Combat Sambo nebo Systema Praze

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

Příspěvekod Naked_Snake » ned 21. kvě, 2006 12:57

Low proč se furt vyhýbáš otázkám? Mojí otázce ses taky vyhnul a Jendisovým taky. Takhle to vypadá, že kritizuješ něco o čem nic nevíš.
(To nebyla urážka, ale fakt mi to tak přijde)

To Jendise: Nevím, jak ti to vysvětlit, ale prostě se tam učej věci, který jinde ne. O to my jde. To co ti někde zakazujou, protože je to nečestný, tady můžeš, o to my šlo. (S tím kopem jsem myslel kyvadlovej kop, ten se tam vůbec nedělá, cvičí se jen přímej, ten na odtlačení)
Překvapení, rychlost, agrese.
KISS-Keep It Simple Silly
SFOD-D
Naked_Snake
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 139
Registrován: sob 13. kvě, 2006 23:00

 

Příspěvekod Jendis » ned 21. kvě, 2006 13:09

Mně to nevysvětluj,já vím,co se cvičí....já bych rád,abys přemýšlel.....nikdo Ti nic nezakazuje,co umíš,to umíš.Jak,co,kde,proč použiješ,je jen na Tobě.Kolik Ti,prosím,je let???Abych měl představu......
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Naked_Snake » ned 21. kvě, 2006 13:30

18

Na ulicic ano, ale na tréninku ne......

Mám pocit, že mě nechápeš.
Na ulici mi nic zakázat nemůže, ale prostě třeba kop kolenem na tréninku nesmím. Chápeš?
Překvapení, rychlost, agrese.
KISS-Keep It Simple Silly
SFOD-D
Naked_Snake
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 139
Registrován: sob 13. kvě, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » ned 21. kvě, 2006 13:36

ale já Tě chápu.... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Naked_Snake » ned 21. kvě, 2006 13:50

Tak v tom případě není co řešit :wink:
Překvapení, rychlost, agrese.
KISS-Keep It Simple Silly
SFOD-D
Naked_Snake
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 139
Registrován: sob 13. kvě, 2006 23:00

Příspěvekod hellas » ned 21. kvě, 2006 14:04

:lol:
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Low » ned 21. kvě, 2006 16:15

jendis: osobni zkusenost par lidi kolem sebe.. zacatek treninku karate - stupnice jedna az deset, jedna nejmin,sila 0(podle dylky pobytu v posilovne az 10 v jednom pripade:), rychlost 0, tvrdost 2 , výdrž 0, dokazat se prekonat 5 :) samozřejmě jde jen o obyčejný musado (kazdej z nich po nejakou dobu MCS) cvičený několik let pod záštitou pčr.. takže se nejedná o nic co cvičí superexperti z usa nebo izraele.. u jednoho vysledek stretu s nozem - porezana ruka asi centimetr od tepny. dal to ukecal a prisel jen o nejakej majetek.jak sam uved v ty situaci si nevzpomel vubec na nic.. jsou to loidi kteri ve volnejch chvilich chodej strilet na strelnici a moc dobre se zajmaj o stranku sebeobrany..samy po nejakou dobu byli na ulici a pohybovali se v nebezpecnym prostredi.. a kazdej ti rekne ze to ze trenujou trenujou pro to ze je to bavi a o realnym pouziti obzvlaste proti zbrani beze zbrane se nema cenu bavit..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » ned 21. kvě, 2006 17:14

aha.....kvůli pár(dva,tři,čtyři?) lidem je všechno na nic.....a osobní zkušenost....TVOJE žádná....heleď,tohle nemá cenu.....stejně nepřipustíš,že bys nemusel mít pravdu a mne to nebaví Tě pořád o něčem přesvědčovat,kór,když je mi to celkem ukradený...někdy máš pravdu a fajn názory a pohledy na věc a z toho předvedeš totální zaslepenost ala...povídal to můj vzor,tak to tak musí být.... :roll:

Tohle jsou příklady na nic,nevypovídající hodnota...na prvním tréninku SCARSu se sešli lidi,cvičící všechno možný(MT,TaiJi,GF,Karate,zápas,Judo atd) a co jich nevydrželo,odpadlo,protože trénink bolel.......paradoxní bylo,že nejvíc vydrželi lidi cvičící TaiJi......je to o lidech....ale to melu furt dokola..... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Low » ned 21. kvě, 2006 17:32

ja se bavim hlavne o tom co tady pise snake ze ho to pripravi na realitu , rikam ze nepripravi o nic vic nez cokoli jinyho , nezalezi na stylu ale na pristupu toho co je cvici a ze sporty ktery jmenoval jako kickbox, box valetudo jsou daleko efektivnejsi v jakykoli situaci pro civilni pouziti. za tim si stojim a nepresvedcis me mas pravdu nema cenu se o tom hadat :) a tys tvejma zkusenostma jen potvrdil to co si myslim. vuci ty pistoli.. v boji beze zbrane mu dokonce garantuju ze je efektivnejsi bojovej sport nez military. a v boji se zbrani je to uplne nastejno..tak o co jde..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » ned 21. kvě, 2006 17:39

o tom připravení...mno..psal jsem,co jsem psal.....s bouchačkou...jo jasně,to je vždycky sázka do loterie....a proti zbraním,tam si myslím,že jsem na tom lépe,než cvičenec MT apod.....ale zase,nelze paušalizovat,pokaždé je to o něčem jiném.

Ber to tak,že Snake si to idealizuje....jako bych viděl tebe,před rokem...jen Kyokushin a nic jiného..... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Naked_Snake » ned 21. kvě, 2006 18:13

Ani jednou jsem nenapsal, že mě to připraví na realitu.
Řekni mi, proč se zabíváš touhle sekcí fora, když tyhle styly zavrhuješ????

To Jendise: Možná jsem se nevyjádřil nějak dobře, ale to, že si to idealizju? Možná.......... :? Ale to co jsem uvedl byly maximalistický příklady, protože jsem chtěl poukázat na něco konkrétního, a tak to tak asi vyznělo, že si to idealizuju. S tím, že se vždycky ubráním? Neboj nejsem takovej imbecil abych si myslel, že každýho zmáknu ( ať už se zbraní nebo bez). :wink: To už bych nebyl idealista, ale sebevrah :D
Překvapení, rychlost, agrese.
KISS-Keep It Simple Silly
SFOD-D
Naked_Snake
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 139
Registrován: sob 13. kvě, 2006 23:00

Příspěvekod Low » ned 21. kvě, 2006 18:17

vlastne je to jeno ty jedny pravde co tady rek diablik ze nekdo na to proste ma od narozeni, z prostredi v kterym vyrustal a a nekdo ne a to se neda zmenit, a kdyz tak jen malo..vyjimku budou tvorit treba naprosti slusnacci kteri prostli valkou nebo nejakou extra zatezovou situaci dlouhodebejsiho charakteru.. kdyz si predstavim ze by mi za ctrnact dni prisel nejakej rozkaz a za tri tejdny bych stal nekde v dzungli smrti v tvari tvar jako to bylo ve valce ve vietnamu kdyz kluci kteri znali dzingli jen z obrazku uplne stejne jako my najednou behem par tejdnu stali sami za sebe a za svuj zivot v dzungli daleko od domova.. to cloveka dokaze zmenit .. ale nejakej trenink bu at uz jakyhokoliv..to asi ne..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Ondra » ned 21. kvě, 2006 19:54

pro Jendis: dobré přízpěvky :idea:

re: a ze se 15 lety kluci ucej lamat vaz.. mi pride ze se moc divaj na televizi.. rád bych aby si autor zjistil více info o ruských spec. jednotkách vumps , nikoliv jen o specnaz. Tyto jednotky jsou v rusku rekrutovány ze sirotků (po policistech,dřevorubcích) na základních školách a o výcviku BU se raději zminovat nebudu 8O ... Nikdo (kromě zasvěcených) nemá představu o počtu, určení a výcviku specielních jednotek kdekoliv na světě (vyjma známých a donekonečna omýlaných o kterých si kde kdo může přečíst na internetu). a proto tvrdit že jejich výcvik za nic moc nestojí je nesmysl. stejně tak po shlédnutí videa tvrdit o stylu at už military či sportovním, nebo jakémkoliv jiném že je neúčinný, a nebo že by se mělo spíš kopat takhle než je na obrázku svědčí o omezenosti přispěvatele. pokud výcvik KAPAP, SCARS, Musado MCS, nebo jakéhokoliv jiného, a zachrání jen jediného vojáka v přímém střetu s protivníkem pak má smysl a člověk se musí sakra snažit aby ten jediný byl právě on :idea: ,ale to už záleží na každém z nás. Každý at trénuje podle svého výběru a uvážení to co mu svědčí... vždyť BOJ je jen JEDEN a bojový styl je naše ZBRAŇ. Výběr zbraně je na každím z nás.

pro stálé korespondenty v diskuzním fóru na "jakékoliv téma" :D bych chtěl připomenout že komentovat méně znamená někdy více :idea:
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Low » ned 21. kvě, 2006 20:07

ondra: rucim ti za to ze v cechach se na scars neprihlasi sirotek kterej o otce prisel v cecensku a je plnej nenavisti a ma vymytej mozek propagandou urcenej k tvrdy likvidaci protivniku ale normalni 15 letej kluk kterej se chce umet branit.tedy spise posera protoze kdyby se o sebe umel postarat tak by to cvicit nezacal.. dej do toho tvyho pohledu trochu reality a bude to fajn..

"vždyť BOJ je jen JEDEN a bojový styl je naše ZBRAŇ." jsem rad zes to rek protoze i ten clen extra super tajny specialni jednotky jako je treba Delta Force ktera oficialne neexistuje je jen clovek. Vybranej z masy vojaku, tedy uz samo o spbe z vyberu, proste to nejlepsi co existuje, treba v USA 1 z milionu ?. To o cem psal Miro, ze kdyby tradicni BU/BS nemoh cvicit kazdej ale jen stejnym sitem vybrani jedinci(v cr tedy treba 10,20 lidi:) , tedy nejlepsi z nejlepsich efekt bude uplne stejnej a dokonce vetsi..

rikam ti naposledy specialni jednotky sem vubec netahej s tim ty nemas absolutne nic spolecnyho, navic to co je vhodny pro neni vhodny pro civila.. a znovu ti rikam ze i ten co prosel vyberem treba k URNE coz samozrejme proti DF neni nic extra a dostane se tam kazdej :lol: dostane v hospode pres hubu jako kdokoli jinej kdo cvici BU/BS.
Naposledy upravil Low dne ned 21. kvě, 2006 20:14, celkově upraveno 1
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » ned 21. kvě, 2006 20:09

já bych sem ty spec.jednotky až tak netahal.....on ten jejich výcvik je opravdu o něčem jiném.....ale učit se "jejich" stylu boje,proti tomu nic nemám...ono jde v podstatě o souhrn nejjednodušších technik+nějaká taktika+psychika......v případném střetu si na nějaké "složitosti" stejně nevzpomenete(to má Low pravdu) a ani nebude čas.....jenže pro sebeobranu to "stačí"...na ožralce,zlodějíčky....ve střetu s profíkem stejně neuspěje nikdo,páč Vám nedá čas ani prostor pro nějakou aktivní sebeobranu(to má Low taky pravdu).
A,jak už tu padlo,každý ať si cvičí,co uzná za vhodné,co se mu líbí....důležité je,aby ho to bavilo.... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » ned 21. kvě, 2006 20:13

Low píše:....ale normalni 15 letej kluk kterej se chce umet branit.tedy spise posera protoze kdyby se o sebe umel postarat tak by to cvicit nezacal.. dej do toho tvyho pohledu trochu reality a bude to fajn..


s tou realitou,Lowe,začni u sebe....páč potom jsou poserové takřka všichni,co něco cvičí,páč aspekt umět se bránit je tu skoro vždy....alespoň trošku....a v době,kdy BU je doslova módou...a to jakékoliv......zase přemýšlej,než něco plácneš.... :wink: :idea:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Low » ned 21. kvě, 2006 20:19

jendis: myslis ze Tyson zacal delat box proto aby se umel branit? Ja si myslim ze jsou lidi , na ktery kdyz vytahnes pistoli tak ani nemrknou ani to psychicky nezaregistrujou. Predstav si jak uvazujou napriklad cikani a jim podobnej povl jako ruzny skini a takovy ti co zijou zivot v hernách a barech,takovy ti co pres den kradou a v noci to utracej v hernach, proste ten nejvetsi povl, kdyz nemaj vytahnou nuz a jdou si nejaky vzit.. garantuju ti ze zadnyho z nich ani nenapadlo chodit nekam na BU. Kdyz bys na nej vytah pistol nebude z toho mit tejden trauma jako ty nebo ja, slusni lidi.. Zabije te a nebude mit vycitky svedomi.. Mozna na to do druhyho dne zapomene.. To jsou ti kterejch se bojime.. Oni si snad ani neuvedomujou cenu svyho zivota.. Oni maj mysleni uplne jiny..

Tak sam rekni co to bylo za kluky co se ucili lamat vaz jak si tady psal? Sel z nich strach ,byli to zabijaci nebo to byli normalni kluci ktery bavi cvicit a ktery se do konfliktu dostanou leda nahodou a chtej se vytahovat pred holkama ? pokavad to prvni tak je to jen hrani na vojaky misto toho aby se treba ucili poradne prastit..pokavad to druhy tak by se melo scars okamzite zakazat protoze nikde v civilnim sektoru neni treba nikomu lamat vaz.pak to bude mit jak americky krvaky kdy se nekdo pomine a podle svyho vzoru nekde postrili 100 lidi takhle chytne kamarada a z legrace mu ten vaz zlomi... Sem zvedavej co o nich reknes..
Naposledy upravil Low dne ned 21. kvě, 2006 20:28, celkově upraveno 1
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » ned 21. kvě, 2006 20:28

ano..pravda...ale,každej,kdo se těchhle typů bojí,je posera???Já nevím,pohybuju se v tomhle prostředí pár let,konflikty s nima jsem měl(ne s Tysonem...zatím :wink: ),strach tam vždycky nějakej je...ale dochází mi až potom.....nejde jen o tyhle...máš rodinu,děti,nechceš v případě nutnosti stát stranou a koukat......jenže....vybírají si "snadnou" kořist...ne někoho,kdo vypadá,že se jen tak nenechá...to není jen o figuře....je to o vystupování,pohybování...řeči těla.A tohle se naučit můžeš...potom se na tebe tyhle hovádka vykašlou a vyberou si inženýrka s brejličkama od vedle...kterej nosí dvě bouchačky a nasype do nich 16 včelek během 2,3 sec. a od soudu odejde čistej,páč má 50 kg i se železnou postelí..... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Low » ned 21. kvě, 2006 20:31

nemyslim posera v tom symslu jak to asi zni ale proste nekdo kdo ten strach ma vic..asi kazdej normalni slusnej clovek. pochybuju ze ti 15 lety rusaci jsou normalni.. myslim ze se nebudou lisit od toho co jsem popsal vejs.
Naposledy upravil Low dne ned 21. kvě, 2006 20:35, celkově upraveno 2
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » ned 21. kvě, 2006 20:33

Low píše:Tak sam rekni co to bylo za kluky co se ucili lamat vaz jak si tady psal? Sel z nich strach ,byli to zabijaci nebo to byli normalni kluci ktery bavi cvicit a ktery se do konfliktu dostanou leda nahodou a chtej se vytahovat pred holkama ? pokavad to prvni tak je to jen hrani na vojaky misto toho aby se treba ucili poradne prastit..pokavad to druhy tak by se melo scars okamzite zakazat protoze nikde v civilnim sektoru neni treba nikomu lamat vaz.pak to bude mit jak americky krvaky kdy se nekdo pomine a podle svyho vzoru nekde postrili 100 lidi takhle chytne kamarada a z legrace mu ten vaz zlomi... Sem zvedavej co o nich reknes..


byli to kluci,co cvičili SCARS a to lámání vazu bylo součástí techniky..osnovy.....jenže na to neměli psychicky......někteří nechápali,co se vlastně učí...jak já se tam tenkrát kvůli tomu chytil....nelíbilo se mi to.....a s tím civilním sektorem...klídek....když Ti půjde o kejhák,klidně někomu i prokousneš krk,abys přežil....zase brzdi :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

PředchozíDalší

Zpět na armádní a combat systémy...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků