Miss Sympatia 2006

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Miss Sympatia 2006

Příspěvekod Mara » stř 08. lis, 2006 14:09

Dovolím si Vás informovat, že na stránkách www.karate-info.cz probíhá pod svěřením České unie bojových umění anketa o nejkrásnější a nejoblíbenější dívku z bojových umění. Celkem bylo vybráno devět dívek z různých organizací... Prohlédnout nominované dívky a hlasovat můžete zde: http://karate-info.cz/index.php?clanek=1033
Mara
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 23. čer, 2004 23:00

 

Příspěvekod RUNAAR » stř 08. lis, 2006 14:16

Hele Maro proč má nejvíc hlasů ta v plavkách????? :lol:
RUNAAR
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 50
Registrován: ned 17. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Lada » stř 08. lis, 2006 14:32

safra tam jsou ale kočičky :P teď jen kterou vybrat, bylo by jich několik :oops:
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

:-)

Příspěvekod WT_Martin » stř 08. lis, 2006 14:56

No dobryyyy, clovek by si hned vybral sparring partnerku. ;-))
<b>Martin Kysela</b>
Lamga Hungkyun Gungfu
林家洪拳功夫
linie: klášter Siulam - Jisin simsi - Hung Heigun - Luk Achoi - Wong Taai - Wong Keiying - Wong Feihung - Lam Saiwing - Lam Jou - Lam Jansing - Pavel Macek
WT_Martin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 262
Registrován: úte 15. dub, 2003 23:00
Bydliště: Tady a teď

Příspěvekod graver » stř 08. lis, 2006 15:38

RUNAAR píše:Hele Maro proč má nejvíc hlasů ta v plavkách????? :lol:

Protože tam není žádná bez plavek :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod RUNAAR » stř 08. lis, 2006 15:45

graver píše:
RUNAAR píše:Hele Maro proč má nejvíc hlasů ta v plavkách????? :lol:

Protože tam není žádná bez plavek :wink:


Souhlas na celé čáře a zároveň návod pro soutěžící dívky :roll: :)
RUNAAR
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 50
Registrován: ned 17. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Ondra » stř 08. lis, 2006 18:20

a já přestal dělat Karate :roll: asi znova začnu, když maj takovýhle prima soutěže :D
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod DrGlock » stř 08. lis, 2006 18:59

Ondra píše:a já přestal dělat Karate :roll: asi znova začnu, když maj takovýhle prima soutěže :D


Myslíš že tě přístě taky vyberou? :lol:
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Příspěvekod Ondra » stř 08. lis, 2006 19:20

na to si ambice nedělám :D ,ale jen tak na cvičení s krásnou slečnou 8) třeba by potřebovala nějaký boxovací pytel :D
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod DMC » stř 08. lis, 2006 22:55

Chlapi, bez urazky - vy jste na opustenym ostrove, kde nejsou okolo zadny baby? :?
DMC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 395
Registrován: čtv 27. bře, 2003 0:00

 

Příspěvekod Mara » čtv 09. lis, 2006 7:47

graver píše:
RUNAAR píše:Hele Maro proč má nejvíc hlasů ta v plavkách????? :lol:

Protože tam není žádná bez plavek :wink:


... :lol: tak to bylo dobrý!!!! :wink:
Mara
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 23. čer, 2004 23:00

Příspěvekod Lada » čtv 09. lis, 2006 9:25

DMC píše:Chlapi, bez urazky - vy jste na opustenym ostrove, kde nejsou okolo zadny baby? :?


jejda ty naděláš, co je na tom se podívat na pěkný holky? a nějaký kecy okolo, vždyť defakto poze lichotící.....
A že by někdo chtěl s takovou trénovat proč ne, oko potěší když může zaostřit na něco jinýho než na ufuněný chlapy :lol:



2graver ta věta sedla :wink: hold to vypovídá o většině chlapů, jak a podle čeho se rozhodují, mě ta v plavkách nepřišla ničím zajímavá a oproti nějakým jiným tam se mi zrovna nelíbí...
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Panda » čtv 09. lis, 2006 11:24

mě osobně přišla zajímavá ta dívčina co byla v poslednim fighteru pro tu bych volil hned, jakžeseto jmenovala tušim Klára Dvořáková, ale tu tam nenominovali :cry:
doufámž moje milá tyhle stránky příliš aktivně nesleduje měl bych doma vysvětlování :)
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RUNAAR » čtv 09. lis, 2006 12:04

Pořád vedou plavky :lol: ale gi (kimono) začíná dotahovat :roll:
RUNAAR
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 50
Registrován: ned 17. zář, 2006 23:00

Příspěvekod graver » čtv 09. lis, 2006 12:16

DMC píše:Chlapi, bez urazky - vy jste na opustenym ostrove, kde nejsou okolo zadny baby? :?

No taky bez urážky, ale průměrný heterosexuální chlap se prostě občas baví o babách, aniž by nutně musel být nabuzený jak stepní koza. Není v tom žádný šovinismus ani záměrná urážka. Prostě se nám baby líbí - ty v plavkách i ty bez. Jestli to vidíš nějak alternativně, tak chápu, že jsme tě mohli znechutit :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod DMC » čtv 09. lis, 2006 21:57

No bozinku, jasne ze to vidim alternativne, primo ruzovoucce, co takhle sem dat nejaky hezky kluciky misto tech osklivych bab :D Ale ne, o tohle nejde, ani o nakej sovinismus nebo podobny nesmysly (od toho snad zeny jsou, aby je chlapi pichali, ne? Jinak by se lidstvo kuprikladu jen tezko rozmnozovalo).

Spis jsem tim myslel, ze hezcich zenskych potkavam denne na ulici desitky. A i kdyby to byly opravdu takovy superkocky, porad nestoji za to se kvuli nim ponizovat ve stylu "boze tu chci do oddilu, rad bych ji delal boxovaci pytel".
DMC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 395
Registrován: čtv 27. bře, 2003 0:00

Příspěvekod pavela » pát 10. lis, 2006 4:01

hehehe, většina chlapů asi dělá BU proto, aby mohli učit holky a posléze je píchat (viz, podívej kočičko, takhle ti dám tu ruku sem, ty se budeš takhle jako bránit a.....už je šašek v manéži) . Já si ale myslim, že BU dělá moc málo opravdu pěknejch holek, přiznejme to. Píchání holek jako důvod pro cvičení BU je dost tristní. Obrázek
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod graver » pát 10. lis, 2006 8:47

DMC píše:porad nestoji za to se kvuli nim ponizovat ve stylu "boze tu chci do oddilu, rad bych ji delal boxovaci pytel".

Správně - jen žádné ponižováníse :roll:
Doufám, že tě ani na chvíli nenapadlo, že to nebylo myšleno vážně - ve skutečnosti tu všichni hledáme svou dominu, která by do nás boxovala. Já když do sebe na tréninku nechám bušit ženskou, tak mě k tomu vedou jen ty nejnižší pudy :lol: :lol:
Nebuď suchar - co bys z toho života měl :P
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Skateordie » pát 10. lis, 2006 19:06

DMC píše:Chlapi, bez urazky - vy jste na opustenym ostrove, kde nejsou okolo zadny baby? :?

Chlape bez urazky- ty si na opustenom ostrove, kde neexistuje sranda?? :roll:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod Ondra » pát 10. lis, 2006 21:08

asi to byla na někoho moc složitá sranda :D ... mam rád legraci a ani mě nevadí když si dělám legraci sám ze sebe, nejsem typ člověka "tvrdáka" abych se tvářil dost zle a všechno bral smrtelně vážně. Dělám BU už dost dlouho, i to karate jsem před tím dělal, i nějakých úspěchů jsem zažil v ThaiBoxu ale vždycky v rámci sportu, na MČR jsem se setkával s klukama co si hráli na tvrdáky a vypadli možná až moc rychle 8) ,nevim proč bych si nemohl zasparingovat s holkou co jí baví karate, i když bych s ní prohrál a i kdybych předím vyhrál MČR v ThaiBoxu, nebude mi to připadat jako že bych se ponižoval... prostě vůbec o nic nejde... to by možná mnozí bojovníci tady měli umět rozlišit :idea: někomu to moc nejde a je to vidět. Mam rád legraci, ale nedělá mi problémy připravit se na zápasy, nedělá mi to problém, protože dokážu rozlišit legraci a věc co legrační už není. I kdybych měl prohrát, tak se tim rozhdoně neponížim i když to bude s holkou když vim jsem jsem udělal v přípravě maximum. a kdybych měl ze sebe udělat box. pytel s tim že by to té holce pomohlo (aby odhadla líp malou,střední a dlouhou vzdálenost) tak to nějaký smysl mít bude :idea: a nebudu s ní bojovat jen kuli tomu abych jí ukopnul hlavu a dokázal jí jakej jsem chlap. protože chlap se nepozná podle toho jak umí vyhrávat, ale jak se smíří s tim že prohraje a jaké ponaučení si z toho vezme, kdo měl nějaký plnokontakt. zápas tak ví o čem mluvim.
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Další

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků