pravidla

dotazy, připomínky, návrhy etc., týkající se serveru bojovaumeni.cz

Moderátor: bojovaumeni_cz

pravidla

Příspěvekod bojovaumeni.cz » čtv 04. kvě, 2006 15:34

ahoj všem,

z korespondence redakce:

bojovaumeni.cz:

Mily Boris68,
opetovne nerespektujes pravidla naseho webu vkladanim reklam na svoje akce do diskuznich for. Pokud jsi do kalendare vlozil, nebo nam poslal spatne udaje, je to Tvoje chyba. Neustale se pokousis ZNEUZIVAT naseho webu na svoji propagaci, nerespektujes to co ostatni respektuji jako samozrejmost.

Cti ted velice pozorne -

toto je posledni upozorneni aby ses choval dle vseobecne ostatnimi respektovanych pravidel webu, stane se to jeste jednou a Tvuj ucet bude zrusen a budes banovan dle Tvoji IP adresy

---
Boris68:

Pánové
Je to pořád dokola, o něco vás požádám a vy ani nereagujete, prostě jste nepřístupní. Hrajete si na nestrannost, ale neubráníte se subjektivnosti. Klidně můj účet zrušte, já myslel že chcete pomoci rozvoji BU v české republice protože kdokoli kdo bude mít úspěch a udělá dobré jméno BU ten bude i pro vás prospěšný, ale to vy asi nechcete pochopit.
V pořádku, já samozřejmě chápu vaše jednání, určitě nechcete aby se o mě vědělo, s tím nic nenadělám... to že to vytahuju veřejně byla jen reakce na to že nereagujete na moje prosby ale samozřejmě to nakonec dopadne na vaši hlavu. Tak jak rubrika bude... vypadá protože jsem tam něco zadal a pak jsem to chtěl upřesnit, nic více a nic méně je vaše zodpovědnost a starost. Vám je prostě jedno, že tam jsou nepřesné informace! Ale vy asi ani toto nechápete.
Udělejte to, pořád jen vyhrožujete!
Přesto vám přeji hodně štěstí v tom co děláte ..... čau Boris
---

pro všechny Borisovi68 podobné:

- nikoho neupřednostňujeme ani schválně neopomíjíme, ale netolerujeme, když si někteří si z bojovaumeni.cz dělají výkladní skříň svých byznys aktivit a spamují a spamují) - Tebe Borisi Tvoje Wing Chun možná živí, nás ne
- nejsme povinni skákat tak, jak bude uživatel opakovaně a vědomě porušující pravidla pískat - až budou reklamy na akce placenou službou, pak si můžete stěžovat
- akce zadávejte a) jen do sekce bude (ne do fór, neposílejte je jako veřejnou zprávu, nechceme tento server zahlcovat reklamními upoutávkami na akce všude možně) b) pozorně (nemůžeme je upravovat, pouze mazat) c) jen jednou, ne třikrát - upoutávka se stejně uveřejní jen jednou

- komu se to nelíbí, ať si, ehm, dobře, ať se jde realizovat někam jinam. pravidel je pár (netrollovat, nespamovat, chovat se slušně), jsou jasná a jednoduchá
redakce bojovaumeni.cz
bojovaumeni.cz
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

 

Příspěvekod bojovaumeni.cz » stř 17. kvě, 2006 17:04

uzivatel 158 zabannovan pro nerespektovani pravidel (vkladani reklamy na diskuzni fora, i pres upozorneni redakce).
redakce bojovaumeni.cz
bojovaumeni.cz
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00


Zpět na bojovaumeni.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků