jodo / džodo

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

jodo / džodo

Příspěvekod hupik » sob 10. čer, 2006 21:21

Nazdar, poradi mi nekdo, kde se muzu prihlasit na jodo / dzodo v Olomouci / Prerove (jsem laik!) :oops: ??? Nemuzu k tomuto bojovemu umeni najit zadne konkretni odkazy na kluby! :( Dikas ... spechaaaaa! Hupik.
hupik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát 09. čer, 2006 23:00
Bydliště: Přerov

 

Příspěvekod Picard » ned 11. čer, 2006 0:12

Je to relativne blizko

Vyskov - www.shinbukan.cz
Zlin - www.tenshin.cz

Nedelaji uplne stejne dzodo. MikeOne nebo Patrik jiste casem radi doplni :-)
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod hupik » ned 11. čer, 2006 11:06

Diky moc :lol: Zkusim Zlin. Hupik.
hupik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát 09. čer, 2006 23:00
Bydliště: Přerov

Příspěvekod patrik » pon 12. čer, 2006 6:26

Mno k tomu odkazu na nás...

http://tenshin.cz toho teď moc neumí, je v rekonstrukci, ale sekce ©intó musó rjú je takříkajíc hotová... a to je právě o džódó (džódžucu, kendžucu... etc.) Je tam IMHO všechno, co běžný člověk potřebuje vědět k tomu, aby se případně dostavil na nějaké cvičení.

Prakticky. Cvičíme ve Zlíně dvakrát týdně pravidelně s tím, že jeden z těch tréninků probíhá o víkendech a je delší, takže klidně přijeď někdy v neděli nakouknout a udělat si obrázek... Druhý je normál v týdnu. Mimoto čas od času jedeme "učit" do Prahy, nebo jinam (Záp. Čechy i Morava). S dotazy se klidně obrať na mě, kudy chceš :)

Mikeone cvičí seiteigata džódó a k nám jezdí na semináře korjú... já ho sem nasměruju, aby Ti dal nějaký info.

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

ShinBuKan.cz

Příspěvekod mikeone » pon 12. čer, 2006 6:43

Zdravicko,
na te nasi adrese je myslim celkem vycerpavajici popis, jak uz rikal Oruto, cvicime ZNKR jodo (seiteigata), obecne receno zjednodusena standardizovana forma jodo. Je tam i kontaktni mejl a telefon tusim, ptejte se, odpovedi jsou zadarmo :-).
mikeone
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 65
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Příspěvekod hupik » pon 12. čer, 2006 20:37

Jste skveli, oba dva! :wink: Docela plavu ve vsech tech terminech, ktery pouzivate... musim vsechno nejdriv okouknout na netiku, at vam aspon trochu rozumim :lol: Tu nedeli bych nekdy prijela... pochopila jsem, ze to byva v ruzny cas... nemuzete mi pisnout, v kolik tam budete pristi vikend, nebo ten po nem? A sim, jeste by me zajimala cena kurzu. Mejte se moc hezky, zdravim z Prerova :) Janik.
hupik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát 09. čer, 2006 23:00
Bydliště: Přerov

Příspěvekod patrik » úte 13. čer, 2006 7:03

hupik píše:Jste skveli, oba dva! :wink: Docela plavu ve vsech tech terminech, ktery pouzivate... musim vsechno nejdriv okouknout na netiku, at vam aspon trochu rozumim :lol: Tu nedeli bych nekdy prijela... pochopila jsem, ze to byva v ruzny cas... nemuzete mi pisnout, v kolik tam budete pristi vikend, nebo ten po nem? A sim, jeste by me zajimala cena kurzu. Mejte se moc hezky, zdravim z Prerova :) Janik.


Na termíny se ptej klíďo píďo... anebo koukni na ten náš web, je tam slovník i FAQ ;)

Přesně - neděle jsou vždycky o tom, jak se dohodneme na tréninku. Neúčastníky potom obtelefonuju nebo obpíšu... Příští víkend, tedy v neděli 18. bych to viděl na prodloužený trénink, páč jsem se vrátil z cest a spoustu věcí doháníme. Osobně navrhnu na tréninku začátek v 9.00 a snad mi to projde ;)

Víkend po něm je daleko... ale dva víkendy po něm začíná pětidenní cvičení, seminář. Info na tenshincézetlomenosmr

Ohledně "ceny kurzu"
To bych zatím neřešil. Když přijedeš nakouknout, nikdo nic chtít nebude. Když Tě to bude zajímat a budeš dojíždět a nebudeš chtít nějakej extra servis, bude Tě to stát pak pajzku za trénink... Extra servis nenabízíme.

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod hupik » úte 13. čer, 2006 15:42

Patriku, no ja ani zadny extra-servis neeechciii!! :D Jen jsem si chtela udelat predstavu, s cim muzu pocitat... vis? Urcite to chce nejdriv videt... jinak jsem si myslela, ze se plati nejak treba za rok. Proto ta otazka. Ale tak ja to vsechno zjistim a prospionuju na miste. Tento vikend nemuzu, tak se te ece prubezne zeptam na ten dalsi :P Mej se fajn a zatim dikas - Janik.
hupik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát 09. čer, 2006 23:00
Bydliště: Přerov

Příspěvekod patrik » stř 14. čer, 2006 5:40

hupik píše:Jen jsem si chtela udelat predstavu, s cim muzu pocitat... vis? Urcite to chce nejdriv videt...


Koukni do fóra klipy - korjú. Jsou tam klipy ©intó musó rjú i seiteigata džódó. Kdyby byl problém s hledáním, pošlu přímý odkaz do pošty...

Pochopitelně, dostat se k tomu na těch klipech je třeba přes kihon, přes základní techniky... ale aby bylo jasný, že netočíme klackkem nad hlavou.

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod hupik » stř 14. čer, 2006 8:26

:lol:
hupik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát 09. čer, 2006 23:00
Bydliště: Přerov

 

Trenink

Příspěvekod mikeone » stř 14. čer, 2006 12:35

U nas jsou treninky klasicky utery + streda (a taky je to na webu :-) ), ted pres leto (a do toho pocitam uz i tenhle mesic) jsme venku, v utery se cvici iaido, ve stredu jodo, typicky zaciname v 17:30 a cvicime tak do 20:00, cviceni venku beru o neco volneji - kdo musi, odchazi driv...
My bereme poplatky jenom na zaplaceni telocvicny, takze pro venkovni cviceni se nic neplati. Normalni skolni rok sestava z 10 mesicu cviceni, od zari do cervence, a poplatek je 1.500,- za iaido i jodo dohromady. Nejspis to pristi rok o neco zvedneme, skola nam zdrazila telocvicnu...
mikeone
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 65
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

klipy

Příspěvekod hupik » čtv 15. čer, 2006 21:21

Skoda :cry: mam v PC naky problemek... nejde mi ty klipy otevrit. Zkusim to z prace :wink:
hupik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát 09. čer, 2006 23:00
Bydliště: Přerov

Příspěvekod hupik » pát 16. čer, 2006 8:22

Uz jsem se na to koukla. Skoda, ze je to tak kratke... Zatim si doma jen procitam vsechno mozny, zkousim se trochu zorientovat v cizich vyrazech 8O Je to fuska! :? Prest se tesim, az se na vas budu moct prijet podivat a az do toho trochu vic uvidim... ty klipy vubec nemuzu nijak zkomentovat (snad: bylo to pekny :) tyhle kata prostupuji i dzodo?? Jakoze mi to jako absolutnimu laikovi pripominalo misty judo), bo jsem zatim jelito! :lol: Patriku kazdopadne dikas a brzo nazdar, hezky vikend vsem tady - Janik.
hupik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát 09. čer, 2006 23:00
Bydliště: Přerov

Příspěvekod patrik » pát 16. čer, 2006 8:24

hupik píše:ty klipy vubec nemuzu nijak zkomentovat (snad: bylo to pekny :) tyhle kata prostupuji i dzodo?? Jakoze mi to jako absolutnimu laikovi pripominalo misty judo), bo jsem zatim jelito! :lol: Patriku kazdopadne dikas a brzo nazdar, hezky vikend vsem tady - Janik.


eee. který klipy... je jich tam moc... džódó nebo ©intó musó rjú není všechno.

Z toho, co je na korjú - klipy

1) ©intó musó rjú

Kage, Okuden waza a Ran-ai

Taiša, ©imizu sensei

Tači otoši Donn F. Draeger

2) Seiteigata džódó (katy jsou stejné jako v omote waza v ©intó musó rjú, ale provedení je jiné)

Cuki zue

Hissage

Patrik
Naposledy upravil patrik dne pát 16. čer, 2006 8:32, celkově upraveno 2
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod hupik » pát 16. čer, 2006 8:28

Ja kukla na ty 3 prvni... 8O tam je jich vic?????
hupik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát 09. čer, 2006 23:00
Bydliště: Přerov

Příspěvekod hupik » pát 16. čer, 2006 8:31

Jejda uz to vidim... dalsi odkazy! :o
hupik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát 09. čer, 2006 23:00
Bydliště: Přerov

Příspěvekod patrik » pát 16. čer, 2006 8:32

hupik píše:Ja kukla na ty 3 prvni... 8O tam je jich vic?????


Ty první je úplně něco jiného... Musíš si přečíst popis, co k tomu je. Koukni kousek zpátky, nalinkoval jsem Ti přesné odkazy.

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod hupik » pát 16. čer, 2006 8:35

Jenze mi nejdou ani v praci tevrit :cry: Je to moc velky...nejde to dekomprimovat. A dma to vubec neotevru, neco asi nemam doinstalovany na media playeru... Ach jooo.
hupik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát 09. čer, 2006 23:00
Bydliště: Přerov

Příspěvekod patrik » pát 16. čer, 2006 8:36

hupik píše:Jenze mi nejdou ani v praci tevrit :cry: Je to moc velky...nejde to dekomprimovat. A dma to vubec neotevru, neco asi nemam doinstalovany na media playeru... Ach jooo.


Já tomu moc nerozumím, ale něco z toho se neotevírá v media playeru... některý z nich jsou odkazy na normál stránky, kde je to nahraný...

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod hupik » pát 16. čer, 2006 8:48

Uz mi to jede :D Je to fakt dost dobry! Dekuju... se kocham!
hupik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát 09. čer, 2006 23:00
Bydliště: Přerov

Další

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 16 návštevníků

cron