LEUNG TING WT Shit - video

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod raduz » úte 25. črc, 2006 9:22

ospravedlnujem sa ze moj prispevok up je off topic, ale nedalo mi to. :twisted:
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

 

Příspěvekod Skateordie » úte 25. črc, 2006 15:46

to Vorech: Naozaj mas pocit, ze Leung Ting sa u nikoho neucil WT???
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod pm » úte 25. črc, 2006 16:29

Skateordie píše:to Vorech: Naozaj mas pocit, ze Leung Ting sa u nikoho neucil WT???


WT = "gungfu" made by Leung Ting, ne Wingcheun/Yongchun 永春
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Rimmer » úte 25. črc, 2006 22:06

No ale jestli sem ten rozhovor dobre pochopil tak Emin sám tvrdí,že učí LT WT a ne Emin B. WT...takže ať byly administrativní nebo osobní rozpory s nim a vedenim EWTO jakýkoli tak přesto učí stále LT WT....


mimochodem je Pffafuf ML pod IWTA? myslim že jo, takže i on zůstáva LT věrnej;-) A pochybuju, že by to dělal pro peníze. Nemyslim si že by vidělal míň kdyby byl pod kýmkoli jinym nebo úplně samostatně. to je spíš otázka pro AVSE jak ste na tom?
Rimmer
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 303
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha 11

Příspěvekod mordred » stř 26. črc, 2006 8:19

vorech píše:for mordred: Je to fakt, že to nevíš ty je druhá věc...

Mohl bys jmenovat osobně všechny kteří jsou tak dobří??? A vem tu smradlavou rybu "WT" rovnou od hlavy... Začni např. L.T. nebo K.R.K. a napiš nám něco o jejich "výtečném" kung fu... Napiš jmenovitě, koho myslíš těma "velmi dobrýma bojovníkama"??? L.T. ani K.R.K. se nikdy u nikoho žádný wing chun/永春 neučili, tak o čem to vlastně mluvíš???

Sice to nebylo pro mne, ale musel jsem reagovat...


Nebudu zacinat od hlavy, ale myslim ze byvale spicky ceskeho WT jako byl Mila Jedlicka a Pavel Drdla byli oba vynikajici bojovnici. Sice uz jsou oba z organizace pryc, ale nic to nemeni na tom ze se ucili WT zprostredkovane od LT. Sice tady lidi z fora osobne neznam, ale jsem presvedcenej ze drtiva vetsina z tech co se o ewto otira, by si proti Drdlovi ani nestacila nadechnout. A to rikam presto ze jsem ho nikdy nemusel a nebyl jsem nikdy jeho zak a nejsem v ewto. A znam spoustu dalsich pro vas nejspis bezejmennych lidi z ewto, ktery nic jinyho nez WT nedelali a jsou velmi dobri.
Delejte si z ewto klidne srandu, ale ja jsem mel moznost osobne poznat i napr. jednoho cloveka z MGWWCH, ktery sem obcas prispeje i clankem a muzu rict, ze to byla bida. Ten clovek nemel uroven ani po lidske strance ani po strance bojove.
Mimochodem, nejsem v ewto uz delsi dobu, takze mi muze vase kritika byt ukradena, ale obcas tady radi kydate spinu a pritom mate maslo na hlave.
mordred
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 25. čer, 2006 23:00

Příspěvekod th » stř 26. črc, 2006 8:55

mordred píše:
vorech píše:for mordred: Je to fakt, že to nevíš ty je druhá věc...

Mohl bys jmenovat osobně všechny kteří jsou tak dobří??? A vem tu smradlavou rybu "WT" rovnou od hlavy... Začni např. L.T. nebo K.R.K. a napiš nám něco o jejich "výtečném" kung fu... Napiš jmenovitě, koho myslíš těma "velmi dobrýma bojovníkama"??? L.T. ani K.R.K. se nikdy u nikoho žádný wing chun/永春 neučili, tak o čem to vlastně mluvíš???

Sice to nebylo pro mne, ale musel jsem reagovat...


Nebudu zacinat od hlavy, ale myslim ze byvale spicky ceskeho WT jako byl Mila Jedlicka a Pavel Drdla byli oba vynikajici bojovnici. Sice uz jsou oba z organizace pryc, ale nic to nemeni na tom ze se ucili WT zprostredkovane od LT. Sice tady lidi z fora osobne neznam, ale jsem presvedcenej ze drtiva vetsina z tech co se o ewto otira, by si proti Drdlovi ani nestacila nadechnout. A to rikam presto ze jsem ho nikdy nemusel a nebyl jsem nikdy jeho zak a nejsem v ewto. A znam spoustu dalsich pro vas nejspis bezejmennych lidi z ewto, ktery nic jinyho nez WT nedelali a jsou velmi dobri.
Delejte si z ewto klidne srandu, ale ja jsem mel moznost osobne poznat i napr. jednoho cloveka z MGWWCH, ktery sem obcas prispeje i clankem a muzu rict, ze to byla bida. Ten clovek nemel uroven ani po lidske strance ani po strance bojove.
Mimochodem, nejsem v ewto uz delsi dobu, takze mi muze vase kritika byt ukradena, ale obcas tady radi kydate spinu a pritom mate maslo na hlave.




mordred ma pravdu ,ja neviem co za sprostosti ostatni robia na treningoch ale my sa hlusime len take iskry , a okrem toho chodia niektori aj zabezpecovat priadok na rozne akcie a to Vam poviem ,ze tam su riadne bitky ale este nikdo z nasich nedostal vyprask. Takze mne to pripada tak ako keby ti co tu kydaju na WT rozpravaju len take teoreticke somariny ,ktore zase rozpraval niekto iny im a tomu zase niekto iny ale osobna skusenost ziadna, alebo videli sa mlatit nejakeho WT-ckara ,ktory chodi na treningy sem-tam,ked ma cas. Mame mozno stastie ,ze niektori od nas presli roznymi BU ,takze sa to da dobre pouzit na treningoch a rozne kombinovat aby potom nebol v skutocnosti niekto prekvapeny.Ano tie Kerns.. somariny co vymyslel pocvicime aby sa nepovedalo ale kazdy si mysli o nich svoje ale LT si tiez vsetko nevycucal z prsta a nevymyslel sam a kedze ucinost pri spravnom pristupe je 99% tak asi to funguje nie? ---> osobne skusenosti ,pripadne skusenosti mojich spolubojovnikov

Takze treba len cvicit-meditovat-cvicit-meditovat-cvicit :) a potom este raz riadne cvicit a nie len o tom rozpravat


th
th
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon 06. bře, 2006 0:00

Příspěvekod Fukki » stř 26. črc, 2006 13:55

th píše:..ze tam su riadne bitky ale este nikdo z nasich nedostal vyprask... Takze mne to pripada tak ako keby ti co tu kydaju na WT rozpravaju len take teoreticke somariny ,ktore zase rozpraval niekto iny im a tomu zase niekto iny ale osobna skusenost ziadna, alebo videli sa mlatit nejakeho WT-ckara ,ktory chodi na treningy sem-tam,ked ma cas..

Jen takový dotaz: Zdá se mi to? Nebo je to opravdu častý přístup od lidí z WT, pořád jen jak se kdo mlátí a kdo koho zmlátil. Děláte sand Čínské BU? Vidíte pořád jen jeden aspekt, furt jen účinnost WT a porovnávání kdo je lepší. Tenhle přístup degraduje komplexnost Čínských BU a vyplývá z něho úroveň vaší školy. Sorry.
th píše:Mame mozno stastie ,ze niektori od nas presli roznymi BU ,takze sa to da dobre pouzit na treningoch a rozne kombinovat aby potom nebol v skutocnosti niekto prekvapeny.

Myslíš jako že se učíte obranu proti útokům jiných stylů, že? Ne snad že bys patlal dohromady WCH s něčím jiným. Jen to nějak z Tvého příspěvku nechápu, to "rozne kombinovat".
th píše:Ano tie Kerns.. somariny co vymyslel pocvicime aby sa nepovedalo ale kazdy si mysli o nich svoje ale LT si tiez vsetko nevycucal z prsta a nevymyslel sam a kedze ucinost pri spravnom pristupe je 99% tak asi to funguje nie? ---> osobne skusenosti ,pripadne skusenosti mojich spolubojovnikov

Takže cvičíte něco jen aby se neřeklo, ale neberete to vážně? Tudíž je to ztráta času. Účinnost 99%? :roll: To je inu pěkná blbost. Jinak se k tomu vztahuje můj první dotaz - pořád se jen mluví o účinnosti a o mlácení. Ale tohle není gungfu.
th píše:Takze treba len cvicit-meditovat-cvicit-meditovat-cvicit :) a potom este raz riadne cvicit a nie len o tom rozpravat

Ano, cvičit. Konečně pravda.
Fukki
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 193
Registrován: sob 11. úno, 2006 0:00

Příspěvekod th » stř 26. črc, 2006 14:50

fukki

len aby bolo jasne, neviem co robite na treningu vy ale mi trenujeme a kedze su to BU tak sa "mlatime" - co mame hrat karty? alebo co? alebo mam sa bicyklovat? Ty si nejaky divny.
Ja WT neporovnavam s nicim ja som len spokojny s tym,ze to funguje ked potrebujem a sluzi nato naco ma - na obranu.A sa mi zda ,ze velmi zase filozofujes co nie je kung-fu a co je, takychto mudrcov ludia maju ozaj radi , nie si ty Jehovista?

-- Samozrejme som myslel utoky roznych stylov.

-- Cvicime riadne ale zase preco by som mal cvicit nieco co si niekdo vymyslel a je to tam nasilu strcene len aby si Kerns. dokazal ze aj on vie niecim prispiet a pritom kazdy vie ze tie jeho vynalezy stoja za figu a nakoniec nikomu to nechybalo pokym to tam nebolo ,keby to bolo dolezite tak to tam daju uz davno a nebudu cakat na nejakeho nemeckeho somara.


th
th
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon 06. bře, 2006 0:00

Příspěvekod Fukki » stř 26. črc, 2006 15:42

Th - ne jehovista nejsem :lol: Asi jsem to neměl psát, těžko se navzájem pochopíme. Pro mne jde o trénink sebe samého, zdokonalování sebe a svých bojových schopností, ale kultivuješ celého člověka, osobnost, kondici i zdraví. Jak tady někdo psal, trénuješ sebe pomocí bojového umění a ne bojové umění pomocí sebe. Není to žádné filosofování. Možná by jsi poznal více, kdyby jsi prošel vícero škol. Nešlo mi o to co děláte na tréninku, ale o ten celkový přístup, ktrého si všímám ze strany spustu lidí cvičících WT. Furt se chce někdo poměřovat, soupeřit v počtu řetězáků za vteřinu a podobně. Primárně myslí pořád jen jak někomu dokázat že jsem lepší.

Ale myslel jsem to spíš formou otázky, tady pro všechny do fóra. Jestli je to jen můj pocit, jestli se pletu, nebo na tom něco je :?: Ten impuls mi dal už někdo jiný, kdo mne nakopnul, abych nad tím začal přemýšlet.

A ty "Kerspechtove somariny co vymyslel" jak říkáš, to mi přijde prostě jako rozumný důvod poohlédnout se po jiné škole gungfu, než cvičit něco aby se neřeklo a neslouhlasit s tím.
Fukki
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 193
Registrován: sob 11. úno, 2006 0:00

Leung ting WT shit video

Příspěvekod luen » stř 26. črc, 2006 15:48

cituji od mordred:To ze je to tady na strankach neznamena ze je to pravda.

4 mordred:Pravda je to, ne pro to, že je to tady na stránkách, ale proto, že se s ním Sifu I. Rzounek zná osobně a proto, že s ním R. Bittnera seznámil!

cituji od mordred:Mimochodem, ten "kasparek" ma pod sebou organizaci, ktera vychovala i velmi dobre bojovniky, takze to s nim mozna nebude tak spatny

4 mordred:Mimochodem, ten „Kašpárek“ nikdy žádné bojovníky nevychoval, nevychovává a nikdy nevychová! Pár lidí na kterých si L.T. udělal jméno, už byli hotoví bojovníci, kteří se učili u Kernspechta tzn. Kernspechtovo WT. Ten se mimochodem učil u lidí, kteří wing chunu dalo by se říci skutečně rozuměli např. Cheng Chun, Allan Lamb, a i Jesse Glover. Kernspechta naučil Jesse Glover pár triků od Bruce Leeho. Všichni se u EWTO otírají o legendu Bruce Lee a přitom by všichni ti pantátové z EWTO byli rádi aspoň za 10% jeho dovedností a úrovně! Viz rozhovor s Eminem Boztepem, který tvrdí, že mohl Kernspechta seřezat hned první den atd… Ostatně, kdo kdy viděl Kernspechta cvičit??? Já ho viděl mnohokrát jen postávat a překládat, ale to je vše… L.T. se na všech jménech jen přiživil a mimochodem nikdo z těch L.T. „es“ už u něj dávno nejsou…

cituji od mordred:Nebudu zacinat od hlavy, ale myslim ze byvale spicky ceskeho WT jako byl Mila Jedlicka a Pavel Drdla byli oba vynikajici bojovnici.

4 mordred:Když už jsme u toho, tak vrcholem špičky české „WT“ organizace nebyl ani Míla Jedlička a ani Pavel Drdla, ale Sifu Ivan Rzounek! Byl to právě on, kdo položil základy wing chun v bývalém Československu! Byl jsem u toho osobně neboť cvičím u Sifu I. Rzounka už více jak 16 roků!

cituji od mordred:Sice tady lidi z fora osobne neznam, ale jsem presvedcenej ze drtiva vetsina z tech co se o ewto otira, by si proti Drdlovi ani nestacila nadechnout. A to rikam presto ze jsem ho nikdy nemusel a nebyl jsem nikdy jeho zak a nejsem v ewto. A znam spoustu dalsich pro vas nejspis bezejmennych lidi z ewto, ktery nic jinyho nez WT nedelali a jsou velmi dobri.

4 mordred:Dát fight nebo chisau s M. Jedličkou, P. Drdlou či s J. Kopeckým…? Nemám s tím absolutně žádný problém! Ostatně jsem známý tím, že se konfrontacím jakéhokoli typu nijak nebráním – spíše naopak!!! A na rozdíl od tebe znám všechny zmiňované osobně…

cituji od mordred:Delejte si z ewto klidne srandu, ale ja jsem mel moznost osobne poznat i napr. jednoho cloveka z MGWWCH, ktery sem obcas prispeje i clankem a muzu rict, ze to byla bida. Ten clovek nemel uroven ani po lidske strance ani po strance bojove.
Mimochodem, nejsem v ewto uz delsi dobu, takze mi muze vase kritika byt ukradena, ale obcas tady radi kydate spinu a pritom mate maslo na hlave.

4 mordred:A teď vážně, u koho z MGWWCH jsi byl a jakou „osobní zkušenost“, že sis u nás udělal??? O jaké úrovni to mluvíš??? Buď konkrétní a napiš kde, s kým a na základě čeho jsi došel k takovému závěru??? Píšeš, že je ti EWTO ukradená a že tam už delší dobu nepůsobíš, ale špinit lidi od MGWWCH ti problém koukám nedělá? Kdo z nás má máslo na hlavě a kdo z nás tady kydá špínu na EWTO???

cituji od th:mordred ma pravdu ,ja neviem co za sprostosti ostatni robia na treningoch ale my sa hlusime len take iskry , a okrem toho chodia niektori aj zabezpecovat priadok na rozne akcie a to Vam poviem ,ze tam su riadne bitky ale este nikdo z nasich nedostal vyprask.

4 ft:5. Dlouhá léta jsem taky dělal vyhazovače a ne jen příležitostně, ale na profesionální úrovni a to i v zahraničí ale i pro zahraniční klienty (osobní ochrana)! Ale co to má společného s Kung fu???

Na závěr bych chtěl napsat, že nemám rád, když se někdo o někoho anonymě otírá a to bez podkladů. To co se na tomto foru, ale i na zahraničních forech probírá ve vztahu k EWTO, je jejich boj a at si to obhájí... Jinak kdokoli má chut a odvahu konfrontovat MGWWCH (fight nebo chisau), tak at neváhá a navštíví nás (na našich stránkách je adresa i čas, kdy jsme k zastižení)! :D :wink:

Kdybys chtěl mordred abych tě navštívil..., tak si o konfrontaci řekni jako chlap a nevymýšlej kvůli tomu blbosti a nerozvíjej témata, o kterých nic nevíš!!!

S pozdravem Jan Novák
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Rimmer » stř 26. črc, 2006 20:20

No mě se na EWTO právě nejvíc líbí, že se nezabejváme nějakejma hlubokomyslnejma věcma, ale prostě cvičíme!! mě je naprosto buřť jestli to co cvičim zvniklo v čině, anglii nebo horním kocourkově! mě jde o to jestli to funguje a jestli mě to baví! a v¶echny tyhle kritéria WT splňuje.(teda pro mě jo!) Já sem Evropan a cvičim jako Evropan! Já na tréninku nehledám vyšší cíle ani duchovní rovnováhu, já se chci naučit prát! tak abych ochránil sebe a sví blízky! možná se pletu, ale to je snad podstata BU ne?????Jestli v tom někdo hledá něco jinýho - fajn - ale z logiky věci mi přijde že každý bojový uměni vzniklo proto abych přepral toho druhýho a ostatní věci sou jenom třešnička na dortu.

A pokud sem slyšel na I. Rzounek odešel někdy na 11 stupni nebo tak nějak..takže ikdyž byl první kdo EWTO v ČR(neb ČSR) zaved tak v EWTO zkoncil na začatku...
Rimmer
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 303
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha 11

Leung ting WT shit video

Příspěvekod luen » stř 26. črc, 2006 21:28

:roll: 8O :?: :!: :arrow: 4 rimmer poslal jsem ti SZ se serioznim návrhem...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Fukki » stř 26. črc, 2006 21:49

Rimmer - nevím proč tohle píšeš, ale nikdo tady nepsal nic o nějakých vyšších cílech nebo duchovní rovnováze. V životě bych takovou blbost nevyplodil. Pokud reaguješ na mně, tak jsi mně nepochopil. Vesměs jsem ale jen reagoval na to co napsal TH. Dále jsem jen řekl jaký mám často pocit z názorů některých lidí cvičících WT, ale to je jen má osobní doměnka.
Fukki
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 193
Registrován: sob 11. úno, 2006 0:00

Příspěvekod th » čtv 27. črc, 2006 6:54

luen ---> tak ja skutocne neviem co chcete pocut ,lepsie povedane vy nechcete nic pocut .Vsetci povedia ,ze WT nefunguje a neda sa pouzit ,ja poviem priklad z praxe ,ze funguje a to aj v realnych situaciach a Vy zase poviete ,ze to nema nic spolocne z kung-fu.To je na smiech z tohoto kruhu sa neda vymotat.Vsak naco kung-fu vzniklo ? na obranu nie ?Kvalita skoly sa predsa musi prejavit aj vtomto smere ako je clovek schopny zurocit svoje poznatky v konkretnej realnej situacii.BU predsa maju aj fyzicky aspekt nie len duchovny.


fukki ---> k tomu Keith R. Kernspechtovi preco by som mal menit skolu ,ked citas dobru knihu ,tak kvoli 5 nezaujimavym a zbytocnym strankam ju predsa neprestanem citat.Ako som povedal podla mna to boli len nasilne vlozene prvky do niecoho kde to nebolo treba a keby to bolo treba tak to urobia uz davno druhi a povolanejsi nez on. Ja som sa nevyjadroval k tomu ,ze kto je lepsi, nikoho som nehanil ani neurazal ani som sa neporovnaval z ostatnymi BU.Nase treningy formuju cloveka fyzicky aj psychicky a prvorade je sa konfliktu vyhnut a rozumne si to vydiskutovat a nie sa trhat ako besne psi.Ti co prisli za ucelom agresivneho besnenia uz tam davno nie su a zostali tam len taki co skutocne maju zaujem o podstatu BU ako takeho a su to normalni vyrovnani ludia ,ktori vidia suvislosti komplexne a vedia pouzit kung-fu aj v inych aspektoch zivota ako len spominane "retazaky" a pod..
A nakoniec si myslim,ze to filozofovanie je len predsa potrebne ,pretoze BU nemaju len fyzicky aspekt.

TH
th
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon 06. bře, 2006 0:00

Příspěvekod Fukki » čtv 27. črc, 2006 8:57

Th - Rozumím, že kvůli pár věcem s kterými nesouhlasíš se Ti nechce školu měnit, jestli jsi už dávno našel to co Ti sedí (pokud jsi dostatečně hledal, mnohdy člověk najde později a lituje, že nehledal dříve). Jen mi to s tím Kernspechtem přišlo prostě zvláštní, což asi chápeš, navíc jsi první kdo mi to trochu osvětlil svým názorem, jak to s těmi jeho věcmi kolem výuky je a jak se k tomu stavíte. Ten zbytek, co se týče agresivity a nevyrovnanosti a pak té komplexnosti - tím jsem měl na mysli, že trénink by měl zahrnovat také zdravotní aspekt, kondici a v neposlední řadě i respekt a slušné chování. Asi jsme se pochopili ;) A jsem zas o něco chytřejší, díky za diskuzi.
Fukki
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 193
Registrován: sob 11. úno, 2006 0:00

Re: Leung ting WT shit video

Příspěvekod mordred » pát 28. črc, 2006 7:33

luen píše:4 mordred:Mimochodem, ten „Kašpárek“ nikdy žádné bojovníky nevychoval, nevychovává a nikdy nevychová! Pár lidí na kterých si L.T. udělal jméno, už byli hotoví bojovníci, kteří se učili u Kernspechta tzn. Kernspechtovo WT. Ten se mimochodem učil u lidí, kteří wing chunu dalo by se říci skutečně rozuměli např. Cheng Chun, Allan Lamb, a i Jesse Glover. Kernspechta naučil Jesse Glover pár triků od Bruce Leeho. Všichni se u EWTO otírají o legendu Bruce Lee a přitom by všichni ti pantátové z EWTO byli rádi aspoň za 10% jeho dovedností a úrovně! Viz rozhovor s Eminem Boztepem, který tvrdí, že mohl Kernspechta seřezat hned první den atd… Ostatně, kdo kdy viděl Kernspechta cvičit??? Já ho viděl mnohokrát jen postávat a překládat, ale to je vše… L.T. se na všech jménech jen přiživil a mimochodem nikdo z těch L.T. „es“ už u něj dávno nejsou…

Ja netvrdim, ze je vychoval primo Kernspecht nebo Ting, tak vysoko v ewto nevidim, ale ta organizace kterou oni maji pod sebou. A dobrych lidi je v te organizaci dost.

luen píše:4 mordred:Dát fight nebo chisau s M. Jedličkou, P. Drdlou či s J. Kopeckým…? Nemám s tím absolutně žádný problém! Ostatně jsem známý tím, že se konfrontacím jakéhokoli typu nijak nebráním – spíše naopak!!! A na rozdíl od tebe znám všechny zmiňované osobně…

Znam je taky osobne ale nechapu proc bysme je meli zatahovat do nasi debaty. I kdyz skoda, docela by me boj mezi tebou a takovym Drdlou zajimal :)

luen píše:4 mordred:A teď vážně, u koho z MGWWCH jsi byl a jakou „osobní zkušenost“, že sis u nás udělal??? O jaké úrovni to mluvíš??? Buď konkrétní a napiš kde, s kým a na základě čeho jsi došel k takovému závěru??? Píšeš, že je ti EWTO ukradená a že tam už delší dobu nepůsobíš, ale špinit lidi od MGWWCH ti problém koukám nedělá? Kdo z nás má máslo na hlavě a kdo z nás tady kydá špínu na EWTO???

Jestli jsi ten Jan Novak, kterej mel skolu ve Varech, tak jsem se byl podivat u tebe. Nepochybuju o tom ze bit se umis, ale nepouzivas na to bojove umeni, ale svoje fyzicke predpoklady. Teda tak to alespon pusobilo pred tema nekolika lety, kdy jsem se byl podivat na tvem treninku. A uroven zaku byla taky mizerna. A pulka toho co jsi tehdy rekl se tykala Tinga, coz mi nevadi, pokud ho budes kritizovat vecne, ale oznacovat ho pritom "Ping pong" mi pripada jako ubohost.

luen píše:Kdybys chtěl mordred abych tě navštívil..., tak si o konfrontaci řekni jako chlap a nevymýšlej kvůli tomu blbosti a nerozvíjej témata, o kterých nic nevíš!!!

S pozdravem Jan Novák

To takhle beres kazdej prispevek, jako vyzvu ke konfrontaci? Nikoho neurazim, tak nevim o co ti jde. Ale jestli nekdo o konfrontaci stoji, tak at mi napise na mail a ja mu dam adresu a muze se stavit.

Mozna vam vyhovuje nechavat si tady mazat med kolem huby od vasich zaku ale pak nevim proc tomu tady rikate "diskusni" forum. Muzete to nazvat treba "masazni" forum a nechavat si tu masirovat ega povidanim o tom ze MGWWCH je ten jediny spravny wingchun.
mordred
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 25. čer, 2006 23:00

Re: Leung ting WT shit video

Příspěvekod irzounek » pát 28. črc, 2006 9:30

Zaslal: st 26. červenec, 2006 8:19 -
mordred píše:ja jsem mel moznost osobne poznat i napr. jednoho cloveka z MGWWCH, ktery sem obcas prispeje i clankem a muzu rict, ze to byla bida. Ten clovek nemel uroven ani po lidske strance ani po strance bojove.
:arrow:
Zaslal: pá 28. červenec, 2006 7:33 -
mordred píše:
Jestli jsi ten Jan Novak, kterej mel skolu ve Varech, tak jsem se byl podivat u tebe. Nepochybuju o tom ze bit se umis, ale nepouzivas na to bojove umeni, ale svoje fyzicke predpoklady. Teda tak to alespon pusobilo pred tema nekolika lety, kdy jsem se byl podivat na tvem treninku. A uroven zaku byla taky mizerna.

:?:
mordred píše:To takhle beres kazdej prispevek, jako vyzvu ke konfrontaci? Nikoho neurazim, tak nevim o co ti jde.


viz prvni citace

mordred píše:Mozna vam vyhovuje nechavat si tady mazat med kolem huby od vasich zaku ale pak nevim proc tomu tady rikate "diskusni" forum. Muzete to nazvat treba "masazni" forum a nechavat si tu masirovat ega povidanim o tom ze MGWWCH je ten jediny spravny wingchun.

:?: :?:
Ivan Rzounek

Ivan Rzounek's WingChunKuen Research
www.wing-chun.cz
Facebook - https://www.facebook.com/ivanrzounekwingchun
irzounek
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 427
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Legerova 34, Pha 2, 120 00, ČR

Příspěvekod NIK » pát 28. črc, 2006 11:14

:lol: :lol: :lol: Ping pong...no já osobně takhle říkám všem Číňanům. :wink: Mistr nemistr.Chlapa se zdravým sebevědomím metafora Ping pong neurazí :wink:
NIK
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 680
Registrován: úte 04. črc, 2006 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod jox » pát 28. črc, 2006 12:14

NIK píše:Ping pong...no já osobně takhle říkám všem Číňanům.
V tom případě si plně zasloužíš voznačení Smradlavej nosatec. Doufám že tě to neuráží, je to čistě popis anatomie Evropana z hladiska Číňana :wink:
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod Toman » pát 28. črc, 2006 13:20

No tak tohle je ... urážka, ale chlapa se zdravím sebevědomím nemůže urazit. :lol:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron