Karate blog?

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Karate blog?

Příspěvekod Ji31 » úte 16. kvě, 2006 12:56

NEvíte, zda existuje nějaký pořádný blog na téma karate (v češtině)? Nic jsem nenašel..
Nebo případně i jiné BU.

Díky
;-)
Ji31
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 97
Registrován: ned 11. pro, 2005 0:00

 

Příspěvekod Low » úte 16. kvě, 2006 13:15

a co by se tam melo psat? denni pocity z treninku ? :)
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Panda » úte 16. kvě, 2006 14:00

Jasně proč ne, si myslím že to neni špatnej nápad, alespoň by ses mohl denně nad něčím zamyslet a zpětně si třídit myšlenky, ostatní by ti mohli psát ty svoje a radit...asi si ho založim :wink:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Gino » úte 16. kvě, 2006 16:02

Za "nedlouho" jeden takovy vznikne... :) Ze zahranici, ale psany cesky... :)
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Ji31 » úte 16. kvě, 2006 16:02

Panda píše:Jasně proč ne, si myslím že to neni špatnej nápad, alespoň by ses mohl denně nad něčím zamyslet a zpětně si třídit myšlenky, ostatní by ti mohli psát ty svoje a radit...asi si ho založim :wink:


No právě, tak jsem chtěl vědět, jestli něco takovýho existuje, protože je otázka, jestli by to fungovalo a chodili na to návštěvníci.

Nechceš do toho jít se mnou?

GINO: Ty ho budeš psát?
;-)
Ji31
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 97
Registrován: ned 11. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Gino » úte 16. kvě, 2006 20:10

Ji31 ... uvazuji o tom, ze s tim zacnu... :) Clanku o bojovem umeni jsem na svem blogu kdysi napsal az az... ale jeste v dobe, kdy jsem v Cechach cvicil Jujutsu...

Ted se chystam tady v UK zacit s karate... jenze mam vice veci, o kterych bych sice rad psal, ale jeste je na ne brzy... to vse prijde casem...
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Low » úte 16. kvě, 2006 20:20

gino: mas tam v okoli nejakyho karate experta nebo ce te k tomu dovedlo? pochybuju ze chces zacit se sportovnim karate a urcite od pucmaze vis ze to puvodni karate v podstate neexistuje jinde nez na okinawe nebo japonsku.
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Gino » úte 16. kvě, 2006 23:29

Low... to uz je na dlouhe lokte co me k tomu dovedlo a podobne. Sportovni to vazne nebude, to mohu rici jiste. A experta... snad jen, ze oproti moznostem v CR nejspise ano, (podle ukazatelu - stupen, odcvicene roky, u koho se uci)... ale nejsem schopny to posoudit, chci se tam mrknout, zacvicit si zaklady a trochu poznat o cem to prakticky je... Tezko tu do toho proniknu a ani to necekam. Ale napriklad Jujutsu tady v okoli ma desnou uroven... nemyslim to, zda ti lide tu neco umi, ci ne... ale zpusob treningu je mnohdy dulezitejsi... a co jsem se byl divat, tak je to spise "kamarado, lazo plazo"... a ja potrebuju zaber, fyzicku, silu...

pucmaze a Okinawu sem tahat nechci... natoz dohady o opravdovem karate. Nezlob se.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod raduz » stř 17. kvě, 2006 6:59

ukropcany - :D
Gino: kua cakal by som ze v UK bude dost bu klubov na spickovej urovni.... :?
Mozno, keby si ich tam par trochu "povlacil", tak by pridali.... 8) (len zart)
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Příspěvekod toddb » stř 17. kvě, 2006 15:51

ukropcany píše:4gino - v anglicku by sa snáď mal venovať boxu, nie? :P :twisted: :wink:


Box je v Anglii docela levnej, trenink stal par liber..to neni moc.Myslim, ze cena za trenink byla asi 5 liber, trvalo to hodinu a pul.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

 

Příspěvekod Gino » stř 17. kvě, 2006 16:00

Toddb... pet liber je naprosto obycejne skolne tady. Naprosta vetsina klubu se pohybuje v rozpeti 5, nebo 6 liber za trenink. Nektere jsou ale levnejsi, treba 3,50... zrovinka jem nasel dobre dojo za tuto cenu, jen je to ode me dve hodiny... ale i presto se zajdu podivat.

Jinak co se tyce tady boxu, tak zrovna v nasem meste je klub, kde trenuje nejakej Pakistanec, Amir Khan, je to mladej kluk a byl druhy nal olympiade, tusim, ze v Atenach... ted prodal prava na knihu o jeho kariere (coz je celkem usmevne, na to, ze mu je neco kolem 18 let) za 500 000 liber ;) Jo jo... to si mladi umi vydelat :D
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Vcelar » stř 17. kvě, 2006 20:13

Gino: Nemáš někde archivované články ze tvého starého blogu? Pamatuju se, že to bylo celkem zajímavé čtení. Třeba bys je mohl hodit někam na net, co ty na to?
Když nevyhneš se rvačce, rvi se tak že všichni rváči, vyhnou se pak tobě.
Vcelar
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 08. zář, 2005 23:00

Příspěvekod NAIA » stř 17. kvě, 2006 21:04

Gino píše:Toddb... pet liber je naprosto obycejne skolne tady. Naprosta vetsina klubu se pohybuje v rozpeti 5, nebo 6 liber za trenink. Nektere jsou ale levnejsi, treba 3,50... zrovinka jem nasel dobre dojo za tuto cenu, jen je to ode me dve hodiny... ale i presto se zajdu podivat.

Jinak co se tyce tady boxu, tak zrovna v nasem meste je klub, kde trenuje nejakej Pakistanec, Amir Khan, je to mladej kluk a byl druhy nal olympiade, tusim, ze v Atenach... ted prodal prava na knihu o jeho kariere (coz je celkem usmevne, na to, ze mu je neco kolem 18 let) za 500 000 liber ;) Jo jo... to si mladi umi vydelat :D


K Amiru Khanovi se urcite zajdi podivat. Je to machr. Ty prachy za jeho zivotopis asi nejsou pro nic za nic :wink: Jen jde o to jestli umi predat to co umi....
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod toddb » čtv 18. kvě, 2006 21:33

Gino píše:Toddb... pet liber je naprosto obycejne skolne tady. Naprosta vetsina klubu se pohybuje v rozpeti 5, nebo 6 liber za trenink. Nektere jsou ale levnejsi, treba 3,50... zrovinka jem nasel dobre dojo za tuto cenu, jen je to ode me dve hodiny... ale i presto se zajdu podivat.

Jinak co se tyce tady boxu, tak zrovna v nasem meste je klub, kde trenuje nejakej Pakistanec, Amir Khan, je to mladej kluk a byl druhy nal olympiade, tusim, ze v Atenach... ted prodal prava na knihu o jeho kariere (coz je celkem usmevne, na to, ze mu je neco kolem 18 let) za 500 000 liber ;) Jo jo... to si mladi umi vydelat :D


No, mne to prislo strasne levny, vis jak to tam je semtam drahy, tak tohle mi prisla ferova cena,, kdyz treba listek do metra na par stanic stoji taky 4 libry..ja to nemohl porovnat s jinym BU, pac jsem nemel moc casu a nebyl jsem moc mobilni.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod Low » čtv 18. kvě, 2006 21:44

no je to uplne uzasne levny :lol: kdyz sem tam byl ja tak si akorat pamatuju ze hamburger stal snad dve libry . nebo jednu? uz nevim. uplne obycejnej co u nas stoji dvacet korun. tou dobou mela libra kurz snad 50 korun jestli si dobre vzpominam.

nekde jsem cet ze u nas nekdy kousek za prahou zije anglicanka , ktera lita snad 3x tejdne do anglie ucit, je to ucitelka a zivotni uroven u nich a u nas se prej neda srovnat( ve prospech nasi ). Ja osobne bych si v Anglii asi nikdy nezvyk je to tam strasne suchy, smutny pocasi a ty lidi.. hruza. ale na vejlet dobry :wink:
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Gino » čtv 18. kvě, 2006 21:52

Low - jak dlouho jsi tu zil?

Strasne rad posloucham od lidi v CR, jak je to tu suchy, jaka je tu nizka zivotni uroven a podobne. Blbost... jestli jsi tu zil a vydelaval, tak bys tohle proste nerekl.

Nejvetsi kravina, kterou jsem kdy slysel je, ze v Anglii jsou hnusny holky - tim jsem byl naockovanej taky a normalne jsme z toho mel strach, nez jsem se stehoval (bo spise smutek, hihi), ale... houby s octem, hezkych holek je tu taky hafo!!

Co se tyce hambace, tak tu stoji 79 penci v Mekaci... libra ma kurz nejak kolem 41kc ted... 5 liber za trenink je naprosto normalni sazba (jak uz jsem psal) takze tu na tom lidem neprijde nic divnyho... to jen nam se to zda drahy (pouze, kdyz zacnem prepocitavat, jinak ti to neprijde, kdyz to mas tolik, kolik vydelas cisteho za hodinu).
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod toddb » pát 19. kvě, 2006 8:18

To Low: jak rika Gino, zadny prepocitavani, vetsi naklady ale taky mnohem vic vydelas...5 liber je proste podle me uplne ferova cena ( levna ), mimochodem Anglii pokladam ze skvelou zemi.

To Gino: uplnej souhlas az na jednu vec :) ty holky...promin ale, naprosta vetsina hezkejch holek v UK jsou cizinky a ne rodily Anglicanky.

Ted jsem ale kapku mimo tema, tak k tomu karate blogu. Ja jsem rozhodne pro!
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod graver » pát 19. kvě, 2006 8:28

Low píše:Ja osobne bych si v Anglii asi nikdy nezvyk je to tam strasne suchy, smutny pocasi a ty lidi.. hruza. ale na vejlet dobry :wink:

Ale není to tak strašný - jak dlouho jsi tam byl? I ty holky se tam dají najít - jen musíš koukat.
Za blog se taky přimlouvám - jestli má někdo tolik času, aby to psal. Třeba by šel udělat kolektivní...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Panda » pát 19. kvě, 2006 10:14

2 Gini... stema holkama je to bohuzel pravda, nevim kde yijes ale asi v nejakem velkem hlavnim multikulturalnim meste, ja co jsem mel moynost pynat ikrajinz kolem Cornwalllu a sever + skotsk0 ostrvz tak holkz opravdu nic moc

Co se toho blogu týče rád se zůčastním, sám sem dřív míval šermířský :)
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Gino » pát 19. kvě, 2006 10:47

Pro vsechny - hehe, ja prece nenapsal, ze anglicanky jsou hezky, ale jen, ze v Anglii je i spousta hezkych holek. Takze podepisuji nazor, ze vetsinou jsou to cizinky :))) Ale to mi prece nevadi, ne? :))

Pral bych vam jet pres den kolem Bury college... to se clovek az divi :)))

Co se tyce Karate blogu opet, tak... ja zatim nevim, nemyslim si, ze by nekdo cetl nazory a popisky treninku cloveka, ktery karate cvici par tydnu... a co se tyce kolektivniho - pokud to ma byt blog, tak to moc kolektivne nejde, potoze kazdy ma na vec jiny nazor a aby se v jednom prispevku psalo, co se v druhem vyvraci... to jiste nikdo nechce.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Další

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků