[b]zastrašení protivníka dříve, než zaútočí fyzicky[/b]

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

[b]zastrašení protivníka dříve, než zaútočí fyzicky[/b]

Příspěvekod phoenix » pát 28. dub, 2006 18:59

Mám dotaz, bitky nevyhledávam, ale občas se jim nevyhnu.Jsem docela štíhlej, žádná 100 kg vážící korba, neperu se nejhůř,ale bitky opravdu rád nemam. Chci se zeptat, jaký je podle vás názor na způsob zastrašení protivníka,který vás verbálně konfrontuje,připravuje se na útok, ale není nepříčetný a hodně rozlobený (u toho to zastrašování asi nebude mít velkou cenu...).Asi příkladje,když si vás vyhlídne maník a prostě si řekne,že vás zbouchá. Jak a čím ho zastrašil,aby od případného útoku upustil?Na to jsem nikdy nepřišel.... Phoenix
phoenix
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 27. dub, 2006 23:00

 

Příspěvekod Frank » pát 28. dub, 2006 19:16

:arrow:
Naposledy upravil Frank dne pon 05. čer, 2006 13:27, celkově upraveno 1
Frank
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 299
Registrován: pát 04. lis, 2005 0:00

Příspěvekod phoenix » pát 28. dub, 2006 19:29

no,tak párkrát mi stačilo prostě postavit se útočníkovi čelem....ale dosud jsem chodil neozbrojenej,jen občas nůž...ale nedavno se mě snažili sejmout 2 docela velký chlápci.A jelikož pomalu utíkali a neznali terén,hned jsem jim utek,ale takový štěstí mít příště nemusim.Uvažuju o nějaké pomůcce,nástroji,ale co nejlépe zastraší...???
phoenix
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 27. dub, 2006 23:00

Příspěvekod Frank » pát 28. dub, 2006 20:20

Nejlíp zastrašující zbraň je střelná zbraň 8) Pistole apod.
Frank
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 299
Registrován: pát 04. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Ady » pát 28. dub, 2006 20:21

Postav sa oproti nemu pozeraj sa mu do oci a maj taky vyraz ze sa ho nebojis a ze cely zivot robys bu a vziadnom pripade sa ani nepohni a stoj tam ako socha a len sa nanho pozeraj a ak sa pohne nauc sa niaky postoj
ten predved a hned ustupi lebo takyto blbci ako uz povedal Frank nic o bu neviedia a chcu sa len predvadzat.
Ady
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 44
Registrován: ned 23. dub, 2006 23:00

Příspěvekod Gino » pát 28. dub, 2006 20:30

Celkem hodne nesouhlasim s touhle vetou...
Ady píše:vziadnom pripade sa ani nepohni a stoj tam ako socha a len sa nanho pozeraj

Ale jinak bych milemu Phoenixovi doporucil, klidna slova (klidna, ale pevna... nesmi znit ani utocne, ani zbabele)... a pokud dostanes opravdu pocit, ze je zle, tak zautocit jako prvni.

Jinak muze byt vzdy zle... tyhle situace byvaji vetsinou jen jednoduche "kdo z koho"... at uz slovne, nebo fyzicky.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Ady » pát 28. dub, 2006 20:36

Mas pravdu Gino to som nedal najlepsiu radu ale je lepsie tam najskvor stat a stymi slovami mas pravdu a fakt je dobre ked nateba ide zautocit vybehnut proti nemu tym ho skvele prekvapis.
Ady
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 44
Registrován: ned 23. dub, 2006 23:00

Příspěvekod phoenix » pát 28. dub, 2006 21:01

jo...to neni špatný.Myslim,že nejlepší zbrań na odstrašení je ta,co vystřeluje včeličky,ale tak když nezabere klid a chladnej projev,zaberou i jiný.
phoenix
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 27. dub, 2006 23:00

Příspěvekod migli » pát 28. dub, 2006 23:47

Jen takova rada - pokud vytahnete zbran, tak jen tehdy, kdyz jste na 100% presvedceni o tom, ze ji klidne pouzijete. Tzn. ze toho cloveka, na ktereho mirite, klidne zastrelite. Jinak riskujete, ze ten clovek bude magor, zfetovany nebo ozraly, klidne proti vam pujde dal, zbran sebere a jste v ......
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod DMC » sob 29. dub, 2006 6:20

Nedokazu si predstavit jak budes zastrasovat "2 docela velky chlapky", mozna nakyma strasidelnyma historkama?
DMC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 395
Registrován: čtv 27. bře, 2003 0:00

 

Příspěvekod S474N » sob 29. dub, 2006 6:47

migli píše:Jen takova rada - pokud vytahnete zbran, tak jen tehdy, kdyz jste na 100% presvedceni o tom, ze ji klidne pouzijete. Tzn. ze toho cloveka, na ktereho mirite, klidne zastrelite. Jinak riskujete, ze ten clovek bude magor, zfetovany nebo ozraly, klidne proti vam pujde dal, zbran sebere a jste v ......

Toto si dovolim podepsat.
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

Příspěvekod Gino » sob 29. dub, 2006 8:43

Pro phoenixe... jeste takova spise vtipna poznamka. Mozna bud i rad, ze nejsi ta 100kg korba :)) Vis, cemu se rika "Napoleonsky komplex"? :))
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod phoenix » sob 29. dub, 2006 9:20

myslim,že argument 9 mm bych asi proti člověku nepoužil.na to bych asi neměl.Leda,že by někdo ubližoval někomu,z mích blízkých.Abych řekl pravdu,většinou,když sjem se bil,tak to bylo, když jsem někoho bránil a chránil...
phoenix
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 27. dub, 2006 23:00

Příspěvekod Ralph » sob 29. dub, 2006 9:54

Kamaráda přepadli dva romové. On je sušinka ale postavil se do gung sik.
Oni se na něj dívali co dělá, a potom odešli.
Ralph
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 101
Registrován: ned 28. bře, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod phoenix » sob 29. dub, 2006 10:11

taky dobry. Jáí mam s romy jenom dobrý zkušenosti.Jeden z nich je muj kamarád...a jelikož bydlim na menšim městě,on je takový kápo, takže od nich mam pokoj.Horší to je s bandama,a jednotlivejma týpkama.co se tady potloukají.Na ně by to chtělo aspoň ten teleskop, ikdyž i nůž by je asi odradil
phoenix
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 27. dub, 2006 23:00

158

Příspěvekod 158 » sob 29. dub, 2006 10:16

zastrašení : Pokud se borec bude chtít rvát, tak Vám to nepomůže, prostě do toho půjde hlava nehlava..
Co považuji za správné řešení je ho uklidňovat dokud to jde...tak zjistíte jeho odhodlání.. pokud se mu rvát nechce a je to jen póza.. tak to zabalí.. pokud jde do toho dál, tak tak si vytvoříte super prostor ( i morální zdúvodnění) na to aby jste mu mohli dát jeden beznápřahový na koule..a je po boji.. a to jste chtěli, nebo ne ?

Stalo se mi jednou, že jsem jel károu, bylo to v létě.. a nějakej maník mně (asi kůli výměně názoru na dopravní předpisy) chtěl tahat z auta.. Když přišel k vokýnku, už jsem byl zamklej.. ale přesto že jsem vokýnko měl stažený tak jsem měl nachystanej nůž tak aby ho viděl.. a řekl jsem mu ať odstoupí od mého vozidla.. Borec čuměl na nůž, na mně , otočil se a odešel.. Asi mu došlo že by těžko zdůvodňoval švestkám, jak přišel k pořezání na rukách a já přitom nevystoupil z vozidla.. :D :D
158
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: úte 27. pro, 2005 0:00

Příspěvekod phoenix » sob 29. dub, 2006 10:38

už na začáku jsem říkal,že když se někdo bude chtít rvát, tak ho asi neodradim...To o uklidňování jsem něco málo přečet,a když si člověk umí udělat ve chvilce profil útočníka... phoenix
phoenix
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 27. dub, 2006 23:00

Příspěvekod Low » sob 29. dub, 2006 10:47

bacha na nějaký gung sik a podobný pózy :roll:
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Ady » sob 29. dub, 2006 11:52

Ak teda dojde k boju tak si zachovaj pokoj a sustredenie vnimaj utocnikov len ako 2 chodice palice :D :D ucinost bude aj preto lebo pochubujem ze by nateba isly s niakov predstavov co spravia ale pojdu bezhlavo a to je tvoja vyhoda
Ady
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 44
Registrován: ned 23. dub, 2006 23:00

Příspěvekod graver » sob 29. dub, 2006 11:56

Low píše:bacha na nějaký gung sik a podobný pózy

Já bych to tak nepodceňoval. Kdybych útočníkovi předvedl svou verzi některých postojů, uhynul by vyčerpáním od smíchu, aniž bych se ho musel dotknout :D :D
btw: jak přesně vypadá gunk sik, že to zabalili i dva cikáni?
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Další

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron