Power ball

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod yuanfen » pát 09. čer, 2006 13:05

to Dadule:ako sa ti cvičí s tým? ja tiež uvažujem o kúpe, ale neviem aké je to veľké. Mám dosť malé ruky. Na Slovensku som to zatiaľ nevidela.
yuanfen
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 121
Registrován: ned 29. led, 2006 0:00

 

Příspěvekod Dadule » stř 14. čer, 2006 10:18

to yuanfen: No, tak to máme stejný problém:)). Velký je to asi jako tenisák, možná o trochu menší, ale je to z tvrdého plastu, držíš ho pevně v dlani a prostě kroužíš zápěstím, a podle toho jak moc rychle, je cvičení buď lehčí nebo těžší. Protože mám krátké prsty, tak mám Powerball bez otáčkoměru, a jen někdy si ho půjčím od přítele s otáčkoměrem. Je to sice jen o pár milimetrů, ale i tak se mi drží o něco hůř
Dadule
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 08. čer, 2006 23:00

Příspěvekod spacer » úte 16. pro, 2008 13:45

Cavte,
tiez ma tato vecicka zaujala, tak som si jeden objednal (v nedelu vecer), v utorok rano som ho mal (www.realshop.sk).
Tak som ho hned rozbalil a vyskusal. Chcem sa opytat, ze ci aj vam nedrzi oska rotoru pevne (to, o co sa pripevnuje snurka na roztocenie), pretoze na tom mojom ma trosku volu. Pocitujem take hrkotanie, hlavne pri malych otackach a neviem, ze ci to je normalne, sposobene pravdepodobne tym, ze to este neviem.
Vysvetli mi to niekto?
spacer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: stř 30. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Fireball » úte 16. pro, 2008 21:35

Zdar.
Oska musí mať vôľu - inak by sa to netočilo ;)
A ak to hrkoce, tak to znamená, že máš zlú techniku - to po chvíľke praxe prejde.
Pat
Mnoho natočených kilometrov ;)
Fireball
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 424
Registrován: stř 09. čer, 2004 23:00

Příspěvekod spacer » úte 16. pro, 2008 21:59

Jo jasne :). Len sa mi zdalo, ze to je volne moc, neva.
Tak som rad, uz treba len cvicit :).
Uz sa na to tesim.
Dik
spacer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: stř 30. srp, 2006 23:00

Příspěvekod cohen » stř 17. pro, 2008 10:58

powerball mam tiez a pouzivam ho po lezeni na relaxovanie ruk, alebo po zhyboch na liste, jednoducho po cviceniach pri ktorych sa namahaju svaly predlaktia.
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků