Military styly v Praze

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

Příspěvekod Toman » úte 05. zář, 2006 13:02

Low píše:diablik: Kimba znam ale.. nekde jsem cet ma velke srdce ale neumi bojovat. Myslim ze vstoupil to MMA nebo UFC kde dostal pokazdy silenou nakladacku. Ty jeho street protivnici nebyli nic moc. Jen je potreba pocitat s tou jeho vahou. Na jednom videu proti nejakymu policajtovi dostal Kimbo poradnou nakladacku.Kimbo je proste amater, mezi profikama nema sanci. Ale samozrejme z nej jde strach.


Lowe: To se musíš plést. Sem přesvědčenej že neměl žádný oficiální zápas MMA. Ale jinak s tim policajtem máš naprostou pravdu. Jmenuje se tuším Gannon a má jeden prohraný zápas v UFC :!: . Jinak tenkrát Kimba počítali snad do třiceti nebo čtyřiceti.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod Naked_Snake » úte 05. zář, 2006 14:58

To Panda:Snake nedělá Aikido ale CQC (Close Quaters Combat), tvůrci tvrděj že to opravdu existuje, ale pochybuju o tom, že to bude takový jaký to prezentujou, pokud to vůbec existuje. Proč sis myslel, že Aikido (možná máš na mysli někoho jinýho se stejným jménem)? Pravda dělá hodně páky, takže by to asi byl taky jeden z mých typů........

Jinak zkusím si projet tady ty další doporučení. Díky všem.
Překvapení, rychlost, agrese.
KISS-Keep It Simple Silly
SFOD-D
Naked_Snake
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 139
Registrován: sob 13. kvě, 2006 23:00

Příspěvekod Panda » úte 05. zář, 2006 16:00

No přišlo mi že dělá především páky a hody a ty jeho jsou takové nesilové, do pohybu, chvíli jsem aikido dělal když jsem byl mladší a ty pohyby byly přesně takové jako míval náš instruktor...na pohled se to liší od pák co jsme viděl třeba v B-Jiu Jistsu nebo combat systémech, ty jsou cvičené(alepoň co já jsem viděl) jako hrubá a ne jemná motorika, pravděpodobně proto že je to tak snazší a funguje to stejně dobře někdy i lépe (při vysmekávání) pokud má dotyčný dosatatečný fyzický fond, což se od vojáků tak nějak očekává..tak mi přišlo že je hodně dobrý aikidista, jeho pohyby byli spíš jemná motorika...
Ostatním sorry tak trochu za OT...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Naked_Snake » úte 05. zář, 2006 16:37

O Aikidu jsem chvíli uvažoval, ale pak jsem to viděl naživo a přišlo mi to jako by spolu spolupracovali. Místo toho aby protivník byl agresivní, byl takový jemný a povolný. Možná jsem viděl jen špatnej klub nebo třeba začínali cvičit novou techniku (i když měli to být pokročilý).

Proč jsi přestal, a co děláš teď? Jestli se můžu zeptat.
Překvapení, rychlost, agrese.
KISS-Keep It Simple Silly
SFOD-D
Naked_Snake
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 139
Registrován: sob 13. kvě, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » ned 10. zář, 2006 8:01

thread jsem Vám rozdělil,páč už jste byli až moc OT
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod hellas » pát 16. úno, 2007 13:23

kluci a co ohle: http://www.o-d-g.eu/index.php máte s touhle agenturou nějakou zkušenost, účast na seminářích atp.?
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Jendis » pát 16. úno, 2007 14:21

Stano Gazdík....profík každým coulem....osobně zkušenost nemám,ale reference má více než dobré.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Předchozí

Zpět na armádní a combat systémy...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků