Karate blog?

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod Panda » pát 19. kvě, 2006 11:35

2 Gino...no já newím jak si představuješ Blog ale já jako že napíšu článek o tom co sem mi ten den na trainingu stalo co se prihodilo, co mě zaujalo, co rikal trener a jak to pusobilo na me...to se klidne da napsat z první hodiny, a lidi budou moc házet komenty...ale jde o to ze to budou konkrétní věci ke konkrétnímu tréningu, nic jako ty věčný hádky tady které mě z 99procent příliš neobohatí...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod Low » pát 19. kvě, 2006 12:31

o holkách nemluvim, mluvim o lidech, o jejich nátuře. treba taková Rachel Hunter je taky angličanka :lol: je pravda že přepočítávat je blbost. ale nevim kolik je tam průměrná mzda, co odhaduju tak těch 5 liber za trénik je ekvivalent naší stovce.. a to o tý životní úrovni jak sem řek psala v novinách angličanka co tam žila celej život.. možná byla ovlivněná právě tim že vydělávala tam a tady si mohla žít jak prase v žitě, nevim.rozhodně si ale myslim že můžeme bejt rádi že žijeme tam kde žijeme, v čr..

a jestli někdo tvrdí že žijeme v policejním státě tak ať si zajede právě do GB..a bude koukat co je to policejní stát.
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod toddb » pát 19. kvě, 2006 12:46

To Low: sice trochu odbocujeme, ale budiz...mozna ti tady da nekdo lepsi informace, nevim, co ja vim tak prumerna anglicka mzda se pohybovala okolo 1200 liber, nejsem si jistej , je to plus minus...jinak ja jsem v UK pobyval 10 mesicu a priznam se, nejak jsem si nevsiml, ze by tam vladl policejni stat. Naopak, jako zeme se vstricnym postojem k obcanum a to z jakykoliv zeme a narodnosti. Urcite mame stesti, ze zijeme v CR a nikdy by me nenapadlo, si stezovat na nasi zemi, kor kdyz se rozhlidnu po svete a vsude zmatek, nasili, nabozensky konflikty...ALE! Kdyz to srovnam s UK, tak vis, co mi prislo jako nejvetsi rozdil , kdyz jsem se vratil? Ani ne v zivotni urovni, jako v chovani lidi. Vidis to proste na ulici, je rozdil pozorovat podmraceny tvare Cechu a pomerne optimisticky Anglany, ze kterejch je vetsina ochotna ti pomoct v pripade, ze treba zazmatkujes v Londyne a nevis kde jsi zrovna... :D No, nic to je moje osobni zkusenost..nekdo ma treba jinou, zvaisi to taky na oblasti kde clovek zije.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod Ji31 » pát 19. kvě, 2006 12:48

jj, kolektivní blog je dobrej nápad. Zřidit ho a každej pod svým jménem psát....nešli byste do toho?
;-)
Ji31
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 97
Registrován: ned 11. pro, 2005 0:00

Příspěvekod graver » pát 19. kvě, 2006 12:52

Low píše:a jestli někdo tvrdí že žijeme v policejním státě tak ať si zajede právě do GB..a bude koukat co je to policejní stát.

Sorry, že se ptám ještě jednou: jak dlouho jsi tam teda byl?
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Low » pát 19. kvě, 2006 12:56

žil jsem tam asi 14 dní :) s policajtama sem tam měl tu čest a myslim že tam jsou daleko přísnější. celej režim je tam přísnější. rozhodně by to nebyla země kam bych byl ochotnej odjet i třeba za prací. musim prostě říct že se mi tam nelíbilo. i když samozřejmě všechno má nějaký kouzlo.
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod graver » pát 19. kvě, 2006 13:18

Ji31 píše:jj, kolektivní blog je dobrej nápad. Zřidit ho a každej pod svým jménem psát....nešli byste do toho?

On by to neměl být problém - různé názory nejsou na škodu - spíš naopak. Holt by si tam každej mohl vyslintat, co chce. S trochou dobré vůle by se dal udělat blog i tady, i když phpBB to tuším neumí.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gino » pát 19. kvě, 2006 14:09

K UK uz se vyjadrovat snad ani nebudu, nema to moc smysl, koukam... :)))

Jinak, gravere... blog se da zridit i tady... na php kasli... proste zaloz nove forum z nazvem Karate Blog - ono je to vlastne uz tohle... takze kdyz se prestanete domlouvat a zacnete konat, tak sem kazdej vecer napiste zazitek z treninku a basta, neni co resit :))
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod toddb » pát 19. kvě, 2006 14:26

Tady je to spis zeměpisné okénko... :lol:
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod Ji31 » ned 11. čer, 2006 12:51

Jj, tak kolektivní blog - dem do toho. To vůbec není špatný. Pročítal jsem jich pár v angličtině na blogspot.com a celkem dobrý. Vždycky to ale bylo psaný jedním člověkem, kdyby to byl kolektivní blog, mohlo by to být docela zajímavý. Celkem poučný, asi...

Navrhněte někdo doménu, nějakej freehosting? Nebo kdyžtak já doménu s neomezeným prostorem a trafficem mám, takže to by případně nebyl problém.

Jakej systém ale použít?
A udělat to tak, aby se mohl sám registrovat každej kdo by chtěl, nebo aby je registrovali admini? Aby to tam moc neupadalo..

Tak napište...
;-)
Ji31
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 97
Registrován: ned 11. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Ji31 » ned 11. čer, 2006 12:54

Jaj, omylem sem to poslal dvakrát, tak sorry...
;-)
Ji31
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 97
Registrován: ned 11. pro, 2005 0:00

blog...

Příspěvekod Anor » pon 12. čer, 2006 21:46

Kolektivní blog? To je skvělej nápad! :D :!:
Anor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned 11. čer, 2006 23:00

Příspěvekod graver » úte 13. čer, 2006 6:02

Ji31 píše:Navrhněte někdo doménu, nějakej freehosting?...
Jakej systém ale použít?...

Proč nepoužít už existující řešení na nějakém blogovém serveru? Holt by to byla jedna sdílená identita, takže by tam nakonec mohl napsat kdokoliv cokoliv, aniž by se podepsal, ale to tady může taky...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gino » úte 13. čer, 2006 18:13

...
Naposledy upravil Gino dne stř 05. črc, 2006 16:11, celkově upraveno 1
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Ji31 » úte 13. čer, 2006 18:24

Gino píše:To jsem tedy zvedav, jak se vam bude darit a jak dlouho vam nadseni vydrzi. Aby nejaka kolektivni vec prezila bez hadek a rozbroju, tak to asi bude chtit vazne pekelnou davku tolerance :)) No, uvidite...

Jinak ja na svem blogu zalozil novou sekci, ktera bude venovana prevazne Japonskemu jazyku (prevazne z lingvistickeho hlediska)... priznam se, ze tim vlastne moznost existence kolektivne psaneho blogu potvrzuji, jelikoz jsem k tomu prizval cloveka zijiciho v JPN, ale... jsou to porad jen dva lide... a to zas neni tak velkej kolektiv :)))


No a link sem nedáš? Já jsem taky lingvista..
;-)
Ji31
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 97
Registrován: ned 11. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Gino » úte 13. čer, 2006 20:39

Ji31 - link mam v profilu :))
Budu rad, pokud se obcas vyjadris... v prubehu tydne by se mel objevit prvni clanek.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Ji31 » úte 13. čer, 2006 21:22

graver píše:Proč nepoužít už existující řešení na nějakém blogovém serveru? Holt by to byla jedna sdílená identita, takže by tam nakonec mohl napsat kdokoliv cokoliv, aniž by se podepsal, ale to tady může taky...


Tak to zase ne! Ať si každej píše pod svým jménem....
Jestli jde o realizaci, já s tím nemám problém, klidně to udělám a rozjedu, šlo mi jen o to, jestli o to bude zájem...
;-)
Ji31
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 97
Registrován: ned 11. pro, 2005 0:00

Příspěvekod graver » stř 14. čer, 2006 6:41

Snažil jsem se vysvětlit, že prefabrikované blogy to neumí - jestli do toho někdo chce jít svépomocí, tak by to samozřejmě bylo lepší.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ji31 » stř 14. čer, 2006 10:40

graver píše:Snažil jsem se vysvětlit, že prefabrikované blogy to neumí - jestli do toho někdo chce jít svépomocí, tak by to samozřejmě bylo lepší.


No tak do TXP by to třeba šlo, určitě je nějakje plugin pro samoregistraci. Navíc stejně bude lepší, když to bude registrovat admin.
;-)
Ji31
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 97
Registrován: ned 11. pro, 2005 0:00

Předchozí

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron