punchball

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod bjohny » pon 26. čer, 2006 10:58

to je to ze netrenuju len low ale aj tie ostatne a tym rukam se venuju mozna tak 50\50 a to sa mi nepaci, chcel by som sa rukam venovat naplno a to tu nepojde.....tak to aj vyzera....kamos tam chodi asi dva mesiace a trener ho dost chvali....popri tom mu pri direktoch utekaju lakte az privelmi do stran, pri zadnych uderoch nedotaca bok cize boxuje dost na kratku vzdialenost....dost ma to serie ked vidim ze akokeby mu na tych rukach nezalezalo, ze ho zaujima akurat otocka a ine spieciality z filmou
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

 

Příspěvekod bjohny » pon 26. čer, 2006 11:06

to je to ze netrenuju len low ale aj tie ostatne a tym rukam se venuju mozna tak 50\50 a to sa mi nepaci, chcel by som sa rukam venovat naplno a to tu nepojde.....tak to aj vyzera....kamos tam chodi asi dva mesiace a trener ho dost chvali....popri tom mu pri direktoch utekaju lakte az privelmi do stran, pri zadnych uderoch nedotaca bok cize boxuje dost na kratku vzdialenost....dost ma to serie ked vidim ze akokeby mu na tych rukach nezalezalo, ze ho zaujima akurat otocka a ine spieciality z filmou
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod diablik » pon 26. čer, 2006 13:29

...
Naposledy upravil diablik dne úte 05. zář, 2006 10:45, celkově upraveno 1
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod diablik » pon 26. čer, 2006 13:34

...
Naposledy upravil diablik dne úte 05. zář, 2006 10:45, celkově upraveno 1
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod bjohny » pon 26. čer, 2006 14:14

to je v tom ze trener je zaujaty kickboxer... jasne dal najavo ze neberie takych co nemienia trenovat vsetko co jeho trening obnasa, a to mne dost prekaza.... myslis ze keby tu bol dobry boxingclub tak by som "trenoval" doma?!.....mech by som si sice kupil ale nedrel by som vsetko doma, sparring je dolezity a ja o tom viem....rad by som si zasparoval z nejakym boxerom ale zatial mi musi stacit ten bulo, a druha vec ze setrim na rukavice lebo mam len jedny spar. a on nema ziadne takze treba dvoje, aby som nemusel boxovat v pytlovkach :twisted: :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron