Bakalářské studium sebeobrany

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Bakalářské studium sebeobrany

Příspěvekod Gowery » pon 28. srp, 2006 8:51

Hele lidi a tohle už jste viděli? Co na to říkáte?
http://www.specnaz.cz/index.php?id_sekc ... 4f7fa08f81
Gowery
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 47
Registrován: stř 15. zář, 2004 23:00

 

a

Příspěvekod roza » pon 28. srp, 2006 9:20

:D :D :lol: :lol: :lol:

Pan Konecny :lol: :lol:
Co to bude letos - giu gitsu?
Umim si predstavit osnovy. :?

Roza

:lol: :lol: :lol: :lol:
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Příspěvekod graver » pon 28. srp, 2006 9:45

Předpokládám, že vypíšou i možnost dálkového studia :D
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod PC » pon 28. srp, 2006 9:54

graver píše:Předpokládám, že vypíšou i možnost dálkového studia :D



Myslim, ze to tam uz vypsane je.
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod graver » pon 28. srp, 2006 10:08

Zatím jsem tam našel jen něco o kombinaci prezenčního a distančního studia. To je pořád moc velká dřina - takhle se naučit nějaké BU jen z manuálu, to by byl byznys... Při zkoušce mi pak zkoušející v mailu popíše, jak na mne útočí a já mu pošlu odpověď, jak se bráním :D :D
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod SiuLouFu » pon 28. srp, 2006 10:16

Hmmm, uz si vyplnuji prihlasku. Potrebuji ziskat titul: Bc. Sifu :lol:
Marek Uher
小老虎
当心你许下的愿望,要真得到你可能又后悔了
SiuLouFu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 367
Registrován: čtv 16. úno, 2006 0:00
Bydliště: Kladno

Příspěvekod Lada » pon 28. srp, 2006 11:56

šmarja tak to berte trochu z rozumem :roll:

Možná se tam čloěk nic moc nenaučí, ale kdo ví třeba jo, třeba si jen člověk prohloubí nějaké poznatky, najde nové záliby atd..

A to hlavní můžete studovat to o co se eventuelně zajímáte, co vás baví, máte k tomu předpoklady a zkušenosti z jiného BU... to studium dosti zjednodušuje a děláte tam to co vás baví eventuelně již umíte....celkem snadná cesta k titulu!

Možné pak uplatnění v různých odvětví sportu, státní správě kde je potřeba V© tělesné výchovy a sportu (různé trenérské třídy atd..) či je výhodou titul kvůli platovým podmínkám. Nebo třeba jen proto aby nědo získal vysokoškolské vzdělání když se BU a sebeobranou zabývá.....s titulem se na vás mnohdy pohlíží jinak, bohužel....

Mě to tedy nepřichází zrovna stupidní, jak tu vám......
Kdyby něco takového bylo v době kdy jsem se rozhodoval na jakou V© jít tak bych třeba skončil na tomhle (i V© těl. a sportu jsem uvažoval), ale na další V© už kašlu tak mě to může být celkem ukradené i když tohle by mě i bavilo
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod manikin » pon 28. srp, 2006 12:00

pokud jsem to neprehlidla zatim to nemaji vubec vypsane...
buhvi, jestli o tom na te skole vubec nekdo neco vi :lol:

btw. vite nekdo neco o tom panu Konecnem? vite, ze napsal nekolik knih o ruznych BU...?!
cetl jste to nekdo?....zarazi me, ze je odbornik na vice oblasti...
manikin
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 100
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Low » pon 28. srp, 2006 12:26

hladik taky napsal nekolik knizek o kungfu.
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

a

Příspěvekod roza » pon 28. srp, 2006 12:50

Lada - titul mam ,ale na mym "predni-zadni-lowkick" se to nijak zvlast neprojevuje.Bohuzel.Ani na platu.Bohuzel.
Jestli ty nezijes v pohadce...... :lol:

Manikin + fsichni : joooo pan Konecny - kdyz uz teda nevite ,juknete na jeho stranky :wink:

Schvalne ,kdo myslite ,ze "Ji-Jitsu, systém univerzální obrany" vynalezl?
:lol: :lol: :lol:

Roza
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

 

Příspěvekod PC » pon 28. srp, 2006 13:32

lada: Jasne, souhlas, zas na druhou stranu jsem cetl jeho knihu : Taichi (Jarmila a Alois Koneční), kterou mi aktivne zakoupila moje mama ve vyprodeji, "ze by se mi po mohlo hodit".... z cele knihy me zaujal asi jeden odstavec, jinak nic moc, takze kdyz to shrnu, je pro me tezke ucit se neco o cem vim, ze neni pravda a jeste z toho skladat zkousky, ale kniha je myslim starsiho data a treba pan Konecny prosel od te doby vyvojem... nevim. Jinak bych to bral vsema deseti studovat na bakalare BU 8) :-)

roza: no ja titul nemam a ted je mi to trosku prekazkou v dalsim profesnim (mimo oblast BU) vyvoji, takze zas takova pohadka to bohuzel neni :-(
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod roza » pon 28. srp, 2006 13:36

PC - vono to asi bude kus vod kusu..... :lol: ....s teme titulamama

Roza
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Re: a

Příspěvekod Angus » pon 28. srp, 2006 13:49

roza píše:Manikin + fsichni : joooo pan Konecny - kdyz uz teda nevite ,juknete na jeho stranky :wink:

Schvalne ,kdo myslite ,ze "Ji-Jitsu, systém univerzální obrany" vynalezl?
:lol: :lol: :lol: Roza


http://www.volny.cz/alois.konecny/private/zalozeni.pdf
"... V Ji-Jitsu je Ing. Konečný jako zakladatel olomoucké školy nad celým systémem technických stupňů...." :roll:
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Re: a

Příspěvekod Lada » pon 28. srp, 2006 13:52

roza píše:Lada - titul mam ,ale na mym "predni-zadni-lowkick" se to nijak zvlast neprojevuje.Bohuzel.Ani na platu.Bohuzel.
Jestli ty nezijes v pohadce...... :lol:

Roza


No já v pohádce rozhodně nežiji :wink:

spíš se divím že jsi to nepochopil......ve státní správě jsi placen podle tabulek na základě vzdělání.
V určitých pracovních oblastech se bez titulu neobejdeš, buď vůbec nemůžeš vykonávat danou práci či nemůžeš bez vysoké školy dále profesě růst.....
Když máš titul snadněji najdeš práci, úřady atd. na tebe pohlížejí jinak atd.....obecně se vzdělání cení
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

a

Příspěvekod roza » pon 28. srp, 2006 14:07

Angus - spraaavne :lol:

Lada - ale ano ,mas jiste pravdu,konkretne za Bc. v oboru sebeobrana ted ve statni sprave nabizej tucne priplatky a poptavka je takova ,ze noviny musi vychazet v rozsirenem vydani ,aby se tam inzeraty vesly,o headhunters nemluve....

Tvoje informace jsou pekne ale neuplne:pro uplatneni je mimo titulu sameho dulezity OBOR.......v tomto pripade viz vyse....
Vetsinou.....

Ale jinak mas svym zpusobem pravdu.

Roza
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Re: a

Příspěvekod manikin » pon 28. srp, 2006 14:16

roza píše:Lada - titul mam ,ale na mym "predni-zadni-lowkick" se to nijak zvlast neprojevuje.Bohuzel.Ani na platu.Bohuzel.
Jestli ty nezijes v pohadce...... :lol:

Manikin + fsichni : joooo pan Konecny - kdyz uz teda nevite ,juknete na jeho stranky :wink:

Schvalne ,kdo myslite ,ze "Ji-Jitsu, systém univerzální obrany" vynalezl?
:lol: :lol: :lol:

Roza


jeho stranky jsem si prave hned nasla a neverila jsem svym vlastnim ocim 8O , tak jsem se jen chtela ujistit :D .... evidentne me muj sesty smysl nezklamal...
:D
tyhle lidi vsechno vim, vsechno umim dost desi :evil:

jinak no titul...je pravda, ze ve statnich podnicich je to pricka k vyssimu platu....
takze...je mozne ze par papalasu potrebuje ziskat titul a tohle je pro ne nejjednodussi cesta...kdyz si vezmete pro koho je studium urcene, tak me nic jineho nenapada... takovy legalne ziskany titul a karierovy postup...jako aby verejnost nerekla...
manikin
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 100
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Low » pon 28. srp, 2006 15:55

dyt v cine maj taky ruzny univerzity na tohle.. nebo aspon kdyz si treba prectu zivototpis qin mintanga je to samy absolvoval to a to obor bojova umeni apodobne..ale vlastne to si mozna pletu, toho ucil 400let starej mnich
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

bak...

Příspěvekod luen » pon 28. srp, 2006 18:18

Low píše:dyt v cine maj taky ruzny univerzity na tohle.. nebo aspon kdyz si treba prectu zivototpis qin mintanga je to samy absolvoval to a to obor bojova umeni apodobne..ale vlastne to si mozna pletu, toho ucil 400let starej mnich


Low bud aspon chvíli normální! Nesrovnávej Čínu a ČR v tomto ohledu je to úplně něco jiného. 400 letý mniši žijou jen ve tvé dětské dušičce! Qin Min Tang schifu nemá něco takového vůbec zapotřebí.
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Gino » pon 28. srp, 2006 18:48

Souhlasim s tim, ze je to snadna cesta k titulu.
Nastupuju za chvilku zpet do prace, kterou jsem opustil pri odjezdu z CR... co si pamatuji, tak jsem onehdy zvazoval, zda pujdu na VS, nebo odjedu... vybral jsem si (porad jsem o tom presvedcen) spravne...

Ale o te VS jsem uvazoval proste proto, ze podnik je polostatni... da se rici... a vim, ze bez VS mam narok dostat se tak maximalne na vyplatni pasce k 18tis zakladu... s VS titulem (a rozo div se, ono je to leckde fakt skorojedno s jakym), bych mel sanci se posunou vys a casem uvazovat o nejake vedouci pozici... na coz takhle nemohu ani pomyslet.

Ono proste lidi (a hlavne na tom pitomym personalnim a financnim, kde se rozhoduje o vasem ohodnoceni) vas s titulem berou jako nekoho, kdo je svym zpusobem dulezitejsi, protoze maji predstavu, ze kdyz mas titul, mas i predpoklady k tomu nekam rust a naucit se vice veci, protoze (zni to blbe)... jsi chytrejsi nez ten s maturou :)))

No nic... jako kdyz to pujde dalkove, tak do toho snad i pujdu :)))))) , uz jenom kvuli titulu... cert vem ze to je z sebeobrany, vsichni vime, ze tu se naucime jen praxi...
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Re: bak...

Příspěvekod Low » pon 28. srp, 2006 19:41

luen píše:
Low píše:dyt v cine maj taky ruzny univerzity na tohle.. nebo aspon kdyz si treba prectu zivototpis qin mintanga je to samy absolvoval to a to obor bojova umeni apodobne..ale vlastne to si mozna pletu, toho ucil 400let starej mnich


Low bud aspon chvíli normální! Nesrovnávej Čínu a ČR v tomto ohledu je to úplně něco jiného. 400 letý mniši žijou jen ve tvé dětské dušičce! Qin Min Tang schifu nemá něco takového vůbec zapotřebí.


bohuzel to neni muj vymysl.. uz se to tu resilo. ale mozna krivdim , bylo mu jen neco kolem 200let..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Další

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků