"Toga cure" - Jiri Konior

knihy, časopisy, TV, film a internet...

"Toga cure" - Jiri Konior

Příspěvekod Makoto » stř 14. čer, 2006 7:48

Zdar panove, prave se nam na strankach jujutsu.cz objevil komentar k jednomu clanku. Neni ani tak dulezite k jakemu, jako spise ten komentar, ktery tu cituji v plnem zneni:
"Dobrý den, mám pocit, že jsem se právě na internetu potkala s člověkem, který užívá titul Si-fu. Říkal, že je jeden ze 30-ti evropanů, který ho získal a třetí nejmladší, na internetu vystupuje pod jménem Jiří Konior umění toga-cure. Mohli byste mi sdělit, zda je to podvodník a jméno skutečného Si-fu togacure v naší republice. Děkuji Nováková"

Tak panove, copak mi o nem dokazete rici? :wink: Ja zatim nasel, ze Toga cure je zkomolenina Togakure ryu, ale o panu Koniorovi jsem nic nenasel. Slysel o nem nekdo? Nebo je to dalsi tajny zak jeste tajnejsiho BU, ktere se predava vyhradne z mistra na closed door studenta nekde v zapadle horske visce v Japonsku? :twisted:
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

 

Příspěvekod Dong_wu » stř 14. čer, 2006 8:29

Uz to, ze uziva titul Si-fu, kdyz dela japonske BU mluvi samo za sebe :twisted:
Dong_wu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 331
Registrován: stř 03. bře, 2004 0:00
Bydliště: Praha

Re: "Toga cure" - Jiri Konior

Příspěvekod graver » stř 14. čer, 2006 9:41

Makoto píše:Zdar panove, prave se nam na strankach jujutsu.cz objevil komentar k jednomu clanku. Neni ani tak dulezite k jakemu,:twisted:

To právě je důležité k jakému, neb to byl článek o falešných mistrech :D :D
btw: není to těžké najít, když je to v sekci jujutsu jediný článek :D
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod sulthan » stř 14. čer, 2006 10:14

nenapadna reklama na vlastni stranky :D :D :D
sulthan
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 147
Registrován: pon 31. říj, 2005 0:00

Příspěvekod Makoto » stř 14. čer, 2006 10:32

Chlapi, fakt nebylo ucelem delat reklamu na nas ( jak tu graver trefne zminil) jediny clanek ve verejne casti. Opravdu me zajima, co je to za manika :)
No ale kdyz se o tom bavime 8) , pripravuji prave clanek o grapplingu, submission graplingu, BJJ a vse s tim souvisejicim. Mam pocit, ze je v tom hodne velkej zmatek, co je co a co kam patri :-) Nejdrive se to objevi v clenske casti a po case i ve verejne.

Ted mi vsak reknete, co vite o tomhle manikovi :-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod graver » stř 14. čer, 2006 11:07

Nepodařilo se mi nic vygooglit, ale třeba by to upřesnila ta Nováková z diskuse pod článkem - píše, že na něj narazila na netu.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod sulthan » stř 14. čer, 2006 13:29

v zivnostenskem rejstriku jsou jen dva J. Konior=ove. Jeden se zabyva demolicemi a druhy je pravnik. Tezko rict jestli se zabyvaji take BU. Zivnost na to urcite nemaji.
sulthan
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 147
Registrován: pon 31. říj, 2005 0:00

Příspěvekod Makoto » stř 14. čer, 2006 13:48

Takze to vypada na dalsiho tajneho mistra podvodnika. Zkusim od te slecny zjistit vice informaci. Asi to pak bude zajimave pro kluky z Bujinkanu.... Toga cure...to je nazev.... Asi vymyslim Yuzucu :wink:
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy


Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron