Karate blog II + blog jiných BU

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod graver » pát 16. čer, 2006 11:42

Ji31 píše:To chápu, i když s Ginem musím souhlasit...

S čím konkrétně? ®e když neumím naprogramovat blog, tak nemám žvanit o tom, jak má vypadat? Kolik lidí na tomhle fóru umí naprogramovat blog? Kolik bloggerů na celém internetu to umí?
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

 

Příspěvekod Gino » pát 16. čer, 2006 15:41

...
Naposledy upravil Gino dne stř 05. črc, 2006 16:09, celkově upraveno 1
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod graver » pát 16. čer, 2006 16:43

Jestli jsem to dobře pochopil, tak od samého začátku je tu řeč o tom, že Ji31 něco naprogramuje - nejspíš poto, že ty prefabrikáty většinou neumožňují to, co on chce. Takže odtud moje reakce. Ale to je úplně jedno - i kdybych ani ten blog na nějakém blogovacím serveru nedokázal založit, stejně si vyhražuju právo trvat na tom, co jsem o vlastnostech blogu napsal. Je to jen rozdíl v technické úrovni: i kdybych nedokázal do televize vrazit anténu, stejně poznám, že blbě hraje.
Pokud jde o sebeovládání: ne že bych neuměl, jen někdy nechci - nemám pocit, že si to ten druhý zaslouží.
Facku na uklidnění si dávat nebudu a SZ posílat taky nebudu - až budeš příště chtít udělat z někoho pitomce, pošli mu SZ ty a pak můžeš čekat, že bude reagovat taky v SZ.
Jinak přiznávám, že moje reakce jsou dnes silně mimo normál - jsi asi tak desátý, kdo se o mě od rána navezl a už toho mám fakt plný kecky. Ráno to snad budu vidět jinak.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gino » pát 16. čer, 2006 17:02

...
Naposledy upravil Gino dne stř 05. črc, 2006 16:09, celkově upraveno 1
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod graver » pát 16. čer, 2006 17:25

Tohle už snad bylo zbytečný. Díky za ponaučení, ale já už jsem na tenhle druh výchovy starej. Já to ráno možná budu vidět jinak, ale od tebe to čekat nemůžu, takže toho nechme.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gino » pát 16. čer, 2006 18:46

Chybi mi tu smajlik, krcici rameny.
Nevite nekdo, kde ho sehnat? KOlikrat tu vidam takove pekne, ktere sam ve vyberu nemam... pffff :((
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Panda » pát 16. čer, 2006 19:52

Souhlasím s Graverem, jakákoli cenzura na blogu popírá jeho pravou podstatu.
Blog je o tom co se komu honí hlavou, ať je to třeba uplný začátečník cobyl poprvé na tréningu, jde o popis dojmů které můžou nastartovat myšlenku,k jestli chcete dělat nějaký blog jao něco kde budou "zaručené informace" tak se od toho distancuji
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Gino » pát 16. čer, 2006 20:08

...
Naposledy upravil Gino dne stř 05. črc, 2006 16:08, celkově upraveno 1
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod graver » pát 16. čer, 2006 20:31

"Ale taky tu uz od zacatku rikam zkuste to... zatim se jen brepta"
... a jinde zase píšeš, že kolektivní blog je blbost.
A nemyslím, že tu breptám sám. Rozdíl je jen v tom, že zatímco já prohlašuji jasně, že s technickou realizací nechci nic mít, ty říkáš "...ruku k dilu taky prilozim". OK - tak to udělej nebo ne, ale nekomentuj, že to někdo jiný udělat nechce a chce o tom jenom breptat.

No nic, na tréninku jsem se trochu vyřádil, ale furt se na to dívám stejně, takže mám návrh: necháme si každý svůj názor a nebudeme si ho donekonečna otloukat o hubu, aby z toho ostatní měli pr*el.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gino » pát 16. čer, 2006 22:17

...
Naposledy upravil Gino dne stř 05. črc, 2006 16:08, celkově upraveno 1
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Ji31 » sob 17. čer, 2006 0:43

Hele hvězdy, tak jsem to udělal: http://karate.wordstudio.cz/ jsem zprovoznil blog.

Použil jsem systém RS2, normálně sice všude cpu Textpattern, ale pro tohle mi přišel RS2 lepší. Umožňuje vnitřní komunikaci mezi členy blogu, diskuzní fórum a i fotogalerii.

Zatím je tam defaultní vzhled, takže hrůza, ale blog jako takovej je plně funkční. Když to bude fungovat, dodělám i pěknej design, ale teď v noci na to fakt nemám čas. ®e bych šel taky už spať :roll:

Takže kdo má zájem, je zvanej. Napište mi tady na BU.cz soukromou zprávu, ve které uvedete jméno, pod kterým se chcete přihlašovat. Heslo si zvolíte při prvním přihlášení.

PS: Kdo napsal tady do tohoto threadu, měl by ode mě dostat soukromou zprávu s žádostí o ten login.
;-)
Ji31
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 97
Registrován: ned 11. pro, 2005 0:00

Předchozí

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron