Rychlá a účinná sebeobrana?

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod Libor » pát 03. lis, 2006 21:19

sosuke píše:Cesta BU je nekonečná. I po 50 ti letech tvrdého trénnku se člověk stále má co učit. :D :D :D

Nekonecna ako kruhovy objazd.Aspon pri niektorych BU.
Libor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 266
Registrován: sob 02. zář, 2006 23:00

 

Příspěvekod Libor » pát 03. lis, 2006 21:31

diablik píše:Dnes je ta nejhorší doba a nejlépe připravený čelit hrozbám moderního světa budeš s černým páskem----------------no jasne,dalsi opaskovy fetisista..pre mna ma cierny opasok hodnotu pomyji, ktore sa davaju sviniam....dolezite je srdce a"gule" anie kus handry okolo kazajky...

Sosuke neber si to tak,my len zavidime,lebo nam rodicia nikdy ziaden cierny opasok nekupili :lol: :lol: :lol: Hlavne vzdy pri sebe nos karticku poistenca.
Libor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 266
Registrován: sob 02. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Grepp » pát 03. lis, 2006 22:13

tak klobouk dolů....takovou odezvu jsem nečekal! Každopádně díky za rady. Mimochodem jsem z Ostravska (Havířov) takže jestli někdo ví o nějakém dobrém klubu,ať už box nebo thaibox nebo jinému BU tohoto stylu tak ať mi prosím napíše.. A mám dotaz...opět...mám v plánu jít na V© policejní a odtud se dostat k URNA nebo jinému oddílu stejného zaměření. Které BU tam budu nejspíš potřebovat? každopádně dík moc za odpověď.
Grepp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 03. lis, 2006 0:00

Příspěvekod Hyperboreus » pát 03. lis, 2006 22:17

Grepp píše:tak klobouk dolů....takovou odezvu jsem nečekal! Každopádně díky za rady. Mimochodem jsem z Ostravska (Havířov) takže jestli někdo ví o nějakém dobrém klubu,ať už box nebo thaibox nebo jinému BU tohoto stylu tak ať mi prosím napíše.. A mám dotaz...opět...mám v plánu jít na V© policejní a odtud se dostat k URNA nebo jinému oddílu stejného zaměření. Které BU tam budu nejspíš potřebovat? každopádně dík moc za odpověď.


Pokud nebudeš mít BU jako fakt velkého koníčka,tak nečekej,že u policie se něčemu smysluplnému naučíš.Leda tak opravdu u "speciálek",ale jinak ne.
Hyperboreus
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 200
Registrován: pát 28. kvě, 2004 23:00
Bydliště: PuK

Příspěvekod Grepp » pát 03. lis, 2006 22:55

to hyperboreus:
jo ale nevím jestli mi pomůže box k tomu abych se tam dostal...když tam přijdu a řeknu umím dejme tomu aikido tak asi budu mít nějakou výhodu. Řekl bych že u této práce budu přece potřebovat nějak spacifikovat nepřítele nebo ho nějak odzbrojit. Aspoň podle mě...
Grepp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 03. lis, 2006 0:00

Příspěvekod Hyperboreus » pát 03. lis, 2006 22:57

Grepp píše:to hyperboreus:
jo ale nevím jestli mi pomůže box k tomu abych se tam dostal...když tam přijdu a řeknu umím dejme tomu aikido tak asi budu mít nějakou výhodu. Řekl bych že u této práce budu přece potřebovat nějak spacifikovat nepřítele nebo ho nějak odzbrojit. Aspoň podle mě...


Když přijdeš KAM??
Hyperboreus
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 200
Registrován: pát 28. kvě, 2004 23:00
Bydliště: PuK

Příspěvekod TierraZ » pát 03. lis, 2006 23:22

U policajtů se naučíš jak vzbudit ožralého bezdomovce v parku na lavičce a zaklady sebeobrany myslím že na víc nedojde ( jestli Vám kluci policejní křivdím tak se omlouvám :lol: )
Zvítězit bez boje znamená převýšit jiné svými ctnostmi.
http://s2.bitefight.cz/c.php?uid=82215
TierraZ
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 160
Registrován: ned 18. zář, 2005 23:00
Bydliště: Brno - Bohunice

Příspěvekod hellas » pát 03. lis, 2006 23:55

myslím, že lehce jim křivdíš :-) Bratran chodí na jakousi "policejní školu pro dospělé" nevím, jak přesně se jmenuje a mají tam jako tělocvik sebeobranu. Borec je prej dost šikanuje, bratran je posera, tak vykládá, jak prchá na záchod a už se nevrací :lol: , ale co se nestalo: byli s manželkou na Lesné nakupovat, najednou řev a nějakej lapka, přistižen při činu, mlátil skladníka. Tak bratran přeskočil kolem pokladny a borca přesně dle instrukcí sejmul. Říkal, že nevěděl jak, ale borec ležel na zemi a ani se nehl :-) byl to normální kokůtek, jasně, ale bratran nikdy žádnej bojovej sport nedělal :-) prostě buď to v sobě máš, nebo ne a taky hraje hokej, rekreačně a nemá ani 180cm ;-)
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Lada » sob 04. lis, 2006 2:49

sosuke píše:S tím nesouhlasím. Dnes je ta nejhorší doba a nejlépe připravený čelit hrozbám moderního světa budeš s černým páskem. :D :cry:


:cry: :( :cry: já nemám žádný pásek, co mám dělat co si bez něho počnu, vždyť nemám čím útočníkovi před ksichtem zamávat aby se lek a když ho nemám tak vlastně nic neumím a já nemám ani bílí ani jiný tak jem úplně v prdeli :cry: asi začnu stavět pořádnej bunkr na to mám aspoň vzdělání když na tu obranu nemám žádnou hadru kolen pasu :cry:

Hele a počítá se i pásek co drží ryfle, kapsičku atd... :?: ten je černý sice kožený ale třeba to neva :P tak že bych se třeba dokázal i ubránit.....
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod hellas » sob 04. lis, 2006 8:14

nj, Ukropčány, ale Ty budeš mít takový ty krásný trenky ne? S těma pěknejma thajskejma nápisama :wink:
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod graver » sob 04. lis, 2006 8:46

ukropcany píše:... a som v řiti... mám len trenky, žiadny pásik... sakra, ani na teplákoch... všade len guma... :cry:

To jsem na tom líp - na teplákoch mám 4 zvislé pásiky...
The more strips - the more Adidas :D :D
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod hellas » sob 04. lis, 2006 10:42

gravere, Ty necvičíš v gi? 8O :wink:
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Baxxse » sob 04. lis, 2006 11:14

Grepp píše:to hyperboreus:
jo ale nevím jestli mi pomůže box k tomu abych se tam dostal...když tam přijdu a řeknu umím dejme tomu aikido tak asi budu mít nějakou výhodu. Řekl bych že u této práce budu přece potřebovat nějak spacifikovat nepřítele nebo ho nějak odzbrojit. Aspoň podle mě...


Myslim ze zadnou vyhodu mit nebudes...A k tomu BU,jak uz spousta lidi napsala,by bylo nejvhodnejsi neco plnokontaktniho
(box,thaibox,karate-kyoukushin,atd.)
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod sosuke » sob 04. lis, 2006 11:16

Lada píše:
sosuke píše:S tím nesouhlasím. Dnes je ta nejhorší doba a nejlépe připravený čelit hrozbám moderního světa budeš s černým páskem. :D :cry:


:cry: :( :cry: já nemám žádný pásek, co mám dělat co si bez něho počnu, vždyť nemám čím útočníkovi před ksichtem zamávat aby se lek a když ho nemám tak vlastně nic neumím a já nemám ani bílí ani jiný tak jem úplně v prdeli :cry: asi začnu stavět pořádnej bunkr na to mám aspoň vzdělání když na tu obranu nemám žádnou hadru kolen pasu :cry:

Hele a počítá se i pásek co drží ryfle, kapsičku atd... :?: ten je černý sice kožený ale třeba to neva :P tak že bych se třeba dokázal i ubránit.....


Nositel danového stupně vyžaduje určité znalosti. Není pásek ozdoba, ale ukazuje že ten nositel má určité znalosti a dovednosti v některém BU. Čili ten kdo ho přepadne je chudák. :D :D :D
sosuke
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 298
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Příspěvekod Lada » sob 04. lis, 2006 11:21

ukropcany píše: ©koda len, že neplatí, že čím lepšie trencle, tým lepší fighter... hneď by som kúpil nejaké za 2k... :wink: :P



No dost začátečníků si takovýhle trencle kupuje aby vypadali fakt profi :D pak přijdou někam na trénink ostatní uvidí trencle :twisted: ....potom pochopí že trencle mu zrovna nepomůžou :lol:

já mám obyč tepláky, tričko, eventuelně mikinu a jsem plně spokojenej :D
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Baxxse » sob 04. lis, 2006 11:21

Nositel danového stupně vyžaduje určité znalosti. Není pásek ozdoba, ale ukazuje že ten nositel má určité znalosti a dovednosti v některém BU. Čili ten kdo ho přepadne je chudák. Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný


No a tim bych si nebyl moc jistej. Verim ze spousta z nich jo. Ale uz jsem zazil dost takzvanych mistru a prat se umeli asi jako desetilety dite...takze nebud takova najivka... :wink:
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod Baxxse » sob 04. lis, 2006 11:28

4Grepp:
http://kyokushin.euweb.cz/

Treba se ti to zalibi...
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod Sinister » sob 04. lis, 2006 11:49

no jestli chces jit k policajtum, tak dle meho nazoru neni spatne jiu jitsu, napr. v tomto klubu vyucuji Tomas Brezny a Kamil Jaros, oba policajti a oba skvely instruktori. Sebeobranu se u nich rozhodne naucis plus i veci, ktere se ti budou u policie hodit (takove ty odvadeci chvaty a chmaty a co ja vim :wink: )
Sinister
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 227
Registrován: úte 26. říj, 2004 23:00

Příspěvekod Frank » sob 04. lis, 2006 12:50

no tak na policejní tě naučí jak už tady někdo psal opravdu pouze základy,který ti pomůžou tak akorát zneškodnit ožralu nebo bezdomovce.A k URNA a apod....je sice hezký,že máš k tomu ambice,ale tak vážně bych to nebral stejné musíš nejdřív dodělat V© a potom když se vůbec dostaneš k Policii státní tak budeš nějaký ty 2-3 roky muset šlapat chodník a pak můžeš zkusit URNU kam je fakt móóóc velkej nával a kde by chtěl bejt snad každej :P Takže byhc ti doporučil ten BOX a na V© se nějaký ty chvaty naučíš a ve když se třeba jednou k URNA apod. dostaneš tak tam si tě už vycvičej

A SOSUKE nevim no stim černym pásem co tady píšeš,protože znám lidi který by se s černym pásem neubránili.A hlavně černej pás může mít i 13 letej kluk a nevim jaký bude mít on zkušenosti tak možná umí hezky zatancovat sestavu.
Frank
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 299
Registrován: pát 04. lis, 2005 0:00

Příspěvekod graver » sob 04. lis, 2006 12:52

hellas píše:gravere, Ty necvičíš v gi? 8O :wink:

Ale jo, udělal jsem si kvůli tomu aspoň 9 kyu, abych nekazil image :oops:
Mimo dódžó samozřejmě ty tepláky...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron