Mladiství a alkohol..

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Mladiství a alkohol..

Příspěvekod TRiTON » pát 30. čer, 2006 21:11

Ahoj.
Mám dotaz ,jaký máte názor na alkohol mezi mladistvými ?
Byl jsem zděšen po návštěvách několika podníků ,ve kterých bez jakéhokoliv dotazu na věk nalili komukoliv ,kdo měl peníze.
Patnáctiletí ,a nikdy i mladší ,se v opilosti "váleli" mezi vypitými lahvemi od tvrdého alkoholu.
Dle mého mínění je to dosti alarmující problém ,který by se měl rázněji řešit.
S pozdravem TRiTON
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

 

Příspěvekod Ralph » pát 30. čer, 2006 21:18

Když jim na chlast a cigára rodiče dají peníze, tak proč ne?
Mladistvý jsou mladistvý.
Ralph
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 101
Registrován: ned 28. bře, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Low » pát 30. čer, 2006 21:34

taky jsem se parkrat valel ale myslim ze me to zaroven vylecilo, ted v podstate nepiju.

to je jednoduchy kdyz uvidis ze nekomu nalejvaj tak zavolej 158, kdyz s tim neco chces delat tak jednej.. jinak to jsou jen kecy do vetru.
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod diablik » pát 30. čer, 2006 22:04

..ked chcu pit nech piju a sukaju k tomu..nebol som iny :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod Quan-Chi » pát 30. čer, 2006 22:28

kdyz jsem zacal pit, bylo mi 15, "parkrat" jsem se valel, vyradil se, pripadal si strasne drsne, zeblil se, pochcal se (no tak to zas ne) a tak... ted mi je 19... a za tech par let jsem se jednoduse "naucil" pit, par (2-4 normalne, 8-10 na vetsi akci) pivek na naladu, kdyz chut nemam, dam si co(fo)lu, kdyz mam, nebranim se tvrdymu. Popravde ale z toho piti do bezvedomi jsem uz nejak vyrostl sam od sebe, bez jakyhokoliv zasahu, nebo dokonce vedomi rodicu :-)

Podle me neni nic spatnyho naucit se pit a vyradit se. Co kdybych treba v budoucnu byl supa-zupa manazer, na podnikovy oslave si dal 2 pivka a byl na kasi? Zato takhle, jeste pod nadvladou rodicu, jsem se jednoduse naucil prijit "lehce" pod vlivem domu, a delat jakoby nic...a kdyz to bylo rekneme...kazdej patek, tak se proste clovek nauci ovladat i pod vlivem...

Jeden Kung-Fu styl se mnou souhlasi ;-)
Quan-Chi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 04. říj, 2004 23:00

Příspěvekod Quan-Chi » pát 30. čer, 2006 22:34

a jinak - nemyslim si ze to je tak strasne alarmujici. Nemocnice nejsou preplneny mladistvejma upitejma do bezvedomi. Obcas se nekde nekdo vyskytne, hned reportaz v TV, ale teh pripadu zas tak moc neni. Vetsina z toho vyroste a kdo ne, tak by byl alkoholik tak jako tak driv nebo pozdejc..
Quan-Chi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 04. říj, 2004 23:00

Příspěvekod alexandrid » pát 30. čer, 2006 22:36

Problém je hlavně v tom, že v alkoholu člověk těžko vnímá vlastní bojové schopnosti. Cítí se silnější a pro ženy neodolatelný :lol:
alexandrid
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 29. čer, 2006 23:00

Příspěvekod Low » pát 30. čer, 2006 22:44

kazdej si tim musi projit. nekomu to zustane :)
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod diablik » pát 30. čer, 2006 22:51

...
Naposledy upravil diablik dne úte 05. zář, 2006 10:35, celkově upraveno 1
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod Quan-Chi » pát 30. čer, 2006 22:55

alexandrid píše:Problém je hlavně v tom, že v alkoholu člověk těžko vnímá vlastní bojové schopnosti. Cítí se silnější a pro ženy neodolatelný :lol:


No hlavni problem je spis v tom, ze v alkoholu tezko vnima i ty samotne zeny, a odolatelne zeny se stavaji neodolatelnymy. Rana pak muzou byt nemila prekvapeni :D
Quan-Chi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 04. říj, 2004 23:00

 

Příspěvekod toddb » sob 01. črc, 2006 13:03

Ja bych to nevidel jako nakej zvlastni problem, uz jste to tady rekli, skoro kazdej si nakou tou kalbou projde a semtam to nekomu zustane...mne se spis zda, ze tech nactiletejch je v hospodach min, nez bejvalo pred par lety, kdy ja radil na stredni.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod Baxxse » pon 03. črc, 2006 16:38

Piti alkoholu a opijeni je jen hledani sve miry. Kazdej se musi nekdy ozrat aby vedel kdy ma dost. A kdyz to zvladnes driv tak pak alespon nevypadas jak blbec v dospelim veku... :)
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod NIK » čtv 14. zář, 2006 16:16

Quan-Chi píše:kdyz jsem zacal pit, bylo mi 15, "parkrat" jsem se valel, vyradil se, pripadal si strasne drsne, zeblil se, pochcal se (no tak to zas ne) a tak... ted mi je 19... a za tech par let jsem se jednoduse "naucil" pit, par (2-4 normalne, 8-10 na vetsi akci) pivek na naladu, kdyz chut nemam, dam si co(fo)lu, kdyz mam, nebranim se tvrdymu. Popravde ale z toho piti do bezvedomi jsem uz nejak vyrostl sam od sebe, bez jakyhokoliv zasahu, nebo dokonce vedomi rodicu :-)

Podle me neni nic spatnyho naucit se pit a vyradit se. Co kdybych treba v budoucnu byl supa-zupa manazer, na podnikovy oslave si dal 2 pivka a byl na kasi? Zato takhle, jeste pod nadvladou rodicu, jsem se jednoduse naucil prijit "lehce" pod vlivem domu, a delat jakoby nic...a kdyz to bylo rekneme...kazdej patek, tak se proste clovek nauci ovladat i pod vlivem...

Jeden Kung-Fu styl se mnou souhlasi ;-)


No tak to já sem se jednou vážně pochcal.Byl sem úplně namol a bylo mi tak přes 20.Lahev Napoleona,pivka,vodky.Pamatuji si to dodnes :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
NIK
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 680
Registrován: úte 04. črc, 2006 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod NIK » čtv 14. zář, 2006 16:21

Nejhorší na tom bylo že si mě zrovna přítelkyně táhla domu a chtěla nějaký výkon.Jediný výkon byl to že sem se pochcal a poblil :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
NIK
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 680
Registrován: úte 04. črc, 2006 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod graver » čtv 14. zář, 2006 16:27

Já jsem nejbrutálnější lihové období měl první rok na vysoké - to bylo 24/7/365. Pak přišly povinnosti (rodina, byznys) a skončilo to.
Jak už tady bylo řečeno, projde si tím skoro každý a je to fakt o hledání míry. Problém je v tom, že u teenagerů (a ještě pár let po) to má dost fatální následky. Pokud je někomu 18 a jede v tom pravidelně, zadělává si na průser. Takže dejte na taťku a kroťte to :D
No, a dneska - pivo po tréninku, jednou za kvartál hospoda (5-7 kousků), teď sedím u počítače s dvojkou červenýho...
Dobrá brzda je, že často řídím, takže nemůžu, ani kdybych chtěl :oops:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod NIK » čtv 14. zář, 2006 16:30

graver píše:Já jsem nejbrutálnější lihové období měl první rok na vysoké - to bylo 24/7/365. Pak přišly povinnosti (rodina, byznys) a skončilo to.
Jak už tady bylo řečeno, projde si tím skoro každý a je to fakt o hledání míry. Problém je v tom, že u teenagerů (a ještě pár let po) to má dost fatální následky. Pokud je někomu 18 a jede v tom pravidelně, zadělává si na průser. Takže dejte na taťku a kroťte to :D
No, a dneska - pivo po tréninku, jednou za kvartál hospoda (5-7 kousků), teď sedím u počítače s dvojkou červenýho...
Dobrá brzda je, že často řídím, takže nemůžu, ani kdybych chtěl :oops:


Ty vole já kdybych si dal teď 7 pivek (je mi 28) tak se asi pochčiju zas.7 pivek.sorry,ale to už chce trénink :lol: :lol: :lol: :lol:
NIK
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 680
Registrován: úte 04. črc, 2006 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Angus » pát 15. zář, 2006 6:52

Quan-Chi píše:No hlavni problem je spis v tom, ze v alkoholu tezko vnima i ty samotne zeny, a odolatelne zeny se stavaji neodolatelnymy. Rana pak muzou byt nemila prekvapeni :D


Za mého mládí se říkávalo, že rozdíl mezi pěknou a škaredou ženskou je půl litru rumu :lol:

aneb, realita je po ránu vžycky tvrdší :idea:
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod SiuLouFu » pát 15. zář, 2006 8:21

 
  A hospodo, jednu rundu pro vsechny :!: :!: :!:
 
:P
Marek Uher
小老虎
当心你许下的愿望,要真得到你可能又后悔了
SiuLouFu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 367
Registrován: čtv 16. úno, 2006 0:00
Bydliště: Kladno

Příspěvekod Fukki » pát 15. zář, 2006 16:28

NIK píše:Nejhorší na tom bylo že si mě zrovna přítelkyně táhla domu a chtěla nějaký výkon.Jediný výkon byl to že sem se pochcal a poblil..

8O ... :D :lol: :D :lol: :D
Fukki
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 193
Registrován: sob 11. úno, 2006 0:00


Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků