Combat Sambo nebo Systema Praze

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

Příspěvekod Low » ned 21. kvě, 2006 20:34

a dobre ty se v tom pohybujes takze uz mas spousta zkusenosti jak vim cvicil si toho vic a uz te jen tak neco neprekvapi.. snake nebo ondra jsou na tom podle me trochu jinak a v jejich prpade je naprosto jedno jestli delaj karate nebo scars

jezis zase s toho nedelej takovy drama vzdyt 99% rvacek je tak nekde v hospode kde to skonci tak maximalne rozseklou hlavu a nikomu nic prokusovat ani lamat vaz neni potreba.. nebo o nikom takovym kdo ucelove zlomil vaz jsem neslysel.. jak rikam jsou veci ktery se upotrebej v bezpecnostnim sektoru ale v civilnim..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

 

Příspěvekod Jendis » ned 21. kvě, 2006 20:40

já taky ale celou dobu nemluvím o nějakých tanečcích ala Tetřev Hlušec někde v knajpě(tam se zásadně neperu,radši odejdu)......tys sem vytáhnul lidi,co Tě sejmou,ani nemrknou....tak jaképak drama?! :wink:

Ondra,pokud se nepletu,má "A" výkonnost v MT,reprezentoval ČR v karate atdatd..... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Low » ned 21. kvě, 2006 21:44

jendis:

rikam znam i lidi kteri se s tema lidma co sem popsal setkavaj denne a ani u nich nikdo nikomu vazy ani ruce, nohy nelame a ti jedinci pokus o agresi coz je skoro v kazdym pripade vetsinou odnesou rozbitou hubou.. A to bych zase moh zacit ze tihle lidi kteri se s nema setkavaj, policajti, znaj jen sebeobranu ktera ja na u PČR na totálně směšný úrovni a nikdy nedělali nic co by BU jen připomínalo.. :)a presto zijou a to se v tom prostredi pohybujou stejne casto nebo castejc jako ty.

vykonnost v mt co ja vim je c,b,a prakticky ale jen B a A a A snad znamená že se ten člověk trošku snaží a nebrání se zápasům(v chráničích, ti lepší i bez)? Nebo tak mi to aspoň prezentoval kamarád kterej před nějakou dobou cvičil v Hanumanu, mam pocit ze byl v A ale mozna si to pletu a byl v B.. No jestli to tak je tak potez panbu :) Ale je mi to jedno, hlavne to karate jelikoz podle toho co jsem cet na jeho strankach se jednalo o jeden mnou obrovsky respektovaný styl na S :lol:
Naposledy upravil Low dne ned 21. kvě, 2006 21:49, celkově upraveno 1
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » ned 21. kvě, 2006 21:48

ne,se Spejblem si ho nepletu....nevím to přesně,Ondra se kdyžtak vyjádří sám....ale A kategorie,to je právě Spejbl....A je nejlepší a pak je to postupně.....přesně to nevím,ale někde to už Ondra psal.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Low » ned 21. kvě, 2006 21:50

tak mozna se pletu ja, nevim
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » ned 21. kvě, 2006 21:58

Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Low » ned 21. kvě, 2006 22:16

jendis:

http://rapidshare.de/files/21050808/2.avi.html

dokazal bys to ,s tvou zocelenou psychikou, to co delaj na zacatku , ten pohled z oci do oci ? :)
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » pon 22. kvě, 2006 5:14

mrknu se....a to,že mám psychiku zocelenou...mno...nemám.....urkytě mne vždycky něco překvapí......já mám jen výhodu,že jsem si,díky práci,prošel situace,které většina tady ne.To video zkouknu.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Ondra » pon 22. kvě, 2006 6:15

re: rikam ti naposledy specialni jednotky sem vubec netahej s tim ty nemas absolutne nic spolecnyho..

zajímalo by mě jak si tímhle můžeš být tak jistý...? :D

to rozdělení ThaiBoxu je podle výkonosti respektive odbojovaných/vyhraných zápasů... je to posáno na netu a ten kdo závodí v ThaiBOxu se v tom také vyzná .... co se týká Karate se kterým jsem začínal, bylo to v r.1988 a moc jiných možností tu nebylo, a za to že jsem dělal Shotokan se nestydim a jsem rád že jsem to zkusil a pár fajn lidí poznal. Bral jsem to jako sport nic víc. vzpomínám na to jen v dobrém, ted cvičím s uplně jinými lidmy z těch spec. jednotek které sem nemám tahat....
dál pokračování jako soukromé zprávy pro Jendise

to bylo vše na téma spec. jednotky... dál o tomto tématu odeme neuslyšíte.
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Low » pon 22. kvě, 2006 8:21

ondra: fajn já s nima cvičim taky ale jen to sportovní karate :)
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » pon 22. kvě, 2006 13:11

2Low....nechce mi to přehrát prohlížeč,mám problémky s compem...co je to??Nějaký zápas i s "tradičním rituálem" fighterů na začátku????
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Low » pon 22. kvě, 2006 13:16

no ono to moc tradiční už neni :) sam greco vs. jerome lebanner, jo je to ono.
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » pon 22. kvě, 2006 14:09

to jsem viděl........Heleď....pohled do očí a neuhnout...mno...nejlépe si to natrénuješ na kočce....ta očima neuhne takřka nikdy.... :lol: (to je ale fakt,ne sranda).
Pár lidí mi napsalo,jestli bych se nevyjádřil a nenapsal něco k té řeči těla a vystupování,takže něco sesmolím a pak to sem prsknu. :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Low » pon 22. kvě, 2006 14:21

no ale uznej ze tohle je drsný a o tý psychice to něco napovídá.. já to nedokážu moc dlouho praktikovat ani proti člověku kterýho mám rád natož proti někomu kdo je mi ,v rámci sportovních pravidel samo, připravenej urazit hlavu :) a že toho schopnej skutečně je..clovek kteryho jsem videl parkrat v zivote.. vůbec zápasy před hodně lidma budou na psychiku dost působit..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » pon 22. kvě, 2006 19:28

jo,ale to je úplně o něčem jiném...to už mícháme hrušky s jablkama.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Low » pon 22. kvě, 2006 20:03

no ne jen ze myslim ze tyhle sportovci, i zdaleka ne na takovy urovni jak Greco nebo Lebanner jsou na konflikt psychicky pripraveny daleko lip nez ..militaristi.. :)
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » pon 22. kvě, 2006 20:25

NE,nejsou...do ringu leze s vědomím,že jsou tam nějaká pravidla,rozhodčí,je tam doktor,kouč...jasně,psychiku mají dobrou,ale pořád je to něco trochu jiného.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Low » pon 22. kvě, 2006 20:29

no jasne.. ale z military neznas ani ten ring.. a nemluvim o tom zapaseni jako takovym. mluvim o tom ze je to pred stovkama a tisici lidma.. dyt zapas obcas nekdo prohraje jen kvuli tomu ze to psychicky nezvladne.nedokaze se uvolnit tak jako v telocvicne.to je tlak na psychiku jak krava.
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » pon 22. kvě, 2006 20:31

ale ano,souhlasím...nicméně.....je to něco trošku JINÉHO!!!!!Nepřu se...ale mluvíme oba o něčem jiném.Někdo je psychicky nadupanej na učení,žádná zkouška ho nerozhodí,ale má někam telefonovat a nezvládne to.....chápeš,o čem mluvím????
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Low » pon 22. kvě, 2006 20:49

jo chapu alem yslim ze to jep zase o tom ze z takovyho cloveka proste zabijaka, ani cloveka pripravenyho pro realitu ulice neudelas at cvici co cvici..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

PředchozíDalší

Zpět na armádní a combat systémy...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků