mezi tzv. Tradiční a Military verzí je, že v Tradičním Musadu, po té co protivník upadne na zem, nenacvičují „likvidační zákrok“ (nic tajemného: šlápnutí na krk, hlavu, břicho...)... a samozřejmě je rozdíl v oblečku. MCSkáři používájí při cvičení velmi pěkné maskáčové kreace 8)

Jinak... Už tu na bu.cz padlo jméno Antonína Sokola. Zájemcům o Musado můžu doporučit jeho semináře...
Rainbird
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: pát 04. bře, 2005 0:00

 


Zpět na korejská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron